81

Re: Nauja pašto sistema

vis dar neveikia big_smile

82

Re: Nauja pašto sistema

Naujojoj pašto sistemoj man patiko vienintelis senas-naujas dalykas - vėl atsiradęs meniu "Išsiųsti" laiškai, kuriuo karts nuo karto pasinaudoju, o šiaip tebebendrauju naudodama senąją sistemą.

Naujosios sistemos dizainas man visiškai nepatinka todėl, kad gautų laiškų sąrašas susilieja su tinklalapio fonu, reklamom ir pan., kai tuo tarpu senojoj sistemoj kiekvienas laiškas labai aiškiai išskiriamas mėlyna juosta, kurioje nurodomas laiško autorius ir jo info (naujoj sistemoj pasigedau ID), ir tamsiu tinklalapio fonu.

Funkcionalumo prasme tai, kaip gautas laiškas pateikiamas naujoj sistemoj, man irgi nepriimtina, lyginant su senąja sistema, kai joje iškart pateikiama
(*) senesnė pašnekovo žinutė;
(*) mano atsakymas;
(*) naujausia pašnekovo žinutė-atsakymas.
Pašnekovo mini-foto prie laiško naujoje sistemoje tiek sumažinta, kad pasidaro nebelabai įžiūrima ir reikalinga...

Kol kas tiek...

83

Re: Nauja pašto sistema

Sveiki, pasiilgom pranešimų apie naują vidinį paštą. O gal nebeiškyla jokių problemų? smile
Nepamirškit, kad kuo daugiau savo nuomonių/pasiūlymų parašysit, tuo patogesnė bendravimo sistemą turėsit smile

P.S. Labai norėtume išgirsti nuomones apie laiškų perkėlimą iš senojo pašto.

84

Re: Nauja pašto sistema

Aš  čia  neseniai  ,su  filtrais  iš  karto  aišku,o  su  laiškais  ne.  Parašau  laiška  ir  jis  dingsta  nesuprantu  gavo  ar  ne?  Be  to  susirašinėjimo  istorijoje  turėtų  rodyti  susirašinėjimą  su  vienu  žmogumi{su  kuriuo  nori  prisiminti ką  susirašinėjai] Turėtų  būti  mano  laiškas,atsakymas  mano  laiškas  ir  t.t. Bet  aš  randu  mano  vien  laiškus  ,arba  tik  aisakymus. Be  to  pašte  mano  laiškų  65  o  man  rašytų  tik  17.  Tai  kur  rasti  man  rašytus  ,kur  dingo.Jie  po  kelių  dienų  dingsta.

85

Re: Nauja pašto sistema

O man idomu ar galima visus laiskus istrint, nes is siuksliadezes po 7 trint... taip kaip ir is issiustu... big_smile senam paste buvo funkicja, istrint visus ir gerai smile

86

Re: Nauja pašto sistema

Edgaras, 26 пишет:

O man idomu ar galima visus laiskus istrint, nes is siuksliadezes po 7 trint... taip kaip ir is issiustu... big_smile senam paste buvo funkicja, istrint visus ir gerai smile

Ši galimybė atsiras artimiausiu laiku.

87

Re: Nauja pašto sistema

ir dar kai laiskas ateina tegu atsiranda skliausteliuose kiek laisku o tai nezinai kada atrasis

88

Re: Nauja pašto sistema

Viskas man patinka, bet. Bet. Dabar taip sėdžiu ir galvoju, kad forume reikėtų daug ką ištrinti. Daug nereikalingo.Temas kuria tas pačias...

89

Re: Nauja pašto sistema

Turiu toki paprasta pasiulima manau jis turetu patikt ir kitiem nariam.. Taigi kaip daba yra prie skilties bankas nurodytas turimu kreditu skaičius taip ir prie laikškai galetu rodyt gautu žinučiu (neatsakytu) skaičiu.
Ka manot?

90

Re: Nauja pašto sistema

Pritariu. Visai good variantas.

91

Re: Nauja pašto sistema

Tai gal daugiau nuomoniu atsiras del mano pasiulimo? Administratoriai ka mano?

92

Re: Nauja pašto sistema

Mindaugas, 15 пишет:

Tai gal daugiau nuomoniu atsiras del mano pasiulimo? Administratoriai ka mano?

Administratoriai mano, kad tai gera mintis big_smile

P.S. http://img508.imageshack.us/img508/5635/clipboard01dz.jpg Kantrybės wink

93

Re: Nauja pašto sistema

Liucina, 19 пишет:

Viskas man patinka, bet. Bet. Dabar taip sėdžiu ir galvoju, kad forume reikėtų daug ką ištrinti. Daug nereikalingo.Temas kuria tas pačias...

Ne negalima . Ir taip daug ką ištrina moderatoriai .Šiaip galima savo temas ištrinti .
Redaguodami pirma temos strofa ,galima ja ištrinti .Taip automatiškai išsitrina visa tema.

94

Re: Nauja pašto sistema

Vytis, 25 пишет:
Mindaugas, 15 пишет:

Tai gal daugiau nuomoniu atsiras del mano pasiulimo? Administratoriai ka mano?

Administratoriai mano, kad tai gera mintis big_smile

P.S. http://img508.imageshack.us/img508/5635/clipboard01dz.jpg Kantrybės wink

saunu lauksime

95

Re: Nauja pašto sistema

As irgi naudoju senaja sistema, nes nauja visai neatitinka senosios.Senoji versija buvo pati geriausia.Del laisku turinio, kur matosi ansktesni laiskai nes cia nezinau nei ka rasei nei apie ka kalbejai...Nesimato kas is pazymetu anketu prisijunge ir t.t..O tas skaicius kiek gauta laisku-visai nereikalingas..ir taip matosi kiek gavai...Ir kaip minejo  Aurelija-labai jau daug spalvu, margumynas kazkoks, tas laiskas paskesta . tarp visu reklamu...As uz senaj versija!

96

Re: Nauja pašto sistema

Kodėl negalima buvo porą dienų užeiti į ieškok.lt ?

97

Re: Nauja pašto sistema

Liucina, 19 пишет:

Kodėl negalima buvo porą dienų užeiti į ieškok.lt ?

Dėl atliekamų remonto darbų.

98

Re: Nauja pašto sistema

Kodėl rodo mano informaciją, jeigu paslėpiau aš ?

99

Re: Nauja pašto sistema

pas mane rodo panasias anketas , nors mano  nustatymuose varnele nepadeta, kad rodytu smile

100

Re: Nauja pašto sistema

Audra, 38 пишет:

As irgi naudoju senaja sistema, nes nauja visai neatitinka senosios.Senoji versija buvo pati geriausia.Del laisku turinio, kur matosi ansktesni laiskai nes cia nezinau nei ka rasei nei apie ka kalbejai...Nesimato kas is pazymetu anketu prisijunge ir t.t..O tas skaicius kiek gauta laisku-visai nereikalingas..ir taip matosi kiek gavai...Ir kaip minejo  Aurelija-labai jau daug spalvu, margumynas kazkoks, tas laiskas paskesta . tarp visu reklamu...As uz senaj versija!

pritariu, kad nereikalingas gautu laisku skaicius. o kam ?