361

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Artūras parašė:

Beabejo, kad vyrai su moterimis neturi bendrauti kaip su kitu vyru. Bendravimas skiriasi ir reikia jausti viskam ribas ir t.t. Protingas vyras žinos, kad atleisti vadžiasi, o kada paspausti moterį big_smile

Gaila, kad bišky sugadinom šią temą, bet forumas ir yra skirtas diskusijoms. :]

taip tu teisus :::045

362

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Man tik 24 m. tik pati pradžių pradžia, o jau žinau, kad mėšlas ta meilė. Jeigu toks jausmas, tokia sąvoka ir egzistavo., tai ji jau seniai sunykus smile žmonės susieina ir išsiskyria smile ir dažniausiai poros susikūria tikrai ne iš meilės... 1000000000000%, kai kam reikia šili vili, kai kam reikia, kad buitis tvarkinga būtų, kai kurie šeip iš neturėjimo ką veikti, dar kas nors, tiesiog iš reikalo smile nenoriu, ant nieko stumt, bet... tą sąvoką sugriovė per visą pilvą išlepusios moterys, bet tas moterys mes patys ir išlepinom... tad baikit spangti apie tai ko nesuprantat ir kas seniai išnyko, ir vadinkit daiktus savo vardais... dabartinė meilė tai tik elementarių fizinių ir psichologinių  poreikių patenkinimas, nei daugiau, nei mažiau smile

363

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

vienisas jau 11menesiu

364

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Ponaitis parašė:
Eglė parašė:

Atsiprašau jog ne į tema.:)
Ponaitis 25m.Mane pažįsta artimieji. Draugai ir šeima. O kitų nuomonė man neįdomi.:) atsiprašau.

Taip kaip aš subrendus. Kiti nė puses tiek nemąsto.:)

suaukit pats. Pagal vieną spresti apie visas.. Pykčiams laiko neeikvoju.

Gero vakaro.:)

Dėkui jog užblokavot jau maniau jog teks pačiai blokuot.:D sekmės.

Jei nerupi kitu nuomones, neverta cia ir sedeti.

Neverta ir atrašyti.:D gero vakaro. Neatrašykit.

365

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Odeta parašė:

Sveikuciai..nu man jusu ir gaila..vienisi taip ilagai..miegat?pabuskit juk visai nesunku sutikti zmogu kuriam jus rupesit...tik sugebekit patys myleti ir rodyti demesy..kitiems....as vienisa tik 4-menesiai(nu jau tikriausiai ne vienisa)..neatsimenu,kada buvau vienisa wink....jei zmogus ilgai buna vienisas tai tik,pats kaltas.....

koks ciniskas mastymas. jei tave musa ne uz ka, pats kaltas?
o zinai, kad yra ivairiu zmoniu, kuriems sunku atsiverti, kurie nelabai pasitiki mazai pazistamais?

366

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Eglė parašė:
Ponaitis parašė:
Eglė parašė:

Atsiprašau jog ne į tema.:)
Ponaitis 25m.Mane pažįsta artimieji. Draugai ir šeima. O kitų nuomonė man neįdomi.:) atsiprašau.

Taip kaip aš subrendus. Kiti nė puses tiek nemąsto.:)

suaukit pats. Pagal vieną spresti apie visas.. Pykčiams laiko neeikvoju.

Gero vakaro.:)

Dėkui jog užblokavot jau maniau jog teks pačiai blokuot.:D sekmės.

Jei nerupi kitu nuomones, neverta cia ir sedeti.

Neverta ir atrašyti.:D gero vakaro. Neatrašykit.

Klausyk, jei esi emo nelaiminga labai, tai bent susilaikyk nuo nesamoningu komentaru. Tikru merginu pavyzdis, jetau, patylesiu...

