501 (redagavo Shameless 2023-05-28 01:22)

Re: visureigiai

RAPTORis turii FOX Amortizatorius tongue tongue Galimaa Sokinet JUOM kur NORIII Butent tongue DREaM DReAM Peace EXTREME ToYY tongue tongue

502

Re: visureigiai

Fjord parašė:
Shameless parašė:

Sava KIA prasom Nesimaivyt tongue tongue big_smile

Tai, kad nėra prieš ką maivytis

Prieš mano sroteli gali pasimaivyti) už 180 eurų) viskas veikia ir važiuoja

503

Re: visureigiai

Shameless parašė:

RAPTORis turii FOX Amortizatorius tongue tongue Galimaa Sokinet JUOM kur NORIII Butent tongue DREaM DReAM Peace EXTREME ToYY tongue tongue

Man Dodge Ram uz Raptoriu labiau patinka

504

Re: visureigiai

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Shameless parašė:

Sava KIA prasom Nesimaivyt tongue tongue big_smile

Tai, kad nėra prieš ką maivytis

Prieš mano sroteli gali pasimaivyti) už 180 eurų) viskas veikia ir važiuoja

Kai pavežiosi, tada wink

505

Re: visureigiai

Nu dabar kai dugnas pervirintas galiu ir paveziuoti bent jau neiskrysi

506

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

RAPTORis turii FOX Amortizatorius tongue tongue Galimaa Sokinet JUOM kur NORIII Butent tongue DREaM DReAM Peace EXTREME ToYY tongue tongue

Man Dodge Ram uz Raptoriu labiau patinka


Tai Priesas nuo siol Busi Esii tongue tongue big_smile Shameless turi Nauja Priesiukaa VAlliiiooooo big_smile

Kolekcija didėja? big_smile

507

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Fjord parašė:
Shameless parašė:

Tai Priesas nuo siol Busi Esii tongue tongue big_smile Shameless turi Nauja Priesiukaa VAlliiiooooo big_smile

Kolekcija didėja? big_smile


Joo iskoo Supratai ?? big_smile big_smile tongue Mldc

Matosi iš tavo akių big_smile

508

Re: visureigiai

Shameless parašė:

Kodel SI Purvina Tema turii TIEK DAUG Puslapiuu ??? tongue tongue big_smile Atsakykit Busiuu Dekingas Pavoliot jumi tongue big_smile big_smile

Past daugiausia prirašei, va todėl big_smile

509

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Shameless parašė:

Kodel SI Purvina Tema turii TIEK DAUG Puslapiuu ??? tongue tongue big_smile Atsakykit Busiuu Dekingas Pavoliot jumi tongue big_smile big_smile

Keliam siuos Zodelius AUKSINIUS tongue tongue tongue

Nea Valdo destrukcines temos apie alkoholį populiaresnės. Visada ieskoko topuose

510

Re: visureigiai

Aš ne miškelyje aš didmiestyje) o stirnaite neseniai su mašina partrenkiau išsilakstė mėsos gabalais nuo smūgio. Mašinai 90 eurų nuostolis

511

Re: visureigiai

Konstantinas parašė:

Aš ne miškelyje aš didmiestyje) o stirnaite neseniai su mašina partrenkiau išsilakstė mėsos gabalais nuo smūgio. Mašinai 90 eurų nuostolis

Gerai, kad tau nieko blogo neatsitiko

512

Re: visureigiai

Mačiau Bugatti Chiron. Tamsiai mėlynos spalvos. Čia tai automobilis, jo majo . smile

513

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Mačiau Bugatti Chiron. Tamsiai mėlynos spalvos. Čia tai automobilis, jo majo . smile

SorryyyNe Cia Pataikei tongue tongue Kas tau Juom po tas Pelkes varyss tongue tongue Nejuokink big_smile  Beje KIA dar kieme Tebestovi ar jau Pakeitei Geresni 4x4 ?? big_smile big_smile KIA big_smile big_smile

O kam į pelkes? Bugatti Chiron ten iškart prasmegtų.
Dar nepakeičiau, bet norėčiau Teslą nusipirkti. Sūnus parsivarė ir davė pralėkti. Labai patiko. Noriu ir aš.

514

Re: visureigiai

Shameless parašė:

Nu Nafigg Tesla Pelkej UZSILENKS po 2min big_smile big_smile big_smile Bla Bla Bla

Palik tu tas pelkes nors minutei ramybėje big_smile
Su tavim neįmanoma apie automobilius paplepėti.

515

Re: visureigiai

Shameless parašė:

Tai Snekam apie Pelkinius Begedziukus Purvinus kiekv Dienele tongue tongue tongue Ajj Nxxx Sucksss BYEE

Pelkių velnias smile
Atprausim ir pavirs pelkių princu.

516

Re: visureigiai

Shameless parašė:
Bulvytė parašė:
Shameless parašė:

Nu Nafigg Tesla Pelkej UZSILENKS po 2min big_smile big_smile big_smile Bla Bla Bla

Palik tu tas pelkes nors minutei ramybėje big_smile
Su tavim neįmanoma apie automobilius paplepėti.


Matau Durna Bobaa tongue tongue big_smile  Cia Tema skirta Pelkem o Nee Teslom Audinem ir Vapsie nee Taksais Lakstyt po SIAA Temaa tongue smile smile  Taksoo Klaust nereik kas CIA per TEMA  tongue big_smile big_smile

Susikišk tu savo tą durną temą į išangę ir pats ten sulysk, prietranka tu apsirūkęs

517

Re: visureigiai

Laimutė parašė:
Shameless parašė:
Bulvytė parašė:

Palik tu tas pelkes nors minutei ramybėje big_smile
Su tavim neįmanoma apie automobilius paplepėti.


Matau Durna Bobaa tongue tongue big_smile  Cia Tema skirta Pelkem o Nee Teslom Audinem ir Vapsie nee Taksais Lakstyt po SIAA Temaa tongue smile smile  Taksoo Klaust nereik kas CIA per TEMA  tongue big_smile big_smile

Susikišk tu savo tą durną temą į išangę ir pats ten sulysk, prietranka tu apsirūkęs


ahh, pagaliau zmones nuosirdus, o ne "visi turi teise i savo nuomone ir visi geri ir vaje vaje duok sikniuka pabuciuosiu dar" ir kitoks bobiskas jovalas big_smile

518

Re: visureigiai

Shameless parašė:

Nuu Maciau TOKIUKA tongue tongue Mldc Man Patiko Patikrinau big_smile Uz Laimos Tesla tikrai Geriauu tongue tongue Tesla Tesla big_smile big_smile Nahuujj

https://autoplius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-5-2-l-visureigis-2005-benzinas-24645654.html

Kam tau toks senas kledaras? big_smile i dar sėdynės šviesios big_smile

519

Re: visureigiai

Shameless parašė:

Vel sena boba sneka savoo big_smile big_smile Su Naujais nieks po pelkes nesivazineja jei kaa Jie TIK skirti iki Baznycios kaip sako Tikrii Pelkiu Myletojai tongue tongue Joo Salona Padarysim Tamsu po PELKIU Sporto MALONUMO tongue tongue big_smile Mana Hobis Pelkes ir Muzika kuria jau Zinot Kokia big_smile tongue tongue Baigiam likucius po Vakar nuo Staloo big_smile

Nu, jei jį dabaigt  nori tai tinka  big_smile

520

Re: visureigiai

Visus visureigius supirko ukrai