321

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Ineta man  20metū, jau kaip pusantrų metū vieniša ....

322

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Na aš vieniša gal daugiau nei pusmetį? Bet ir visai nieko :)Visai norėtūsi  normalaus, jaukaus, patikimo vyro. Tik kad  puikūs vyrai turi puikias žmonas ir puikias šeimas:) Ps.: aš iš Panevėžio smile

323

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Sunkus vieniso zmogaus gyvenimas,nera su kuom pasidalinti savo  nei dziaugsmais nei vargais ar nesekmem,bet is dalies ir neblogai, geriau vienam, negu tureti bloga drauge, kurei tu maziause rupi su savo rupesciais, Man daznai tenka bendrauti su ivairaus amziaus ir lyties zmonimis ir ivaireis klausimais ir temomis, retai tenka isgirsti nuomoniu, kurios butu panasios i mano, tudel sunku butu is tu sutiktu zmoniu issirinkti toki su kuriuo man butu legva ir noreciau ,kad ji butu kartu, su kuria as galeciau dalytis viskuo,As su moterimis bendrauju kolkas tik internetu, o gyvu pasimatymu nei jos man skire, nei as joms

324

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Aivaras, 25m, Kelmė-Šiauliai, 2metai kaip vienišas

325

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Su karčia patirtim, didėja ir išrankumas. Automatiškai tai gaunasi. Lygini su praeitais žmonėm. Tokios pačios neieškau. Nes jeigu būtų ta pati, tai ir taip pačiai išsiskirtume. Ieškau geresnės. Stoju į jūsų LONELY HEART klubą. ir sakau, kad esu jau 4 mėnesiai kaip vienas. Pamaniau, kad jau užtenka biuletenio nuo naujų santykių. Judam toliau. Anketoje viskas išsamiai aprašyta, jei sudominau netyčia, tai parašyk. Domina netik bendraamžės ir jaunesnės.. domina ir vyresnės. iki 26 metų.

326

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Sveiki!

327

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

"- Ką aš tau galiu duoti?"..Mašinos neturiu. Buto neturiu.Milijoninės sąskaitos,banke taip pat...Neturiu nei tobulo kūno..Nei tobulo gyvenimo... - Tu gali duoti man sparnus už mano nugaros, tegul visi važiuoja, o aš skrisiu... Pabučiuot,apkabint,jausti pilnatvę...susikibt už rankų ir po truputį eit pasitikt senatvę..Noriu... Kad Tu būtum,mano geriausia priežastis,dėl ko šalinčiau šią anketą....

328

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

as is Panevezio, man 23, ir vienisas jau pusantru metu.

329

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Buvo, nebuvo. Pabandysiu ir as. Man kone 21, vienisas jau ilga laika ir atviras draugystei smile

330

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Eglė parašė:

"- Ką aš tau galiu duoti?"..Mašinos neturiu. Buto neturiu.Milijoninės sąskaitos,banke taip pat...Neturiu nei tobulo kūno..Nei tobulo gyvenimo... - Tu gali duoti man sparnus už mano nugaros, tegul visi važiuoja, o aš skrisiu... Pabučiuot,apkabint,jausti pilnatvę...susikibt už rankų ir po truputį eit pasitikt senatvę..Noriu... Kad Tu būtum,mano geriausia priežastis,dėl ko šalinčiau šią anketą....

nesu skaiciusi nieko geresnio ir grazesnio:)
linkiu jums laimes, paprastos zmogiskos, moteriskos laimes

331

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Sveiki, esu Kamile. Man 17 metu,o laisva esu ilga laiko tarpa. smile

332

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Dabar Jus visus surašys įskaiton. Jei per pusmetį su niekuo nesusiporuosit ir nepradėsit reprodukcijos proceso, būsit nurašyti, kaip brokas ir priduoti utilizavimui.

333

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Cia merginos taip graziai raso, kad iesko rimtu santykiu, rimtos meiles, kad joms nerupi pinigai ir masinos, kad jos yra bendraujancios. O private tokios saltos, piktos, nebendraujancios. Melageles, kurios kopijuoja citatas ar eilerascius ir tiek.

334 (redagavo Eglė 2014-02-09 18:34)

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Daiva parašė:
Eglė parašė:

"- Ką aš tau galiu duoti?"..Mašinos neturiu. Buto neturiu.Milijoninės sąskaitos,banke taip pat...Neturiu nei tobulo kūno..Nei tobulo gyvenimo... - Tu gali duoti man sparnus už mano nugaros, tegul visi važiuoja, o aš skrisiu... Pabučiuot,apkabint,jausti pilnatvę...susikibt už rankų ir po truputį eit pasitikt senatvę..Noriu... Kad Tu būtum,mano geriausia priežastis,dėl ko šalinčiau šią anketą....

nesu skaiciusi nieko geresnio ir grazesnio:)
linkiu jums laimes, paprastos zmogiskos, moteriskos laimes

DIDELIS DĖKUI!:))

335

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Atsiprašau jog ne į tema.:)
Ponaitis 25m.Mane pažįsta artimieji. Draugai ir šeima. O kitų nuomonė man neįdomi.:) atsiprašau.

Taip kaip aš subrendus. Kiti nė puses tiek nemąsto.:)

suaukit pats. Pagal vieną spresti apie visas.. Pykčiams laiko neeikvoju.

Gero vakaro.:)

Dėkui jog užblokavot jau maniau jog teks pačiai blokuot.:D sekmės.

336

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Last Boy Scout parašė:

http://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/35868 smile Gal kam bus įdomu paskaityti

337

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

geras straipsnis , dekui

338

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Ponaiti kurva pasigydik dalbajove.

339

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

esu Ineta ,man  20 metų , metus jau  vieniša , iš Vilkaviškio

340

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

vienisas ir tuo patenkintas smile