61 (redagavo Breinas 2012-12-26 23:18)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Kategoriskai neigiamas poziuris! Daug tenka bendrauti su dar neistekejusiomis ir dar neprisidirbusiomis. Pries penkis metus matosi, kuri taps vienisa mama... Princeses... O paskui jau visos iesko tiesiog paprasto, tik kad bent kiek zmogus butu, kad negertu kasdien ir nemustu... Kodel is anksto negalvojate? Kodel as zinau statistika, kad 80 proc. issiskyrusiu daugiau seimos nesukuria ir kodel jos nezinot jus? Man reikia ar jums?
Kaip tampama vienisa mama? Miegojot su bet kuo ir nezinot, kas tetis? Ar miegojot su bet kuo, zinot, bet geriau vienai, negu su tokiu..? Ar jis pats nusprende, kad geriau jau tegu  jo vaikas auga be tevo, negu gyventi su tokia..?
Kazkur cia - tinklo platybese teko matyti vyriskio pasakojima. Jis draugavo ir gyveno su mergina, kuri turi vaika is ankstesnes santuokos. Jos buves sutuoktinis ateidavo aplankyti vaiko, elgesi tame bute, kaip namuose, lindo i saldytuva, elgesi izuliai ir issaukianciai... Kas gali apsikesti toki gyvenima..? Kam ir del ko cia kenteti?
Renkates pagal kisene, pagal socialini statusa, pagal padeti ir saskaita banke vietoj to, kad, visu pirma, susirastumet DRAUGA, o ne pinigine. Naivios ir kvailos... O paskui griztat nuskriaustos ir nelaimingos, vis dar naiviai tikedamos, kad vel pasiseks... Kiek jums per visa gyvenima reikia princu? Kodel laiku nepamastot ir kodel dar nesusimovusios tokios kvailos ir taip skiriasi nuo jau pasimokiusiu, lyg butu is kitos visatos? Galit mane apmetyti akmenimis, bet as cia  ne prie ko. As tik konstatuoju, kaip yra, o taip padariau ne as. Jus.

62

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Breinas teisus! pritariu.

63

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Breinas parašė:

Kategoriskai neigiamas poziuris! Daug tenka bendrauti su dar neistekejusiomis ir dar neprisidirbusiomis. Pries penkis metus matosi, kuri taps vienisa mama... Princeses... O paskui jau visos iesko tiesiog paprasto, tik kad bent kiek zmogus butu, kad negertu kasdien ir nemustu... Kodel is anksto negalvojate? Kodel as zinau statistika, kad 80 proc. issiskyrusiu daugiau seimos nesukuria ir kodel jos nezinot jus? Man reikia ar jums?
Kaip tampama vienisa mama? Miegojot su bet kuo ir nezinot, kas tetis? Ar miegojot su bet kuo, zinot, bet geriau vienai, negu su tokiu..? Ar jis pats nusprende, kad geriau jau tegu  jo vaikas auga be tevo, negu gyventi su tokia..?
Kazkur cia - tinklo platybese teko matyti vyriskio pasakojima. Jis draugavo ir gyveno su mergina, kuri turi vaika is ankstesnes santuokos. Jos buves sutuoktinis ateidavo aplankyti vaiko, elgesi tame bute, kaip namuose, lindo i saldytuva, elgesi izuliai ir issaukianciai... Kas gali apsikesti toki gyvenima..? Kam ir del ko cia kenteti?
Renkates pagal kisene, pagal socialini statusa, pagal padeti ir saskaita banke vietoj to, kad, visu pirma, susirastumet DRAUGA, o ne pinigine. Naivios ir kvailos... O paskui griztat nuskriaustos ir nelaimingos, vis dar naiviai tikedamos, kad vel pasiseks... Kiek jums per visa gyvenima reikia princu? Kodel laiku nepamastot ir kodel dar nesusimovusios tokios kvailos ir taip skiriasi nuo jau pasimokiusiu, lyg butu is kitos visatos? Galit mane apmetyti akmenimis, bet as cia  ne prie ko. As tik konstatuoju, kaip yra, o taip padariau ne as. Jus.

