61

Re: lietuviukai ispanijoj

Siuzana, 21 parašė:

Sveikuciai, as esu is Almerijos, cia jau beveik metukai, kalbeti tik tik ismokau galima sakyti smile Ispanijoj saunu tik vat deja nera vienybes tarp lietuviu, taciau jos ir Lietuvoje nerasi..
O kas ten sako kad panos su lietuviais nenori nieko tureti o tik su Jose tusinas tai galiu pasakyt kad lietuviai patys kalti ir ne kad "ubagai" o kad elgiasi kaip paskutiniai kiaules - kumsciuodami ir pan.. Geda musu saliai.. Man is tiesu ispanai nelabai patinka, taciau ir su lieuviais cia nesinori bendraut del auksiau minetu priezasciu tad ir sedziu cia viena big_smile Gal cia rasiu normaliu tautieciu smile

labas as esu normalus tautietis nesikumsciuoju ir pan...:::001

62

Re: lietuviukai ispanijoj

Arunas, 27 parašė:
Siuzana, 21 parašė:

Sveikuciai, as esu is Almerijos, cia jau beveik metukai, kalbeti tik tik ismokau galima sakyti smile Ispanijoj saunu tik vat deja nera vienybes tarp lietuviu, taciau jos ir Lietuvoje nerasi..
O kas ten sako kad panos su lietuviais nenori nieko tureti o tik su Jose tusinas tai galiu pasakyt kad lietuviai patys kalti ir ne kad "ubagai" o kad elgiasi kaip paskutiniai kiaules - kumsciuodami ir pan.. Geda musu saliai.. Man is tiesu ispanai nelabai patinka, taciau ir su lieuviais cia nesinori bendraut del auksiau minetu priezasciu tad ir sedziu cia viena big_smile Gal cia rasiu normaliu tautieciu smile

labas as esu normalus tautietis nesikumsciuoju ir pan...:::001

labas, malonu susipazint Arunai smile

63

Re: lietuviukai ispanijoj

Marija, 20 parašė:

Kokie Lietuviai kiaules,ir paskui stebesi kodel nemegsta lietuviu uzsienije...Tai kad visi elgetes kaip sunsnukiai!!!Net bjauru pasidaro....

mano draugas jau 7 metai trinasi ispanijoj jokiu problemu neturejo su lietuviais. pradzioj net ir nelegaliai dirbo dabar net pilietybe isigijo visi patenkinti,kad lietuviai gerai dirba  jokiu problemu.aisku buna nelaimingu atveju,bet ne masiskai

64

Re: lietuviukai ispanijoj

sveiki,esu is murcios,kalbant apie lietuvius tai yra tokiu  kuriu geriau nepazinot,o apie ispanus as net nekalbu::::852

65

Re: lietuviukai ispanijoj

Ispanai simta kartu geresni uz lietuvius

66

Re: lietuviukai ispanijoj

kazi kuom tie ispanai geresni uz lt?¿!!

67

Re: lietuviukai ispanijoj

**** galima sakyti gat si salis labai greitai apvercia visa gyvenima aukstyn kojom tai tiesa

68

Re: lietuviukai ispanijoj

nzn man tai ispanijoj visks yra gerai reik moketi gyventi vat

69

Re: lietuviukai ispanijoj

tiesa sakai marka

70

Re: lietuviukai ispanijoj

beto kiek pazystu zmoniu kurie varo i ispanijas,airijas nes lietuvoj nuo teisesaugos slepias.kas antras emigrantas bandiuga,kurie nesugeba uzsidirbt lietuvoj ,arba tiek prisidirbe cia ,kad slapstytis reik.ir stebites ,kad lietuviai hcujovi ten:)

71

Re: lietuviukai ispanijoj

sveiki

72

Re: lietuviukai ispanijoj

gyvi...

73

Re: lietuviukai ispanijoj

skaitau,as jusu zinutes ir matau kad oi kaip toli mums iki europos

74

Re: lietuviukai ispanijoj

sveikas

75

Re: lietuviukai ispanijoj

cia matyt nelabai graziai padarysiu, bet jei galit, netingit, ar seip kokiu geru paskatu vedami uzpildykit sia apklausa: http://www.****/answerform.php?form=15553.. smile man jos labai reikia psichologijos projektui, ir tema Ar gaila palikti Lietuva. tai va labai atsiprasau uz spaminima, bet toks gyvenimas kartais buna sad smile

76

Re: lietuviukai ispanijoj

Pirmiausia pasiziurekit kaip patys elgiates,ir kokiu valkatu ten privaziave..........paskui kalbekit apie rasizma........

77

Re: lietuviukai ispanijoj

sveiki kas geresnio ispanijoje?

78

Re: lietuviukai ispanijoj

Nu, kas Ispanijoj? Ziurint ka dirbi...

79

Re: lietuviukai ispanijoj

kaip suprast ka dirbi?tipo kuom uzsimu?

80

Re: lietuviukai ispanijoj

Jo