41

Re: Trance.

gal kas žinot kokį tranco forumą (bet ne djscene.lt) kur lietuviai kalbėtų dalintusi informacija apie trancą? nes labai sunku rasti žmonių besidominčiu šia muzika. ačiū.

42

Re: Trance.

Veniskai mielas ausiai stilius.Ypac pemegau uplifting transo klausytis. Esu sutikes kelis zmones,kurie apie sia muzika paseke,kad ji nieko neverta,kad melodija galima per 15 min parasyti. Na ir neispruseliai,pagalvojau.Tai labai sudetingos (parasymo prasme) melodijos. Is esmes manau,kad trance - musu  civilizacijos muzikos  virsune:
1.naudojamos sudetingos technologijos garsams isgauti,
2.stilius issivyste kitiems stiliams "issikvepus"
3.labai daug profesonaliu muzikantu kuria siuo stiliumi (nes randa ideju).
Aisku,popsas ir hauzas valdo aiksteles,bet transo muzika ilgai dar dziugins zmones.

43

Re: Trance.

trance,,,puikus stilius,,ypac vocal trance,,rekomenduoju pasiklausyt  si kurinuka,,ferry tale  memory of me (estiva remix)

44

Re: Trance.

Geriausia muzika pasaulyje. smile

45

Re: Trance.

Mindaugai, tranco muzika tiesiog yra ne kiekvienam, tik tiems, kas ją supranta, o gal geriau "pajaučia".

46

Re: Trance.

Vaidas parašė:

Mindaugai, tranco muzika tiesiog yra ne kiekvienam, tik tiems, kas ją supranta, o gal geriau "pajaučia".

Kiekvienas zmogus issirenka muzika kaip maista: nevalgys juk kazko, kas nepatinka. 
Susidare toks ispudis,kad si stiliu moterys retai klausosi. Vocal ir progressive trance dar truputi sulaukia demesio, o va kitos stiliaus atmainos (uplifting,tech,psy-trance) sunkai jas ,matyt, uzkabina. Ir klubuose su sia muzika nepasoksi. Hauzas - veza,latino muzika - veza,popsas - veza,o stai transui vietos ir nereikia.

47

Re: Trance.

http://www.youtube.com/watch?v=aNazkzdG6jQ fuarkk

48

Re: Trance.

Mindaugas parašė:

Susidare toks ispudis,kad si stiliu moterys retai klausosi. Vocal ir progressive trance dar truputi sulaukia demesio, o va kitos stiliaus atmainos (uplifting,tech,psy-trance) sunkai jas ,matyt, uzkabina. Ir klubuose su sia muzika nepasoksi. Hauzas - veza,latino muzika - veza,popsas - veza,o stai transui vietos ir nereikia.

Psy, goa, uplifting.. - man skanu. Ir ačiū tam undergroundui, kuris Vilniuj dar kažką paorganizuoja ir sugroja (nors ir nereik tikėtis kažko stebuklingo), nesitikėdami masių, tiesiog for fun sau ir tai mažumėlei. ;]

49

Re: Trance.

http://www.youtube.com/watch?v=cRWP-1Lh … re=related fuarrrrk

50

Re: Trance.

Dash Berlin yra gėėėris smile

51

Re: Trance.

Chaotique parašė:
Mindaugas parašė:

Susidare toks ispudis,kad si stiliu moterys retai klausosi. Vocal ir progressive trance dar truputi sulaukia demesio, o va kitos stiliaus atmainos (uplifting,tech,psy-trance) sunkai jas ,matyt, uzkabina. Ir klubuose su sia muzika nepasoksi. Hauzas - veza,latino muzika - veza,popsas - veza,o stai transui vietos ir nereikia.

Psy, goa, uplifting.. - man skanu. Ir ačiū tam undergroundui, kuris Vilniuj dar kažką paorganizuoja ir sugroja (nors ir nereik tikėtis kažko stebuklingo), nesitikėdami masių, tiesiog for fun sau ir tai mažumėlei. ;]

Malonu girdeti,kad tu ,Chaotique, dar paklausai sio stiliaus muzikos. Jos populiariuose klubuose niekada neisgirsi,ddzejai nerizikuoja savo ivazdziu ir net neketina jos publikai siulyti. Jie groja tai,ko publika praso...
Dar noriu pabrezti,kad si muzika  i placiasias mases niekada neseis. Ji tapo isskirtine vien del to,kad netapo nuvalkiota preke.

52

Re: Trance.

na jei kalbant apie ASOT,tai kazkiek dar iseina i placiasias mases per jubiliejines laidas. per ir tai aisku,toli grazu zinomumo klausimu lyginant tarkim su tuo paciu tomorrowland

53

Re: Trance.

Nebegaliu to ASOT klausyt, kuo toliau, tuo neįdomiau.. Pvz 591 nuo pat pradžios nuvylė, o ir gabalo nė vieno įspūdingo. Ar čia man vienai taip atrodo? Gal todėl, kad labiau prie širdies old school'as.. Nežinau.:)

54

Re: Trance.

Bet gi dabartiniai Dash Berlin, A&B jau nebėra trancas big_smile Trousas jau čia.

55

Re: Trance.

Trance fanas esu jau daug metų, bet šiuo metu vienas iš labiau patinkančių tai Sander Van Doorn. Nors gal ir ne grynas trance, bet tokį kūrinį kaip Timezone gali klausyt ir klausyt, kažkas nerealaus. Bent jau man:).

56

Re: Trance.

I love trance smile. Gaila, kad klubuose tokios muzikos nera hmm

57

Re: Trance.

Monika parašė:

I love trance smile. Gaila, kad klubuose tokios muzikos nera hmm

Publika tiesiog nesuprastu,kas tame klube vyksta. Grojo Muzika (popsa,hausa) ir staiga eme groti "ta,kaip ten ji, vo - transa"! Savo sokiu klubais visiskai pateisiname mums prilipdyta provincijos etikete. Jei atvaziuoja zvaigzdes,tai 99% buna hauzo dievukai ir deives.Savo laiku visi is proto kraustesi del rokenrolo,del disko,del new age. Kur sie stiliai dabar? Jei zmones susvoks kas yra "trance" muzika, viskas ims stipriai keistis. Dabartiniams muzikos industrijos lyderiams tai labai nepatiktu.

58 (redagavo Jara 2013-01-11 20:37)

Re: Trance.

Henrikas, 28 parašė:

Tikras perliukas! smile
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … 308-Zg6w#!

   Taip sitas tai nerealus, man Tune of the year 2012

59

Re: Trance.

Jara parašė:
Henrikas, 28 parašė:

Tikras perliukas! smile
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … 308-Zg6w#!

   Taip sitas tai nerealus, man Tune of the year 2012


Geras!

60

Re: Trance.

Atsargiai, 138BPM! http://www.youtube.com/watch?v=6zCrcjXkuCE