21

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Konstantinas parašė:
Kristina parašė:
ally lorel parašė:

o kas kuria madas? pirma kart girdziu, kad romantika ''draugauja'' su mada.

Reiktu tau daugiau apsisviesti. Zinoma, kad viskas seka mada, visi stengiasi daryti, tai kas madinga. Cia kaip ir su sportu, visi sportuoja, nes dabar tai madinga.

nea romantika kaip ir svajone laime meile ir kitos nematerialios savokos turi buti tavo viduje. ji arba yra arba jos nera ir nuo jokiu madu tai nepriklauso

Is dalies sutinku, bet realiai, zinok, viskas eina pagal madas. Jeigu tarkim is aplinkiniu zmoniu, draugu niekas nevertina romantikos, tada yra tokiu zmoniu, kurie galvoja "gal taip ir yra, as nebusiu romantiskas".

22

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

apie kokia romantika yra kalbama,uzmirskit siais laikais su lyg pirmu pasimatimu romantika buna jau lovoj

23

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Taip tikrai idomu apie kokia romantika kalbama.Beto vyrai ir moteris ja supranta skirtingai.

24

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Kristina parašė:
Konstantinas parašė:
Kristina parašė:

Reiktu tau daugiau apsisviesti. Zinoma, kad viskas seka mada, visi stengiasi daryti, tai kas madinga. Cia kaip ir su sportu, visi sportuoja, nes dabar tai madinga.

nea romantika kaip ir svajone laime meile ir kitos nematerialios savokos turi buti tavo viduje. ji arba yra arba jos nera ir nuo jokiu madu tai nepriklauso

Is dalies sutinku, bet realiai, zinok, viskas eina pagal madas. Jeigu tarkim is aplinkiniu zmoniu, draugu niekas nevertina romantikos, tada yra tokiu zmoniu, kurie galvoja "gal taip ir yra, as nebusiu romantiskas".

tegu nevertina as galiu ir pats pasidziaugti romantiskom akimirkom pvz graziu saulelydziu arba zvaigzdetu dangum. gi sakau kad reikia stengtis issaugoti romantika saves viduje ir jeigu zmogus yra grubus ir neromantiskas tai neileisti tokiu zmoniu i savo vidini pasauli) as savo vidini pasauli labai saugau nuo isoriniu neigiamu veiksniu ir nuo piktu zmoniu

25

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Ausra parašė:

apie kokia romantika yra kalbama,uzmirskit siais laikais su lyg pirmu pasimatimu romantika buna jau lovoj

romantika buna kai po lovos atsiranda nestumas o vyras kazkur dingsta) va tada tau bus romantika)

26 (redagavo gedukas 2015-06-17 15:55)

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Aišku gulėjima lovoje dviems irgi galima priskirti prie romantikos. Nors tai daugiau chemija ir abipusiu santykiu tasa - bet ne romantika.romantika mano nuomone tai dalelė kažko savo kuom gali nustebinti,nudžiuginti kita.

27 (redagavo Rudaakė 2015-06-19 17:26)

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

turetu buti madinga, nebent zmones siais laikais tampa ne bemadingi, ne romantiski.

28

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

donatas, 19 parašė:

sais laikais vis labau uzmirstame kas yra romantika ir romantiski pasimatimai ar tai tiesa ?

Tu bernas ar pyderastas, manau tokie klausimai normaliems bernams nekyla, o jai kyla tai orientacija pasitikrink tada tongue

29

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

kokia cia romantika, kai aktualiausios temos apie papus ir pimpalus. kam dar kyla tokie klausimai?

30

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Blem butu faina padalyvauti pokalbyje tarp vyru kuriems reikai romantikos, nes neteko dar girdeti kad vyrui reiketu romantikos big_smile
Vaizdelis:sedi darbe ciuvakai per pietu pertrauka ir skundziasi, blem man su zmona romantinis vakaras neisdege nes ji nenorejo vakarienes prie zvakiu sviesos ir t.t. big_smile nu joooo butu idomu pasiziureti kaip tokio pobudzio temos vystosi tarp vyru big_smile

Melagiu cia pilna kaip matau big_smile blem prisipazintu kad romantikos jiems reikai tik kad i lova isitemptu tai ne knisa prota kad matai jie romantiski big_smile

31

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Gerbiu vaikinus, kurie visdar romantiski, nes tokiu siais laikais reta...

