341

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Eglė parašė:

Atsiprašau jog ne į tema.:)
Ponaitis 25m.Mane pažįsta artimieji. Draugai ir šeima. O kitų nuomonė man neįdomi.:) atsiprašau.

Taip kaip aš subrendus. Kiti nė puses tiek nemąsto.:)

suaukit pats. Pagal vieną spresti apie visas.. Pykčiams laiko neeikvoju.

Gero vakaro.:)

Dėkui jog užblokavot jau maniau jog teks pačiai blokuot.:D sekmės.

Jei nerupi kitu nuomones, neverta cia ir sedeti.

342

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

sveiki. as esu is vilniaus man yra 19 metu ir esu vienisa kiek pazystu save smile

343

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

25 metai, trys metai vienisa.

344

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Esu Tadas, draugams Tadzka, 24m, Esu iš Zarasų, bet didžiąją laiko dalį praleidžiu Vilniuje, nes čia studijuoju smile Net nežinau, koks atsakymas būtų teisingesnis smile Šiaip vienišas esu 3 m. bet 24 metus trunkančiame kelyje, taip ir nesutikau, tos kuri išties nuoširdžiai norėtų tą vientavę iš manęs išplėšti su šaknimis smile

345

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Sveiki, man 24 metai, kaip vienisas jau apie metus, ir zinoma norisi surasti ta vienintele smile

346

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Sveiki. man 25, esu vienas jau apie 2 metus smile

347

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

sveiki vienisas jau 33metai, kaip tik issikapsciau is motinos isciu big_smile

348

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Mokau gyvenimo sugadintus zmones, kam idomu, rasykit big_smile

349

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Sveikuciai..nu man jusu ir gaila..vienisi taip ilagai..miegat?pabuskit juk visai nesunku sutikti zmogu kuriam jus rupesit...tik sugebekit patys myleti ir rodyti demesy..kitiems....as vienisa tik 4-menesiai(nu jau tikriausiai ne vienisa)..neatsimenu,kada buvau vienisa wink....jei zmogus ilgai buna vienisas tai tik,pats kaltas.....

350

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Odeta, tu neteisi. Ne taip jau ir lengvą sutikti savo meilę. O būti su bet kuo, kad tik nebūti vienam- taip ne visi gali ir nori.

351

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Gabriel parašė:

Odeta, tu neteisi. Ne taip jau ir lengvą sutikti savo meilę. O būti su bet kuo, kad tik nebūti vienam- taip ne visi gali ir nori.

Gabrieli,nesneku,kad su belekuom..tai ir ne man,bet sneku,kad per daug mes reikalaujam is kito zmogaus..turim nusipiesia paveiksla..kurio niekur niekada nerasi...norim zmogaus,kad butu be minusu,o to jau tikrai niekur nerasi...pamilsti zmogu ne uz jo isvaizda ir ne uz jo turtus...myli zmogu,kad jis yra ir su jo minusais ir su jo pliusais...o visa kita suderinami dalykai....jaunas esi dar...ir manau,kad dar nesupranti,daug ko...nepyk smile mes tik diskutuojam....o meile kas ji?kaip tu ja supranti,kad apie ja sneki? smile...as manu,kad ir kiek mes nugyvensim nepazinsim jos tikros nes tai buna tik filmuose ir knygose...meile mes patys kuriam..ir ja tada turim..niekad meile nepasibels pati...

352 (redagavo Artūras 2014-02-14 16:10)

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Odeta parašė:

Sveikuciai..nu man jusu ir gaila..vienisi taip ilagai..miegat?pabuskit juk visai nesunku sutikti zmogu kuriam jus rupesit...tik sugebekit patys myleti ir rodyti demesy..kitiems....as vienisa tik 4-menesiai(nu jau tikriausiai ne vienisa)..neatsimenu,kada buvau vienisa wink....jei zmogus ilgai buna vienisas tai tik,pats kaltas.....

Koks čia dar požiūris?

Niekada nebuvai vieniša. Tai arba tu ilgus metus turėjai vieną vaikiną su kuriuo tik dbr išsiskyrei arba keiti vaikinus labai dažnai[gal bėgi nuo vienatvės ar pnš.]

Jeigu vaikinus dažnai keiti tai tada tai nėra tikrai subrandintas jausmas, begimas nuo vienatves bet kokiais būdais nėra išeitis.

O dėl gailėjimosi tai nėra ko čia gailėt, kartais tikrai neprošal pabūti vieniem ir viską apmastyt.

Aišku, gal tu tą vienatvę vienaip supranti, kiti kitaip.

353

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Artūras parašė:
Odeta parašė:

Sveikuciai..nu man jusu ir gaila..vienisi taip ilagai..miegat?pabuskit juk visai nesunku sutikti zmogu kuriam jus rupesit...tik sugebekit patys myleti ir rodyti demesy..kitiems....as vienisa tik 4-menesiai(nu jau tikriausiai ne vienisa)..neatsimenu,kada buvau vienisa wink....jei zmogus ilgai buna vienisas tai tik,pats kaltas.....

Koks čia dar požiūris?

