21

Re: Nauja pašto sistema

Gerai kaip yra, nereikia cia nieko keisti

22

Re: Nauja pašto sistema

Vija, 28 parašė:
Vladas, 26 parašė:

Automatinis pasto tikrinimas bus finalineje versijoje (jis bus geresnis uz senaji)

tikiuosi, kad bus toks geras, kad nereikes is naujo perrasineti laisko, jeigu rasymo metu automatiskai pritikrina dar viena nauja zinute smile

Tikrai nereikės. Jokių perkrovimų nebebus, o apie naujai gautą laišką būsite informuoti kur bebūtumėte, pvz forume wink

Paulius, 28 parašė:

keisti kazka tik tam kad keisti,butu gal neprotinga,taciau pasverus pliusus ir minusus ir pakeisti vardan didesnio komforto ir galimybiu,manau verta visada.Man naujas dizainas gal ir mielesnis akiai.Nematau kazkokiu tai baisiniu pasikeitimu,del ko vertetu pradeti panikuoti ir del ko portalas taptu maziau patogus naudojimui.Pastebejau tik kazkokia klaidele.Pratrynus visus laiskus,rasytu laisku skiltyje vis vien rodoma,kad like 3 laiskai,taciau direktorija visiskai tuscia.Turbut bus klaida?

Jūs visiškai teisus. Atnaujinimai daromi todėl, kad senoji sistema yra pasenusi ir supuvusi iš vidaus ir pasiekė tą ribą, kai smulkių pataisymų nebeužtenka, kad galėtume užtikrinti tvarkingą portalo darbą. Ir visai ne todėl, kad mes nusprendėme panervuoti savo lankytojus smile Jūsų minėtą klaidelę ištaisysime kiek galėdami greičiau.

Algirdas, 50 parašė:

Filtrus palikti  butina..
Senoj sistemoj didziausias nepatogumas bent man buvo(gal ko nemokejau) ,kad as pavyzdziui negaliu paziureti vien paspaudimu ka  rasinejomes  su drauge:)
Onej pavyzdziui issaugo ka rasiau pries  5  metus:)

Filtrai kaip ir automatinis pašto tikrinimas yra "gamybinėje" stadijoje taigi tai tik laiko klausimas.
Pokalbių istoriją kaip ir anksčiau rasite prie atsakyto laiško.

Rimantas, 25 parašė:

nezinau.. bet man nepatogu buvo tai kad norit atrasyt pereina i kita puslapi.. vel kraunasi.. ir laikas eina peklon..

Toks sprendimas buvo priimtas nes tik taip galima žinoti ar laiškas perskaitytas ar ne ir pažymėti tarp išsiųstų laiškų ar gavėjai juos jau skaitė.

Assssss, 49 parašė:

pameginau persikelti dali laisku -gautu - is senosios i naujaja sistema. Tai pastebejau, kad atidarius Gautus laiskus pirmiausia matosi seni laiskai ir tik verciant puslapius atsiranda naujesni . Man atrodo filtravimas negeras --- pirma turetu buti nauji (pagal data), o toliau eina senyn...
Kol kas kas tiek... :::821

Dėkoju už pastebėjimą. Ištaisysim kiek galėdami greičiau.

Arunas, 30 parašė:

Is bandymo padaryti geriau isejo atvirkstinis varijantas smile

Visiem neįtiksi. Be to priklauso kas yra tas "geriau".

Saulius, 23 parašė:

Gerai kaip yra, nereikia cia nieko keisti

Čia ne balsavimas ar reikia naujos sistemos ar ne. Naujoji pašto sistema tikrai bus. Klausimas tik kiek gera ar bloga ji bus. O tai priklauso nuo Jūsų konstruktyvios kritikos wink

23

Re: Nauja pašto sistema

dar vienas pastebejimas - issiustus laiskus labai nepatogiai grupuoja pagal asmenis, kam siusti, gal butu galima pacia nusistatyti pozymi pagal kuri grupuoti (pvz. pagal asmeni, pagal laika, skaityti/neskaityti ir pan.)

24

Re: Nauja pašto sistema

dar vienas minusiukas,kad laisku sarase matosi tik atrasytas tekstas,o nesimato pries tai tavo paties rasyto teksto tam zmogui.Norint ji pamatyti,reikia kiekviena karta ieidineti i kiekviena laiska.Nepatogu.Nes senam variante tai matosi,tad nesunkiai is karto supranti apie ka buvo kalbama.