367

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Tadas parašė:

Man tik 24 m. tik pati pradžių pradžia, o jau žinau, kad mėšlas ta meilė. Jeigu toks jausmas, tokia sąvoka ir egzistavo., tai ji jau seniai sunykus smile žmonės susieina ir išsiskyria smile ir dažniausiai poros susikūria tikrai ne iš meilės... 1000000000000%, kai kam reikia šili vili, kai kam reikia, kad buitis tvarkinga būtų, kai kurie šeip iš neturėjimo ką veikti, dar kas nors, tiesiog iš reikalo smile nenoriu, ant nieko stumt, bet... tą sąvoką sugriovė per visą pilvą išlepusios moterys, bet tas moterys mes patys ir išlepinom... tad baikit spangti apie tai ko nesuprantat ir kas seniai išnyko, ir vadinkit daiktus savo vardais... dabartinė meilė tai tik elementarių fizinių ir psichologinių  poreikių patenkinimas, nei daugiau, nei mažiau smile

o ar kada buvo kitaip? big_smile

368

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Ponaitis parašė:
Odeta parašė:

Sveikuciai..nu man jusu ir gaila..vienisi taip ilagai..miegat?pabuskit juk visai nesunku sutikti zmogu kuriam jus rupesit...tik sugebekit patys myleti ir rodyti demesy..kitiems....as vienisa tik 4-menesiai(nu jau tikriausiai ne vienisa)..neatsimenu,kada buvau vienisa wink....jei zmogus ilgai buna vienisas tai tik,pats kaltas.....

koks ciniskas mastymas. jei tave musa ne uz ka, pats kaltas?
o zinai, kad yra ivairiu zmoniu, kuriems sunku atsiverti, kurie nelabai pasitiki mazai pazistamais?

reikia moketi pazinti zmones ir skirti juoda nuo balto...

369

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Ramūnė, netgi prieš gerus 5 - 6 metus buvo kažkiek kitaip smile žmonės keičiasi... technologijos vis tobulensės, o žmonės vis bukyn eina smile vat švenčia dabar jaunimėlis Valentadienį, o tų jų paklausk, kas tas Valentinas bus ir ką jis nuveikė?... kiek žinančių yra? net neverta diskutuoti ir gadinti sau nuotaikos, tiesiog susitaikyti su ta mintim, kad vyksta sparti globalinė degradacija smile

370

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Tadas parašė:

Ramūnė, netgi prieš gerus 5 - 6 metus buvo kažkiek kitaip smile žmonės keičiasi... technologijos vis tobulensės, o žmonės vis bukyn eina smile vat švenčia dabar jaunimėlis Valentadienį, o tų jų paklausk, kas tas Valentinas bus ir ką jis nuveikė?... kiek žinančių yra? net neverta diskutuoti ir gadinti sau nuotaikos, tiesiog susitaikyti su ta mintim, kad vyksta sparti globalinė degradacija smile

kievanam reikia pradėti nuo savęs ir nepasiduoti masei smile su ta mintim šiandien gimnazistam aiškinom iš kur kilus ši šventė smile gerai Siaudo Arabija nusprendus, kad tokia diena tvirkina jaunimą ir yra griežtai uždrausta smile mylėt reikia visus metus, o ne vieną dieną smile

371

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Ponaitis parašė:
Eglė parašė:
Ponaitis parašė:

Jei nerupi kitu nuomones, neverta cia ir sedeti.

Neverta ir atrašyti.:D gero vakaro. Neatrašykit.

Klausyk, jei esi emo nelaiminga labai, tai bent susilaikyk nuo nesamoningu komentaru. Tikru merginu pavyzdis, jetau, patylesiu...

iš kur ištraukėt jog aš emo?:DD  ir dar nelaiminga?:D nusišnekat. smile  siaubas:DD   bandot promest labai protingą, tik ne kas gaunas. smile bent nenusišnekėtumet.:)  TIESIOG NEATKUMENTUOKIT MAN NEĮDOMU.:) DĖKUI!

372

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Eglė parašė:
Ponaitis parašė:
Eglė parašė:

Neverta ir atrašyti.:D gero vakaro. Neatrašykit.

