221

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ramunė parašė:
Danielis parašė:
Juri parašė:

Merginos prisiskaite pasaku, prisiziurejo romantiniu filmu ir serialu. Kur vyrai del moteru viaka daro, uzkaeiauja, apdovanoja brangiom dovanom,didelemis geliu pokatemis. Kur vyrai del ju stengiasi, kad patikti moteriai. O pacios merginos isivaizduoja kad yra tobulos deives, parodys savo kuno grozi, ir viskas. Daugiau jos nieko neturi daryti. Ir dar ju ta amzina fraze, esu tokia kokia esu. T.y del taves nesikeisiu. Su tokiom paziurom, jus dar ilgai ieskosit savo idealo. Puse siuolaikisku merginu ir miteru tikrai yra tokios, ar su panasiu masrymu. Kita puse merginu, malonu, kad jos tikrai galvoja realistiskiau, yra rymtos ir kuriuom tikrai reikia seimos.
Jai mergina nestengiasi del savo vaikino, kad jam patikti, patikti jo gyminei, tau ir neverta su tokiom gaisti laika. Mielosios merginos neuzkelkit savo reikalavymu per aukstai, ir bukit realitiskesnes.

pritariu 100 % dabar graziu REALIAI graziu merginu labai mazai beliko lietuvoje, tai juokingiausiai,kad tos pilkos pelytes isivaizduoja ,kad jos yra nerealios seks bombos:)) ypac tai lieca ieskok lt ir ne tik kurios cia yra, susitinki, o ten pasiputimas, kaip JAI BET KOKIO NEREIKIA, SU BET KUO NEDRAUJA, tipo turi but misteris pasaulis ir to gal ir nekreips demesio smile tiesiog ta kaimietiska merginu arogancija ima virsu ir tokiu tikrai manau ne 50% o kokiu 90% . o tos 10 procentu normalios, dazniausiai uzimtos buna smile

tu kaip užsikirtusi plokštelė..

merginos irgi kaip uzsikirtusios ploksteles visos vienisos ir kartoja jau man tai ne su bele kuo. Nors pacios tai yra belekas......

222 (redagavo Tomas 2013-12-29 22:22)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

nu ka zinau, gal esu jaunas, dar tik 19 metu.. bet sudegiau ne su viena, ne su dviem, ne su penkiom, o gal su 10 panu. nesu mergisius. su tom 10 panu nepavyko susiporuoti. kodel? atsakymai idomus - per daug gero charakterio, per daug rupinuosi, ne ju skonio, netraukiu ju. ant merginu nesu iskeles auksciausiu reikalavimu. uztenka man paprastos merginos kuri butu bendraujanti, nuosirdi, kukli, miela, nuosirdi, istikima. su bendravimu niekad neturejau problemu, netyliu, tik kartais uzknisa, kai reikia is pacios panos traukti uz liezuvio kad kazka pasakytu, o ne aa, aisku, taip, ne, aha... kas geriausiai, esu is klaipedos, bet kai bendrauju su kita mergina is kitu miestu, puikiausiai sutariu, nors imk ir draugauk, o cia su klaipedietem tai sunku, kazkokios uzrietusios nosis. as asmeniskai pavargau jau vargti, aukotis, stengtis del merginu, atrodo darai viska kad tik butu tavo, bet ne...

223

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Nuo pačio žmogaus priklauso, jei žmogus patrauklus kaip pagal merginų ideala aukštas tamsus tai greit atsiras gerbėju, o jei dar pasiturintis tai iš vis, vieniems stengtis net nereikia ,o kitiems nors skradžiai žeme prasmek.Man asmeniškai labai sunku kažką rasti ,galbūt ir esu išrankus,tačiau dar reikia turėti variantu ,kad butų iš ko rinktis ,o jų visiškai nesulaukiu.

224

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

ne relei sunku surasti antra puse kuri butu patikima ir nuo sirdi.

225

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Tai zinoma kad sunku ypac kai beveik visa laika praleidi uzsenyje

226 (redagavo Evaldas 2013-12-30 10:08)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Sunku vaikinui susirast mergina? Nejuokinkit...

