41

Re: Nauja pašto sistema

KAIP PANAIKINTI KAD NEBUTU  skiltis to naujo pasto.. nervina.

42

Re: Nauja pašto sistema

Vikα, 23 parašė:

KAIP PANAIKINTI KAD NEBUTU  skiltis to naujo pasto.. nervina.

Vika, parašyk man kokios problemos wink

43

Re: Nauja pašto sistema

Gabija, 24 parašė:

as nerandu naujajame paste filtru...ar tik as nerandu ar jie dingo???

Tiksliau tai jie dar neatsirado.

Dalykai, kurių kol kas dar nėra arba kurie nėra iki galo baigti:

  • Gautų laiškų atvaizdavimas

  • Automatinis pašto tikrinimas

  • Prisijungusių vartotojų filtrai

Prašytume apie šiuos dalykus nepranešinėti, nebent, turite konkrečių pasiūlymų kaip būtų galima geriau/patogiau juos įgyvendinti.

44

Re: Nauja pašto sistema

Vytis, 24 parašė:

Čia jau didelė problema. Dauguma vartotojų nori priešingo varianto, kaip senam pašte, kai matai iškart visą laišką. Kažkuriuos turėsime nuskriausti sad Arba gal būtų gerai nustatymas, kaip rodyti laiškus, tik sąrašą ar pilnus?

Vyti, manau būtų geras sprendimas, nebūtų nei vieni nuskriausti ir manau daug kam patiktų tas neatvertų laiškų principas, ne tik man wink Programint gal per daug neužtruktų.

Vytis, 24 parašė:

Ar laiškas neskaitytas rodo. Tokio laiško fonas tamsesnis.

Ok, liuks, nepastebėjau reiškia wink

45

Re: Nauja pašto sistema

Beje, tęsiant pliusus minusus.

Sunku atprasti nuo tamsaus fono, kuris buvo patogus. Na tarkim vėliu paros metu sėdi įsijungęs tai ne taip plieskia.

Viršuje laiškų akis prašo viršutinio meniu, na kur filtrai būtų, paieška ir t.t.

Labai liuks, kad rodo šone Gauti (2/3) man patinka šita aiški funkcija smile

P.s. o dėl filtrų, tai manau galėtų būti paprasta paieška, tarkim amžiaus grupės ieškojimas tarp prisijungusių, tarp naujų narių, tarp aktyviausių, tarp visų narių smile

46

Re: Nauja pašto sistema

Tautvydas, 24 parašė:

P.s. o dėl filtrų, tai manau galėtų būti paprasta paieška, tarkim amžiaus grupės ieškojimas tarp prisijungusių, tarp naujų narių, tarp aktyviausių, tarp visų narių smile

Visa filtrų sistema prašosi perrašoma ir Jūsų išvardinti dalykai bei dar daugiau yra numatyti, bet kol kas teks apsiriboti keturiais standartiniais (a, b, c, d) filtrais.

47

Re: Nauja pašto sistema

Labukas. naujame yra ir pliusu ir minusu. patogu kad matosi parasytos zinutes, nepatogu, kad norint laiska atsakyti reik atskirai spausti "atsakyti" tas atima laiko ir kai pas mane labai sunkiai vartosi lietuviski puslapiai, tai tikrai nepatogumas. Dar naujame paste labai nepatogus perejimas is laisku i filtrus. Galetu buti, kaip drauguose, funkcija, kad matytusi kada ateina naujas laiskas. Kai sename paste lieka laiskai, kuriuos jau naujame atsakei, tai ir makalyne gaunasi. Kol kas tiek, malonu, kad bandot gerinti darba, bet kartais gaunasi atvirksciai

48

Re: Nauja pašto sistema

Laba naktele.. jau padekojau uz meniu punkta -issiusti laiskai...ir kad matosi ar laiskas perskaitytas ar ne...  smile) .. bet va dabar tik pastebejau, kad labai nepatogus issiustu laisku grupavimas kozdel pagal zmones grupuojate. labai nepatogu rasti issiusta laiska.  Patogiau butu, kai eina pagal data issisuntimas ...... O   susirasinejimo istorijoje galima butu matyti tik is zmogaus gautus ir jam issiustus..

