21

Re: Viengungiu aukcijonas!

ivykes ar nea, bet pradzia jau yra, o tai jau puse darbo big_smile

22

Re: Viengungiu aukcijonas!

Monika, 21 nori nusipirkti pasimatyma ar pasisiulity aukcijonui?

Tai tik du dalykai kuriu truksta tam kad pradeti show .... ah tau norisi show pasiziureti (?)

sorry!   svarbu kad zmones susitiktu nepriklausomai ar jie tai daro paslapcia privacei ar vieshai bet sutikite tai nebloga ideja kaip paspirt y prieky tuas nedrystancius lietuvaicius ar ne?

23 (redagavo Zilvinas, 39 2010-12-06 05:32)

Re: Viengungiu aukcijonas!

ur mano pirshliene? mums reikia bendradarbiaujant pasiskirstyti: tu uzsiimsi jaunosiomis as konsultuasiu jaunikius.

Tarp kitko ka veiki palangoi ? ten grazu ziema nera turistu tylu ramu  pilna sniego  shalta  ... sakau senei nevaikshtinejau palangoi .... galbut todel kad neturiu kur pasishildyti ...  (merkiu aky sexualei gundancei ir dviprasmishkai)   ....  mums reikia glaudziau bendradarbiauti (kilnoju antakius su uzuamina)  kitaip varkshas jaunimelis lietuvos shala vienatvei vysta nezinodamas kaip viens kita susildyti.

Pirsliene .... Pirslieme....  Pirshliene sakau gal reikia jaunimeliui pavizdy parodyti?   

OK mergaites kreipesi pas pirshliene berniukai pas pirsliuka  o gal atbulai (?) mergaites pas pisliuka(?)   

Krikscionishka morale tai smerkti tai ko labiausei trokshti, bet pirslei kaip kunigai saugo sventa ishpazinties paslapty....

Na gi pashnibzdek pirshleliui arba pirhlienei  i ausi  ko tavo shirdele geidzia?

Hej! pirhliene!
Laikas virt uogiene
Saldzia, kaip nuademe
Ishsakyk savo nuamone  ...  smile

24

Re: Viengungiu aukcijonas!

sveiki gal kas galit parasyt kaip susisiekt su siuo puslapio administratorium buciau labai dekingas smile prasau padekit...

25

Re: Viengungiu aukcijonas!

puikios mintys del pirsliu ir pirslybu,man irgi butu neprosali,bet pirslio patarimai mane labiau domina negu pirslienesnes ,mane domina  gyvenimas vyru pasaulyje.........

26

Re: Viengungiu aukcijonas!

na yra linksmu plauciu  zmoniu smile   linksma tema smile