101

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

eit miegot:)

102

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Justinas parašė:
Manuelis parašė:
Darius parašė:

Jei vyras baigia greitai, jis nemoka/negali/nenori

Mano lytinis aktas trunka apie 5-10 sek.Antas ir trečias šiek tiek ilgiau,kai būnu nemažai išgėręs tai trunka apie 1 minutę.Tai vyksta nuo pat pradžių,kai tik pradėjau mylėtis.Labai noriu išspręst šią bėdą.Jau mano pana nori dėl to mane palikt.

Iš tiesų ne kas jei tavęs ji nepalaiko.. Kaip supratau ir tu svarstai apie vaistų galimybę?

.Man taip su panom nesiseka nuo pradžių. Greit baigiu,o joms to negana.Nenoriu,kad ir dabartinė mane paliktų,kaip kitos.Ir taip jau jaučiuosi nevisavertis.Tikrai manau,kad vertėtų išbandyt ir vaistus. Galbūt
čia paskutinis mano šansas.O tu juos turbūt jau naudoji?

103

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Nučiulpt jam ir toliau tegul ****, jei negali tai toks ir vyras, slabakas, aš 5 kart iš eilės galiu baigt  jei mergina patraukli, jei lenta kokia ar stora kai karova tai tada nuleidi vieną kart ir miegot.

104

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Ringoldas parašė:

Nučiulpt jam ir toliau tegul ****, jei negali tai toks ir vyras, slabakas, aš 5 kart iš eilės galiu baigt  jei mergina patraukli, jei lenta kokia ar stora kai karova tai tada nuleidi vieną kart ir miegot.

Prie ko čia mergina kalta-man taip su visom.Čia ko gero įgimta problema.O tu žiūrėk per daug nesigirk.Skaičiau straipsnį ta tema tai rašo,kad tas greitas baigimas atsiranda  ir tiems, kuriems buvo iki tol viskas tvarkoj.Žodžiu nieks nuo tokių bėdų neapsaugotas.

105

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

ieskot kaimyno

106

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

rimis parašė:

ieskot kaimyno

Na, o jeigu ir tas tavo kaimynas greit baigia?

107

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Alvija parašė:

tai gal jus neleidziat apsivert nuo nugaros

Leo parašė:
Erikutea parašė:

o ant ko gulet ? big_smile

Jei moteris yra kaip gražus ir seksualus, kaip jūs, aš neturiu jokių problemų išlaikyti erekciją valandas ...


Tiesą sakant, tai yra daug malonumo pakeisti pozicijas po 10-15 minučių .. ir taip su jumis ant viršaus, tai yra lengviau ilgiau .. gerai, bet kokioje padėtyje, kai visa tai yra drausmės ir proto kontrolės dalykas, kuris padeda būna pastatyti ilgesniam laikui ..

108

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Manuelis parašė:
Justinas parašė:
Manuelis parašė:

Mano lytinis aktas trunka apie 5-10 sek.Antas ir trečias šiek tiek ilgiau,kai būnu nemažai išgėręs tai trunka apie 1 minutę.Tai vyksta nuo pat pradžių,kai tik pradėjau mylėtis.Labai noriu išspręst šią bėdą.Jau mano pana nori dėl to mane palikt.

Iš tiesų ne kas jei tavęs ji nepalaiko.. Kaip supratau ir tu svarstai apie vaistų galimybę?

.Man taip su panom nesiseka nuo pradžių. Greit baigiu,o joms to negana.Nenoriu,kad ir dabartinė mane paliktų,kaip kitos.Ir taip jau jaučiuosi nevisavertis.Tikrai manau,kad vertėtų išbandyt ir vaistus. Galbūt
čia paskutinis mano šansas.O tu juos turbūt jau naudoji?

Pas mane irgi ta bėda nuo pat lytinių santykių pradžios.Ilgokai tempiau gumą,kol prisiruošiau nueit pas gydytoją.Bet dabar džiaugiuos- vaistas ištiesų veiksmingas.Pats tuo  įsitikinau.Patariu ir tau greičiau kreiptis pas gydytoją.

