21

Re: lovemetal HIM

dw tu toki mena padaryk normaliai...dar visu pirma ishgirsk normalu.. kur ne per radija groja...tada ce snekek nesamones...pagarbos kitiem stylam ash ant tavo nevarau..ash galvojau kad tik vaikai taip elgias ir sneka...zdz gedulas baiges...peace

22

Re: lovemetal HIM

o kas nors suprato, ką jis čia parašė?

23

Re: lovemetal HIM

Nesigilink wink As jei 2 kartus perskaites nesuprantu, tai nebesigilinu smile

24

Re: lovemetal HIM

ach, koks geras požiūris.
iš kitos pusės, gal čia mano problema, o ne rašančio, kad nesuprantu?

25

Re: lovemetal HIM

kas nenori tas nieko nesupras kad ir kaip aiskiai bus parasyta..

26

Re: lovemetal HIM

O man Himas pats atrodo labai idomiai...ir taip stilingai smile

27

Re: lovemetal HIM

nepatinka man jie,...tik zinau yra kazkoki viena normali daina...tik pavadinimo nepamenu dabar...

28

Re: lovemetal HIM

][-][ ][ ][\/][ gerai!:)

29

Re: lovemetal HIM

jetus!!!newarykit ant him!tokiu nezinot todel ir warot!!!HIM RULZZZ

30

Re: lovemetal HIM

ne, ne, nežinom. ar yra kažkokia undegroundinė grupė tokiu pačiu pavadinimu?

31

Re: lovemetal HIM

Eglė, 20 parašė:

o kas nors suprato, ką jis čia parašė?

as supratau!!! big_smile

32

Re: lovemetal HIM

egle...ji nera jau tokia undergruodine grupe....nu jo tau nepatinka juk yva tau faktas mieliau...o ka him reiskia tu tikrai jau nenutuoki...

33

Re: lovemetal HIM

pastebejimas Eglutei..turbut neturi pazinties su gotais??tad..
1:subrende gotai kapu neniokoja..
2:nepanikuok..gotai sypsosi..jie irgi zmones.
3:taip HIM jau popsas..bet gerbiu ju atminima.tai nuo ko jie pradejo..

34

Re: lovemetal HIM

Avarai, pirma, tu man paaiškink, kodėl žmonės į mane kreipiasi "Eglute". ar aš toks mielas padarėlis atrodau?
antra, aš su gotais labai ir labai daug esu susidūrusi, ir visa tai žinau. tačiau. tikras gotas - miręs gotas.

35

Re: lovemetal HIM

Eglute..;)maciau tavo foto.atrodai tikrai mielai(bent jau man)..
respectas tau.+pamaciau,jog su siuo pasauliu turi pazinties.atsiimu zodzius.bet..su tuo ka parasei as nesutinku.taip turiu ir tokiu savybiu.ka noriu paimu,ko nereikia ismetu.as statau,o ne gyvenu pagal jau sukurta pasauli ir bendras taisykles.turiu savo gyvenimo filosofija.taip galutine stotele-mirtis.bet kol ja pasiexiu galiu gyvent kitaip,taip kaip man miela..

36

Re: lovemetal HIM

Aivaras, 22 parašė:

.as statau,o ne gyvenu pagal jau sukurta pasauli ir bendras taisykles.

Idomu kaip tai atrodo civilizuotame pasaulyje, kur gimdamas nori nenori turi susitaikyti su vyraujanciais stereotipais, nuomonem, kur tie kurie masto kitaip yra kazkokie netokie ir pan.

37

Re: lovemetal HIM

Rolandai, o tu pasižiūrėk į jį. nešioja ilgus plaukus, nenešioja treningų, o jei dar fabijoniškėse gyvena... žinai, kiek tam drąsos ir stiprių šonkaulių reikia?

38

Re: lovemetal HIM

man regis nusikirpti plaukus ir apsivilkti treningus daugiau drasos reikia. Nors cia kaip kam aisku.

39

Re: lovemetal HIM

Eglė, 20 parašė:

Rolandai, o tu pasižiūrėk į jį. nešioja ilgus plaukus, nenešioja treningų, o jei dar fabijoniškėse gyvena... žinai, kiek tam drąsos ir stiprių šonkaulių reikia?

viskas ten tvarkoj pas Aivarą su išvaizda.;)

40

Re: lovemetal HIM

Deimantė, 14 parašė:
Eglė, 20 parašė:

Rolandai, o tu pasižiūrėk į jį. nešioja ilgus plaukus, nenešioja treningų, o jei dar fabijoniškėse gyvena... žinai, kiek tam drąsos ir stiprių šonkaulių reikia?

viskas ten tvarkoj pas Aivarą su išvaizda.;)

niekas ir nesako kad blogai