141

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

*tiek mergaitiškai

142

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Rita parašė:

Kiek čia daug vyrų "nuskriaustų" ... Na juk taik mergaitiškao verkt mokat,kad pasaulis toks blogas... Užsieniečiai blogai,bapkių nėr blogai,mergos pasikėlusios... Na nustokit verkt,mergaitės berniukų neapsižliumbusių nori. Na kam kokio depresininko reikia,kuris visu gyvenimu nepatenkintas ir visus kaltina,pasaulis blogas smile o jūs vargšai idealieji nieko nerandat...


Tiek moteriska tureti vaika nuo vieno vyro, o ieskoti jam kito tevo vokiecio.

Rita, o pati pamastyk, kodel vaikinai taip ''stumia''? Manau daugumos vaikinu misija yra rasti kazka, o merginos tik nuotraukeles ikelti ir pakvailiuoti, arba isvis laiko stumimui, tai nepaprasciau tada isvis stumti laika prie kompiuteriniu zaidimu?

Tu Anglijoj sedi ir domiesi lietuviu vyru padetim, tai atkeliauk i Lietuva ir istaisyk sia vyrams problema, gal tetuka savo vaikui rasi:DD

143

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Aš du metus tikėjausi rasti lietuvį!!!!  O vokiečio neieškojau,pats susirado:) mielai grįžčiau, bet finansinės galimybės neleidžia:D

144

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Tai gi rasei, kad turi gera darba. Kad daug kam toli iki taves, tai kaip cia dabar, negali net i LT atskristi?;0

145

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Visad grįžtu dukart į metus atostogų:D bet grįžti gyventi,tikrai to expensive big_smile

146

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Ne daug kam,o tik vienam aš šitaip sakiau:P

147

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Vytautas parašė:

Donatai, sutinku, kad merginos tokiuose puslapiuose irgi ieško ir ar nepastebėjai, kad net mums jas užkalbinus (parašius šiuo atveju), 99 procentai niekada neatsakys... O dar kaip aiškina, kokios jos draugiškos, norinčios bendrauti... O ar jos pačios tiki tuo, ką pasakoja... Pačios pasirenka būti vienišos,o paskui dar dėl to verkšlena...

ne Vytuk, verksleni tu pats. As pats ne visoms atsakau, nors esu pakankamai draugiskas ir bendraujantis, bet ne kiekvienai yra ka atsakyt ir ne kiekvienai norisi atsakyt. Ziurek paprasciau i situos dalykus ir nesusireiksmink labiau negu butina.

148 (redagavo tinsanis 2013-07-22 19:04)

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Rita parašė:

Visad grįžtu dukart į metus atostogų:D bet grįžti gyventi,tikrai to expensive big_smile

gryzt i lietuva atostogaut? nu na,,draugus artimus aplankyt taip,,NNNN saliu pigesniu kur gali gerai pailset nuo ,,, iki:)

149

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Nebūtų tėvų,nevažiuočiau taip dažnai:) vieną anūką turi,norisi ,kad senelius pažinotų:) žinau,yra kur tikrai apsilankyti smile bet su vaiku ir vienai nelabai norisi:) kai ūgtels arba kai bus gera kompanija tada reiks ir kitur nuskristi:)

150

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Rita parašė:

Nebūtų tėvų,nevažiuočiau taip dažnai:) vieną anūką turi,norisi ,kad senelius pažinotų:) žinau,yra kur tikrai apsilankyti smile bet su vaiku ir vienai nelabai norisi:) kai ūgtels arba kai bus gera kompanija tada reiks ir kitur nuskristi:)

europa super ,,uz jos ribu idomiau bet bilietu kainos kandziojasi...

