161

Re: Autozinovai

reik but abraomu, kad nesuprast kas  nuotraukoje. Pats geriau pasigilink zinias atsakydamas i pries tai pateikta uzduoti i kuria taip niekas ir neatsake

162

Re: Autozinovai

tai gal nekiekvienas zino kad cia scirocco naujas.tai pagal tave iseina taip,kad dauk cia abraomu

163

Re: Autozinovai

ir isvis ten tera tik conceptas. kas butu jei imtume visi deti conceptus? jis NERA gaminamas auto, o cia dedami tiek pakeisti auto, kad sunku atpazinti

164

Re: Autozinovai

klausyk tu galvoji kad cia nagliausias esi nes zinai apie visokias lupkes tik pakeistas ju isvaizdas jau primetu kaip vairuoji jei varai ant visu tu gal net neskiri pirmos gaikes nuo trecios gaikes. pabandyk pats perinkt isnaujo varikli ir ji uzvest tada gali ant kitu varyt nieko tu neismanai tik zinai lupkiu pavadinimus

165

Re: Autozinovai

Vaidas, 17 wrote:

klausyk tu galvoji kad cia nagliausias esi nes zinai apie visokias lupkes tik pakeistas ju isvaizdas jau primetu kaip vairuoji jei varai ant visu tu gal net neskiri pirmos gaikes nuo trecios gaikes. pabandyk pats perinkt isnaujo varikli ir ji uzvest tada gali ant kitu varyt nieko tu neismanai tik zinai lupkiu pavadinimus


smile oi juokini mane. Lupke tai cia matyt lupena - senesne auduke? smile apie audukes forume kitas veikejas daug knaisiojasi ir gaudosi wink Del vairavimo - vairuoju nei gerai nei blogai, bet sia mintute mastau ar mindaugo karunavimo dienos proga nenulekt i kacergine apmokymams  (teorija + praktika). Priesingai negu tu as pirma simta kartu perskaitau, issinagrineju teoriskai, o tik tada rasau ar "gaikes" lieciu wink

166

Re: Autozinovai

Gintaras, 23 wrote:
Vaidas, 17 wrote:

klausyk tu galvoji kad cia nagliausias esi nes zinai apie visokias lupkes tik pakeistas ju isvaizdas jau primetu kaip vairuoji jei varai ant visu tu gal net neskiri pirmos gaikes nuo trecios gaikes. pabandyk pats perinkt isnaujo varikli ir ji uzvest tada gali ant kitu varyt nieko tu neismanai tik zinai lupkiu pavadinimus


smile oi juokini mane. Lupke tai cia matyt lupena - senesne auduke? smile apie audukes forume kitas veikejas daug knaisiojasi ir gaudosi wink Del vairavimo - vairuoju nei gerai nei blogai, bet sia mintute mastau ar mindaugo karunavimo dienos proga nenulekt i kacergine apmokymams  (teorija + praktika). Priesingai negu tu as pirma simta kartu perskaitau, issinagrineju teoriskai, o tik tada rasau ar "gaikes" lieciu wink

kokia masina turi?

167

Re: Autozinovai

ziguli su rotoriniu varikliu

168

Re: Autozinovai

man taip neatrodo kad tu isikaitai

169

Re: Autozinovai

ane? neatrodo? cia autozinovu skiltis. tai papasakok man ar ejo rotoriniai varikliai i zigulius, o gal venkelis aplenke sovietus?

170

Re: Autozinovai

Gintaras, 23 wrote:

ane? neatrodo? cia autozinovu skiltis. tai papasakok man ar ejo rotoriniai varikliai i zigulius, o gal venkelis aplenke sovietus?

ejo ejo..:)

171

Re: Autozinovai

niu neduodi gi pasireiksti auto zinovui smile o del mano auto - jau kelis kart rasiau, nebesikartosiu. Nori - paieskok senesniuose postuose.

