41

Re: Teko nusivilti meile?

gal tiesiog kitiems nejauciau to ka jam jauciu..todel dabar taip ir skauda sirdute..net pati nesuprantu kaip viskas eme ir apsiverte...:-[

42

Re: Teko nusivilti meile?

kuo toliau-tuo sunkiau isimyleti ir dar rasti toki zmogu, kuriuo galima butu pasitiketi.

43

Re: Teko nusivilti meile?

Jana, 20 parašė:

kuo toliau-tuo sunkiau isimyleti ir dar rasti toki zmogu, kuriuo galima butu pasitiketi.


tikriausiai teko stipriai nusivilti meile,arba ant vyru gimines supykusi??Kai tikrai atrasi ta vieninteli  tai net nepajusi kad jau esi issimylejusi

44

Re: Teko nusivilti meile?

teko ir labai sunkiai isgyvenau, bet laikas visas zaizdas uzgydo ir liko tik geri prisiminimai smile

45

Re: Teko nusivilti meile?

du kartus mylejau, du kartus teko didzhiulia shirdgela ishkest:-{

46

Re: Teko nusivilti meile?

nu o as visada numoju ranka ir visai ten nesiruosiu kovot, daryt kazka ir panasiai... bus tu mergu, ne karo metas! big_smile

47

Re: Teko nusivilti meile?

niu ka zuikuciai pupuliukai ... ek ta meile.. kartais rodos kam ji reikalinga... kad sitaip skauda sirdute, kai palieka tau artimas zmogus... nesuprantu as tu vaikinu...

48

Re: Teko nusivilti meile?

As dabar bijau su kazkuo susibendrauti,nes labai buvau iskaudinta mylimo zmogaus...jis taip pat kentejo,nes nebuvo kitos iseities...Tad man jis tik tiek pasake,kad as verta geresnio nei jis! Taip ir likau nezinioje! Man ir dabar yra skaudu! sad

49

Re: Teko nusivilti meile?

nera meiles isvxso....

50

Re: Teko nusivilti meile?

ji neegzistuoja...

51

Re: Teko nusivilti meile?

man irgi teko nusivilt meile.nuo to laiko neieskau paneles.o visa savo meile,dabar isreiskiu masinoms:[

52

Re: Teko nusivilti meile?

nu jau

53

Re: Teko nusivilti meile?

Mantas, 18 parašė:

man irgi teko nusivilt meile.nuo to laiko neieskau paneles.o visa savo meile,dabar isreiskiu masinoms:[

jau ziauru.... zmoguti... kam daryt blogai sau del kazkokios nesekmes.... wisi esam kazkuo nusiwyle,manau...bet kas butu, jei wisi darytu taip kaip darai tu...:D

54

Re: Teko nusivilti meile?

kaip nusivili meile tau daugiau nesinori pamilti,nis giliai sirdeleje bijai,kad tau bus vel taip pat! As taip pat po nusivylimo pradejau daugiaulaiko skirti masinoms ir sportiu! Taip lengviau uzsimirsti....bet man jau visada gyvenime buvo,kad mano draugai tik bernai,su mergom mazai bendruaju,del to jie man daug visko ismokina...kaip meile pamirsti ar ja suprasti lengviau.....Del to esu labai laiminga,nes suprantu,kad viska galima suderinti ir suprasti lengviau!:)

55

Re: Teko nusivilti meile?

LInut...  bijai kad bus taip pat... big_smile patikek manim..  taip ir buna... smile

56

Re: Teko nusivilti meile?

aj dabar man nieko nereik,isskyrus vw scirocco,kurio ieskau nusipirkt.tas man pades uzmirst viska

57

Re: Teko nusivilti meile?

pagaliau nusipirkau scirocco :=D ir tikrai padeda uzmirst buvusia.nes visa savo laisva laika,skiriu jam

58

Re: Teko nusivilti meile?

taip ir tai pakeite mano gyvenima 360 laipsniu kampu, kartais visdar pikta ant to zmogaus dartosi, bet kai pagalvoju jis mane padare stipriu  zmogumi.... gal ir dekui jam uz tai kad suaugau anksciau laiko....

59

Re: Teko nusivilti meile?

Buvo mergina...kuria mylejau be proto..bet neivertinauir elgiausi kaip asilas....padaryciau viska kad atleistu ir sugryshu...bet ishvaziavo toli..ir nezinau ar tai ivyks...bet shirdis sako...viltis durniu motina...buk tuom durnium ir tikekis kad grysh sad((((

60

Re: Teko nusivilti meile?

Mantas, 21 parašė:

Buvo mergina...kuria mylejau be proto..bet neivertinauir elgiausi kaip asilas....padaryciau viska kad atleistu ir sugryshu...bet ishvaziavo toli..ir nezinau ar tai ivyks...bet shirdis sako...viltis durniu motina...buk tuom durnium ir tikekis kad grysh sad((((

uzjauciu...