61

Re: Teko nusivilti meile?

vargu ar yra zmoniu kuriu nenuvile ta vadinama meile,esu labai patiklus zmogus,del to mane lengva isduot,tuo mergynos ir uzsiimineja...vargu ar isvis ta meile yra,bent jau as jau abejoju..vienus daro issiskirimai stipresnius kitus silpnesnius, o mane daro piktesniu... kuo tuoleu tuo daugeu... pasitikek kuo nors be galo sumku, sakai kad pasitiki o istikruju... nesuprantu jau kaip pradiet tuos naujus santikius,jau nezinau ar ju noriu... paprasciausia bijau.. bijau but viel ir viel iskaudintas, viel buti niekam nereikalingu.. viel pasidarit dar piktesniu... nekenciu tu kurie isduoda ir palieka.

62

Re: Teko nusivilti meile?

Sergejus, 25 parašė:

vargu ar yra zmoniu kuriu nenuvile ta vadinama meile,esu labai patiklus zmogus,del to mane lengva isduot,tuo mergynos ir uzsiimineja...vargu ar isvis ta meile yra,bent jau as jau abejoju..vienus daro issiskirimai stipresnius kitus silpnesnius, o mane daro piktesniu... kuo tuoleu tuo daugeu... pasitikek kuo nors be galo sumku, sakai kad pasitiki o istikruju... nesuprantu jau kaip pradiet tuos naujus santikius,jau nezinau ar ju noriu... paprasciausia bijau.. bijau but viel ir viel iskaudintas, viel buti niekam nereikalingu.. viel pasidarit dar piktesniu... nekenciu tu kurie isduoda ir palieka.

Patikli esu ir as... bet niekada nepykau, del to, kad mane paliko ar iskaudino... Ir nesuprantu del ko reikia pykti? Nebent ant saves? Kad neissiaiskina kas?, kaip? ir kodel... Ar kad nebandei suprasti...
Pyktis bei neapykanta taves toli nenuves, reikia ismokti atleisti ir nebijoti pradeti nauju santykiu...

vadinasi dar neradai tos savo vieninteles...

63

Re: Teko nusivilti meile?

Vija, 24 parašė:

pacia meile nusivilti kaip ir neimanoma, galima tik nusivilti zmogumi, kuri myli (mylejai), bent jau as taip galvoju

Aha, sutinku su Vija:)

64

Re: Teko nusivilti meile?

Turbūt tai patiria visi bent kartą.

65

Re: Teko nusivilti meile?

vsio vremia nusiveliu meile pacemu niznaju sam?:::405

66

Re: Teko nusivilti meile?

viskam savas laikas, nori ar nenori to, bet manau ateina ir tas laikas......

67

Re: Teko nusivilti meile?

taip taip taip ir keista kaip as dar nei vieno vyro nepertrenkiau atsargiai vaziuodama per pereja:D

68

Re: Teko nusivilti meile?

Aš kaip draugė esu gera bet gyvenime esu principinga. Mano meilę išardė mano principai

69

Re: Teko nusivilti meile?

Sergejus, 25 parašė:

vargu ar yra zmoniu kuriu nenuvile ta vadinama meile,esu labai patiklus zmogus,del to mane lengva isduot,tuo mergynos ir uzsiimineja...vargu ar isvis ta meile yra,bent jau as jau abejoju..vienus daro issiskirimai stipresnius kitus silpnesnius, o mane daro piktesniu... kuo tuoleu tuo daugeu... pasitikek kuo nors be galo sumku, sakai kad pasitiki o istikruju... nesuprantu jau kaip pradiet tuos naujus santikius,jau nezinau ar ju noriu... paprasciausia bijau.. bijau but viel ir viel iskaudintas, viel buti niekam nereikalingu.. viel pasidarit dar piktesniu... nekenciu tu kurie isduoda ir palieka.


Jei iš pirmo žvilksnio nėra žavesio tai geriau ir draugystės nepradėti.Turi būti kažkokia liepsnelė širdy bent jau aš taip manau.

70

Re: Teko nusivilti meile?

atsakysiu i klausima ar teko nusivilti meile ta meile labai kvaila nusivyliau jau antra karta ir as jos jau nebenoriu saugokites jos

71

Re: Teko nusivilti meile?

Jo, va katik teko nusivilti. Viskas, dabar nekenciu visu bernu. Teisingai Tomukas sake:"Visi vyrai gyvuliai".

72

Re: Teko nusivilti meile?

linute mane llygiai taip pat paliko,paliko su lygiai tais paciais zodziais..dar ir db gywenu nezinioje:(

73

Re: Teko nusivilti meile?

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1304  meile tai jausmas kuri jauti sirdije bet jei ta meile tawe iskaudina tu sirdeleja jauti kitoki juasma bet tikrai ne meile man tai jau buwo ne karta ir as nusiviliau meile :-[ :-[

74

Re: Teko nusivilti meile?

teko nusivilti meile bet ir toliau ja tikiu..nes manau kad tai pats geriausias jausmas.kaip sako viltis durniu motina bet vistiek kazkada turi pasisekti smile

75

Re: Teko nusivilti meile?

Hmmm... teko nusivilti zmonemis ir net savimi... big_smile
Taciau kas yra meile net nzn...