Best in The World wrote:Raimondas wrote:Ne veltui vienisa mamyte. Tiksliau perauges vaikas, nemokantis viesoje erdveje diskutuoti ir argumentuoti savo nuomones, kuri griebiasi koliojimosi kai nera kaip atsakyti normaliai.
Cia jos praktiskai visos liberaliu paziuriu feministes, ner ko noret.
Tipines 21 amziaus bobos - nori visu privalumu, bet jokiu atsakomybiu.
Tiki i visokius vaikiskus "geris visada nugales" konceptus, todel lipa ant bet kokio koto kuris "meile prisiekia" nors bet kuris bent lastele smegenu turintis pasakytu kad akivaizdziai jis tik papist bet ne meiles iesko.
"Bet gi neeee.. juk ne visi tokie...."
tada p.yst nescia, p.yst palikta, per savo paciu apsiseilejusi optimistini poziuri.
Ir ka kaltint tada? negi save?
VYRAI KALTI!
O svarbiausia kad tas kuris seimos rimtai norejo greiciausiai buvo plane B ir buvo atstumtas, del to vienkartinio, kuris ja apipiso ispiso ir paliko.
O tada "kur visi geri vyrai dingo?! >=( "
Vaiksciojantys klounai tos bobos...
Jūs daug tiesos pasakėte. Ir dėl kaltumo, man atrodo, mūsų tėvai, aplinka, edukacinė sistema, visa entertainment industry (TV, filmai, etc.) yra kalti, o ne tik moteris, susilaukusi vaiko ir vėliau palikta. Vien pažiūrėjus, kokius amerikoniškus filmus paaugliai žiūri (mano laikais žiūrėdavo Gossip Girl, Hannah Montana ir taip toliau), gali suprasti, kad tokių serialų tikslas yra sukurti kažkokį siurealistinį, iškreiptą, hedonizmo principais grįstą pasaulį, kuriame tu turi atrodyti taip ir ne kitaip, jei būsi kitoks, tai tave užbullins ir būsi social outcast, kuriame tavo asmenybė vertinama pagal tiek, ant kiek gali nusigerti neapsivėmęs, kuriame self-care/self-love/self-satisfaction ir kitas self-bullshit iškeliamas aukščiau ištikimybės, pagarbos, dorumo. Ir jau nėra ką kalbėti apie visą sexual content, kuris nėra edukacinio pobūdžio, o atvirkščiai, atrodo, lyg spaustų jaunus žmones kuo anksčiau pradėti lytinį gyvenimą. Daug visokių tyrimų yra padaryta, čia tik vienas iš jų https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15342887/, kuris rodo, kad per vienus metus seksualinio pobūdžio TV žiūrėjimas gali pagreitinti sexual initiation laiką tarp paauglių. Neturint gerų role models, neturint stiprios edukacinės programos mokykloje ir netgi beyond (pvz., universitete, kur, tikriausiai, daugiausia netyčiukų ir atsiranda), nemanau, kad teisinga kaltinti jauną žmogų, kuris yra lengvai paveikiamas aplinkinių spaudimo. Juk mūsų smegenų frontal lobes, kuriuose yra svarbiausi decision-making centrai, tebesivysto iki 25erių ir dar ilgiau. Mokslas seniai įrodęs, kad jaunystėje mes esame linkę priimti skubotus, neapgalvotus sprendimus, nes neuronų tinklai dar pilnai nesusiformavę. O tam, kad susiformuotų, reikia patirties, kuri gali ateiti ir per tėvų, senelių ir kitų artimų žmonių patarimus, kalbėjimą, diskutavimą ir stebėjimą, kaip žmonės bendrauja tarpusavyje šeimoje. Aišku, kai tavo šeimoje mama ir tėtis nesugyvena, ištisai rėkia vienas ant kito, tai toks ten ir pavyzdys jaunai merg-inai/-aitei. Tokioje šeimoje augus, tai merg-inai/-aitei visiškai nesinorės būti neigiamoje aplinkoje namuose ir ką ji darys? Taip kaip telike rodė, lakstys po barus/vakarėlius/klubus ir bandys susirasti berną, nesvarbu, kokį, kad ir tą, “kuris "meile prisiekia””, kad bent kiek tos meilės ir šilumos gautų, kurios negavo savo šeimoje. Žmonės (vyrai ir moterys), užaugę mylinčioje aplinkoje NE“lipa ant bet kokio koto”, nes jie gavo emocinį security šeimoje būdami vaikais. Jie žino ir gerbia tikras šeimos ir žmogaus vertybes, bet ką daryti tiems, kurie užaugo kitokioje aplinkoje? Kurie augdami nematė, ką reiškia mylinti mama ar mylintis tėtis? Kokią teisę mes turime smerkti tokius žmones?