401

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Goda parašė:
Konstantinas parašė:
Modestas parašė:

kodel moterys pasitiki va tokiais, kurie tik pimpi ikist sugeba? kodel jos nemato daugiau, kodel nenuspeja to, kad taip gali atsitikt, kodel leidzia tai daryti?

todel kad moterys tikrai nera pacios protingiausios butybes

A tu juokus mėgsti, Konstantinai? big_smile big_smile big_smile Ir gauna elementus dar 24 metus, kur protingiau sugalvosi, a? big_smile

fui kaip negrazu pagimdyti vaika tik del  elementu ir finansines naudos. teisingai cia parasyta kad moteru su vaikais suzalotas mastymas

402

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Oj mantai visiskai tau pritariu

403

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Mergina su vaiku tikrai nera beda...

404

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

manyciau reikia pagalvoti kad mama su vaiku rizikingas reikalas juk dazniausiai yra ir vaiko tevas tikrasis sad

405

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Mano atvejis buvo toks, kad pagal "brangiosios"schemą turėčiau ateiti kartu gyventi ir išlaikyti jos du vaikus.Žinoma nepasakė, kad turiu išlaikyti, bet kaip kitaip- gal pirksiu sau maistą ir mokėsiu tik savo dalį mokesčių? Faktas,kad ne, o atversi plačiai piniginę. Taigi tokia logika gaunasi prieš gamtą-rūpiniesi svetimais palikuonimis, o ne savo. Pati uždirba labai neprūdus. Argumentas, kad turiu auginti savo vaiką nesuveikė (nors ir išsiskyręs). Paskui pareiškė , kad maunu žiedą jei arba viskas baigta.Žiedo neužmoviau.
Nieko blogo lyg ir nebūtų svetimus padėti auginti, jei tikra meilė yra. Bet šiuo atveju vyras turi būti turtingas lietuvių masteliais. Mano supratimu moteriai su vaikais susirasti vyrą lengviau jei vyras pats neturi vaikų. Bet vėl gi.Kam vyrui be vaikų moteris su vaikais,sakysite?  Nebent vyras tikrai myli . Galų gale kiekvienų žmonių santykiai individualūs ir nusakyti kas yra teisinga, o kas ne- poros susitarimo ir kiekvieno poroje žmogaus reikalas.

406

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

iš kitos pusės (finansai) jei moteris apsirūpinusi, žinoma ji trokšta būti mylima ir turėti žmogų šalia. Juk tai taip paprasta! Manau tokiu atveju vyrui vaikai netrukdytų.

407

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Andrius parašė:

iš kitos pusės (finansai) jei moteris apsirūpinusi, žinoma ji trokšta būti mylima ir turėti žmogų šalia. Juk tai taip paprasta! Manau tokiu atveju vyrui vaikai netrukdytų.

Tokiu atveju vyras gali vaikams trukdyt smile.
Aš tai vietoj vyrų nesusidėčiau su tom, kurios vyrus iš biednumo griebia. Kaip ir nepriimčiau vyro, kuriam manęs reikėtų tam, kad anas namus turėtų kur gyvent. Manau, kad suaugę žmonės turėtų gebėt ir išsilaikyt patys save ir savo vaikus. Va su tokiu tai galima ir gyvenimą kurt.

408

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Miela Jurga, kad taip dievui tiesiai į ausį !Sutinku 100 proc. kiekvienas turi save išsilaikyti ir savo vaikus. Tik vieno nesupratau, kodėl vaikams tokiu atveju trukdytų ? Užgožtų meilę mamai ar ką ?

409

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Na, čia kelis pasisakymus akimis permečiau - tai čia vieni nesugebėtų mylėt, kitiems blogai, kad vaikas su tikru tėvu bendraus, tai va tokie vaikams trukdytų. Vaikas turi teisę augt mylimas, ir pažint savo tėvus.

Aš pati esu tos vienišos mamos vietoj. Ir man kartais keistas tas moterų noras žūtbūt diedą pašonėj turėt. Nesvarbu, kad lodorius, kad vaikų nemyli. Asmeniškai man tai, kad turiu vaiką, yra tik trigubai didesnė atsakomybė nesusidėt su bet kuo.