32

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Geras parašė:

Blem butu faina padalyvauti pokalbyje tarp vyru kuriems reikai romantikos, nes neteko dar girdeti kad vyrui reiketu romantikos big_smile
Vaizdelis:sedi darbe ciuvakai per pietu pertrauka ir skundziasi, blem man su zmona romantinis vakaras neisdege nes ji nenorejo vakarienes prie zvakiu sviesos ir t.t. big_smile nu joooo butu idomu pasiziureti kaip tokio pobudzio temos vystosi tarp vyru big_smile

Melagiu cia pilna kaip matau big_smile blem prisipazintu kad romantikos jiems reikai tik kad i lova isitemptu tai ne knisa prota kad matai jie romantiski big_smile

Aš taip pat per visą gyvenimą nesu matęs nei girdėjęs nei vieno vyro, kuriam reikėtų romantikos.

33

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Na čia tai tema big_smile tiek nesąmonių dar neteko perskaityti, nebent 15min.lt skaitant..... Žmones žiuri į dangų ir matydami žvaigždes vadina tai romantiką big_smile arba tas pats su saulėlydžiu.... Kiekvienam aišku savo... Man tai natūralus reiškinis kuri stebėdama ilsiuosi, taip tai labai gražu ir tai duota mums gamtos, ir žole ir daugybe kitu dalyku. Aš žaviuosi tramvajumi Amsterdamo centre, arba Twin Tower Kuala Lumpure, arba Berlino siena Vokietijoje ir ka aš dabar romantike gaunasi? Ar žavėtis reikia tik gamtos reiškiniais, kad būtum romantikas.... Kažkoks keistas smegenų nukripimo lygis... Kas išvis tą romantiką? Aš skaitau, kad tai abstraktus žodis, išgalvotas tam, kad galėtų pateisinti savo kažkokias padarytas nesąmones ( Pvz kam reikia žvakių šviesoje valgyti? Juk ne tik regėjimą gadina, bet asmeniškai mane net erzina) arba (daryti kažkokį šou iš pasipiršimo, išvis pasityčiojimas) arba savo neišmanymą. Ką aš turiu oumenyje? Ogi vat, žiuri į dangų, mato žvaigždes, paaiškinti kaip viskas vyksta negali, tai ir sako žiūriu į dangų, matau žvaigždes, oi kaip romantiška big_smile aš esu moteris ir be vadinamos ,,romantikos,, man labai gerai... Aš pasakų apie princus neskaičiau ir fantazuoti apie romantikas nelinkusi....

34

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

romantika tai jusu vidine busena panasiai kaip ir meile laime ir visi kiti jausmai. jus arba esate nusiteike romantiskai arba ne)

35

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Geras parašė:

Blem butu faina padalyvauti pokalbyje tarp vyru kuriems reikai romantikos, nes neteko dar girdeti kad vyrui reiketu romantikos big_smile

romantikos su vyru man nereikia) ieskau romantikos tik su moterim. jei romantika tarp vyru tai cia pas gejus reikia

Geras parašė:

Vaizdelis:sedi darbe ciuvakai per pietu pertrauka ir skundziasi, blem man su zmona romantinis vakaras neisdege nes ji nenorejo vakarienes prie zvakiu sviesos ir t.t. big_smile nu joooo butu idomu pasiziureti kaip tokio pobudzio temos vystosi tarp vyru big_smile

puikiai vystosi sios temos. as per skype su draugais daznai aptarineju savo pasimatymus arba kai prigeriu prie butelio

Geras parašė:

Melagiu cia pilna kaip matau big_smile blem prisipazintu kad romantikos jiems reikai tik kad i lova isitemptu tai ne knisa prota kad matai jie romantiski big_smile

lovos irgi reikia tai irgi savotiska romantika)

36

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Konstantinas parašė:

romantika tai jusu vidine busena panasiai kaip ir meile laime ir visi kiti jausmai. jus arba esate nusiteike romantiskai arba ne)