227

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Tomas parašė:

nu ka zinau, gal esu jaunas, dar tik 19 metu.. bet sudegiau ne su viena, ne su dviem, ne su penkiom, o gal su 10 panu. nesu mergisius. su tom 10 panu nepavyko susiporuoti. kodel? atsakymai idomus - per daug gero charakterio, per daug rupinuosi, ne ju skonio, netraukiu ju. ant merginu nesu iskeles auksciausiu reikalavimu. uztenka man paprastos merginos kuri butu bendraujanti, nuosirdi, kukli, miela, nuosirdi, istikima. su bendravimu niekad neturejau problemu, netyliu, tik kartais uzknisa, kai reikia is pacios panos traukti uz liezuvio kad kazka pasakytu, o ne aa, aisku, taip, ne, aha... kas geriausiai, esu is klaipedos, bet kai bendrauju su kita mergina is kitu miestu, puikiausiai sutariu, nors imk ir draugauk, o cia su klaipedietem tai sunku, kazkokios uzrietusios nosis. as asmeniskai pavargau jau vargti, aukotis, stengtis del merginu, atrodo darai viska kad tik butu tavo, bet ne...

Tai cia tas pats ir su vilnietem, cia ego auksciau visko.

228

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Evaldas parašė:

Sunku vaikinui susirast mergina? Nejuokinkit...

Jei butum susirades, tai vargu tu ir tavo mergina cia sedetumet.

229

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ponaitis parašė:
Tomas parašė:

nu ka zinau, gal esu jaunas, dar tik 19 metu.. bet sudegiau ne su viena, ne su dviem, ne su penkiom, o gal su 10 panu. nesu mergisius. su tom 10 panu nepavyko susiporuoti. kodel? atsakymai idomus - per daug gero charakterio, per daug rupinuosi, ne ju skonio, netraukiu ju. ant merginu nesu iskeles auksciausiu reikalavimu. uztenka man paprastos merginos kuri butu bendraujanti, nuosirdi, kukli, miela, nuosirdi, istikima. su bendravimu niekad neturejau problemu, netyliu, tik kartais uzknisa, kai reikia is pacios panos traukti uz liezuvio kad kazka pasakytu, o ne aa, aisku, taip, ne, aha... kas geriausiai, esu is klaipedos, bet kai bendrauju su kita mergina is kitu miestu, puikiausiai sutariu, nors imk ir draugauk, o cia su klaipedietem tai sunku, kazkokios uzrietusios nosis. as asmeniskai pavargau jau vargti, aukotis, stengtis del merginu, atrodo darai viska kad tik butu tavo, bet ne...

Tai cia tas pats ir su vilnietem, cia ego auksciau visko.

Na VIlniuje jeigu esi lietuvis kazka susirasti shansai zymiai mazesni negu uzsienieciui, pries 10 metu kai seks turizmas klestejo lietuvoje, kas antra mergina vilniaus senamiesti vaiksciojo su turku,arabu, italu, bet tik ne su Lietuviu, dabar gal mastai sumazejo bet uzsienieciams Vilnius yra rojus, nes jiems 20x lengviau yra negu vietiniams, ypac merginos is provinciju pacios lenda prie ju, tipo su uzsienieciu LYGIS ir joms siaip praplautos smegeneles, kad viskas kas uzsienietiska geriau.

230

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

tai aisku, nuvaziuos lietuvis i kokia latvija, ar ten rusija, lenkija, vokietija, ar bet kuria uzsienio sali, tai ten susirasti pana kaip du pirstus apmyzt. o cia... darai gerai merginoms bet ir tai blogai joms.

231 (redagavo Ramunė 2013-12-30 19:52)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Oi, pasilinksminau big_smile Vienam sunku susirasti merginą, nes užsienyje būna, kitam norisi užsienyje ieškoti, nes LT neranda, vieniem vienam mieste blogai, kitiem kitam, vieniems vilnietės pasikėlusios, o provincialės tik užsieniečių užkandis, kiti gi verkia, kad viena kita normalesnė nepasikėlusi iš provincijos atvyktų gyventi į Vilnių, mat atstumai dideli šalyje, neprivažinėsi, dar gi ir kuras brangus smile Nesiginčiju, visi čia iš dalies teisūs išskyrus nusivylusį 19metį big_smile Vaikeli, sakyčiau, 10čia jau nusivylei? Per geras? Ar supranti, kad taip sakoma iš mandagumo? Per daug rūpiniesi, reiškia kontroliuoji taip smarkiai, kad dūsta nuo tavo dėmesio big_smile Ir išvis, kaip norėčiau, kad baigtųsi tas vyrų-moterų karas (kaip šuo su kate). Paėmiau vieną kitą knygą paskaitinėjau apie vyrus ir supratau, kodėl jie vienaip ar kitaip elgiasi... Pripažinkit, kad nesuprantat moterų ir pasidomėkit, kaip jos mąsto, kaip jas suprasti, suvokit, kad mūsų net smegenys veikia kitaip. Tiesiog pajudinkit smegenis... Aišku, derėtų įvertinti save adekvačiai big_smile Danieli, čia tau taikau wink Gudrus slėptis po akiniais big_smile Tikras a la italiukas toj foto, kol kitų nepažiūrėjau big_smile Mačiau, kad mūsų antisimpatija abipusė wink