172

Re: Autozinovai

imsiu ir ieskosiu del kazkio pingvino tavo lupkes. krc ar tu esi perinkes varikli ir vel ji uzvedes ? jei jau toks apsiskaites esi tu isvis ka nors supranti apie variklius vaziuokles elektra kad cia dristi dar aiskint as prie masinu dirbu jau 7 metus o man dar mokytis ir mokytis reik

173

Re: Autozinovai

Gintaras, 23 wrote:
Vaidas, 17 wrote:

klausyk tu galvoji kad cia nagliausias esi nes zinai apie visokias lupkes tik pakeistas ju isvaizdas jau primetu kaip vairuoji jei varai ant visu tu gal net neskiri pirmos gaikes nuo trecios gaikes. pabandyk pats perinkt isnaujo varikli ir ji uzvest tada gali ant kitu varyt nieko tu neismanai tik zinai lupkiu pavadinimus


smile oi juokini mane. Lupke tai cia matyt lupena - senesne auduke? smile apie audukes forume kitas veikejas daug knaisiojasi ir gaudosi wink Del vairavimo - vairuoju nei gerai nei blogai, bet sia mintute mastau ar mindaugo karunavimo dienos proga nenulekt i kacergine apmokymams  (teorija + praktika). Priesingai negu tu as pirma simta kartu perskaitau, issinagrineju teoriskai, o tik tada rasau ar "gaikes" lieciu wink

Būtų malonu sužinot kas tas kuris gaudosi wink

174

Re: Autozinovai

Vaidas, 17 wrote:

imsiu ir ieskosiu del kazkio pingvino tavo lupkes. krc ar tu esi perinkes varikli ir vel ji uzvedes ? jei jau toks apsiskaites esi tu isvis ka nors supranti apie variklius vaziuokles elektra kad cia dristi dar aiskint as prie masinu dirbu jau 7 metus o man dar mokytis ir mokytis reik


kitaip sakant su teciu nuo 10 metu sedi anea? smile na jei toks profs esi - kaip tik evo 8 keiciam galva, nori prisidet ? smile

175

Re: Autozinovai

Vaidas, 17 wrote:

imsiu ir ieskosiu del kazkio pingvino tavo lupkes

po sito posto nebesuprantu ka reiskia "lupke". taip pat speju ir kitiems jau tai nebeaisku. prie ko cia pingvinas - taip ir nesupratau, gal perkaitai. taigi cia tema - autozinovai, kam ji skirta - parasyta pirmam postui. Uz pastaruosius tavo komentarus galima kortele gelsvos spalvos paskolint nes tas varymas i pirvas ir tas vaikiskas girimasis "zinai as po kapotu esu padares ta ir ana" yra  mazu maziausiai juokingas wink

176

Re: Autozinovai

  Tingejau skaityti ka cia prisvaigot, bet kadangi tema sukuriau as todel siulau negrybauti nuo temos..Nedeti auto padarytu fotoshopu (man tai slykstu) ir atsakyti i uzduotis o tik tada deti savo (ir pries dedami sugalvokite kanors rimciau o ne tai kas atpazystama is pirmo zvilxnio..Dacia Logan, 100NX, Focus, vw derby ir t.t..)
Vaidas 17 cia tema butent tam ir skirta kad atspeti  tos "lupkes" modeli, marke.O jei to padaryti nesugebi ir karsciuojies kaip maza mergaite, pastudijuok pasimokyk kad kita kart zinotum, o jei nepatinka tai spruk nesiukslines..:D
O cia kartoju tai ko niex nesugebejo atspeti..
http://forumas.ieskok.lt/imgload/911 http://forumas.ieskok.lt/imgload/912

177

Re: Autozinovai

gal nissan

178

Re: Autozinovai

Lantra

179

Re: Autozinovai

Gintaras, 23 wrote:

Lantra


Tai čia Hyundai?

180

Re: Autozinovai

o tu daugiau lantru zinai?