201

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Neringa parašė:
Danielis parašė:

na bet yra kita situacija db daugelis merginu 22-23m. atrodo kaip ant 30, o priezastys, besaikis alkoholio vartojimas kiekviena savaitgali, su draugemis kaip aveles bega i tas arklides ale klubai, prisigerti, daugelis merginu dbaar ruko kone po pakeli i diena. tai joks normalus vaikinas neprasides su tokia tustute.

Tai jei mergina ruko , tai jinai jau tustute? big_smile

Neringa, o tau smagu bučiuotis su pelenine? smile
Man asmeniškai taipogi rūkanti mergina yra žemo lygio arba kitaip tariant tuštutė wink

202

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

jokiu antru pusiu nebuna. yra vienas ir vienas, vadinas du zmones, dvi asmenybes. kartu buna tik protingi. neranda nevyke, arba tam nepasiruose asmenys. zinok ko nori ir turesi. ir labai greit.

203

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Neringa parašė:
Danielis parašė:

na bet yra kita situacija db daugelis merginu 22-23m. atrodo kaip ant 30, o priezastys, besaikis alkoholio vartojimas kiekviena savaitgali, su draugemis kaip aveles bega i tas arklides ale klubai, prisigerti, daugelis merginu dbaar ruko kone po pakeli i diena. tai joks normalus vaikinas neprasides su tokia tustute.

Tai jei mergina ruko , tai jinai jau tustute? big_smile


cigareciu pakelio savikaina yra kazkur 20 centu ir jame yra labai daug nuodingu ir kenksmingu cheminiu elementu ir ne tik rukanti moteris NIEKADA NEPAGIMDYS sveiko ir laimingo vaiko, o tie kurie sumoka brangiai stambiom korporacijom uz nuodus, taip TUSTUTE nes rukyti yra labai kvaila.

204

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tikrai sunku o gal cia man taipsunku kitiems lengva

205

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

padekokit politikams ir partijoms kurie vietoi to ,kad stabdytu emigracija, ja dar labiau skatina savo poelgiais, del to dauguma jaunu zmoniu emigruoja, del to ir praktiskai nera is ko rinktis.

206

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

ir labai sunku......nes turi netik man patikt , bet ir as jai.....

207

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Kam tau ta antra puse vervus kad gadintu, kad tavo pinigus leistu, kad nevertintu taves. Geriausia but vienam. O geriausias seksas tai uz pinigus.

208

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tikrai sunku.. jeigu snekama apie tai ko sirdis geidzia

209

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

na daug kas aiskina, kad merginu lietuvoje daugiau negu vaikinu, bet aisku,kad tai yra visiskas briedas, paziurekit sitas saitas jau eile metu prisijungusiu: mot: 1288 vyr: 2100
nu tai kur ju  daugiau???

210

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Nes merginos senamadiskos, jas dar reik uzkariauti. Per antra susitikima, kad butum su eilerasciu ir dovanom, nes kitaip viso gero big_smile

211

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

nu jo, lietuves labai jau senamadiskos, palyginti su uzsienio merginomis, tai lietuves kaip is akmens amziaus...

212

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Armintas parašė:

Neringa, o tau smagu bučiuotis su pelenine? smile
Man asmeniškai taipogi rūkanti mergina yra žemo lygio arba kitaip tariant tuštutė wink

jūs patys nežinot to pavadinimo "tuštutė" reikšmės, tai apie kokį "pilnumą" tamstos galima kalbėti big_smile

213

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Danielis parašė:

na daug kas aiskina, kad merginu lietuvoje daugiau negu vaikinu, bet aisku,kad tai yra visiskas briedas, paziurekit sitas saitas jau eile metu prisijungusiu: mot: 1288 vyr: 2100
nu tai kur ju  daugiau???

ne, nu tai, kai ateina vyrai, užsiregistruoja, kad pasmaukyt prieš gražių foto, kad pasikviest nakčiai, nuotykiui, o kiek jų dar vedę? faktas, kad vyrai labiau linkę ieškoti šviežienos smile faktas, kad, kas ieško, tas randa smile ir sunku yra tik tiems, kurie ieško daugiau nei nuotykio smile
smagu buvo skaityt, kaip vyrai pykotės, Gintą išvis įsimylėt galėčiau, bet esmė tame (mano nuomone), kad visi susipaudėm į rėmus. Kaip pvz., anksčiau, "prie ruso", nesusimąstę vykdavo žmonės į kitus miestus gyventi, nes paskyrimai tokie buvo ir niekas dėl to problemos nedarė. O dabar, tavo žmogus gal už kokio 150 km gyvena, būtų neblogas, bet negi mesi viską ką turi ir lėksi dabar gyvent kitam mieste, vėl pradėk viską nuo 0, geriau į užsienį, tai bent pasirinkimo daug big_smile o privažinėt tuos 150 km į pasimatymus gi neprivažinėsi, kuro kainos kokios, ne "anais laikais", kai centus kainavo.
Žodžiu, mąstau, kad dėl visko kalta ekonomika ir tai, kad mes apie ją žinom ir galvojam big_smile

214

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Danielis parašė:
Neringa parašė:
Danielis parašė:

na bet yra kita situacija db daugelis merginu 22-23m. atrodo kaip ant 30, o priezastys, besaikis alkoholio vartojimas kiekviena savaitgali, su draugemis kaip aveles bega i tas arklides ale klubai, prisigerti, daugelis merginu dbaar ruko kone po pakeli i diena. tai joks normalus vaikinas neprasides su tokia tustute.