Klausyk, jei esi emo nelaiminga labai, tai bent susilaikyk nuo nesamoningu komentaru. Tikru merginu pavyzdis, jetau, patylesiu...

iš kur ištraukėt jog aš emo?:DD  ir dar nelaiminga?:D nusišnekat. smile  siaubas:DD   bandot promest labai protingą, tik ne kas gaunas. smile bent nenusišnekėtumet.:)  TIESIOG NEATKUMENTUOKIT MAN NEĮDOMU.:) DĖKUI!

Kad protingesnis uz tamsta, tas tiesa. Neidomu, tai neskaityk. Zmoniu su bjauriu harakteriu nekomentuoju.

373

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Tadas parašė:

Ramūnė, netgi prieš gerus 5 - 6 metus buvo kažkiek kitaip smile žmonės keičiasi... technologijos vis tobulensės, o žmonės vis bukyn eina smile vat švenčia dabar jaunimėlis Valentadienį, o tų jų paklausk, kas tas Valentinas bus ir ką jis nuveikė?... kiek žinančių yra? net neverta diskutuoti ir gadinti sau nuotaikos, tiesiog susitaikyti su ta mintim, kad vyksta sparti globalinė degradacija smile

Tu teisus, dabar nusigerti kiekviena penktadieni, pasirodyti kokius blizgucius ir masina kas turi. Menu vadina visokiu twilight. Na degradacija visur, pradedant nuo gyvenimo budo, meno, baigiant technologijomis.

374

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Odeta parašė:
Ponaitis parašė:
Odeta parašė:

Sveikuciai..nu man jusu ir gaila..vienisi taip ilagai..miegat?pabuskit juk visai nesunku sutikti zmogu kuriam jus rupesit...tik sugebekit patys myleti ir rodyti demesy..kitiems....as vienisa tik 4-menesiai(nu jau tikriausiai ne vienisa)..neatsimenu,kada buvau vienisa wink....jei zmogus ilgai buna vienisas tai tik,pats kaltas.....

koks ciniskas mastymas. jei tave musa ne uz ka, pats kaltas?
o zinai, kad yra ivairiu zmoniu, kuriems sunku atsiverti, kurie nelabai pasitiki mazai pazistamais?

reikia moketi pazinti zmones ir skirti juoda nuo balto...

Lengva taip imti ir sakyti, kad iskart suprasti. O zinai, kad zmones draugauja daug laiko ir tik po kurio laiko vienas nutare padaryti santykiams blogai? Zmones ne visada is karto atsiveria.

375 (redagavo Domas 2014-02-21 23:55)

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Domas, 21 metai, laisvas beveik 2 metus. Vilnius.

376

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Ponaitis parašė:
Odeta parašė:
Ponaitis parašė:

koks ciniskas mastymas. jei tave musa ne uz ka, pats kaltas?
o zinai, kad yra ivairiu zmoniu, kuriems sunku atsiverti, kurie nelabai pasitiki mazai pazistamais?

reikia moketi pazinti zmones ir skirti juoda nuo balto...

Lengva taip imti ir sakyti, kad iskart suprasti. O zinai, kad zmones draugauja daug laiko ir tik po kurio laiko vienas nutare padaryti santykiams blogai? Zmones ne visada is karto atsiveria.

zmones niekad neatsivere..bijo...ir baime mus zlugdo..

377

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Odeta parašė:
Ponaitis parašė:
Odeta parašė:

reikia moketi pazinti zmones ir skirti juoda nuo balto...

Lengva taip imti ir sakyti, kad iskart suprasti. O zinai, kad zmones draugauja daug laiko ir tik po kurio laiko vienas nutare padaryti santykiams blogai? Zmones ne visada is karto atsiveria.

zmones niekad neatsivere..bijo...ir baime mus zlugdo..

Ji taip pat ir apsaugo.:::001

378

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Vaidas, 24, Klaipėda, ~1.5 metų.

379

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Elvinas , ryt 26 ir daugiau kaip 3 metai be paneles

380

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

21 metai. Vilnius-Žagarė. Laisva pusantrų metų. smile