Šūdinai konstatuoji. Vieniša mama liekama ir po skyrybų, jei ką, ir tuomet, kai nebuvo tekama už pasiturinčio, ir tuomet, kai jis gyveno žmonos bute, ir tuomet, kai... Tiek to, tokiems kaip tu to nesuprast.

64

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gerai, kad tu supranti. Isvardinai TIK materialinius dalykus - "pasiturintis", "butas"...

Kokiems "tokiems, kaip tu"? As nei vienos nepalikau supti mano vaiku, todel galima itarti, kad viska labaaai gerai suprantu.

Jokie butai cia ne prie ko. As isrenku jums, su kuo miegoti? Ar jusu bobute isrenka? Ne? Jus pacios? Tai nechren man cia ka suprasti, nes jus pacios atsakingos uz save, savo seima - savo vaikus. Ir nereikia ieskoti kaltu.

65

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Jei vyras nekoks, tai jam nei svetimu, nei savu vaiku nereikia smile Is pasisakymu sioje temoje, tai pagrindinis argumentas - kodel as turiu islaikyti svetima vaika? Butu labai faina, kad nors save jis sugebetu islaikyti smile Pasitikinciam savim, subrendusiam vyrui, kuris pasiruoses seimai ir lygiaverciams santykiams, kazkodel net nesauna i galva, viena ta moteris, ar su vaiku smile

66

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

"Pasitikinciam savim, subrendusiam vyrui, kuris pasiruoses seimai ir lygiaverciams santykiams, kazkodel net nesauna i galva, viena ta moteris, ar su vaiku"

Cia kokioj visatoj? Didesnio absurdo nesu mates. Tu man parodyk normalu, padoru vyra, kuris noretu auginti svetimus vaikus? Nezinau, kaip pas jus, bet sitoj visatoj vienisos mamos reikalingos gal kokiam pusmeciui.
86 proc. issiskyrusiu daugiau seimos nesukuria.

67

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Breinas parašė:

"Pasitikinciam savim, subrendusiam vyrui, kuris pasiruoses seimai ir lygiaverciams santykiams, kazkodel net nesauna i galva, viena ta moteris, ar su vaiku"

Cia kokioj visatoj? Didesnio absurdo nesu mates. Tu man parodyk normalu, padoru vyra, kuris noretu auginti svetimus vaikus? Nezinau, kaip pas jus, bet sitoj visatoj vienisos mamos reikalingos gal kokiam pusmeciui.
86 proc. issiskyrusiu daugiau seimos nesukuria.

Aš, tapusi vieniša mama, pamasčius, paanalizavus, pasiskaičius, supratau, kad man reikės rinktis iš išsiskyrusių vyrų. (Jei tai, aišku, galima vadinti "rinksiuos" smile )
Nes kaip p. Breinas ir minėjo "kuris noretu auginti svetimus vaikus" - vyrai, kurie dar nebuvo vedę, išsiskyrę, patys nepaliko vaikų, tiesiog nesupras mūsų, vienišų mamų.
Bet kadangi pasaulis ritasi žemyn - kaip tamsta ir minėjo, vis daugiau šeimų skiriasi, tad man tinkamos kategorijos vyrų tik daugėja.
Negražu, bet atrodo džiaugiuosi kitų nelaime.