232

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ramunė parašė:

Oi, pasilinksminau big_smile Vienam sunku susirasti merginą, nes užsienyje būna, kitam norisi užsienyje ieškoti, nes LT neranda, vieniem vienam mieste blogai, kitiem kitam, vieniems vilnietės pasikėlusios, o provincialės tik užsieniečių užkandis, kiti gi verkia, kad viena kita normalesnė nepasikėlusi iš provincijos atvyktų gyventi į Vilnių, mat atstumai dideli šalyje, neprivažinėsi, dar gi ir kuras brangus smile Nesiginčiju, visi čia iš dalies teisūs išskyrus nusivylusį 19metį big_smile Vaikeli, sakyčiau, 10čia jau nusivylei? Per geras? Ar supranti, kad taip sakoma iš mandagumo? Per daug rūpiniesi, reiškia kontroliuoji taip smarkiai, kad dūsta nuo tavo dėmesio big_smile Ir išvis, kaip norėčiau, kad baigtųsi tas vyrų-moterų karas (kaip šuo su kate). Paėmiau vieną kitą knygą paskaitinėjau apie vyrus ir supratau, kodėl jie vienaip ar kitaip elgiasi... Pripažinkit, kad nesuprantat moterų ir pasidomėkit, kaip jos mąsto, kaip jas suprasti, suvokit, kad mūsų net smegenys veikia kitaip. Tiesiog pajudinkit smegenis... Aišku, derėtų įvertinti save adekvačiai big_smile Danieli, čia tau taikau wink Gudrus slėptis po akiniais big_smile Tikras a la italiukas toj foto, kol kitų nepažiūrėjau big_smile Mačiau, kad mūsų antisimpatija abipusė wink

jeigu as budamas 19 metu esu vaikelis, tai kas tu tada? ieskok.lt motina busi?

233

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ramunė parašė:

Oi, pasilinksminau big_smile Vienam sunku susirasti merginą, nes užsienyje būna, kitam norisi užsienyje ieškoti, nes LT neranda, vieniem vienam mieste blogai, kitiem kitam, vieniems vilnietės pasikėlusios, o provincialės tik užsieniečių užkandis, kiti gi verkia, kad viena kita normalesnė nepasikėlusi iš provincijos atvyktų gyventi į Vilnių, mat atstumai dideli šalyje, neprivažinėsi, dar gi ir kuras brangus smile Nesiginčiju, visi čia iš dalies teisūs išskyrus nusivylusį 19metį big_smile Vaikeli, sakyčiau, 10čia jau nusivylei? Per geras? Ar supranti, kad taip sakoma iš mandagumo? Per daug rūpiniesi, reiškia kontroliuoji taip smarkiai, kad dūsta nuo tavo dėmesio big_smile Ir išvis, kaip norėčiau, kad baigtųsi tas vyrų-moterų karas (kaip šuo su kate). Paėmiau vieną kitą knygą paskaitinėjau apie vyrus ir supratau, kodėl jie vienaip ar kitaip elgiasi... Pripažinkit, kad nesuprantat moterų ir pasidomėkit, kaip jos mąsto, kaip jas suprasti, suvokit, kad mūsų net smegenys veikia kitaip. Tiesiog pajudinkit smegenis... Aišku, derėtų įvertinti save adekvačiai big_smile Danieli, čia tau taikau wink Gudrus slėptis po akiniais big_smile Tikras a la italiukas toj foto, kol kitų nepažiūrėjau big_smile Mačiau, kad mūsų antisimpatija abipusė wink

O ko pacios nepajudinat smegeneliu? Ar jums galvoti galva isvis nereikia? Na aisku, visada tik vyrai turi stengtis del moteru, o moterys nieko neturi daryti del vyro. Tokios ir lieka senmergem, nebent randa durneli, kurio pinigine melzti smagu.

