61

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

naturalu, kad nerode nieko kito kaip tik Shimi ir Alonzo.. patys komentatoriai megavosi prisiminimais, kaip pilotai apsikeite vietomis..bendroj sumoj kokios lentynes, jei aplinekti imanoma tik kitam padarius grubia klaida.. juk ta pati situacija vyko del 3-4 ir 5-6 vietu, jei neklystu..
na, bet is dalies buvo tiesus ir tie, kurie sake, kad Ferari pergale butina F1.. daugiau nei puse fanu rengiasi raudonai smile

62

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Kas vaziuoja ryt i Vokiecius Niurburgo Ringa?:D Noreciau ten...:D Ka ryt laukia dar vienas itemtas savaitgalis..Idomu tikrai bus kaip ferrari ar islaikys rodyta tempa..Naujienu kazkokiu lyg ir nera..Del sparnu nusvirimo vis dar netilo gincai, nes vel vel gazdino kad ferrari linxta sparnai..Bet jie atsake kad turi video kad beveik visu komandu sparnai linxta..:D Taiva kyla klausimu del kvalifikacijos..Tipo kad treciam etape butu galima vaziuoti su belekiek degalu o ne kaip dabar kad pries trecia vaziavima reik susipylt kad uztektu ir rungtynem..Man tikrai tai nepatiko..O svarbiausia naujiena tai kad "aciu Dievui" pagaliau Ide ismestas..:D Ji pakeis prancuzas Frank Montani buves Renault test pilotas..Taiva..Raikkonenas jau pasirinko tris komandas su kuria is ju pasirasys birzeli kontrakta..Kas nesakoma bet turbut McLaren, Ferari ir dar kazkuri..Manau geriausia jam butu likt McLaren..

63

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Nu vat ir ferrari smile Nereikia ju dar nurasyti. Puiki sazininga pergale smile

64

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Rolandas, 23 parašė:

Nu vat ir ferrari smile Nereikia ju dar nurasyti. Puiki sazininga pergale smile

Palaukim, ka musu ekspertas Tomas pasakys apie sias pergales, juk tikrai suras koki kabliuka del ko raudonieji laimeti neturejo big_smile

65

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Ai kazkaip pradedu nusivilti...:D Iskur pas ferrari atsirado tiek jegu? Pradzioje buvo belekas o dabar pirmos vietos..Jie prognozavo kad Europoj kazka parodys..Bloga nuojauta man atsirado dar sestadieni po kvalifikacijos, nes jie nerealiai greiti buvo abu..Nu nieko gal ispanijoj nepasisex..:D Pernai abu ferrariai ispanijoj isleke is trasos nafik del padangu, O Raikkonenas buvo pirmas!:D Bet tipo siemet o ypac po praeitu lenktyniu giriasi kad labai geras B padangas turi..Nelabai atidziai zejau lenktynes tai nzn visu smulkmenu..net nemaciau to momento kaip Alonza aplenke..Tik labai gaila Buttono, jam jau kaip kokie X-failai gaunasi..Pastoviai kazkas atsitinka ne del jo kaltes..Baricelo pagaliau parode kad moka vaziuoti..O apie McLarenus tyliu...Kol jie nustos galvoti kad ju konkurentai tik Renault o ferrari tipo dzin..tol juos ir darys netiek renault kiek ferrariai..

66

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

truputi itampos ciampionate tik i nauda. daug idomiau kai pirmas tris vietas skiria 10 sek. o ne pusantro rato.

67

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Pirmas tris..O ka Raikkonena jau pamirsai ****..?:D Netgi keturios pirmos vietos telpa i 5 sekundes..O tai man nepatinka, nes po 62 ratu tos sekundes turi tokia maza reiksme..todel labai nepatikimai atrodo tokia pergale.. Cia taspats kaip vakar Zalgiris pralose 1 tasku..Labai nervuoja tokie pralaimejimai..:D

68

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Pralose tai pralose, ko cia nervuotis. Kita karta pralos daugiau tasku  big_smile.

69

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Cha..:D Kaip ir sakiau apie praeitu metu Ferrari iskritima Ispanijos trasoje, tai ir vel Bridgestone triznioja isanxto..Tipo ojojoi ispanijos trasa viena sudetingiausiu padangu gamintojams, tarsi apsidrausdami kad jei nelaikys padangos tai sorry, mes ispejome..Duok Dieve kad taip ir atsitiktu..:D Nors istikro su B padangom vaziuoja netik Ferrari, dar Toyota, Williams ir t.t.. tai ju gaila biski butu..:D Ir dar, jei kas noretu buti praveztas su dvivieciu Minardi F-1 bolidu vengrijos trasoje jums tai turetu kainuoti mazdaug 2000Euro uz viena rata..Uz tris butu 4500..Noreciau aisku bet brangokai..:D Siaip labiau noreciau su WRC ralio masiniuku buti praveztas...

70

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Idomu kaip klostysis si sezonas? ar Alonsui pavyks issaugoti cempiono titula ?

