41

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

ineta, 15 parašė:

Arunai, turbut didesnes nesamones net nesugebejai sugalvot.. virsune. viesai pasigirt. ech tiek to, tebunie, juk tu protingesnis ir viska puikiai zinai wink

sakyciau, gramas pagarbos vyresniems nepakenktu. Isiskaityk, kas tau rasoma, ir pati daryk isvadas, o ne ieskok kaltu kituose. Kai kurios tavo nuotraukos yra provokacija tokiems laiskams apie kuriuos tu kalbi.

42

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

ei administratoriau,kur tu?iskelkit svarstyma apie nepilnameciu iskeldinima is cia,arba padaryt taip kad ju anketu tiems kam uz 18 nematytu. ir tiek.cia gal priestarauja ligiem teisem,bet kazkodel straipsnis ir kuzda apie nelygias teises.

43

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Negalvok,kad vien merginos gauna pasiūlymų iš vyresnių vyrų.. Man rašo visokios n-30 ir siūlo kavos ir panašiai.. big_smile

44

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

obą big_smile būna ir taip .. big_smile

45

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Marijus, 18 parašė:

Negalvok,kad vien merginos gauna pasiūlymų iš vyresnių vyrų.. Man rašo visokios n-30 ir siūlo kavos ir panašiai.. big_smile

aha,otu zinoma visad atsisakai.

46

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Anciasnapis, 32 parašė:
Marijus, 18 parašė:

Negalvok,kad vien merginos gauna pasiūlymų iš vyresnių vyrų.. Man rašo visokios n-30 ir siūlo kavos ir panašiai.. big_smile

aha,otu zinoma visad atsisakai.

nu jam mama nelaidzia tai ir aiskina cia kaip negerai gaunasi

47

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Marijus, 18 parašė:

Negalvok,kad vien merginos gauna pasiūlymų iš vyresnių vyrų.. Man rašo visokios n-30 ir siūlo kavos ir panašiai.. big_smile

jo matyt ne tik merginos gauna pasiulymu is vyru. brrrr....

48

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

smile) jo jei 15 jau bernus kabina tokio amziaus:)) tai 18 metu turbut jau bus igudusios barakudos ir kabins 50 big_smile

49

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Erikutea, 29 parašė:

smile) jo jei 15 jau bernus kabina tokio amziaus:)) tai 18 metu turbut jau bus igudusios barakudos ir kabins 50 big_smile

teisingai sakai erikute:))) bus dar ir kaip  igudusios

50

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

gal cia vaikams ne vieta?:::126 negi nera kur pasidziauti?

51

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

nu zodiu neturiu cia daugiause pritariu vaikam ne veta ir nebus tu zinutciu

52

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Donatas, 29 parašė:
ineta, 15 parašė:

Arunai, turbut didesnes nesamones net nesugebejai sugalvot.. virsune. viesai pasigirt. ech tiek to, tebunie, juk tu protingesnis ir viska puikiai zinai wink

sakyciau, gramas pagarbos vyresniems nepakenktu. Isiskaityk, kas tau rasoma, ir pati daryk isvadas, o ne ieskok kaltu kituose. Kai kurios tavo nuotraukos yra provokacija tokiems laiskams apie kuriuos tu kalbi.

Bravo smile

53

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

"Nuotraukos provokuoja" big_smile
O ji gal kitus bendraamžius provokuot nori?
Vadinas, jei mergiščia, dėl amžiaus mažiau nuvokos turėdama, įsidėjo kokią nekokia foto, tai jau galima 30mečiui prisimint, kad širdy - žiema, o kelnėsna ąžuolas žaliuoja?
"Aš ne pedofilas, ji mane išprovokavo! Nuotraukomis savo 15metės profilyje! Koks skirtumas kodėl lankaus tokio amžiaus mergos profily, mane išprovokavo!"

54

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

eee hebryt va      http://778526.ieskok.lt/
paziurekyt.vyrai kuris nedu.......lkintu?

55

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

pagal formas nepanasi i mergaiciuke.... o vis tik straipsnis vaiksciojantis....

56

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Martynai, pagarba iš mano pusės tau. wink ko gero vienintelis supratai čia viską:)

57

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Martynas, 22 parašė:

"Nuotraukos provokuoja" big_smile
O ji gal kitus bendraamžius provokuot nori?
Vadinas, jei mergiščia, dėl amžiaus mažiau nuvokos turėdama, įsidėjo kokią nekokia foto, tai jau galima 30mečiui prisimint, kad širdy - žiema, o kelnėsna ąžuolas žaliuoja?
"Aš ne pedofilas, ji mane išprovokavo! Nuotraukomis savo 15metės profilyje! Koks skirtumas kodėl lankaus tokio amžiaus mergos profily, mane išprovokavo!"

pagal istatima,jai moteris dave tai nera prievartavimas.ir saugumas priklauso nuo aukos irgi.kur but,kada ir su kuo.o jai ji savo bendraamzius provokuoja tegu tai daro ne ten kur jai gali grest pavojus arba nemalonumai.ir daryt vaikui tai suaugusiuju rate,kurie negali pagal istatyma i tai ziuret?martinai ne respekt.

58

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

ineta, 15 parašė:

Martynai, pagarba iš mano pusės tau. wink ko gero vienintelis supratai čia viską:)

jo ir ko gero vienintelis galvoja kaip 15 metis smile

59

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

o pries uzsiregistruodamai reiklejo pagalvot,kokiu pasiulymu ar zinuciu gali sulaukt wink

60

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Ineta, neapsigauk, gero tau linki butent Anciasnapis. O Martynas tiesiog sako, ka tau patinka girdeti wink