341

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Arturas parašė:
Danguolė parašė:
Kestas parašė:

nu tei jei susirandat lopus snukeliais pragertais,tie vaiku pridaro ir dar i snuki gaunat  o tada sedit vienos tai kas kaltas.kaip sakoma kvaili ir baznycioj musa, a kad **** esat tai ir taip aisku cia,**** ar klubas ar ne,lipat ant kiekvieno koto,panai 20m o jau 10  skirtingu nuobliuota tai kaip sakoma ko cia ir tiketis.

  dar kartą sakau ...tai kodėl būtent tokios domina ? - nesuprantu logikos smile ..kiek normalių ,gerų ,draugiškų merginų , o rūpi ....kažkodėl tik tokios ......keista :::041

taip ir viena is normaliausiu tai danguole kuriai 50 metu, ir ji puikiai zino kiek normaliu merginu. as manau tokiu mazai..........

  dėkui ,kad pajauninai smile .....mano vaikai yra panašaus amžiaus kaip tu ir aš viską puikiai žinau , nemanyk ,kad esu kokia debilė smile ...jei tikrai norėtum rasti - rastum , bet pirmiausiai reikia žinoti ko ieškai ir kam ....normalių merginų tikrai daug ,ką manai ,aš stepėje gyvenu , neturiu nei giminių , nei kaimynų ,,,nepažįstu savo vaikų bendraamžių ....tikri keistuoliai ........kaip parašė Romas :kas tikrai nori -randa , o ne š...čia mala  ..:)

342

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

sveiki surast nera sunku tikrai sunku surast tai kuo butent tau reikija , o perprast zmogu dar sunkiau :::001

343

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ne antrosios pusės reikia ieškoti, o lygiaverčio partnerio.
Dabar daugelis fanatiškai ieško atramos, peties, ant kurio galėtų paverkšlenti ir pabumbėti, koks niekam tikęs tas gyvenimas, kaip Jus užknisa darbas, kokie Jūs pavargę... Koks mąstantis individas gali to norėti? Psichologams mokami nemenki pinigai, kad klausytųsi tokių raudų.
Visų pirma, susikalbėkit su savimi, supraskit, kas esat ir ko norit. Adekvačiai pasverkit savo galimybes duoti kažką teigiamo kitam žmogui. Ir liaukitės nuolat dėję bergždžias viltis į aplinkinius. Daugelis stačia galva pasineria į bet kokią naują pažintį ir tikisi tokio paties atsako. O kas, jei jo negauna? Užsiaugina beprasmę nuoskaudą, kuri gali smarkiai įtakoti naujas pažintis.
Nustokit gyventi principu "aš duodu tau, dabar tu duok man". Bandymas prisirišti ar įsipareigoti kitam žmogui tėra silpnos asmenybės požymiai.

344

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

https://www.youtube.com/watch?v=iOijTpk8qjE    Stai jums atsakymas kodel taip sunku vaikinams siais laikais rast antra puse.Labai teisingas pastebejimas sioje dainoje ir klipe.

345

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Problema yra ne vien vaikinams.
Tiek vaikinams tiek merginoms. Jei kažko TIKRO ieškoma.

346

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Danguolė parašė:
Arturas parašė:
Danguolė parašė:

  dar kartą sakau ...tai kodėl būtent tokios domina ? - nesuprantu logikos smile ..kiek normalių ,gerų ,draugiškų merginų , o rūpi ....kažkodėl tik tokios ......keista :::041

taip ir viena is normaliausiu tai danguole kuriai 50 metu, ir ji puikiai zino kiek normaliu merginu. as manau tokiu mazai..........

  dėkui ,kad pajauninai smile .....mano vaikai yra panašaus amžiaus kaip tu ir aš viską puikiai žinau , nemanyk ,kad esu kokia debilė smile ...jei tikrai norėtum rasti - rastum , bet pirmiausiai reikia žinoti ko ieškai ir kam ....normalių merginų tikrai daug ,ką manai ,aš stepėje gyvenu , neturiu nei giminių , nei kaimynų ,,,nepažįstu savo vaikų bendraamžių ....tikri keistuoliai ........kaip parašė Romas :kas tikrai nori -randa , o ne š...čia mala  ..:)

Na mano mamai visai grazios ir normaliai bet tiesa yra kitokia. Tai ir tau visos grazios ir normalios bet tiesa visai kitokia.

347

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Eglė parašė:

Problema yra ne vien vaikinams.
Tiek vaikinams tiek merginoms. Jei kažko TIKRO ieškoma.

Na merginoms beda kad nezino ko nori nes is daugybes negali issirinkti. O vaikinai reikia tapti stebukladariais ir pasiversti princais ant balto zirgo, oj turejau omeny turtingais princais.

348

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

nzn kur daugiau rasyti..bet norejau atsiprasyti uz savo kvaila elgesi....kuris buvo be pagrindo...tikiuosi sitas zmogutis isgirs mane ir atleis...nenoriu kad mudvieju bendravimas nutruktu ir pazadu pasikeisti jei tik man suteiks galimybe..tikiuosi perskatysi...lb gailiuosi....tu esi ypatingas Edgarai del kurio manau verta stengtis

349

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Sunku. O ir suradus ne visada gali buti kartu. Ypac jeigu nesi mylimas likimo.