151

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Svajoju apie JAV... Vieną kart aš tikrai ten nuvažiuosiu!:)

152

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Rita parašė:

Svajoju apie JAV... Vieną kart aš tikrai ten nuvažiuosiu!:)

jai majamis ispanu kalba privalumas,,
new orlean super ,maistas ,muzika parku daug,,,,
ir kalifornija ,,,
big apple ir gerai butu aplankyt:) na manau menesiuka uzsibut reiketu smile

153

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Per metus 4 sav man apmokamos,tai užtektų:D

154

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

manau kad sunku...

155

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

kodel tqaip manai as galvoju kad buna dar stebuklu

156

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Oi oi kokie piktumai.... O kas sakė, kad moterys nenori sekso? Aišku nori, ir gal net daug, gal net daugiau nei vyrai... Šiaip čia kalba buvo apie tai, kad vyrai nori TIK sekso, tai yra be jokių tolimesnių perspektyvų, tiesiog neįpareigojančių retų susitikimų tik malonumui ir niekam daugiau.
O dėl moterų - jeigu ir yra tokių, kurios skaičiuoja pasimatymus ir žiūri kada čia duot, ar neduot, tai tikrai tokios ne visos.

157

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Elle parašė:

Demesio, merginos, jeigu jus esate 17-30m., graziai atrodote mokate anglu, vokieciu arba suomiu kalba ir ieskote tikro vyro, turiu jums gera pasiulyma! 37m. Suomijos pilietis, gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje, iesko sau merginos rimtiems santykiams, kuri galetu tapti jo zmona. Daug dirbantis, verslu uzsiimantis vyras, gero charakterio, labai pasiturintis, protingas ir idomus zmogus. Iesko sau paprastos merginos, gali buti ir is kaimo, kuri rupinsis juo, jo namais, gales dirbti pas ji kompanijoje, daug keliauti kartu. Jeigu sudomino - pararasykite man apie save, atsiuskite nuotrauku.

kvepia nemalonumais,,17m,,nepilnamete dar:D
geras pasiulimas kuriuo nepasinaudojo pati...
jai jau tai butu tiesa senai turetu kokia filipiniete ar dar ka,,smegenu pudrinimas,,,

158

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Elle parašė:

Demesio, merginos, jeigu jus esate 17-30m., graziai atrodote mokate anglu, vokieciu arba suomiu kalba ir ieskote tikro vyro, turiu jums gera pasiulyma! 37m. Suomijos pilietis, gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje, iesko sau merginos rimtiems santykiams, kuri galetu tapti jo zmona. Daug dirbantis, verslu uzsiimantis vyras, gero charakterio, labai pasiturintis, protingas ir idomus zmogus. Iesko sau paprastos merginos, gali buti ir is kaimo, kuri rupinsis juo, jo namais, gales dirbti pas ji kompanijoje, daug keliauti kartu. Jeigu sudomino - pararasykite man apie save, atsiuskite nuotrauku.

Tikiuosi nera Lietuvoje pakankamai kvailų merginų, kad susidometu šia afera?

159

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

Elle parašė:

Demesio, merginos, jeigu jus esate 17-30m., graziai atrodote mokate anglu, vokieciu arba suomiu kalba ir ieskote tikro vyro, turiu jums gera pasiulyma! 37m. Suomijos pilietis, gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje, iesko sau merginos rimtiems santykiams, kuri galetu tapti jo zmona. Daug dirbantis, verslu uzsiimantis vyras, gero charakterio, labai pasiturintis, protingas ir idomus zmogus. Iesko sau paprastos merginos, gali buti ir is kaimo, kuri rupinsis juo, jo namais, gales dirbti pas ji kompanijoje, daug keliauti kartu. Jeigu sudomino - pararasykite man apie save, atsiuskite nuotrauku.

Cia jau matyt bus koks suteneris, arba tetukas pasinaudos naivia kvailute ir po to verks viena.

160

Re: Ar iš tiesų taip sunku susirasti antrą pusę?

verksniu kompanija cia susirinkus.toks jausmas kas is berniuku cia raso tai beviltiski patys yra.