121

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Jeigu sedia cia turedamas pana, reiskia jam **** ant jos. Kai mane toks veikejas paliko ir grizo pas savo buvusia meile, iskart pats issitryne niekam neprasant.

122

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Yra  ir  blogesnių  dalyku  už   anketą  čia. Kas  ieškos  tas  ras  ir  be  interneto ,gal  net  greičiau. Nebutinai  tikslas  vien  pergulėti,ar  ką  susirasti.Gal  žmogus  nori  padiskutuoti,pažiūrėti  ,ką  žmonės  masto  apie  viena  ar  kitą  dalyka.  Bet  jei  žmogus  pats  turi  čia  anketą  ,o  savo  draugui  ,ar  draugei  neleidžia  turėti,tai  jau  nesažininga.

123

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Jei turedamas pana sedi pazinciu svetaineje tai viskas ok ieskosi atsargai panos ir tiek.Nieko cia baisaus:)

124

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

provokacija parašė:

Nezinau, kodel mes taip stengiames savintis zmones ir drausti jiem pabuti ten, kur jie nori? Nu ir kas, jei vaikinas ar vyras cia pasedi, kodel jis istiesu negali noreti vien pabendrauti? Iskur tokie nusistatymai, kad visi vyrai ar visos moterys vienodos? Dar tuomet pradekim pavyduliauti jei darbe pas vyra, vaikina dirba grazios koleges,- kontaktui uzmegsti jau kaip ir palankesnes salygos smile ...
... As irgi susitikineju su vyruku, bet bunu laisvalaikiu ir cia, todel kad bunu forume, todel kad domiuosi zmoniu mintimis. Mano draugas irgi turi anketa cia smile , ir tegul turi, kodel tureciau ji persekioti ar jam priekaistauti, jei susitike isskirtinai puikiai laika leidziam kartu. Nezinau ka jis cia kalbina, bet tai kazkaip netgi intriguoja, beto... zinau kad jam rupiu, nes butent man jis tai ir parodo isskirtinai smile . Tai kam viska apsunkinti, mieli zmones? Kai ateis laikas, greiciausiai dingsim is cia, o kolkas... semkimes patirties bendravime big_smile !


Pritariu šiai nuomonei, kaip galima riboti kito žmogaus laisvę ir uždrausti daryti tai ko jis nori. Jeigu juo ar ja nepasitikite tai jau jūsų problema ir tai parodo jog savimi nepasitikite.
Manau būna įvairių priežaščių dėlko čia prisijungiama. Yra įvairių kitų portalų kur galima su kažkuom susipažinti, kaip pavyzdis žaidimų portalai.
Tad nespręskite ir nelyginkite visko pagal savo situaciją, nes kiekvieno situacija yra skirtinga ir unikali.
Galbūt kažkam kažko trūksta santykiuose, kažkam tiesiog smalsu čia būti,kažkas kažko ieško:)

125

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

OLA parašė:

Jai vaikinas turintys mergina kiurkso pazinciu svetainej reiskia jam reikia tik sekso arba tik pinigu arba viena ir kita. O visokie ten man patinka cia bendrauti ar jeskau draugu tai tik kvaili pasiteisinimai pries naive partnere.

visai galimas daiktas, kad merginą jis taip pat čia surado. savo profilio neištrynė, o dairymasis į kitas yra toks pats kaip stebėti praeinančias gatvėje. na ir kas - nei sudils nei nuplyš... vyrai jau tokie, jiems reikia gražių reginių o mums visokių švelnybių ir kuždesių į ausį

126

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Audronė parašė:
OLA parašė:

Jai vaikinas turintys mergina kiurkso pazinciu svetainej reiskia jam reikia tik sekso arba tik pinigu arba viena ir kita. O visokie ten man patinka cia bendrauti ar jeskau draugu tai tik kvaili pasiteisinimai pries naive partnere.

visai galimas daiktas, kad merginą jis taip pat čia surado. savo profilio neištrynė, o dairymasis į kitas yra toks pats kaip stebėti praeinančias gatvėje. na ir kas - nei sudils nei nuplyš... vyrai jau tokie, jiems reikia gražių reginių o mums visokių švelnybių ir kuždesių į ausį

Kalba eina apie bendravimą, o ne stebėjimą. Jeigu norėtų stebėti, abejoju ar eitų į tokį tinklalapį smile O čia jei bendrauja ir kalbina merginas, tai išvis sakyčiau, kad įdomiai ir matyt vistiek yra užslėpta mintis juk iš niekur nieko neatsiranda tas noras bendrauti. Na o jei taip bendrai paėmus tai darbe žmogus bendrauja tiek su kolegomis tiek su klientais, priklauso nuo darbo pobūdžio, bet vistiek yra bendravimas ir dar yra draugai na bei ta mergina ar tai vaikinas. Ar gi čia maža bendravimo, jog reiktų eiti ir bendrauti? (Nors yra tokių žmonių, kurie daug šneka ir jiems būtinas smarkus bendravimas, bet tokie žmonės dažniausiai ant telefono arba kokiame facebook'e / skype bendrauja o ne pažinčių svetainėje).

