21

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

As ir klausiu abiejų.Tu perskaityk dar kartą mano pirmą žinutę smile

22

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Julie, 28 parašė:
Beata, 26 parašė:

Bendravau su vaikinu.Atrode gana idomus ir tolerantiskas,kalbejo visom temom.Bet stai suzinau,kad jis turi mergina ir metai laiko rimtai draugauja.Ka tuomet jis veikia cia,pazintyse? Kodel kalbina kitas merginas? Manau,kad tai nepagarba savo merginai.Ar noretumet tokio vaikino/merginos?

Priklauso nuo to, kokiom temom kalbėjot... Bet jei neutraliom, tai tik tavo problema, jog tikėjaisi ko nors daugiau.
O atsakant į tavo klausimus... man būtų visiškai nesvarbu, kokiose pažintyse sėdi mano antroji pusė, jei ji neieško "pramogų". Negi nori pasakyti, jog vaikinas, turėdamas merginą, su ja vienintele privalo bendrauti ir neturėti jokių kitų pažinčių su moteriškos lyties atstovėm? (visiškai nesvarbu ar jos realios ar internetinės)


Sutinku, ka kad jau turi drauge, turi visosm kitoms pasakyti  STOP bendravimui, nu ne :DD beto ... pacios  cia sedite kai kurios turedamos vaikinu, tai ka taip iseina kad irgi ju negerbiate ? big_smile:::016

23

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Deividas, 26 parašė:

Zmones turintys antras  puses ir sedintys socialiniuose tinkluose ( ieskok.lt ,draugas.lt , pazintys.lt   ir panasus marazmai ) kelia itarima ir mano nuomone jei poroje viskas butu gerai tai nei vaikinas nei mergina neieskotu nauju pazinciu ....Nors kita vertus gal tiesiog gaila istrinti anketas ir nustoti bendrauti su tais zmonemis su kuriais jau bendrauji ?
p.s Kai pagalvoji kad gerai pazysti artima jis ima ir nustebina tave ..... tad ar turi anketa ar neturi saikingas nepasitikejimas turi buti visada  kaip ir pasitikejimas ...

Saunuolis! Tobula! Jei darugauji ,tai draugauji.Kokie gali buti saitai...Nebent kaip tu sakai bendravimas su esamais draugais tuose portaluose. Dar variantas,kad sukelt pavyda kitam...:) O siaip tai yra gresme santykiams ir basta. Pati dariau,zinau,kenciu ir labai kenciu...kitiems nepatariu to daryt,jei mylit savo drauga...:)

24

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Jei jau vaikinas turi merginą, jis jau miręs ir atvirkščiai .. o tu siaube dauguma čia apsilankančių ne vienišiai bet norintys praleisti laiką, pabendrauti, pasidalinti savo nuomone.. kartais norisi pabendrauti ne tik su savo artimu žmogumi, nes dažniausiai žinai ką pasakys ir kaip reaguos, ir nebėra nieko nauja...

25

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Jei tau Vaida reikia kazko nauja,tai tokie ten ir tera tavo santykiai....Vaikinas visada sugeba nustebinti ir su juo visada idomu kalbet bet kokia tema.Nei vienas,kas puoseleja tikrus jausmus savo antrai pusei,neis i saitus ieskoti su kuo pasikalbet.Blogiausiu atveju padarys tai realiai su draugais bet nesedes saituose...As pritariu,kad tai nepagarba ir tokia draugyste pasmerkta zlugti smile

26

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Liza>>>Visų pirma aš ne Vaida. Apie mano santykius su draugu ne tau spręsti.
Ir tai yra tik mano nuomonė, kurios aš neperšu kitiems, kaip kažkas...

27

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Vaiva... o tiu nepagalvojai, jog kai kuriems zmogeliukams gal tu labiau i Vaida panasi nei i... big_smile
O del sedejimo pazinciu svetainese tai.... na cia turbut kiekvieno asmenynis reikalas ir priklauso nuo kiekvieno zmogaus moraliniu vertybiu supratimo... na manau merginai nepatiktu, jei vaikinas jai uzdraustu susitikineti su jos draugemis.... na ir cia panasiai... taciau visai nesvarbu kas su kuo bendrauja, svarbu pasitykejimas, o jei kazkas nepasitiki savo antra pusele tai... na turbut cia ju paciu reikalas, taciau nemanau kad galima uzdrausti kazka zmogui daryti ar ipirsti, jei jo moraliniai isitikinimai kitaip teigia wink

28

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Evaldai > šaunuolis parašei mano mintis.Negi aš paliksiu ieškoka  jei čia lankausi 5 metus ; )

29

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

tai tik parodo kad jam truksta laisvo neypareigojancio bendravimo,jokiu budu kad jis butinai nukryps i sona,taciau tamsta geriau pazysti savo vaikina,95 proc uzsiregistravusiu yra virtualai kuriems tiesiog patinka virtualiai paflirtuoti

30

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Zinai VAIVA,jei turetum ta vaikina,taves cia is viso nebutu,nes laika turetum su kuo leisti.O del 5 prabuvimo metu tai nera ko didziuotis.Vadinasi esi ne kas,kad vis tebesedi.Cia virtualus pasaulis,ateini,randi ko ieskai ir gyveni realiai,o ne pliurpi nesamones ar reklamuoji savo nuotraukas 5 metus..Tai ir mano nuomone beja kaip ir tavoji....:)

31

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Atsiprasau VAIVA,nepaziurejau anksciau i tavo foto.Dabar suprantu kodel tu cia taip senai smile