68

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tai pasitikincio subrendusiio vyro svajone tikslas gyvenimo augint svetimus vaikus? jis kad pasiektu kazka kad usitikrintu gyvenima patogesni gal ir paaukojo ta kad jis be vaiku be seimos ar pan,,,o mergina kuriai klubai trali vali meiles-kur pas jus tada atsakomybe i jausmus i naivuma viska numesit ar kad vyras kaltas?  ipas didziaja dali merginu  vaikas vienas antras is meiles o kai ji baiksis rasiu kita pades uzaugint? pagal didziaja dali susidaro tokia nuomone is pasisakanciu moteru...  nematau nei vieno vyro kuris skaiciuotu ka jus uzdirbat..niekas nenuvertina bet ir neiskelia auskciau uz visus vienisu mamu ,,yra kaip yra ,,priemiai sprendima su juo ir gyveni...cia viena paminejo lygiavercius santykius o tu bent supranti kad jai pas tave vaikas o pas jy jo nera kokie cia ligiaverciai santykiai,,,daugiau sakiciau kad ir kaip nemalonu ..ne i vyro pinigines ziurekit tikrinkit o kontraceptiku vartojima pasiskaitykit daugiau,,,  ir tai mazai daliai merginu kuriom santykiai nepavyko visko buna niekas jusu nenuraso ,ar neziuri kaip i HELL NO,,,

69

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Miglė parašė:
Breinas parašė:

"Pasitikinciam savim, subrendusiam vyrui, kuris pasiruoses seimai ir lygiaverciams santykiams, kazkodel net nesauna i galva, viena ta moteris, ar su vaiku"

Cia kokioj visatoj? Didesnio absurdo nesu mates. Tu man parodyk normalu, padoru vyra, kuris noretu auginti svetimus vaikus? Nezinau, kaip pas jus, bet sitoj visatoj vienisos mamos reikalingos gal kokiam pusmeciui.
86 proc. issiskyrusiu daugiau seimos nesukuria.

Aš, tapusi vieniša mama, pamasčius, paanalizavus, pasiskaičius, supratau, kad man reikės rinktis iš išsiskyrusių vyrų. (Jei tai, aišku, galima vadinti "rinksiuos" smile )
Nes kaip p. Breinas ir minėjo "kuris noretu auginti svetimus vaikus" - vyrai, kurie dar nebuvo vedę, išsiskyrę, patys nepaliko vaikų, tiesiog nesupras mūsų, vienišų mamų.
Bet kadangi pasaulis ritasi žemyn - kaip tamsta ir minėjo, vis daugiau šeimų skiriasi, tad man tinkamos kategorijos vyrų tik daugėja.
Negražu, bet atrodo džiaugiuosi kitų nelaime.

ritasi nes neori svetimu vaiku augint ?

70

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:

tai pasitikincio subrendusiio vyro svajone tikslas gyvenimo augint svetimus vaikus? jis kad pasiektu kazka kad usitikrintu gyvenima patogesni gal ir paaukojo ta kad jis be vaiku be seimos ar pan,,,o mergina kuriai klubai trali vali meiles-kur pas jus tada atsakomybe i jausmus i naivuma viska numesit ar kad vyras kaltas?  ipas didziaja dali merginu  vaikas vienas antras is meiles o kai ji baiksis rasiu kita pades uzaugint? pagal didziaja dali susidaro tokia nuomone is pasisakanciu moteru...  nematau nei vieno vyro kuris skaiciuotu ka jus uzdirbat..niekas nenuvertina bet ir neiskelia auskciau uz visus vienisu mamu ,,yra kaip yra ,,priemiai sprendima su juo ir gyveni...cia viena paminejo lygiavercius santykius o tu bent supranti kad jai pas tave vaikas o pas jy jo nera kokie cia ligiaverciai santykiai,,,daugiau sakiciau kad ir kaip nemalonu ..ne i vyro pinigines ziurekit tikrinkit o kontraceptiku vartojima pasiskaitykit daugiau,,,  ir tai mazai daliai merginu kuriom santykiai nepavyko visko buna niekas jusu nenuraso ,ar neziuri kaip i HELL NO,,,

