81

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

oi kiek pasiūlymų pasimylėti už paramą esu gavęs....15 m nebuvo , bet nuo 18 iki 54 ir dar kokios pikantiškos foto įkeliamos su žinute.....tik anketoje parašius kad santykių draugystės ir jausmų neperku nesamoningų žinučių nebeliko....

82

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

ernestas, 17 parašė:

spausk ranka man aš tikrai už save dešimt metų jaunesnei nerašiau big_smile o šeip rimta bėda. tokie vyrai negali susirast savo metu nes jų metų moterys į juos nežiūri.

...Anūkėli , kai truputi paaugsi ir savo akimis pažvelgsi į pusnuogį ar nuogą 46 metų kiaulės kūną  (nesiginčisiu nes yra ir 50-60 labai gerai savo kūnus prižiūrinčių) išsigandęs prarasi net  norą jai "labas" pasakyt....tada ir pradėsi žiūrėti 18 anketas

83 (redagavo Simonas 2013-05-27 22:14)

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

ineta, 15 parašė:

Mielieji vyrai, kas jums darosi? Negi nėra čia jūsų amžiaus moterų, kad reikia siūlyt visokias savo n-18 paslaugas dvigubai už jus jaunesnėms? juk žinau, kad yra. Jūsų ketinimus manau visi supranta, bet nebūkit tokie beviltiški - mes nesam tokios naivios kaip jums atrodo. Baisu skaityt tokius laiškelius kaip "mmmm kaip tu seksualiai atrodai" arba "tu turi tokias gražias kojas, turbūt būtum labai gera lovoje.." nu baisuuuuu. atsipeikėkit.

O kas cia tokio? big_smile 30m v ir 15m m, buna kad 20-22m m susideda su 40m ir vyresniais ir net apsizenija, smulkmenu nepasakosiu smile paauga 10m ir jau normalu tipo smile

84

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Nu ka aš galiu pasakyt šita tema...
Tik tai... http://www.youtube.com/watch?v=TzCRniOQvqo

85

Re: 15-metės mergaitės ir +-30-mečiai vyrai.

Maloni tema ...,bet vyrai nezaiskit su likimu.