21

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Spuogai yra anti papuosalas!!!

22

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Aušra, 19 parašė:

ux plia, su tais spuogais tikrai vienos problemos. Kam jų nebūna arba būna labai nedaug, tam pasisekė. Na man šiaip niekada nebuvo spuogų, bet staiga iš niekur nieko pridygo galybė... hmm ir jokie daktarai negalėjo tiksliai paskayti, dėl ko taip... na štai, jau metus gydausi ir... jų neliko, tik maži randeliai... :-D pasekmės (jei taip galima pasakyti) - visą gyvenimą turėsiu naudoti visokius vaistus ir pan neutral
O kad spuogai puoštų ir pan. - bullshit!
big_smile

mano draugei labai panasiai buvo... db jau pora menesiu gydos... lyg ir normaliai apgijo... bet randeliai irgi liko...

23

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

big_smile kalbekit kalbekit:D

24

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

hehe as irgi spuogu nesu turejus... tongue

25

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

oi siaubas kai isdygsta koks spuogas
fui

26

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Vilija, 18 parašė:

tj jej kadanors man atsiras-nusigersiu ;D big_smile ;D big_smile
vija24> o as girdejau ;D


O cia tai labai gerai parasei:):):) As ziuriu ko tos alkocholikes spoguotos,dabar aisku...GYDO SPUOGUS!!! ;D

27

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Tomas, 26 parašė:

Spuogai tai bent jau man atrodo organizmo parodymas kad tau kazkas negerai.Ar valgai netinkama maista, ar uzterztame ore buni, ar persali ar dar daugybe priezasciu..
Man tokiu dideliu problemu nekyla, bet kiek zinau
dazniausiai kovojama su tuo kosmetikos pagalba, taip siais laikais kosmetika gali daug..Bet laikinai..manau reiktu pasiaiskinti labiau kodel jie atsiranda..
Pastebejau, kad alkoholis juos irgi labai gerai naikina..


Na ir apdovanoja tave Dievas pastabumu... As nebeturiu zodziu tavo pastabumui..Tikiuosi kurie turi spuogu visi tai pastebes;D;D;D;D;D

28

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

wajei kaijp nepatinka man spuogaIJ

29

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

joa... norm... big_smile wa del tokiu protingu patarimu ir geria jaunimas... :{ po to rashot kad nepatinka jums gerianchios, rukanchios... wat kai pradeda gerti, tada jau ir rukymas tinka... ania? big_smile

30

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

;D;D;D Jo cia genialus patarimas...

31

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

hmm... mano priesas... ir daug ka isbandziau... vis kovoju su jais.. :::138

32

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

vilija kodel neleidi vaikinams pasireikst ? wink pas mus si problema daug daznesne ir opesne, o ir isdidumas ar dar koks velnias neleidzia naudot tiek kosmetikos, kiek galit jus smile

33

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

na bet del tos kosmetikos tai irgi zhinok kad nieko gero... smile

34

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

gyvenimo klaida kas gi dar jei uztersi oda tai sakes neimanoma atsigintiii....nuo spuogu...:(

35

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

uzhtershi..?

36

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

smile ne.. cia atkreipimo i save demesi priemone... pvz didziulis spuogas ant nosies atkreiptu ir pacio zlibiausio berno demesi big_smile:D:D

37

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Niu spuogu visiems tenka patirti...:)Aisku kad blogai bet reikia lb prisiziureti...

38

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Aleksandras, 21 parašė:

vilija kodel neleidi vaikinams pasireikst ? wink pas mus si problema daug daznesne ir opesne, o ir isdidumas ar dar koks velnias neleidzia naudot tiek kosmetikos, kiek galit jus smile

lejdziu lejdziu rejkskites j swejkata big_smile

39

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

spuogai baisu:))))) ypac kai svarbus susitikimas:) jie visada nelaiku ir ne vietoj;D

40

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

grozi gali pasakyti tada kai esi grazi