Bet kodėl pagal kelis, na keliasdešimt pavyzdžių yra nurašomos visos vienišos mamos?
Kodėl vyrai taip skaičiuoja savo turtus ir tai aukština? Gal dėl to, kad be to, daugiau neturi ko pasiūlyt? Dabar toli gražu ne akmens amžius, o vienišos mamos rūpinimasis vaiku tik užgrūdina ją, ji paprasčiausiai negali pasiduoti - stojasi, ir nors ir kruvinais keliais, bet toliau kapstosi. Ir vyro pvz, aš ieškau ne dėl finansinės naudos. Sunku laikyt visus namo kampus, rūpintis tuo, anuo, trečiu ir ketvirtu vienai. Įmanoma, bet sunku. Tad ir ieškomas labiau draugas, psichologinė atrama, "petys", bendrakeleivis, bet tikrai ne finansinė parama.

Taip, pirmas kartas nepavyko. Taip, ne kaip visiems, mums su pasekmėm. Bet juk iš klaidų (aš čia ne apie vaiką, o apie santykius) mokomasi, kaip ir visur. Kodėl mes neturim teisės tikėti laime ir jos ieškoti?

71 (redagavo tinsanis 2013-01-23 22:17)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Migle jai skaitei iki galo tai pacioje pabaigoje pasakiau yra maza dalis merginu kuriom santykiai nesigavo ar aplinkybes nekokios ,,toku atveju niekas nesako kad vienisa mama blogai ar kazkas neigiamo,,,patiko mergina  priimsi ir vaika kitu atveju santykiu nebus bet turi priimt viska gerai apgalvojas be spaudimu ir pan
a i tavo atsakima kodel savo skaiciuoja vadinamus turtus o kas cia bloga gi savo ne kazko kito...nera cia milijonieriu sitame saite ,,,niekas nekalba apie skaicius su daug nuliu  ,,,
a del santykiu- kas tau draudzia jos ieskot pasiekt ir turet ?siek turek rasi zmogu jai jum gerai ir viskas,,,,

72

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

ne man smerkt teist ar dar ka ,,pasakau nuomone padiskutuoju va ir viskas jokiiu asmeniskumu ,,,pasakiau koks poziuris ir viskas,,,kam patiko kam ne neitin ir svabu

73

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Visai nesvarbu, ar smerkiam cia, ar teisinam ir nuo to niekas nesikeicia. Antro karto tiesiog nera! Ne - ra. Galit tiketis, galit tureti vilti...
Isivaizduokit... Esate jauna, grazi, ne mama ir jums netruksta nei demesio, nei pinigu - tuirite viska... Ar tai uztikrina, kad susirasite savo isrinktaji? Na, ta vieninteli..? Ne, negarantuoja. Tai yra pati sudetingiausia misija kiekvieno is musu gyvenime.
Tapusi vienisa mama, jus ta misija pasunkinate iki beveik neimanomos. Nuo sitos vietos pasiseka jau tik vienetams.
Jokiu budu nesiulau nuleisti ranku. Jei nieko nedarysi, tai nieko ir neturesi, bet nereikia ir kitu krastutinumu... "Nuotykiu ieskotojai - net nesivarginkite..." Taip ir norisi teksti "tavo nuotykiu patvirtinimas apie tave pacia laksto, todel per velu rengtis vienuoles "mantija." Uzknisa, ****! Kaip iki siol nieko nesuprato, taip ir toliau nesupras. Nechren cia vaidinti teisuoles ir rimtuoles. Iki sitos vietos nieko netaikiau niekam konkreciai, todel prasau neisizeisti.
O dabar - Miglei. Migle, issiskyres vyras niekuo nesiskiria nuo dar nevedusio. Vyru as neanalizuoju - nezinau, bet isvada persasi analizuojant moteris. Kas pasikeicia vyro gyvenime po skyrybu..? Niekas. Jis pamirksi savo asilo akimis ir nueina, o asilo vietoje lieka jo ex.isrinktoji. Jis jau ta pati vakara gali kadrinti nauja auka. Tik issiskyrusi moteris nukencia, nes ji - mama... Ji - ne viena. Na, ir dar vienas paradoksas... Jei vienisas tetis lieka vyras... Irgi ne kazin kokia beda, o gal net privalumas... Atsisijoja visos kvaisos, svajojancios savo uzpakaliu padaryti karjera ir vertinancios potencialius kandidatus pagal turimu pinigu kieki. Normali moteris vienisa teti turetu stverti, nes jis - seimos zmogus. Antra - motiniski instinktai... Moteriai tukstanti kartu butu lengviau pamilti svetima vaika...
Ot ir "lygios" teises... Visada nukencia moteris, todel ji turi galvoti ir uz save, ir uz isrinktaji, ir uz savo busimus vaikus... Deja, siuolaikines "jaunamartes" su trylimeciu IQ ir tik prasiskelusios nuosava kakta supranta, kad buvo sakyta "atsargiai - siena". O didzioji dalis po to vis tiek dar apkaltina statybininkus...
Ne siaip sau dainuoja "Nieks kits cia nekalts..." Kol sito nesuprasit, tol sedesit vienisos...