Beje, yra variantų ir vienišų tėvų su vaikais. Tai iš savo pusės galiu pasakyti - su vienu vaiku tai tiktų man vyraa. Bet su dviem ar trim... kaip bebūtų buities našta labiau ant moters pečių krenta. Tai kam man tas vargas. Dėl to puikiai suprantu vyrus, kurie nenori svetimų vaikų išlaikyti.

410

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Negaliu nesutikti. Matai, idealiomis sąlygomis trikampis įtėvis-mama-tėvas galėtų veikti vaiko labui tik tuo atveju, kai šių žmonių pasaulėvaizdžiai ir supratimas apie gyvenimą daugmaž sutampa. Tada niekas niekam netrukdo ir niekam neprieštarauja. Ir konfliktų čia beveik nėra. Bet ko gero tai išskirtinai reti atvejai...

411

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Bet dažniausiai konfliktas kyla ne tarp buvusio vyro ir esamo vyro, bet tarp buvusio vyro ir moters. Nes problemos, dėl ko išsiskirta, gi niekur nedingsta. Jei buvo neatsakingas pijokas, tai toks ir liko. Tokiam gi baisu vaikus duot.

O esamam vyrui pavydėti buvusiam kvaila. Jei moteris protinga, ji niekada į tą pačią balą nebris. O jei kvaila... tai nesusidėkit išvis su kvailom smile

412 (redagavo Ponaitissss 2014-10-27 09:30)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Patiko demotyvacijos nuotraukele su uzrasu - mamyte, kodel pas mane tecio nera? Nes ieskojau ne gero, o turtingo vyro.
Tad sutikit, dazniausiai skubejimai ir roziniai akinukai daro savo.

413

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Chemija daro savo o ne rožiniai akinukai.
prie to pačio gal gali pasidalinti mintimis kodėl "geras" negali buti "turtingas".Nejaugi tai nesuderinami dalykai.
Tikrai yra turtingu žmoniu kurie gyvena normalu gyvenima be jokiu ten iečiu laužymo.Bet taip pat yra ir žmoniu kurie baisiai neturtingi arba ju turtas tik vaikai ir jie taip pat gyvena be didesniu rupesčiu.Geras žmogus ne profesija ar statusas tai gyvenimo budas - jaunuoliui iš didelio kaimo laikas tai suprasti.

414

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

gedukas parašė:

Chemija daro savo o ne rožiniai akinukai.
prie to pačio gal gali pasidalinti mintimis kodėl "geras" negali buti "turtingas".Nejaugi tai nesuderinami dalykai.
Tikrai yra turtingu žmoniu kurie gyvena normalu gyvenima be jokiu ten iečiu laužymo.Bet taip pat yra ir žmoniu kurie baisiai neturtingi arba ju turtas tik vaikai ir jie taip pat gyvena be didesniu rupesčiu.Geras žmogus ne profesija ar statusas tai gyvenimo budas - jaunuoliui iš didelio kaimo laikas tai suprasti.

Nezinau ka tu geri, bet atrodo tikrai koki samogona. Gal nesikreipk i mane? Nes man diskutuoti su tavim nera malonu. smile

415

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ponaiti,ateis laime ir i tavo kiema,augiau pozityvo,da jaunas,tik mažiau kalbu,nebuk piktas ant moterų,nekaltink zmoniu,savo daržus turi žmones susitvarkyti smile Tylėjimas vyra puosia,pletkai nelabai  smile Per daug tu apie pinigus,pasikėlusias kalbi,o neverta buvo ir bus tokiu smile as ir mėgstu stumti juokais,kad sekso bijo zodzio cia sedi meiles laukia big_smile tegu sedi argi gaila big_smile O Del vienisu mamu,ne su viena artimas buvau tad,teist,kas kaip nereikia, buna kaltu ir priežastys skirtis,ju daugybe ir tai asmeninis žmoniu reikalas smile Gerbk kito žmogaus nuomone bet nekeisk savosios,jeigu ji su argumentais ir teisinga smile Gerai yra sakoma,nusileisk moteriai,net jeigu ji ir neteisi,tegu pasijunta geriau smile nereik statyt zmoniu i remus

416

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Одинокий волк parašė:

Ponaiti,ateis laime ir i tavo kiema,augiau pozityvo,da jaunas,tik mažiau kalbu,nebuk piktas ant moterų,nekaltink zmoniu,savo daržus turi žmones susitvarkyti smile Tylėjimas vyra puosia,pletkai nelabai  smile Per daug tu apie pinigus,pasikėlusias kalbi,o neverta buvo ir bus tokiu smile as ir mėgstu stumti juokais,kad sekso bijo zodzio cia sedi meiles laukia big_smile tegu sedi argi gaila big_smile O Del vienisu mamu,ne su viena artimas buvau tad,teist,kas kaip nereikia, buna kaltu ir priežastys skirtis,ju daugybe ir tai asmeninis žmoniu reikalas smile Gerbk kito žmogaus nuomone bet nekeisk savosios,jeigu ji su argumentais ir teisinga smile Gerai yra sakoma,nusileisk moteriai,net jeigu ji ir neteisi,tegu pasijunta geriau smile nereik statyt zmoniu i remus

As tau daug kur pritariu, bet ir leist lipt moteriai ant galvos ar nuolat nusileist dar labiau ivarytu kompleksu kiekvienam vaikinui. Reikia ziureti pagal situacija, kada patylet, kada ne. Nes kaip ir parasei, visada reikia tureti savo nuomone jei manai, kad ji yra teisinga. As visai nekaltinu moteru, is kur jus traukiat? Kad diskutuoju, tai nereiskia, kad kaltinu. Nejau visada reikia vadovautis tuo - arba gerai, arba nieko? smile
Del vienisu mamu turiu savo nuomone, na gal kartais ji per kategoriska, bet vistiek, mano nuomone yra tokia, kokia yra. Gal tarp ju irgi yra neblogu, bet turiu ir teise nenoret svetimu vaiku smile Juk as irgi turiu teise rinktis ko as noriu ir ko ne smile

417

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Normali ta Tavo nuomonė - nenori susidėt su vieniša mama tai ir nesusidėk. Negadink gyvenimo sau, jai ir jos vaikams, jei jų negalėsi pamilt kaip savo. Tavo gyvenimas ir Tavo sprendimai, niekam Tu dėl to neprivalai aiškintis. Nuo to netampi blogesnis gi smile

Šiaip jau, mano nuomone, geriausiai sugyvena panašūs žmonės ir su panašia gyvenimiška patirtimi. Todėl vieniša mama ir geriau supras išsiskyrusį vyrą, kuris turi mokėti alimentus. O niekada net su mergina negyvenusiam jaunuoliui nėr ko lįst stačia galva į buitį su dviem mažais vaikais. Bet va absoliutint gal nereikėtų -būna gyvenime tokia stipri trauka, chemija, atsiranda žmonių, kurie taip reikalingi, kad juos imtum visokius - su skolom, ligotais tėvais ir penkiais vaikais. Ir bent kartą gyvenime, manau, verta patirti ir tai smile.

418

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ponaitissss parašė:

Nezinau ka tu geri, bet atrodo tikrai koki samogona. Gal nesikreipk i mane? Nes man diskutuoti su tavim nera malonu. smile

Jei žinai kur ozo trikampis savaitgali kviečiu i kurtuves pavaišinsiu ir tave pušies sula gal atlaidesnis žmonėms busi.:::008

419

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

siais laikais tai labai dazna situacija. todel ziuriu i tai normaliai, tuo labiau, kad ir bandziau draugaut. man nepavyko, nezinau ar del vaiko ar ne del jo. su vaiku susidraugavau greit, cia problemu nebuvo. aisku supratau, kad as jam niekada nebusiu tevas, galiu buti tik suauges draugas. yra toks jausmas, kad ateini kaip svetimas zmogus i jau sukurta seima, nejauti, kad tai tavo seima. galbut tam reikia laiko. o buvusiu bijoti nereikia, jei jau moteris issiskyre, tai lieka tik pykciai ir nuoskaudos tarp ju. bet kai kurios moterys net ir nebesistengia sukurti seima, susiranda koki nors vyra tik tam reikalui, netgi vedusi, o vaika augina ir gyvena viena. nors pagal mane vaikui su pateviu blogiau tikrai nebus, bet aisku jis tevo nepakeis niekaip. todel geriausia, jei jau turit vaiku, nesiskirkit bent del ju.

420

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tverkyti, tvarkyti ir dar karta tvarkyti smile Ir jokios pagarbos big_smile big_smile big_smile