350

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Master Yoda parašė:

Ne antrosios pusės reikia ieškoti, o lygiaverčio partnerio.
Dabar daugelis fanatiškai ieško atramos, peties, ant kurio galėtų paverkšlenti ir pabumbėti, koks niekam tikęs tas gyvenimas, kaip Jus užknisa darbas, kokie Jūs pavargę... Koks mąstantis individas gali to norėti? Psichologams mokami nemenki pinigai, kad klausytųsi tokių raudų.
Visų pirma, susikalbėkit su savimi, supraskit, kas esat ir ko norit. Adekvačiai pasverkit savo galimybes duoti kažką teigiamo kitam žmogui. Ir liaukitės nuolat dėję bergždžias viltis į aplinkinius. Daugelis stačia galva pasineria į bet kokią naują pažintį ir tikisi tokio paties atsako. O kas, jei jo negauna? Užsiaugina beprasmę nuoskaudą, kuri gali smarkiai įtakoti naujas pažintis.
Nustokit gyventi principu "aš duodu tau, dabar tu duok man". Bandymas prisirišti ar įsipareigoti kitam žmogui tėra silpnos asmenybės požymiai.

100 proc. pritariu. Reikia ieškoti gyvenimo draugo, pakeleivio.

351

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Alvydas parašė:

jokiu antru pusiu nebuna. yra vienas ir vienas, vadinas du zmones, dvi asmenybes. kartu buna tik protingi. neranda nevyke, arba tam nepasiruose asmenys. zinok ko nori ir turesi. ir labai greit.

352

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Jo jo norėt neužtenka ka nebėra tu mergu normaliu minkšti protukai visu.

353

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Egidijus parašė:

Jo jo norėt neužtenka ka nebėra tu mergu normaliu minkšti protukai visu.

Gerai, kad vyrų kieti. Protukai, ta prasme.

354

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Nelabai lengva pataikyt ant TOS

355

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

man sunkiausia rast gal nesu toks gražus įdealus ir pinigų nelabai turiu.. gal nelemta rast jei toks likimas po dviejų nesėkmių.

356

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

ištiesų sunku big_smile

357

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ieskok kaip duonos gal surasi, as ir nerandu antros puses niekaip:-)

358

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Surasti sunku, ypač kai manai, kad esi tobulybė, o ne jos puselė smile O kas jaučiasi tik pusele, tai gali pritraukti kitą puselę smile
Iliustruojantis pavyzdėlis - pabandykite sulipinti du atskirus obuolius - niekaip - atšoka vienas nuo kito tuoj pat. O jei turite dvi perpjauto obuolio puseles - tai ir saldinis sulips su alyviniu, ir lietuviškas su lenkišku, ir saldus su rūgščiu, didelis su mažu, sveikas su pakirmijusiu, ekologiškas su chemijos šedevru - nes yra atviri sąlyčio taškai, netgi, drįsčiau teigti  - cieli plokštumos poaibiai.
Tai tokie tad pamąstymai po Meilės dienos Nepriklausomybės dienos išvakarėse smile
Valstybei nepriklausomybė būtina, gi Vyrui ir Moteriai būtina Meilė (mano kuklia ryža galva).

359 (redagavo Anna 2017-02-15 12:43)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Du obuoliai drauge vienas kitam tik nuodaužas garantuoja, o tuo pačiu - puvimo procesą smile

Aišku, Marina irgi pasakys, kad žmogus - vientisas gražus obuolys ir reikia obuolius surūšiuoti pagal veisles, nes kitaip - bardakas ir tiek...
O visgi toliau teigsiu, kad vyras be moters, o o moteris be vyro - yra nepilnaverčiai žmonės. Kodėl? O todėl, kad jie tada jaučiasi tik žmonėmis, o nesijaučia dar papildomai vyru ar moterimi. Na, tokie, universalai... kaip universalios padangos - tinka tiek žiemai, tiek vasarai, kai nėra nei normalios žiemos, nei normalios vasaros.
Bet čia kaip kam patogiau. Jaustis žmogumi ar asmenybe - nieko nėra paprasčiau. O jaustis tikru vyru ar tikra moterimi - ohoho, čia jau sudėtinga. Kodėl? Kad ir todėl, jog reikia atsižvelgti į priešingą lytį ir ją gerbti visur ir visada, atitinkamai elgtis, o svarbiausia - vykdyti vyriškas bei moteriškas priedermes smile siaubas... jau geriau būti laisvu, nepriklausomu, gražiu obuoliu - žmogumi ir tiek smile

360

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Seniai seniai TSRS o gal Rusijoje gyveno sodo burtininkas vardu Mičiurinas. Jis galėjo sulipdyti ne tik du bet kokius obuolius, bet ir visiškai skirtingus vaisius, kaip antai slyvą su obuoliu ar pan. smile