71

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Nerijus, 20 parašė:

Idomu kaip klostysis si sezonas? ar Alonsui pavyks issaugoti cempiono titula ?

Gal ir nepavyks (bent jau aš taip norėčiau), bet kad rimtas konkurentas bus - tai tikrai.

72

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Rasot ten visokiose paistalu temose..geriau atgaivinam rimta tema..:D
Iki sezono pradzios kovo 14-16 liko visai nedaug..Yra naujienu keletas..Singapure bus naktines lenktynes..Yra nemazai naujoku..O svarbiausia ir idomiausia naujiena tai kad panaikinta traukos kontrole..va cia ir pasirodys meistriskumas isvaziuojant is vietos starte ir aisku is posukiu..
Bet cia turbut dauguma mergaitiskom temom domisi..vyru mazai liko, kas pasigincytu apie vyriska tema..:D

73

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

manau, kad si tema idomi ne vien vaikinam, pvz ir ziuriu F - 1! zinoma nesu tokia uzkietejus sirgale, taciau stengiuosi nepraleisti ne vienu lenktyniu ir palaikyti savo megstama lenktynininka F. Alonso ir labai laukiu naujo sezono smile

74

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Edvardas, 24 parašė:

Ar yra F-1 sirgalių? Už ka sergat? Ar laukiat naujo sezono?


neesu sirgalius ir nelaukiu to sezono :::a55 del keliamo triuksmo neesu patenkintas (esu salia Monza parko ) nesiseka man su buto nuoma :? kai dirbu milane sale Sansiro stadiko  sirgaliai viska lauzo drasko iki 1 nakties, kai reikia dirbti monzoj turiu klausiti varikliu gaugimo!

75

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Fiodoras, 25 parašė:
Edvardas, 24 parašė:

Ar yra F-1 sirgalių? Už ka sergat? Ar laukiat naujo sezono?


neesu sirgalius ir nelaukiu to sezono :::a55 del keliamo triuksmo neesu patenkintas (esu salia Monza parko ) nesiseka man su buto nuoma :? kai dirbu milane sale Sansiro stadiko  sirgaliai viska lauzo drasko iki 1 nakties, kai reikia dirbti monzoj turiu klausiti varikliu gaugimo! toks ispudis kad tarybininiai traktoriai lenktyniauja hmm

Arba tu meluoji arba tu negirdi ka pats rasai..:D F-1 variklio garsas neikiek nepanasus i traktoriaus baubima..jis iki 20k per min sukasi ir tiesiog negali but panasus i traktoriaus..jis zyzia, ir aisku zyzia labai garsiai..Ir nemaisyk Sansiro stadiono su trasa, futbolo su F-1..:D O siaip tai kad man atsidurus tavo vietoj..kai salia viskas vyxta, cia tik dziaugtis reiktu..:D

76

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Silvija, 21 parašė:

manau, kad si tema idomi ne vien vaikinam, pvz ir ziuriu F - 1! zinoma nesu tokia uzkietejus sirgale, taciau stengiuosi nepraleisti ne vienu lenktyniu ir palaikyti savo megstama lenktynininka F. Alonso ir labai laukiu naujo sezono smile

vargsas Alonso..:D Jis gi visada toks verxnys, skundziasi pastoviai kaip ji skriaudzia..Praeita sezona R.Dennis (McLaren shefas) jo nemylejo, o jojojoi kox jis nuskriaustas..:D Tai dabar perejes i Reno gales rukyt uz ferariu ir mclarenu..Jis pats vienam interviu sake tikisi 7 vietos si sezona..:D

O mano mextamiausi tai beabejo suomiai Kimis ir Kovaleinenas, Buttonas su HONDA http://forumas.ieskok.lt/imgload/4256 , Kubica ir dar gal keletas kaip Vettelis ir t.t..:D

77

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

vargselis ar ne bet pespektyvu turi, ne veltui cempionu buvo smile beto ne vien nuo jo priklauso toks nekoks vaziavimas si sezona, bet ir nuo komandos, kuri, isejus fernandui prarado savo forma, bet nieko atsigaus smile

78

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Silvija, šį sezoną FA tikrai neatsigaus:) Apie kitą sezoną irgi abejoju, ypač jei pereis i Hondą. Nebent 2010 nusišypsos sėkmė, jei pereitų į Ferrari. wink
Nekokios perspektyvos čempionui..  :::a55

79

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Ziuriu, kad biski Shumiui nesiseka. Å umÄÆ persekioja nesÄ—kmÄ—s

80

Re: Naujas F-1 sezonas.. ar laukiate ?

Nerijus, 25 parašė:

Ziuriu, kad biski Shumiui nesiseka. Å umÄÆ persekioja nesÄ—kmÄ—s

Labai jau pasenus info.. Aš prieš savaitė jau girdėjau.
O dėl baudų už greitį rašyt straipsnių iš vis neverta, netgi absurdiška. Mane nubaudė gal 5 kartus, kodėl niekas nerašo? smile