32

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

kokie cia visi nepatenkinti... smile na tiksliau dauguma ... wink davai dabar visi vaziuojam ant Vaivos, paskui ant Lizos, o dar veliau ant manes ;D joam... ;D bet Vaiva per 5 metus tu nelabai ir pasikeitei fotkiu tongue bet tai neesme.. wink
siaip tai sutinku su 'Forumas 35' nuomone wink juk jei to nenoretu niekas cia nesedetu wink

33

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

oi mergytes:::441mano skoniui labiau VAIVA,ji tikra,pagal mokslinius tyrimus visu olialia pupyciu sexualumas mazesnis uz nuli,reiskia jos energetiniai vampyrai ir po sexo su jomis jauciasi lyg butum isprievartaves mergyte,grazus kunas tai laikina o saves susireiksminimas sizofrenijos seklytes ir tik laukia palankaus meto subujoti

34

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

nesupratau ,kodel turint mergina vaikinas turi sedeti prie jos sijono,okur privatumas vaikino:::402

35

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Tai dabar neištikimybė jau privatumu vadinama....Labai idomiai jūs ponia čia išsireiškėt smile Sakyčiau tamstai jau sunku spresti tai,ką daro ir ko nori jaunimas.Jūsų laikais gal buvo kitaip...:)Sužinojus,kad mano antra pusė lepinasi pažintyse,švelniai pasakyčiau jam,,SUDIE,,...:)Toks jo elgesys reikštų,kad aš jam nesu svarbi,jis ieško naujų pojūčių ir nors ir virtualiai,bet mane išduoda.Nei vienas mylintis vyras ar moteris nesėdės pažintyse,kai tą laiką galima praleisti su svarbiu tau žmogumi....Kartais kai norima daug,netenkama visko....:)

36

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Ant sakos tokius :::018 Sedi cia,kimarina.....is to bendravimo gaunasi taip,kad ir susitikt pakviecia.Jei kuris ir pasisako ,kad lyg turi mergina,bet tuoj ima aiskinti kokia ji netikus,nesupranta jo,gresia greitos skyrybos smile ziurek kita diena eina du balandeliai kartu,jau visai nepanasu i tas artejancias skyrybas smile O prisedes prie kompo vel ta pacia erezija skleidzia...Meskit tokias antras puses,jie niekada kitokie nebus,juk zemeje yra tikrai geru vaikinu smile

37

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Eliza, 24 parašė:

Tai dabar neištikimybė jau privatumu vadinama....Labai idomiai jūs ponia čia išsireiškėt smile Sakyčiau tamstai jau sunku spresti tai,ką daro ir ko nori jaunimas.Jūsų laikais gal buvo kitaip...:)Sužinojus,kad mano antra pusė lepinasi pažintyse,švelniai pasakyčiau jam,,SUDIE,,...:)Toks jo elgesys reikštų,kad aš jam nesu svarbi,jis ieško naujų pojūčių ir nors ir virtualiai,bet mane išduoda.Nei vienas mylintis vyras ar moteris nesėdės pažintyse,kai tą laiką galima praleisti su svarbiu tau žmogumi....Kartais kai norima daug,netenkama visko....:)

oi mergyte,tu net neysivaizduoji kaip mes gerai suprantam jaunima,mes vaikus uzauginom ir su jais kartu antra jaunyste patyrem,bet ne tai svarbiausia,tau meile tai priklausymas vienas kitam,ALE TIPO KAIP SUNIUKAS UZ LENCIUGO PRIRISTAS,,,,,,,,nieko nera baisiau uz zmogaus laisviu suvarzyma,kiekvienas esame asmenybe ir renkames tiek partnerius tiek draugus pagal ju atitikima mums,as tai paprasyciau vaikino susikurti bendra viena anketa,bet tegul jis pasilieka ir savaja

38

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Tai aisku,kad taip,juk tau tai naudinga butu.Kokia gali buti anketa,jei turi antra puse? Ko cia ieskoti? Ar tu jau taip esi priklausomas nuo virtualaus gyvenimo,kad tematai tik sedejima cia.Kokie tavo vaikai uzauginti? Nebent pridarei ju budamas 15 metu :)Jei esi tokiu liberaliu paziuru,kodel paslepes veida? Kad zmona nerastu? Geda taip kalbeti,tuo labiau daryti.Visas gyvenimas,draugai yra realybeje,o ne kazkokioje suknistoje anketoje virtualiam panu kabinimui...:)

39

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Forume,pasirodo tu moteris netoli 50...ir dar materialiste....ir tu diskutuoji tokiom temom,atejus cia ieskoti vyro,kuris tave islaikytu..man butu geda,jei mano motina sedetu cia su tokia bjauria anketa,bet aisku,kiekvienam savo.Iki tiek metu galejai susikurt savo materialu pagrinda.Nepakenciu tokiu pagyvenusiu savanaudziu isnaudotoju ale poniuciu..

40

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Mergyte,tau gali prireikt dvieju gyvenimu kad susikurtum toki kaip as:-)beja:-)man butu gėda jei mano marti cia sėdėtu,as jau uzauginau vaikus,pastaciau nama ir didziuli soda,taip kad galiu leist ir sau pagyvent,o dėl to ko ieskau,aiskiai pasakyta NIEKO,mano luomo vyrai islaiko jaunikles o as ne pedofilė,o su islaikytiniais susidėt ne man,geriau jau uzsivibruosiu,beja as FORUMAS,tuo viskas pasakyta