41

Re: Keliaukime po Lietuvą

Arturas parašė:

aš irgi keliausiu, nes tai mano aistra. varysiu link Panevėžio iki Kėdainių. dar taip nedariau

laimingi zmones kuriems dirbti nereikia)

42

Re: Keliaukime po Lietuvą

gerai nuvyksiu

43

Re: Keliaukime po Lietuvą

Konstantinas parašė:
Arturas parašė:

aš irgi keliausiu, nes tai mano aistra. varysiu link Panevėžio iki Kėdainių. dar taip nedariau

laimingi zmones kuriems dirbti nereikia)

gal ir taip, taip jau gyvenimas susikloste jei pasitaiko koks nors darbelis dirbu.. moku malkas krauti

44

Re: Keliaukime po Lietuvą

Kristina parašė:

Vakar keliavom į Ariogalą. Gražus miestelis, lankiausi pirmą kartą, visiems rekomenduoju, Labai gražus kraštovaizdis.

idomu, i klp puse vaziuodamas pravaziuoju kas kart, tai reiktu uzsukt, ne nepagalvojau kad ten kazkas idomaus turi but

45

Re: Keliaukime po Lietuvą

Arvydas parašė:

Pats planuoju tyrinėti Lietuvos anomalines zonas. Beje jeigu tokių žinote, būčiau dėkingas, jeigu apie jas parašytumėte.

Pati didziause anomaline zona tai mano pinigine kiek padedu pinigu tiek dingsta, nezinau ku i daryt NLO zodziu...

46

Re: Keliaukime po Lietuvą

OLA parašė:
Arvydas parašė:

Pats planuoju tyrinėti Lietuvos anomalines zonas. Beje jeigu tokių žinote, būčiau dėkingas, jeigu apie jas parašytumėte.

Pati didziause anomaline zona tai mano pinigine kiek padedu pinigu tiek dingsta, nezinau ku i daryt NLO zodziu...

tai gal toje pinigineje skyle ir pinigai kazkur iskrenta. dar yra toks prietaras nesioti pinigineje kokia sena moneta kad pinigai ten gyventu

47

Re: Keliaukime po Lietuvą

Ši savaitgali išbandėme kelione su dviračiais traukiniu iki klaipėdos paskui smiltynės perkėla iki juodkrantės pernakvojus kelionė iki nidos dviračiu nakvynė nidoje ir grižome į klaipėda ir traukiniu namo.Ispudžiu daug,kompanija nuostabi ,kojos dar ir šiandien mina darbe.:::008

48

Re: Keliaukime po Lietuvą

Konstantinas parašė:
OLA parašė:
Arvydas parašė:

Pats planuoju tyrinėti Lietuvos anomalines zonas. Beje jeigu tokių žinote, būčiau dėkingas, jeigu apie jas parašytumėte.

Pati didziause anomaline zona tai mano pinigine kiek padedu pinigu tiek dingsta, nezinau ku i daryt NLO zodziu...

tai gal toje pinigineje skyle ir pinigai kazkur iskrenta. dar yra toks prietaras nesioti pinigineje kokia sena moneta kad pinigai ten gyventu

Skyliu nera, o monetos ir ne tik visos dingsta:::010

49

Re: Keliaukime po Lietuvą

pagaliau cia atejo OLA ji pati geriausia

50

Re: Keliaukime po Lietuvą

Sia vasara buvau gryzes tai viena diena sugalvojau nuvykti I Klaipeda aisku nieko gero ten nepamaciau tik kazkokie rusai siule ziuronus ir dar kazka prie Akropolio aiksteleje . Poto nuvykau I palanga aisku prie tilto nuejau ir pavalgiau restorane po to nuvykau i Sventaje bet ten kazkaip tuscia buvo ir niekas zuvies nepardavinejo tai vaziavau atgal I Klaipeda ir keliaus i Smiltyne tada nuvaziavau iki Nidos ten restorane pavalgiau ir issinuomojau Jurates viesbucio kambary nieko ypatingo tik pusryciai bufetas buvo kita diena issinuomojau buriny laiva ir jura papalukiojau nuvykau prie papludymio ir po to vaziuodamas namo sustojau prie kiekvienos zuvies pardotuves ir pirkau juros gerybes. dar nuvykau i muzieju bet jis nedirbo nezinau kodel jie jy uzdare vasara ir zada atidaryti ziema tai va kelione po lietuva aisku vaziavau be gps tai daug kur pabuvojau nes daznai pasiklysdavau big_smile

51

Re: Keliaukime po Lietuvą

snd keliavau i darba dviraciu per miska o vakare keliavau atgal)

52

Re: Keliaukime po Lietuvą

Šiuo metu keliauju po Vilnių, stengiuos išbandyti kuo daugiau ekskursijų Vilniuje. Praeita savaitgalį buvau ekskursijoje po Vilniaus kiemeliu, puiki ekskursija. Nors esu vilnietė tiek gražių vietų dar nebuvau mačiusi. smile

53

Re: Keliaukime po Lietuvą

o aš rytoj važiuosiu

54

Re: Keliaukime po Lietuvą

Labas visiems, manau po Lietuva keliauti tikrai verta, nera  ji tokia apgailetina, kaip sako patys lietuviai smile Lietuvos gamta yra begalo grazi, nezinau tiksliai is kur esate, tad siulyciau tokia kelione Klaipeda-Neringa-Klaipeda - Palanga.  Musu graziausi kurortai! Klaipedos miestas, ypac senamiestis yra tiesiog uzburiantis - labai grazi miesto architektura, siulyciau apsilankyti laikrodziu muziejuje, mazosios lietuvos, skulpturos parke.. Beje, jeigu neturite kur apsistoti - rekomenduoju viesbuti Klaipedos centre (Juros g. 23) vadinasi "Dunetton". Tai naujas viesbutukas, labai svarus ir jaukus, grazus dizainas, tikrai nebrangus ir pusryciai ieina i kaina. O ryte jau galima keltu i Neringa, jeigu neturite masinos - galima ir autobusu. Ten butina aplankyti negyvasias kopas, saules laikrodi, Juodkrantes raganu kalna, juk Neringa - Lietuvos garbe. Gryzus vakare i viesbuti galima pavakareniauti (nes busite jau pavarge) viesbucio restorane, kuriame begalo skanus maistas, dega zidinys vakarais.. Nu ir ryte jau galima vaziuoti i Palangos kurorta - Basanaviciaus gatve, gintaro muziejus, jura.. Gal kazkam patiks mano trumpa kelione smile

55

Re: Keliaukime po Lietuvą

Palangoje Basanaviciaus gatve pati paskutine vieta kuria noreciau aplankyti) jau geriau i miska prie ezeriuko nesvarbu vienam ar su draugais

56

Re: Keliaukime po Lietuvą

si antradieni keliausiu link LT-PL sienos ir toliau link Briuselio

57

Re: Keliaukime po Lietuvą

Gal kas keliaus į Druskininkus ši sekmadienį bus dviračiu mugė :)ten irgi gražu - planuoju pirma karta važiuot.

58

Re: Keliaukime po Lietuvą

Aš rekomenduoju aplankyti Klaipėdos rajono amatų centrą esantį Veiviržėnuose, išbandyti kokią nors dominančią edukaciją (gerai kad daro ir mažom grupėm 10 žmonių) https://www.amatucentras.com. Tada vykti aplankyti Švėkšną, Švėkšnos Vilkėno dvarą, pasivaikščioti po Švėkšnos parką aplankant ŠV. Jokūbo bažnyčią, Vilą Genovaitę, Sinagogą, Švėkšnos muziejų. Tikrai Super ekskursija gausis.