61

Re: lovemetal HIM

yra kelios neblogos dainos,bet seip megstu sunkesne muzika...

62

Re: lovemetal HIM

Marija, 15 parašė:

hm,nu siaip as del ju muzikos profesionalumo tai negaleciau gincytis,bet siaip man taj atrodo wisaj idomi muzika,nes nera wisiskas popsas,bet sakyti kad taj gotika arba metalas nu ka as zn....:D

del muzikos profesionalumo?panele,jus siu zodziu reiksmes nesuprantat..net tokiu kaipo himu muzika yra atlikta lb profesionaliai ir kokybiskai...nereik cia tik vaidint protingu zodziu,kuriu reiksmes nesuprantat.ir tas jusu mazvaikiskas varymas ant vienu ar kitu grupiu ar atlikeju----tiesiog neklausykit jei nepatink ****.pacios esat absoliucios vistos tai ir tupekit sau tyliai...jaunieji muzikos zinovai kurie negerbia nieko,labiausiai negerc\bia saves ir patys net to paties sudo vardo neverti..kai ismoxit subtiliau savo siauras pazu\iuras issakyt,tada ir kurkit temas,o ne taip kaip db.,kai sukuriat tema apie kokia nors grupe ir patys ant jos varot.gedykites ir pasistenkit bent su laiku uzaugt.

63

Re: lovemetal HIM

Inga, 16 parašė:

Dar vienas malalietkų žavėjimosi abjektas. Matai, HIM sunkesnę muziką varo, aka jie kažkokie neformalai. Jie kitokie. Tas pas **** tik kitoj saujoj. Ta pati POPsūcha tik aprengta kitaip.

o kas blogai?malalietkos mat turi zavetis tik tiuninguotais baxuriukais ir spalvotais skudureliais,o ne kokia nors(jokio supisto skirtumo popsova ar ne)muzika?nesutinku...lai klauso vaikai ir buna ramus..kazkokie negatyvus mes visi esam zmones,,,perdaug kisam savo supratima kam kuo dometis reik..kiekviena malalietka turi teise pasirinkt pati. taip kaip ir as pries 6-7 metus pasirinkau ta,kas man ir db sventa..aisku tai nebe\uvo kokie tais himai ar pan bet tai tiesiog parodo jog kiekvienas uzsikabina ties tuom,kas jam lemta.

64

Re: lovemetal HIM

HIM... jie man padejo pamylt ir gerbt roka!!!kol nesidomejau jais i roka ziurejau neigiamai..dabar supratau kad tai geriausia ir sunkiausia kryptis muzikoj... nors dbr ju retai ji klausau as visada uz ji, jei ka!:)

65

Re: lovemetal HIM

Eglė, 20 parašė:

HIm yra blogaiu nei popsas. tai bandymas visus apgauti, kad tai gotika, varant labai žemo lygio nu metal, gothrocko ir dar velniasžin ko mišinį. deja, daugumai pradedančių gotų (tiksliau, gočių) tai atrodo labai super, kaip ir kapinių vartymas.

gotai ir gotes jey ka kapiniu newarto!!!!!! gotai nueina ten nusiraminti!!!! o kapines warto tik blekeriai

66

Re: lovemetal HIM

durni vaikai esat kad gincijates cia..

67

Re: lovemetal HIM

Nematau prasmes sitiems gincams. Vieniems patinka kitiems ne. Del skonio nesigincyjama kaip sakoma. Daug jaunesniu paagliu megsta HIM ir nieko cia blogo. Kiekvienas pereina per savo muzikine evoliucija taigi visokios muzikos ir reikia. Paciai patiko HIM kai buvau 12-13. Zinoma laikui begant viskas taip pasikeite, kad perejau prie klasikos ir jazz. Betkokiam muzikiniui stiliui respect nes visa muzika yra menas, netgi ir pop.

68

Re: lovemetal HIM

visu pirma,skonio reikalas,antra,nera tokio stiliaus kaip love metal,kaip jie patys ji vadina.ju stilius priklauso lovers rock daliai su gotishkom priemaishom.trecia,nemegstu ju,nes tai yra labai populiaru ka jie daro,vadinasi tai pop.ketvirta,blekeriai nevarto kapiniu,jas varto vadinami vandalai,satanistai ir sheip nesveiko proto idiotai.ir penkta,kam patinka him,tas niekad nesutiks su mano pirmais punktais ir tai ju teise.P.S. nera blogos muzikos,tik blogi klausytojai arba paprasciausiai nepasieke tokio lygio kad sprestu apie muzika,jei esi ribotas zhmogus spraudzhiantis save i vienus remus,negali spresti apie kitu remu muzika,stiliu ir ideologija.manau kad viska pasakiau....