109

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

tikrai keist vyra... Is kur tu tokia ziopla... tiesiog jis per daug jaucia,myli tave... Vien mintimis jau ''nori''... O juk viska valdo smegenys !!!!!!

110

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Kilbukas parašė:
Manuelis parašė:
Justinas parašė:

Iš tiesų ne kas jei tavęs ji nepalaiko.. Kaip supratau ir tu svarstai apie vaistų galimybę?

.Man taip su panom nesiseka nuo pradžių. Greit baigiu,o joms to negana.Nenoriu,kad ir dabartinė mane paliktų,kaip kitos.Ir taip jau jaučiuosi nevisavertis.Tikrai manau,kad vertėtų išbandyt ir vaistus. Galbūt
čia paskutinis mano šansas.O tu juos turbūt jau naudoji?

Pas mane irgi ta bėda nuo pat lytinių santykių pradžios.Ilgokai tempiau gumą,kol prisiruošiau nueit pas gydytoją.Bet dabar džiaugiuos- vaistas ištiesų veiksmingas.Pats tuo  įsitikinau.Patariu ir tau greičiau kreiptis pas gydytoją.

Labai jau nemėgstu lankytis pas gydytojus,bet matyt teks prisiruošt.O kaip dažnai tu vaistus naudoji?

111

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Manuelis parašė:
Kilbukas parašė:
Manuelis parašė:

.Man taip su panom nesiseka nuo pradžių. Greit baigiu,o joms to negana.Nenoriu,kad ir dabartinė mane paliktų,kaip kitos.Ir taip jau jaučiuosi nevisavertis.Tikrai manau,kad vertėtų išbandyt ir vaistus. Galbūt
čia paskutinis mano šansas.O tu juos turbūt jau naudoji?

Pas mane irgi ta bėda nuo pat lytinių santykių pradžios.Ilgokai tempiau gumą,kol prisiruošiau nueit pas gydytoją.Bet dabar džiaugiuos- vaistas ištiesų veiksmingas.Pats tuo  įsitikinau.Patariu ir tau greičiau kreiptis pas gydytoją.

Labai jau nemėgstu lankytis pas gydytojus,bet matyt teks prisiruošt.O kaip dažnai tu vaistus naudoji?

Naudoju dažniausiai 2-3 kartus per savaitę.

112

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Dar vienas budas efektyvus, pacioje akto pradzioje  peniui sukelti siek tiek skausmo:)
Atsitiktinai tai pastebejau kai partnere pernelyg sausa bande kelis kart  ant penio atsisesti man toks keistas
jausmas buvo ir siek tiek skaudejo, bet kadangi viskas buvo erotiska, sexualu penis tebestovejo tik poto
niekaip baigt negaledavau, nes i kazkoki kita lygi pereidavau smile)

113

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

uzknisot jus su tais savo baigimais.

114

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

nu ka daryt big_smile palaukt ir vel pradet antras kartas bus ilgesnis

115

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Paprasyk, kad pirstais pabaigtu ar oralini tau padarytu smile
Orgazmas bus dar geresnis smile

116

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

turejom tokia beda su draugu tai isbandem atitolinanti lubrikanta is cia http://www.sargiai.lt/lubrikantai Pasante Magic Delay, suveike smile

117

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

geriausia tiesiog galvot apie politika ar darbo reikalus.. big_smile

118

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Kaip čia kažkas ir sakė daugiau mylėkitės. Ir tai tikrai padės, nes kai ta pačią dieną darai kokius 5 kartus tai po to vis ilgiau gali nenuleisti kadangi jau noras vis mažėja tam.

119

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

Geriausia ismokt save jausti, ir moket sustot kai jau netoli. O tada palaukus kelias sekudes vel gali testi.

120

Re: Ką daryti jai vyras labai greit baige

gal... nusipirk vibratoriu