21

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

Neteko myletis ir nenoriu, nei uzristomis, nei atristomis akimis.

22

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

gediminas:DDDDDD

23

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

Gediminai, aisku tu nenori. pagal tavo rankas matosi, kas tau patinka big_smile

24

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

Nesamone...

25

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

teko:::012:::012

26

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

akla vieta smile

27

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

man irgi teko

28

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

Kartai aš suarganizuoju tokį seksą. Užrišus akis, ir kartais prie lovos pririšus rankas. Ir tada padarau tokia preliudią, kad kartais ji jau nebesiorentuoja aplinkoje. Žiauriai patinka.
Pačiam būti pamylėtam su uždengtomis akim neteko. Bet surištomis rankom taip. Keistas jausmas, bet kartu ir toks vežantis.  Reiks pasiorganizuot smile

29

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

va pagaliau kazkas realiai aprase kazka is patirties wink ir apibudino butent tai kas veza...

speju kai ji nustoja orientuotis - pasidaro daug jautresne bet kokioms glamonems? ir tada tiesiai i jos orgazma wink

30

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

big_smile:D:D teko kai buvau jaunesnis smile turejau drauge,tai mes daznai taip darem.tai viena karta kazkaip mes baliavojom ir nusprendem eilini karta-,tik priristas turejau but as.nu gerem gerem big_smile big_smile :DDDDDDDDDDDDDD nu ir va atejo reikalas jau iki to.mane pririso :DDDDDDDDDDDDD uzryso akys big_smile:DDDDDDDDDD nu sako tuoj i tualeta nubegsiu ir tuoj grisiu :DDDDDDDDDDDD
atsibundu as 3 nakties.:DDDDDDDDDDDDDD priristas prie lovos irr baisiai noriu i tulika :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD o ji uzmigus kitam kambary :DDDDDDDDDDDDD linksma tada buvo :DDDDD

31

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

sexe visos priemones geros,jeigu jos veda prie malonumo ir gero tikslo:::401

32

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

loreta, 52 parašė:

sexe visos priemones geros,jeigu jos veda prie malonumo ir gero tikslo:::401

as zadu uzvezt papildomu priemoniu.jai domina galesiu duot nuoroda. smile

33

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

ARX, 30 parašė:

va pagaliau kazkas realiai aprase kazka is patirties wink ir apibudino butent tai kas veza...

speju kai ji nustoja orientuotis - pasidaro daug jautresne bet kokioms glamonems? ir tada tiesiai i jos orgazma wink

Čia jei kukliai pasakyti. Kiek man pasakojo, tai tas nežinomybės jausmas yra kažkoks nerealus. Kai tu net nenutuoki kur sekančia akimirką prisilies, paglostys. O tpač veža kaip tai darai sistemingai. Tai yra glamonių kryptis turi būt visiškai nenuspėjama.

34

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

Atrodo, baisoka, kada negali valdyti situacijos, bet reiks kada isbandyti wink

35

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

nesupratau vistiek-kam užrišt, surišt?  mano nuomone ne nuo to priklauso malonumas, nebent nenori matyt ar pats nuo savęs tą naktį nuslėpt su kuo tai darai... smile

36

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

Gitana, 40 parašė:

nesupratau vistiek-kam užrišt, surišt?  mano nuomone ne nuo to priklauso malonumas, nebent nenori matyt ar pats nuo savęs tą naktį nuslėpt su kuo tai darai... smile

Aš asmeniškai mėgstu matyti. Man patinka matyt nuogą kūną. Bet kadangi surištas esu buvęs tai tik ir tik teigiamai galiu apie tai atsiliepti. Tai tarsi savotiškas geismo kurstymas. Tu nori paliest, bet negali, o tuo metu su tavimi daro ką nori. Malonumas be abejo ne nuo to, bet čia kaip tam tikras papildomas dirgiklis, kuris sustiprina emocijas.

37

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

Gitana, 40 parašė:

nesupratau vistiek-kam užrišt, surišt?  mano nuomone ne nuo to priklauso malonumas, nebent nenori matyt ar pats nuo savęs tą naktį nuslėpt su kuo tai darai... smile

o tu pabandyk ir suprasi ir nereikes rasyt savo nuomones apie tai ko nezinai.tik tas kuris gere gali pasakyt ka reiskia but blaiviam

38

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

Gitana, 40 parašė:

nesupratau vistiek-kam užrišt, surišt?  mano nuomone ne nuo to priklauso malonumas, nebent nenori matyt ar pats nuo savęs tą naktį nuslėpt su kuo tai darai... smile

todel kad apribojus vienus pojucius - sustipreja kiti, tai ko gero esme kam uzrisamos akys...

39

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

uu.. ne. Bet manau, kad tai puiki mintis! Aišku, tik partneris turi būti toks, kuriuo praktiškai besąlygiškai pasitikėčiau smile

40

Re: Ar teko mylėtis užrištomis akimis?

Pff, kas čia tos užrištos akys. Kodėl neklausiate ar teko daryti TAI po vandeniu, lėktuvo piloto kabinoje, Gedimino prospekte pastatytoj mašinoj, pagalbinėj patalpoj belaukiant audiencijos pas Prezidentą, medyje, ant namo stogo arba bent jau tuščiame naktiniame troleibuse?