201 (redagavo Valdas 2022-02-03 21:40)

Re: Vienos nakties nuotykis.

Vargšelis nesupranta, kad hedonistinė visuomenė yra labai geras variantas, ir visi mėgaujasi seksualine revoliucija, nes tokios laisvės jiems ir reikia, o ne durno suformuoto pavyzdžio, kuriuo turėtų visu vadovautis, nes asilai su seksualinėmis problemomis arba asmeniniais poreikiais, mano, kad ir kiti taip turi gyventi. Nemano. Negyvena ir negyvens. Todėl niekam nerūpi tavo paistalai ir kas su kuo nori kiek nori kada nori mylisi. Niekam nereikia autoritarinio vaflizmo. xD

202

Re: Vienos nakties nuotykis.

Valdas parašė:

Vargšelis nesupranta, kad hedonistinė visuomenė yra labai geras variantas, ir visi mėgaujasi seksualine revoliucija, nes tokios laisvės jiems ir reikia, o ne durbo suformuoto pavyzdžio, kuriuo turėtų visu vadovautis, nes asilai su seksualinėmis problemomis arba asmeniniais poreikiais, mano, kad ir kiti taip turi gyventi. Nemano. Negyvena ir negyvens. Todėl niekam nerūpi tavo paistalai ir kas su kuo nori kiek nori kada nori mylisi. Niekam nereikia autoritarinio vaflizmo. xD

Simpas b.let :::021

203

Re: Vienos nakties nuotykis.

Best in The World parašė:
The Woman parašė:
Best in The World parašė:

VISKAS KA KITI DARO TAVE LIECIA TIESIOGIAI AR NE.

WTF? Kaip @Fjord puseserės šeima tave "TIESIOGIAI" palietė?

Sakiau tiesiogiai ar ne.
Reiskias gali paliest tiesiogiai o gali ir netiesiogiai.
Jos seima netiesiogiai rodo pavyzdi ir formuoja visuomenej kaip norma kurioj gyveni.
Tai kai kita karta praziosi savo zabtus apie hedonistine visuomene, zinok kad tokiam sude gyveni nes pati ja toleruoji.

WTF? Jei nebūtum čia forume skaitęs, net nežinotum, kaip tas tėtis ir mama susipažino. Ar jie čia visi rėkia garsiai ir labai savo ONS demonstruoja tai visuomenei ir sako: "Va, gyvenkit taip ir taip"? Kažkaip aš, naivuolė, nepastebėjau to.

Dėl gyvenimo šūde, man nei šilta, nei šalta, kad hedonistai savo malonumui gyvena. Aš turiu savo gyvenimą ir mano vidaus ir vertybių mane supanti "šūdina" aplinka visiškai neįtakoja. Laikai keičiasi, viskas juda ir žmogus tiesiog prisitaikai prie naujų aplinkybių, kas nereiškia, kad turi savo vertybes dėl to keisti.

204 (redagavo Best in The World 2022-02-03 21:11)

Re: Vienos nakties nuotykis.

The Woman parašė:
Best in The World parašė:
The Woman parašė:

WTF? Kaip @Fjord puseserės šeima tave "TIESIOGIAI" palietė?

Sakiau tiesiogiai ar ne.
Reiskias gali paliest tiesiogiai o gali ir netiesiogiai.
Jos seima netiesiogiai rodo pavyzdi ir formuoja visuomenej kaip norma kurioj gyveni.
Tai kai kita karta praziosi savo zabtus apie hedonistine visuomene, zinok kad tokiam sude gyveni nes pati ja toleruoji.

WTF? Jei nebūtum čia forume skaitęs, net nežinotum, kaip tas tėtis ir mama susipažino. Ar jie čia visi rėkia garsiai ir labai savo ONS demonstruoja tai visuomenei ir sako: "Va, gyvenkit taip ir taip"? Kažkaip aš, naivuolė, nepastebėjau to.

Dėl gyvenimo šūde, man nei šilta, nei šalta, kad hedonistai savo malonumui gyvena. Aš turiu savo gyvenimą ir mano vidaus ir vertybių mane supanti "šūdina" aplinka visiškai neįtakoja. Laikai keičiasi, viskas juda ir žmogus tiesiog prisitaikai prie naujų aplinkybių, kas nereiškia, kad turi savo vertybes dėl to keisti.


Tai gerai, tai ir saunu, taip ir toliau uzsidejus ta "as moraliai aukstesne" maske augink dvidesimt kaciu bute.

Jei tau taip tinka ir taip afigena galesi tas kates ir dulkint ir vertybes perduot tom katem :::034

Kol ir tos tave paliks

nes hedonistes bus kaip ir tu

Nes tai vienintele vieta kur tavo paziuros veda