127

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Evaldas parašė:
Audronė parašė:
OLA parašė:

Jai vaikinas turintys mergina kiurkso pazinciu svetainej reiskia jam reikia tik sekso arba tik pinigu arba viena ir kita. O visokie ten man patinka cia bendrauti ar jeskau draugu tai tik kvaili pasiteisinimai pries naive partnere.

visai galimas daiktas, kad merginą jis taip pat čia surado. savo profilio neištrynė, o dairymasis į kitas yra toks pats kaip stebėti praeinančias gatvėje. na ir kas - nei sudils nei nuplyš... vyrai jau tokie, jiems reikia gražių reginių o mums visokių švelnybių ir kuždesių į ausį

Kalba eina apie bendravimą, o ne stebėjimą. Jeigu norėtų stebėti, abejoju ar eitų į tokį tinklalapį smile O čia jei bendrauja ir kalbina merginas, tai išvis sakyčiau, kad įdomiai ir matyt vistiek yra užslėpta mintis juk iš niekur nieko neatsiranda tas noras bendrauti. Na o jei taip bendrai paėmus tai darbe žmogus bendrauja tiek su kolegomis tiek su klientais, priklauso nuo darbo pobūdžio, bet vistiek yra bendravimas ir dar yra draugai na bei ta mergina ar tai vaikinas. Ar gi čia maža bendravimo, jog reiktų eiti ir bendrauti? (Nors yra tokių žmonių, kurie daug šneka ir jiems būtinas smarkus bendravimas, bet tokie žmonės dažniausiai ant telefono arba kokiame facebook'e / skype bendrauja o ne pažinčių svetainėje).

tikriausiai tai jau įprotis, toks įkyrus poreikis nuolat būti paspaudus mygtuką, Visada smagu žinoti kas ten už horizonto, o tas kas šalia niekur nedings, o jei įsižeis ir dings, tai nieko baisaus, yra dar čia daug norinčių bendrauti...  tokie santykiai dar nėra baigtiniai, tokie žmonės susitinka ir langvai atsisveikina, perbėga į kitą vietą ir vėl užmezga santykius... dabartinių laikų tendencijos

128

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Aš apskritai atsargiai vertinu žmones, kurie leidžia laiką tokiose svetainėse, nes kuo daugiau laiko praleidžiama pokalbių kambariuose bei diskusijų forumuose, tuo mažiau laiko lieka prasmingesnei veiklai. O dėl temos autorės nurodytos situacijos -  be abejo, nenorėčiau, kad mano mylimasis internetu susirašinėtų su kitomis panelėmis, bet daug kas priklauso nuo to, koks tas susirašinėjimas. Jei mano mylimasis yra medikas ir bendrauja su kokia nors medike apie medicinos dalykus, apie studijas ir panašiai, nematau tame kažko labai blogo. Nelaikyčiau to nepagarba man. Užsimezgus santykiams, žmonės neprivalo nutraukti ankstesnių pažinčių ir liautis ieškoti naujų. Man gal net labiau nepatiktų, jei vaikinas visą savo dėmesį skirtų man vienai. Tai erzintų, tai stabdytų jo tobulėjimą, nes bendraudamas su daugiau žmonių  - daugiau išmoksti.

129

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Mano nuomone, vaikino buvimas pažinčių portale, kai jis turi mergina įrodo, kad jų santykiuose yra spragų ir jis nori jas užpildyti, vienam užtenka tik pokalbio, kitam susitikimo. Sąžinės reikalas, bet vieno kalto santykiuose niekada nebūna, abu prisideda prie to, tik kiekvienas skirtingai. Jei to nenori, turi keisti ne kitą, o save.

130

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

tada vadinasi jis jos neturi jei iesko kitos

131

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Mielos paneles ir moterys jus stumiat tik ant vaikinu as esu daugeu pastebejes kad mergyna turi vaikina ir sedi pazinciu portale?Tada jau nera blogai? kartais kai uzduodat tokia klausima pamstykit apie ji,as suprasciau jei butumet paklausios kai sedi vienas is turintys antraja puse ir sedi pazinciose?Tai klausimas kodiel butenai vaikinas tik?

132

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Todėl  ir  verda  ginčai,vaikinai  kaltina  tik  merginas,merginos  tik  vaikinus.O  vieni  ir  kiti  taip  elgiasi,tik  ne  visi  vaikinai  ir  visos  merginos.Turėtų  būti  klausimas  ar  toks  elgesys   yra  tinkamas ,ir  nesvarbu  kas  taip  elgiasi.Tai  gal  tada  ir  pykčio  būtų  mažiau  vieniems  ant  kitų?

133

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Ot randat ko įsižeist. Temos autorė susidūrė su tokia situacija, tad ir klausia iš savo patirties. O jums, kurie esat protingi ir atsakinėjat, niekas nedraudžia žiūrėti globaliau, nepaisyti lyties, kalbėti iš savo pozicijų, kalbėti apibendrintai ir t. t.

134

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Šitas irgi turio panelę,o čia sėdi.Anketos numeris: 689004 GĖDA!

135

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Keistokas elgesys. Man būtų labai nemalonu.

136

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Ką Jūs manote apie vyro sedėjimą pažinčių prtale turint žmoną? smile atsakymų pateikti nebūtina smile

137

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Diana parašė:

Ką Jūs manote apie vyro sedėjimą pažinčių prtale turint žmoną? smile atsakymų pateikti nebūtina smile

   vienareikšmiškai -blogai manau smile .....bet ......šitokiose svetainėse nebūtų vyrų smile ...juk čia, neskaitant ,kurie yra jauni dar ir be šeimos , ar rimtos draugės .....dauguma ..vedę smile ..visi .... smile ...

138

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Diana parašė:

Ką Jūs manote apie vyro sedėjimą pažinčių prtale turint žmoną? smile atsakymų pateikti nebūtina smile

Rokia baisia zmona turint tai as sedeziau bet kur bet tik kuo toliau nuo zmonos big_smile

139

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

As turiu zmona ir cia sedziu ir ka?

140

Re: Ka manot apie vaikino sedejima pazinciu svetainese,jei jis turi mergin

Jis nebutu mano vaikinas, bet dar ir paprotinciau iseidama ka prarado per kvailuma.