21

Re: dazasvydis lietuvoj

oj ir as noriu i dazasvydy sad

22

Re: dazasvydis lietuvoj

ka manot jei pasiorganizuoti visiems kada ir pazaisti labai linksmai??? smile M?

23

Re: dazasvydis lietuvoj

jo butu faina:))

24

Re: dazasvydis lietuvoj

siap kas nera bande gyvenime verta vien del idomumo

25

Re: dazasvydis lietuvoj

norejau paklaust kokia kaina ir pagal ka ji skaiciuojama ar pagal valandas ir nuoma aiksteles ar vienam zmoguj ar tik uz sovinius
papasakokit kasnors
beje kaip siulot kiek pries kiek geriausia zaist. kad nebutu permazai ir kad nebutu skerdyniu dideliu

26

Re: dazasvydis lietuvoj

nezinau kiek kainuoja ten man nieko nekainavo organizatoriai apmokejo...o seip sako kad vienas sovinukas 0,20ct o ju reikia nemazai..........

27

Re: dazasvydis lietuvoj

Rokas, 19 parašė:

ka manot jei pasiorganizuoti visiems kada ir pazaisti labai linksmai??? smile M?

jei kaune organizuotum tai as uz fainas zaidimas man asmeniskai labai patiko big_smile

28

Re: dazasvydis lietuvoj

gal klaipėdos krašte kas nors dažasvydi organizuoja?

29

Re: dazasvydis lietuvoj

o vilniujeainors jei chebra susirinktu tai ir iki  kauno davaziuociau...

30

Re: dazasvydis lietuvoj

o ce yra aplamai kaunieciu norinciu pazaisti ar as vienas tik toks :?

31

Re: dazasvydis lietuvoj

as ieskau vilnieciu norinciu pazaist.
beje taip niekas dorai ir nepaaiskino del kainu

32

Re: dazasvydis lietuvoj

internete pasiknaisiok ir rasi tas kainas big_smile

33

Re: dazasvydis lietuvoj

svarbu kat norinciu butu big_smile

34

Re: dazasvydis lietuvoj

man patinka:):):):):):):):):)

35

Re: dazasvydis lietuvoj

norejau paklausti, kokios paciu markeriu(nauju ir naudotu) kainos pramoginiam dazasvydziui?  Ir kur jus pildot balionelius? turit savo pildymo aparatus, ar vezat kur nors?

36

Re: dazasvydis lietuvoj

Martynai jei domina kas nors konkreciau.. kainos, techniniai dalykai ar dar kasnors klausk i privata.

O visiems kitiems norintiems pazaisti dazasvydi noriu pasiulyti sudalyvauti paskutiniaime, ketvirtame LIETUVOS DAZASVYDZIO LYGOS etape.. kuris vyks paskutini regpjucio savaitgali KAISHIADORYSE. Galetume visi suvaziuoti ir puikiai praleisti laika, susipazinti, pazaisti, pasitoosinti. Jei kas atvaziuotu ish toliau nekvynes problema manau galetume nesunkiai ir nebrangiai ishpresti.

gera nuotaika ir puikiai praleistas laikas garantuotas. wink

Ka mano publika ? big_smile

37

Re: dazasvydis lietuvoj

mintis nebloga tikrai butu liuksinis dalykas kai kompanija didesne......

38

Re: dazasvydis lietuvoj

o kiek kilu nuo kaisiadoriu iki Vlniaus gal su vilniskiais atvaziuotume. vat  tik  nakvynes problema reiktu sprest wink

39

Re: dazasvydis lietuvoj

na tai organizuojam komandas??? smile m?

iki kaishadoriu kainuotu nedaug. priklauso kaip vaziuosi. smile traukiniu ishvis pigiai. big_smile o gal kas ir su mashina pametetu. Svarbiausia dabar surinkti zmones. smile
tai kaip ? big_smile

40

Re: dazasvydis lietuvoj

niu niu ir koks kainynas viso sito malonumo kaisadoryse ?