541

Re: visureigiai

ach, Nissan, mano pirmoji meilė, kuri dėl šeimininkės nepatyrimo ar užsispyrimo važiavo kartais kaip džipukas iš paskutiniųjų....
Bet dabar susipažinau su dar viena meile, cha smile

542

Re: visureigiai

Joo su Masinyte Leidziama Privaloma Kalbetis Glostytis tongue big_smile Kaip daro Nikolas Keidzas per 60s dingti big_smile big_smile

543

Re: visureigiai

taip, mašiną glostyti malonu dar ir dėl to, kad ji nepasipūs, nenuvažiuos atgal ir nepradės piktintis, kad jai trukdai mėgautis savimi smile

544

Re: visureigiai

ttps://autoplius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-5-9-l-visureigis-krosoveris-1998-benzinas-24925217.ht


MYLIUU MYLIUU P tongue tongue smile LEGENDS NOT Dead tongue tongue tongue Kaip Sakoma 15000 Kainuska big_smile MLDC Gyvoliuks Uzdejes  tongue tongue tongue

545

Re: visureigiai

Shameless parašė:

ttps://autoplius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-5-9-l-visureigis-krosoveris-1998-benzinas-24925217.ht


MYLIUU MYLIUU P tongue tongue smile LEGENDS NOT Dead tongue tongue tongue Kaip Sakoma 15000 Kainuska big_smile MLDC Gyvoliuks Uzdejes  tongue tongue tongue

Kiek turi pinigų?

546

Re: visureigiai

Shameless parašė:

Aciu Kostia tongue big_smile  Ziurek sava Masinyte be Dugnoo kaip per Animacini Filmuka kad tau Atsitiktuu tongue tongue smile))

Viskas ok dugnas pervirintas masinyte važiuoja) bet dabar pagrindinis diržas truko tai lekiau iki serviso lenkdamas visus kad suspeti  kol akumas neissikrove. Ir kažkodėl trukus dirzui pradėjo antifriza varyti per bakeli nes pompa tai nesisuka. Bet per daug nesigilinau.
Praeita kartą kai tas pats nutiko daugiabučio kieme man pradėjo skambinti boba iš savivaldybės ir baudomis grasinti nes mašina teršia aplinką. Tai su savivaldybę iki šiol kariauju. Ta prasme finansiškai kariauju.
Bet šiaip dėl nieko nesigailiu masinyte patinka ir visada atveža mane namo kur aš bebuciau

547

Re: visureigiai

Shameless parašė:

5,2 V8 ??? Kas per Masiniuks Jums sios Temos Klientams tongue tongue big_smile

Turbūt amerikoniskas šlamštas) bet pas juos bakai dideli tinka iš baltarusu kurą vežioti

548

Re: visureigiai

Ford RAPTOR ir Uzdarom Tema tongue tongue big_smile  Jei Nesuklydau Soryy kuriems Ramas prie sirdeles Suckk Itt tongue tongue

549

Re: visureigiai

Shameless parašė:

Ford RAPTOR ir Uzdarom Tema tongue tongue big_smile  Jei Nesuklydau Soryy kuriems Ramas prie sirdeles Suckk Itt tongue tongue

Ramas grazesnis. daugiau chromuotu pavirsiu ir salonas prabangesnis (odines sedines, medzio apdaila, gera garso aparura, LED zibintai ir daugiau kitu navarotu. o svarbiausia su juo gali mieste saligatviais ir pesciuju takais lakstyti nes su juo net nejauti kad per bordiurus vaziuoji