Niekada nebuvai vieniša. Tai arba tu ilgus metus turėjai vieną vaikiną su kuriuo tik dbr išsiskyrei arba keiti vaikinus labai dažnai[gal bėgi nuo vienatvės ar pnš.]

Jeigu vaikinus dažnai keiti tai tada tai nėra tikrai subrandintas jausmas, begimas nuo vienatves bet kokiais būdais nėra išeitis.

O dėl gailėjimosi tai nėra ko čia gailėt, kartais tikrai neprošal pabūti vieniem ir viską apmastyt.

Aišku, gal tu tą vienatvę vienaip supranti, kiti kitaip.

as turejau vyra daug metu..pirmo eile..o antro eile..skaityk ka rasau ir suprask ka rasau o jei ne skaityti nemoki ir suprasti,kas slypi zodziuose,tai manau nelabai yra ka mums kalbetis smile

354 (redagavo Artūras 2014-02-14 16:42)

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Iš jūsų pusės išsireiškimas "nu man jusu ir gaila..vienisi taip ilagai..miegat?pabuskit juk visai nesunku sutikti zmogu kuriam jus rupesit..." Tikrai nelabai brandžiai atrodo, atsižvelgiant į jūsų amžių[subrendusi turėtute būti].

Jūsų pirmoje žinutėje niekaip aiškiai neišdėstyta jūsų viso gyvenimo meilės istorija. Neparašyta ar jums pasisekė turėti vieną meilę visą gyvenimą iki dbr ar kaip kitaip. Gal ne visiems žmonėms sekasi kaip jums arba žmonėms tiesiog reikia laiko atrasti kitame žmoguje jam patinkančių savybių. Kaip ir minėjau, vienatvę gali visi vis kitaip interpretuoti.

355

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Artūras parašė:

Iš jūsų pusės išsireiškimas "nu man jusu ir gaila..vienisi taip ilagai..miegat?pabuskit juk visai nesunku sutikti zmogu kuriam jus rupesit..." Tikrai nelabai brandžiai atrodo, atsižvelgiant į jūsų amžių[subrendusi turėtute būti].

Jūsų pirmoje žinutėje niekaip aiškiai neišdėstyta jūsų viso gyvenimo meilės istorija. Neparašyta ar jums pasisekė turėti vieną meilę visą gyvenimą iki dbr ar kaip kitaip. Gal ne visiems žmonėms sekasi kaip jums arba žmonėms tiesiog reikia laiko atrasti kitame žmoguje jam patinkančių savybių. Kaip ir minėjau, vienatvę gali visi vis kitaip interpretuoti.

Sutinku sutavim,mes visi skirtingai suprantam vienatve,bet tu nemanai,kad per daug ir sureiksminam tai,kad reikalavimai yra per dideli kai kuriu...norim to ko negalim noreti?......taip tik sakom,kad vienisi ,bet nesame mes vienisi istikruju o antra pusele ateina tada kai tam laikas yra..man gailadel to,kad mes nuleidziam nosiytes ir nematom,ka mes turime arba ka galime tureti...as linkiu visiems atrasti savo antras puseles..juk gero kitam linketi yra nuostabus jausmas...zinai tokie laikai dabar,kad zmones nelabai supranta kas yra meile..ir nejaucia tai sirdimi..o daugiau viska ziuri akimis...ir tai yra didelis minusas...

356 (redagavo Artūras 2014-02-14 17:02)

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Na taip, dauguma žmonių nori turėti kažką "šūstriau" negu kiti, kažką geriau ir t.t. Per daug į pinigus žmonės kreipia dėmesį ir beabejo į aplinkinių nuomones.

Bet šiaip ar taip, Būti vienišam kažkurį laiką tikrai yra manau daug natūraliau negu visą gyvenimą su kažkuo, kaip sakoma viskas savo laiku. Tik kartais tas laikas prabėga labai greitai. :]

357

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Artūras parašė:

Na taip, dauguma žmonių nori turėti kažką "šūstriau" negu kiti, kažką geriau ir t.t. Per daug į pinigus žmonės kreipia dėmesį ir beabejo į aplinkinių nuomones.

Bet šiaip ar taip, Būti vienišam kažkurį laiką tikrai yra manau daug natūraliau negu visą gyvenimą su kažkuo, kaip sakoma viskas savo laiku. Tik kartais tas laikas prabėga labai greitai. :]

oi zinai viskas ne taip paprasta kaip mums atrodo,bet jau toks gyvenimas.krentam paskui pakylam ir vel krentam....zmones pasidare salti ir bejausmiai,as manu todel ir yra didele priezastis kodel labai dau vienisu...ar ne taip? smile

358

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Na taip, taip big_smile

359

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Artūras parašė:

Na taip, taip big_smile

na matai po daug snekos vistiek vyras turi nusileisti moteriai :::034...juokauju...

360 (redagavo Artūras 2014-02-14 18:37)

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Beabejo, kad vyrai su moterimis neturi bendrauti kaip su kitu vyru. Bendravimas skiriasi ir reikia jausti viskam ribas ir t.t. Protingas vyras žinos, kad atleisti vadžiasi, o kada paspausti moterį big_smile

Gaila, kad bišky sugadinom šią temą, bet forumas ir yra skirtas diskusijoms. :]