25 (redagavo Vladas, 26 2010-07-08 14:05)

Re: Nauja pašto sistema

bent jau man tai is naujo pasto laiskai issiusti buvo tusti be jokio teksto big_smile (klaida pašalinta)
kas del seno tai man nepatiko vienas dalikas, kai atrasineji laiska ir tau paraso nauja kas nors tai jis issisiuncia naujam laiskus ne tam kam rasei, cia per telefona bent jau ne viena karta buvo big_smile

26

Re: Nauja pašto sistema

Sveiki,pasinaudojau jusu nauju pastu ir noriu pasakyti kad nepatiko,nes nerodo ka pries tai pasnekovas rase.BUna kartais kad prisijungi po keliu dienu ir tada noredamas atrasyti nezinai apie ka kalbama su pasnekovu.Manau jei pridetumete sia funkcija tai naujasis pastas butu visai neblogas

27

Re: Nauja pašto sistema

Domas, 25 parašė:

Sveiki,pasinaudojau jusu nauju pastu ir noriu pasakyti kad nepatiko,nes nerodo ka pries tai pasnekovas rase.BUna kartais kad prisijungi po keliu dienu ir tada noredamas atrasyti nezinai apie ka kalbama su pasnekovu.Manau jei pridetumete sia funkcija tai naujasis pastas butu visai neblogas

Kalbate apie laiškų sąrašą?

28

Re: Nauja pašto sistema

Mielieji administratoriai,
butu labai saunu, kad padarytumete ilgesni buvimo online laika.(kai nesiaktyvina niekas).. ---nes... pradedi rasyti laiska ir neduok dieve..ji rasai ilgiau nei leidzia jusu nustatytas laikas online.. ir megini ji issiusti -- tai kas atsitinka ? o gi jis dingsta , nes reikia  ieskok.lt prisijungti is naujo ir  visiskai nebesinori kurti naujo laiskucio. Tai meginau is sios padeties iseidineti su ,,copy". pries siunciant.... smile)  Arba variantas - kad uzsisaugotu juodrastis (kaip gmail. pvz.)
Nezinau, kiek laiko

29

Re: Nauja pašto sistema

Tai yra viena iš naujovių - galite nebebijoti, kad pasibaigs laikas ir prarasite rašytą laišką. Po prisijungimo galėsite pratęsti rašymą.

30

Re: Nauja pašto sistema

tikrai nepatogus !!!! dziauosi kad taip galvoju ne viena

31

Re: Nauja pašto sistema

Paliekam filtrus ir ivedam funkcija, kad tik gavus zinute rodytu, jog "gauta nauja zinute". Man tokio papildymo butu visiskai pakake ir senojoj sistemoj. Aciu uz pastangas musu labui.

32

Re: Nauja pašto sistema

Nematau jokiu problemu,visks gers yra,,,

33

Re: Nauja pašto sistema

Nera mygtuko VISI LAISKAI ir nepatinka kad persikrauna langas norint atrasyti..

34

Re: Nauja pašto sistema

man nepatinka, kad gautuose laiskuose nematau viso laisko teksto, tam kad ji pamatyti, reikia ieiti i ta laiska. labai gerai buvo senoj sistemoj, kai iskart matydavosi visas laisko tekstas...

35

Re: Nauja pašto sistema

Tinka smile

36

Re: Nauja pašto sistema

man nepatinka naujasis pastas.. kodel?
hm, todel kad tenka ilgiau laukti,, is karto negali atsakyti kaip senajam,,

37

Re: Nauja pašto sistema

Nepatogus  knygeles nera , nesimato pries tai rasyto laisko  Palikim senaji

38

Re: Nauja pašto sistema

Algirdas, 51 parašė:

Nepatogus  knygeles nera , nesimato pries tai rasyto laisko  Palikim senaji

Knygelė dabar vadinasi "Pažymėtos anketos", o šis meniu punktas randasi "Vartotojo meniu" (dešinėje pusėje).

39 (redagavo Tautvydas, 24 2010-07-08 18:36)

Re: Nauja pašto sistema

Nepatiko.

Padarykit paprastai, kaip el. pa6te tarkim gmaile. Atsidarai paštą, randi laiškų sąrašą, kairėje vardas amžius ir psio, eini į laišką ir skaitai. O tai dabar jei nenoriu nes matyt ką man parašė vis tiek matau, tai jei kas už nugaros stovi tai mato visus gautus mano laiškus atvertus.

Nes jei noriu, kad pašte būtų tvarka tai turiu arba būtinai atrašyt laišką, arba siųst į archyvą, kuriame pamiršiu, kad žmogui neatrašiau.

P.s. arba bent rodytų skaitytas laiškas ar ne.

40

Re: Nauja pašto sistema

Tautvydas, 24 parašė:

Padarykit paprastai, kaip el. pa6te tarkim gmaile. Atsidarai paštą, randi laiškų sąrašą, kairėje vardas amžius ir psio, eini į laišką ir skaitai. O tai dabar jei nenoriu nes matyt ką man parašė vis tiek matau, tai jei kas už nugaros stovi tai mato visus gautus mano laiškus atvertus.

Čia jau didelė problema. Dauguma vartotojų nori priešingo varianto, kaip senam pašte, kai matai iškart visą laišką. Kažkuriuos turėsime nuskriausti sad Arba gal būtų gerai nustatymas, kaip rodyti laiškus, tik sąrašą ar pilnus?

Tautvydas, 24 parašė:

P.s. arba bent rodytų skaitytas laiškas ar ne.

Ar laiškas neskaitytas rodo. Tokio laiško fonas tamsesnis.