Tai jei mergina ruko , tai jinai jau tustute? big_smile


cigareciu pakelio savikaina yra kazkur 20 centu ir jame yra labai daug nuodingu ir kenksmingu cheminiu elementu ir ne tik rukanti moteris NIEKADA NEPAGIMDYS sveiko ir laimingo vaiko, o tie kurie sumoka brangiai stambiom korporacijom uz nuodus, taip TUSTUTE nes rukyti yra labai kvaila.

kvailoka manyti, kad "rukanti moteris NIEKADA NEPAGIMDYS sveiko ir laimingo vaiko" smile neaiškinsiu smulkiau. ypač apie laimingumą big_smile

215

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

viskas  bus gerai

216

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Merginos prisiskaite pasaku, prisiziurejo romantiniu filmu ir serialu. Kur vyrai del moteru viaka daro, uzkaeiauja, apdovanoja brangiom dovanom,didelemis geliu pokatemis. Kur vyrai del ju stengiasi, kad patikti moteriai. O pacios merginos isivaizduoja kad yra tobulos deives, parodys savo kuno grozi, ir viskas. Daugiau jos nieko neturi daryti. Ir dar ju ta amzina fraze, esu tokia kokia esu. T.y del taves nesikeisiu. Su tokiom paziurom, jus dar ilgai ieskosit savo idealo. Puse siuolaikisku merginu ir miteru tikrai yra tokios, ar su panasiu masrymu. Kita puse merginu, malonu, kad jos tikrai galvoja realistiskiau, yra rymtos ir kuriuom tikrai reikia seimos.
Jai mergina nestengiasi del savo vaikino, kad jam patikti, patikti jo gyminei, tau ir neverta su tokiom gaisti laika. Mielosios merginos neuzkelkit savo reikalavymu per aukstai, ir bukit realitiskesnes.

217

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Juri parašė:

Merginos prisiskaite pasaku, prisiziurejo romantiniu filmu ir serialu. Kur vyrai del moteru viaka daro, uzkaeiauja, apdovanoja brangiom dovanom,didelemis geliu pokatemis. Kur vyrai del ju stengiasi, kad patikti moteriai. O pacios merginos isivaizduoja kad yra tobulos deives, parodys savo kuno grozi, ir viskas. Daugiau jos nieko neturi daryti. Ir dar ju ta amzina fraze, esu tokia kokia esu. T.y del taves nesikeisiu. Su tokiom paziurom, jus dar ilgai ieskosit savo idealo. Puse siuolaikisku merginu ir miteru tikrai yra tokios, ar su panasiu masrymu. Kita puse merginu, malonu, kad jos tikrai galvoja realistiskiau, yra rymtos ir kuriuom tikrai reikia seimos.
Jai mergina nestengiasi del savo vaikino, kad jam patikti, patikti jo gyminei, tau ir neverta su tokiom gaisti laika. Mielosios merginos neuzkelkit savo reikalavymu per aukstai, ir bukit realitiskesnes.

pritariu 100 % dabar graziu REALIAI graziu merginu labai mazai beliko lietuvoje, tai juokingiausiai,kad tos pilkos pelytes isivaizduoja ,kad jos yra nerealios seks bombos:)) ypac tai lieca ieskok lt ir ne tik kurios cia yra, susitinki, o ten pasiputimas, kaip JAI BET KOKIO NEREIKIA, SU BET KUO NEDRAUJA, tipo turi but misteris pasaulis ir to gal ir nekreips demesio smile tiesiog ta kaimietiska merginu arogancija ima virsu ir tokiu tikrai manau ne 50% o kokiu 90% . o tos 10 procentu normalios, dazniausiai uzimtos buna smile

218

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Danielis parašė:
Juri parašė:

Merginos prisiskaite pasaku, prisiziurejo romantiniu filmu ir serialu. Kur vyrai del moteru viaka daro, uzkaeiauja, apdovanoja brangiom dovanom,didelemis geliu pokatemis. Kur vyrai del ju stengiasi, kad patikti moteriai. O pacios merginos isivaizduoja kad yra tobulos deives, parodys savo kuno grozi, ir viskas. Daugiau jos nieko neturi daryti. Ir dar ju ta amzina fraze, esu tokia kokia esu. T.y del taves nesikeisiu. Su tokiom paziurom, jus dar ilgai ieskosit savo idealo. Puse siuolaikisku merginu ir miteru tikrai yra tokios, ar su panasiu masrymu. Kita puse merginu, malonu, kad jos tikrai galvoja realistiskiau, yra rymtos ir kuriuom tikrai reikia seimos.
Jai mergina nestengiasi del savo vaikino, kad jam patikti, patikti jo gyminei, tau ir neverta su tokiom gaisti laika. Mielosios merginos neuzkelkit savo reikalavymu per aukstai, ir bukit realitiskesnes.

pritariu 100 % dabar graziu REALIAI graziu merginu labai mazai beliko lietuvoje, tai juokingiausiai,kad tos pilkos pelytes isivaizduoja ,kad jos yra nerealios seks bombos:)) ypac tai lieca ieskok lt ir ne tik kurios cia yra, susitinki, o ten pasiputimas, kaip JAI BET KOKIO NEREIKIA, SU BET KUO NEDRAUJA, tipo turi but misteris pasaulis ir to gal ir nekreips demesio smile tiesiog ta kaimietiska merginu arogancija ima virsu ir tokiu tikrai manau ne 50% o kokiu 90% . o tos 10 procentu normalios, dazniausiai uzimtos buna smile

tu kaip užsikirtusi plokštelė..

219

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tikra tiesa.

220 (redagavo Sandra 2013-12-29 17:11)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Juri parašė:

Ir dar ju ta amzina fraze, esu tokia kokia esu.

Ši frazė "kokia yra, tokia yra" pastoviai maximoje skamba, kai paklausi ar šviežia žuvis/mišrainė/mėsa ir t.t. big_smile Nepykit chebra už offtopic, bet tiesiog nesusilaikiau hmm