234

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Tomas parašė:

jeigu as budamas 19 metu esu vaikelis, tai kas tu tada? ieskok.lt motina busi?

kai sulauksi mano metų, juoksies taip pat, kaip aš big_smile

235

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ponaitis parašė:

O ko pacios nepajudinat smegeneliu? Ar jums galvoti galva isvis nereikia? Na aisku, visada tik vyrai turi stengtis del moteru, o moterys nieko neturi daryti del vyro. Tokios ir lieka senmergem, nebent randa durneli, kurio pinigine melzti smagu.

Man netaikyk, aš skaitau knygas, domiuosi, tobulinuosi ir kitoms rekomenduoju smile Gaila, kad žinios ant kaktos neatsispindi big_smile

236

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ramunė parašė:
Tomas parašė:

jeigu as budamas 19 metu esu vaikelis, tai kas tu tada? ieskok.lt motina busi?

kai sulauksi mano metų, juoksies taip pat, kaip aš big_smile

vai vai, kokie mes pasikele esam, demonstruoti savo IQ apie metu skirtuma smile

237

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Tomas parašė:

vai vai, kokie mes pasikele esam, demonstruoti savo IQ apie metu skirtuma smile

čia ne pasikėlimas Tomai, tame ir esmė, kad tu dar klaidingai net vertini moterį, tai apie kokias nesekmes kalbėti, tau dar visko reikia išmokti, visas gyvenimas prieš akis. Gali laikyti, kad tau dar visai nieko nenutiko, nesukti dėl to galvos ir eiti imti iš gyvenimo viską, ką jis duoda smile Sėkmės :*

238

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ponaitis parašė:
Evaldas parašė:

Sunku vaikinui susirast mergina? Nejuokinkit...

Jei butum susirades, tai vargu tu ir tavo mergina cia sedetumet.

Tai kad turiu mergina reiškia, kad negaliu čia susirašinėt su žmonėm? big_smile ir kas tau sakė, kad ji čia lankosi?

239 (redagavo Evaldas 2013-12-31 12:06)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ramunė parašė:

Oi, pasilinksminau big_smile Vienam sunku susirasti merginą, nes užsienyje būna, kitam norisi užsienyje ieškoti, nes LT neranda, vieniem vienam mieste blogai, kitiem kitam, vieniems vilnietės pasikėlusios, o provincialės tik užsieniečių užkandis, kiti gi verkia, kad viena kita normalesnė nepasikėlusi iš provincijos atvyktų gyventi į Vilnių, mat atstumai dideli šalyje, neprivažinėsi, dar gi ir kuras brangus smile Nesiginčiju, visi čia iš dalies teisūs išskyrus nusivylusį 19metį big_smile Vaikeli, sakyčiau, 10čia jau nusivylei? Per geras? Ar supranti, kad taip sakoma iš mandagumo? Per daug rūpiniesi, reiškia kontroliuoji taip smarkiai, kad dūsta nuo tavo dėmesio big_smile Ir išvis, kaip norėčiau, kad baigtųsi tas vyrų-moterų karas (kaip šuo su kate). Paėmiau vieną kitą knygą paskaitinėjau apie vyrus ir supratau, kodėl jie vienaip ar kitaip elgiasi... Pripažinkit, kad nesuprantat moterų ir pasidomėkit, kaip jos mąsto, kaip jas suprasti, suvokit, kad mūsų net smegenys veikia kitaip. Tiesiog pajudinkit smegenis... Aišku, derėtų įvertinti save adekvačiai big_smile Danieli, čia tau taikau wink Gudrus slėptis po akiniais big_smile Tikras a la italiukas toj foto, kol kitų nepažiūrėjau big_smile Mačiau, kad mūsų antisimpatija abipusė wink

Būtent... Atrodo vyrai, bet verkšlena kaip bobos... "oj, panos nerandu"... nes jūs **** neverti panos... galvojat tik pasiteisinimus kodėl mergu nesusirandat... ale negraži, ar tai per toli... Tikitės, kad graži, protinga mergina jums tiesiog nukris i rankas... Juokdariai. smile

240

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Evaldas parašė:

Būtent... Atrodo vyrai, bet verkšlena kaip bobos... "oj, panos nerandu"... nes jūs **** neverti panos... galvojat tik pasiteisinimus kodėl mergu nesusirandat... ale negraži, ar tai per toli... Tikitės, kad graži, protinga mergina jums tiesiog nukris i rankas... Juokdariai. smile

Draugiškas bučkis tau :* Todėl ir ne vienišas wink