74

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

geri zodziai smile))

75

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Labas vakaras motereles tai va yra vistik vyru kuriems vaikas netrugdo ir ne visi jie emigrave ar turi moteris:) daug dar vienisu yra ieskanciu antrosios puseles su vaiku ar be jo:)o as esu vienas is ju taip,kad moteriskes nenuleiskit ranku yra lietuvoje dar normaliu vienisu vyru:)sekmes:)

76 (redagavo Ji 2013-02-10 00:01)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Breinas parašė:

86 proc. issiskyrusiu daugiau seimos nesukuria.

Oi, prisijuokiau big_smile

77

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Donatas parašė:
Jurgita parašė:

apsilankiau,paskaiciau ir nusprendziau pasisakyt. Esu wienisa mama,patenku i amziaus kategorija,kuri wertinama kaip ''per jauna'',bet galiu pasakyti kad nesijauciu del sito blogai. Waikas puikiai auga, wisko jam uztenka, nors pasoneje neturiu nei pasiturincio wyro nei pati kilusi is turtingos seimos. Kartais uzgesta wiltis susirasti wyra, bet... Esu isitikinusi kad tai ka skyre likimas tai ir turesim... Bus skirtas tai susitiksim ir patiksim,o jei ne,tai nors wienas wyras wisada mane myles-sunus smile

Negerai, kai vaikai vaikus gimdo. Jau mama, bet w - v 'sindromas' vis dar neisnyko. Sakyciau jau pats laikas butu. Mintis puikiai delioji, skyrybos zenklus taipogi...na bet ta 'w'... Kaip rusai sako: vsiu malinu obosrala.

big_smile big_smile:D:D:D:D:D nu ****,ty sral v maline?

78

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

kiekvienas pilnavertis vyras norin tureti savo seima o ne isikelti y jau esama saimynele smile

79 (redagavo Anciasnapis 2013-02-10 12:29)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gyti parašė:

kiekvienas pilnavertis vyras norin tureti savo seima o ne isikelti y jau esama saimynele smile

pilnavertis vyras neturi idiotishku nusistatymu

80

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Dvipusis tas galvojimas apie vienišas mamytes, jei skirstyt pagal amžių, tai kažkaip baisu atrodo, kai jaunos o jau ir su vaiku ir jau vienos.. Tai man kažkaip čia neatsakingumu kvepia, kad sugeba pastot (beabejo abu kalti), o kai vyresnės ir vienišos gal jau ir nieko, kadangi gal tik vėliau išsiskyrė keliai su vyru ir panašiai, tad visai nebūtų ko kibt. Žvelgiant iš tos pusės, kad ieškot tokios partnerės, tai vėl keblu, kadangi visi esam egoistai ir dažnu atveju (jei neimti išimčių), norisi kažko savo: savo šeimos, vaikų ir t.t., nesinori būti su mintimi, kad vaikas ne tavo ir t.t..