Va va, Puikus mano žodžiu pavyzdys big_smile laimė- vidine būsena! Tai hormonai, laimingas gali pasijausti ir pomidorą valgant, nes jis skatina sedonino išsiskyrimą, arba sportuojant, nes sportas skatina endorfino išsiskirima:D

37

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Aliesia parašė:

Na čia tai tema big_smile tiek nesąmonių dar neteko perskaityti, nebent 15min.lt skaitant..... Žmones žiuri į dangų ir matydami žvaigždes vadina tai romantiką big_smile arba tas pats su saulėlydžiu.... Kiekvienam aišku savo... Man tai natūralus reiškinis kuri stebėdama ilsiuosi, taip tai labai gražu ir tai duota mums gamtos, ir žole ir daugybe kitu dalyku. Aš žaviuosi tramvajumi Amsterdamo centre, arba Twin Tower Kuala Lumpure, arba Berlino siena Vokietijoje ir ka aš dabar romantike gaunasi? Ar žavėtis reikia tik gamtos reiškiniais, kad būtum romantikas.... Kažkoks keistas smegenų nukripimo lygis... Kas išvis tą romantiką? Aš skaitau, kad tai abstraktus žodis, išgalvotas tam, kad galėtų pateisinti savo kažkokias padarytas nesąmones ( Pvz kam reikia žvakių šviesoje valgyti? Juk ne tik regėjimą gadina, bet asmeniškai mane net erzina) arba (daryti kažkokį šou iš pasipiršimo, išvis pasityčiojimas) arba savo neišmanymą. Ką aš turiu oumenyje? Ogi vat, žiuri į dangų, mato žvaigždes, paaiškinti kaip viskas vyksta negali, tai ir sako žiūriu į dangų, matau žvaigždes, oi kaip romantiška big_smile aš esu moteris ir be vadinamos ,,romantikos,, man labai gerai... Aš pasakų apie princus neskaičiau ir fantazuoti apie romantikas nelinkusi....

Nu nieko sau... Pamaniau, bene bus pirma moteriškos lyties atstovė šiam forume su gerais smegenim smile Net profilį teko patikrint to make shure... smile

38

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

madinga - nemadinga.
kai kuriems vyrams romantika yra tada, kai moteris jiems pritaria ir linkčioja galva, "žino savo vietą" ir neturi savo nuomonės. vo, čia vyrams yra "romantika". arba reikia  išsakyti vyrams patinkančią nuomonę - tada irgi pas juos suplazdena jų įsivaizduojama "romantika" ir jie laidosi pagirūniškais epitetais.

39

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Ninada lia lia parašė:

madinga - nemadinga.
kai kuriems vyrams romantika yra tada, kai moteris jiems pritaria ir linkčioja galva, "žino savo vietą" ir neturi savo nuomonės. vo, čia vyrams yra "romantika". arba reikia  išsakyti vyrams patinkančią nuomonę - tada irgi pas juos suplazdena jų įsivaizduojama "romantika" ir jie laidosi pagirūniškais epitetais.

Cha cha:D ar ne pati moteris kalta, kad neišsako nuomonės, ar kvailumas gali vadintis nuomonę? Kiekvienas randa sau toki partnerį kokio yra vertas! Kvaila moteris susiranda kvaila vyra ir elementaraus žodžio,, romantika,, jai užtenka.... big_smile kiekvienas žmogus bendrauja mieliau su adekvačiai mąstančia asmenybė, jai tavo nuomonė adekvati- ji bus ne tik išklausyta, o ir pageidaujamą ir tai nesvarbu kokia žmogaus lytis...

40

Re: ar tikrai romantika nebemadinga?

Ninada lia lia parašė:

madinga - nemadinga.
kai kuriems vyrams romantika yra tada, kai moteris jiems pritaria ir linkčioja galva, "žino savo vietą" ir neturi savo nuomonės. vo, čia vyrams yra "romantika". arba reikia  išsakyti vyrams patinkančią nuomonę - tada irgi pas juos suplazdena jų įsivaizduojama "romantika" ir jie laidosi pagirūniškais epitetais.

Nemaisyk durnumo su romantikos savoka big_smile