49

Re: Nauja pašto sistema

mano siulymas, padaryti thumbnails nuotrauku perziuroj.. ato nesamoningai visas is eiles nuotraukas ziureti, o ir jum trafiko kiek suvalgo. kodel nepadarot live chato?

50 (redagavo Arminas, 23 2010-07-16 23:34)

Re: Nauja pašto sistema

Geriau galvokit kaip seniem vartuotojam su deimantinem '''žvaigdžutėm''' per 'facebook'  prisijungima prisijunkt prie" ieskok'

51

Re: Nauja pašto sistema

Šie dalykai niekaip nesusiję su paštu, todėl prašom neteršti temos.

52

Re: Nauja pašto sistema

Naujajame paste, pvz yra laiskai siuksliadezeje...
O kodel archyvo laisku nera.. Automatiskai jie neatsiras? Reikia juos perkelti ekstra ?

53

Re: Nauja pašto sistema

Aida, 27 parašė:

Naujajame paste, pvz yra laiskai siuksliadezeje...
O kodel archyvo laisku nera.. Automatiskai jie neatsiras? Reikia juos perkelti ekstra ?

Laiškų perkėlimas --> Tuomet yra 3 pasirinkimai (Gauti),(Archyvas),(Šiukšliadėžė) pasirenki 1 iš jų  --> Tuomet laiško apačioje yra pasirinkimas Perkelti į naują sistemą arba Trinti.

54

Re: Nauja pašto sistema

O dar klausimelis smile
Ar neina isvalyti visa siuksliadeze is karto ? Nes dabar pazymiu, kas istrintu visus laiskus, bet istrina esancius tik tame puslapyje, o  jei tu puslapiu jei 100 ?

55

Re: Nauja pašto sistema

Tas pats ir su isiustaisiais.. smile pas mane beveik 400 puslapiu.... butu labai smagu, jei juos eitu vienu kartu istrinti big_smile

56

Re: Nauja pašto sistema

ar čia man vienai nebeveikia tas naujasis paštas?

57

Re: Nauja pašto sistema

Rimantė, 26 parašė:

ar čia man vienai nebeveikia tas naujasis paštas?

Gal galėtumėte patikslinti kas konkrečiai neveikia ar darosi?

58

Re: Nauja pašto sistema

Vytis, 24 parašė:
Rimantė, 26 parašė:

ar čia man vienai nebeveikia tas naujasis paštas?

Gal galėtumėte patikslinti kas konkrečiai neveikia ar darosi?

vis rodo "Naujas laiškas", jei spaudi "gauti laiškai" ar kur kitur vis tiek rodo rašyti naują laišką. žodžiu neina nei skaityti gautų laiškų nei atsakyti, nieko...

59

Re: Nauja pašto sistema

Aida, 27 parašė:

O dar klausimelis smile
Ar neina isvalyti visa siuksliadeze is karto ? Nes dabar pazymiu, kas istrintu visus laiskus, bet istrina esancius tik tame puslapyje, o  jei tu puslapiu jei 100 ?

Tokios galimybės šiuo metu nėra. Galbūt ji atsiras ateityje.

60

Re: Nauja pašto sistema

Rimantė, 26 parašė:

vis rodo "Naujas laiškas", jei spaudi "gauti laiškai" ar kur kitur vis tiek rodo rašyti naują laišką. žodžiu neina nei skaityti gautų laiškų nei atsakyti, nieko...

Problema pasalinta.  Aciu, kad apie ja pranesete.

Visu laisku trinimo funkcija (issiustuose ir siuksliadezeje) yra svarstoma, greiciausiai ji bus itraukta artimiausiuose atnaujinimuose.