69

Re: lovemetal HIM

Nojus, 23 parašė:

nemegstu ju,nes tai yra labai populiaru ka jie daro,vadinasi tai pop.

Neisizeisk mano mielas, bet sitai nelabai protingai nuskambejo. Nemegsti todel, kad megsta dauguma...hmm. Nors tai ir priesinga bet tai tokio pacio lygio kaip bandos jausmas. Beja pop neapibendrina populiarios muzikos (nors tai savu laiku ir buvo sio termino paskirtis). Pop su laiku igavo kita reiksme.
Zinoma tai jokias budais nereiskia kad as uz HIM. Tiesa sakant buvo jie ar nebuvo man visiskai tas pats.

70

Re: lovemetal HIM

Dora,neisizheisk,bet manau kad nesupranti esmes ir ishkart ginciji kito zhmogaus nuomone.esu ish tu kurie nemegsta populiarios muzikos.tai mano pasirinkimo laisve.nemegstu nes tai yra populiaru ir daroma del populiarumo,o ne del to kad ju daug kas klauso....

71

Re: lovemetal HIM

em, ir cia, mielas psykuti, klysti smile ne vien tai kas populiaru "daroma del populiarumo" smile gal prisimenam slovinguosius led zeppu ir pink floydu laikus? smile

72

Re: lovemetal HIM

Almost Normalai, manau kad jie taip pat dare tam kad butu populiarus.mazha grupiu pasaulyje kurios yra nekomercines...

73

Re: lovemetal HIM

HIM FOREVER for me!!! RESPECT wink

74

Re: lovemetal HIM

psykuti, tai ta prasme, nurasai tuos grupsus, kurie is savo sios *profesionalios* veiklos dar ir gyventi nori? smile tektu daug netgi metal scenos grandu nurasyt i savartyna, zinai smile na tai va, pripazinsi (na gal dar ne dabar, bet su laiku irodysiu, va kai grisi is svedu (ar kur ten tave nesioja), prie olous), jog komercija muzikoj nera kazkoks velnias smile tai visai normalus veiksnys smile (visos paslaugos yra komercine preke, muzika -> pramogu rinka (aka paslauga)) be jos vargiai ar turetumem bet kokio stiliaus globalia scena smile taip kad, priezasciu - kodel viena muzikos saka yra arciau sirdies nei kita - reikia ieskot kitur smile

75

Re: lovemetal HIM

Algis, 21 parašė:

em, ir cia, mielas psykuti, klysti smile ne vien tai kas populiaru "daroma del populiarumo" smile gal prisimenam slovinguosius led zeppu ir pink floydu laikus? smile

Teisingai. Butent ta ir turejau galvoje. Hm... netgi Mozart ar Strauss savu laiku buvo populiarus. Tai dar nereiskia, kad jie pop atlikejai wink

76

Re: lovemetal HIM

Almost Normalai,na ish dalies tiesa,bet nebeklausau tokiu grupiu kurios yra topuose....ieshkau ekskliuzyvo...
Dora,kazhi kada buvo populiarus mozartas ar strausas?kazhka ce jau kliedi ne i tema visai.jie buvo pripazhinti po mirties ir niekada nebuvo populiarus.....

77

Re: lovemetal HIM

Nojus, 23 parašė:

Almost Normalai,na ish dalies tiesa,bet nebeklausau tokiu grupiu kurios yra topuose....ieshkau ekskliuzyvo...
Dora,kazhi kada buvo populiarus mozartas ar strausas?kazhka ce jau kliedi ne i tema visai.jie buvo pripazhinti po mirties ir niekada nebuvo populiarus.....

Nojau, i tema nes tai tik pavizdys. Be to, niekada nesakiau, kad jie buvo populiarus savo gyvenimo metu. Nors zinoma viskas priklauso nuo kiekvieno asmenines populiarumo sampratos.

78

Re: lovemetal HIM

Dora, 18 parašė:
Nojus, 23 parašė:

Almost Normalai,na ish dalies tiesa,bet nebeklausau tokiu grupiu kurios yra topuose....ieshkau ekskliuzyvo...
Dora,kazhi kada buvo populiarus mozartas ar strausas?kazhka ce jau kliedi ne i tema visai.jie buvo pripazhinti po mirties ir niekada nebuvo populiarus.....

Nojau, i tema nes tai tik pavizdys. Be to, niekada nesakiau, kad jie buvo populiarus savo gyvenimo metu. Nors zinoma viskas priklauso nuo kiekvieno asmenines populiarumo sampratos.

mano supratimu kazkas cia nusisneka:::639

79

Re: lovemetal HIM

manau kad ash kazhko nebesuprantu.....

80

Re: lovemetal HIM

Nojus, 23 parašė:

manau kad ash kazhko nebesuprantu.....

Tame ir esme ;D