61

Re: Nauja pašto sistema

Ir dar.. O  kur ziureti koks tavo statusas ir kiek laisku atrasei per valanda ? smile

62

Re: Nauja pašto sistema

Ir ar is viso bunant naujajame paste, atrasant i laiskus jie sumuojasi ?

63

Re: Nauja pašto sistema

Aida, 27 wrote:

Ir dar.. O  kur ziureti koks tavo statusas ir kiek laisku atrasei per valanda ? smile

Paspaudus ant žvaigždučių/deimantų arba ant nuorodos "Mano statusas" anketoje.

Aida, 27 wrote:

Ir ar is viso bunant naujajame paste, atrasant i laiskus jie sumuojasi ?

Iš tiesų buvo problemėlė su taškų skaičiavimu smile Dėkojame, kad atkreipėte mūsų dėmesį į tai. Jau sutvarkyta.

64

Re: Nauja pašto sistema

Aciu wink

65

Re: Nauja pašto sistema

Vytis, 24 wrote:

Šie dalykai niekaip nesusiję su paštu, todėl prašom neteršti temos.

Ačiu už mandagu įspejima, jusų, mintys man nelabai   aiškį ar, ten paprastas atnaujįntas "i-mail" ar, ten ''e-mail' vidynis bus ?

66

Re: Nauja pašto sistema

Tai yra iš esmės atnaujinta susirašinėjimo sistema. Susipažinti su pakeitimais galite paspaudę "Naujasis paštas" mygtuką vidiniame pašte.

67

Re: Nauja pašto sistema

Erzina tai, kad naujajame paste, norint perziureti pokalbio su zmogumi istorija, reikia pirmiausiai spausti ant laisko, ir tik tada ant pokalbiu istorijos.. plius, velgi, pernelyg jau apkrautas puslapis, ar tai su scriptais kazkas netaip, ar tai paveiksliuku per daug, taciau krauna pakankamai ilgai (nors su lietuvos serveriais turiu 1.5mb/s realu greiti).. kita problema - su iphone, bei ipad ir taip yra pakankamai sudetinga naudotis ieskok.lt sistema, o naujasis pastas dar labiau viska apsunkina.. aisku, tokiu vartotoju gal ir nedaug, taciau vistiek nepatogumu kyla..

68

Re: Nauja pašto sistema

Man tai nepatinka...

69

Re: Nauja pašto sistema

Vaiva, 21 wrote:

Man tai nepatinka...

Kas slepiasi po daugtaškiu, mes tikriausiai turime atspėti? :::041

70

Re: Nauja pašto sistema

man seniai viskas cia nepatinka, pilka...nepatogu nu man pats geriausias yra draugas saitas...

71

Re: Nauja pašto sistema

ir nesuprantu kur dar tuos banke deti skaicius(taskus)? kai panaudoti ir pan.

72 (edited by Aida, 27 2010-07-25 16:25)

Re: Nauja pašto sistema

Tai kiekvienas turi savo nuomone, vienam tas patinka, kitam tas... Pvz man draugas.lt nepatinka. Turiu ir ten anketa. Nueinu i savaite karta pasiziureti...Nepatinka man ten, nori kad matytum kas i tave ziurejo, mokek... uz viska tik moket reikia... Apskritai ten be rysio ta bendravimo istema......Nors kai paziuri, ten daugiau prisijungusiu buna nei cia, tik nesuprantu kodel...

O uz taskus, pvz gali parasyti zinute i karstaja linija;) big_smile

73

Re: Nauja pašto sistema

todel kad ten patogiau, idomiau ir t.t. + dizainas savo daro. siais laikais beveik nieko ner nemokamo big_smile o cia mano anketa del vaizdo jai kas papraso foto tai siunciu cia pasiziuret ir tiek bet siaip man asmeniskai cia tai didelis Sh smile

74

Re: Nauja pašto sistema

Naujasis pastas toks 'konvejerinis',per mazai erdves skirta kiekvienam surasovui;) Senajame daug erdviau.
Beje,ar  naujajame  yra pasirinkimas-'Visi laiskai'kazkaip neuzsekiau Kol kas tiek.As uz tai,kad sena sluota  gerai sluoja wink

75 (edited by Liucina, 18 2010-08-10 09:43)

Re: Nauja pašto sistema

Viskas man šiaip patinka,tik kad nervina.Būtų geriau,jeigu būtų galima viską ištrinti iš karto,nes užknisa  spaudinėt ir trint tas išsiųstas žinutes.

76 (edited by Giedrius, 28 2010-08-31 09:14)

Re: Nauja pašto sistema

Nauja pašto sistema yra visiška nesąmonė. Ir pagrinde dauguma Jūsų naujų pakeitimų yra visiškai niekam tikusių. Vienintelis pliusas yra dizainas. Įdiegdami naują dizainą pašalinate senas naudojamas funkcijas, ir suteikiate pora naujų ir nenaudojamų. smile

Placiau apie tai parasiau cia:
http://forumas.ieskok.lt/viewtopic.php?id=6668&p=2 (39 zinute)

77

Re: Nauja pašto sistema

Man kazkodel vis vien neregistruoja kreditu uz isbuta laika, nebent kazka pakeitet ir neturetu jau registruoti - asmniskai man neaktualu, bet gal yra zmoniu, kuriems del to galva skauda? smile

78

Re: Nauja pašto sistema

Vija, 29 wrote:

Man kazkodel vis vien neregistruoja kreditu uz isbuta laika, nebent kazka pakeitet ir neturetu jau registruoti - asmniskai man neaktualu, bet gal yra zmoniu, kuriems del to galva skauda? smile

Ar pakankamai ilgai būnate aktyvi portale?

Kreditų gavimo sąlygos:
- buvai prisijungęs(-usi) prie sistemos bent 20 minučių iš eilės;
- buvai aktyvus(-i) (naršei portale);

79 (edited by Vija, 29 2010-08-31 19:08)

Re: Nauja pašto sistema

oj, tik necituokit taisykliu, Vyti, ne pirmi metai cia ir siaip esu daugiau nei siaip tik kojas i ieskok.lt imerkus big_smile

80

Re: Nauja pašto sistema

Čia ne taisyklės, o sąlygos wink Pažiūrėsiu kas gali būti ne taip. Labai padėtų jei parašytumėt man kokiu metu ir kiek laiko dažniausiai būnate portale.