81 (redagavo Edita 2013-02-10 21:28)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Skaitau,skaitau ir sypsausi smile kiek daug pykcio vienisoms mamoms kiek kaltinimu paleistuvavimu big_smile Ne visos brangieji miega su bet kuo ir ne visos nezinancios kas vaiko tevas smile tiesiog zmones keiciasi ir begant bendro gyvenimo metams pastebi,kad tu tobuleji keiciasi tavo gyvenimo tikslai o zmogus esantis salia taip ir liko stoveti vietoj smile tada keliai ir issiskiria ir sveikinu tas laimingas vienisas mamytes kurios nepabijojo uzsikrauti atsakomybe visa ant savo peciu ir paliko ta zmogu stovinti vietoje smile as vienisa turiu nuostabu sunu,gera darba studijuoju megstama specialybe ir man demesio tikrai netruksta o tuo labiau neieskau vyro kuris islaikytu mane ar augintu mano vaika smile juk tai galiu ir pati wink

82

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Sveiki o as toleruoju ir palaikau vienisas mamytes. Nes gyvenimas ne visiems ira palankus. Tiek vytams tiek moterimis. Ir tikrai nebrokuociau vienisos mamytes jeigu mudu patiktume ir myletume vienas kita, o vaikuciai jie nekalti kad tevams nepasiseke gyvenime, juk gali atstoti svetimam vaikui teti kad jis jaustusi reikalingu.

83 (redagavo Ji 2013-02-10 22:41)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Edita parašė:

ir man demesio tikrai netruksta o tuo labiau neieskau vyro kuris islaikytu mane ar augintu mano vaika smile juk tai galiu ir pati wink

Tą supranta maža dalis stipriosios (?) lyties wink

84 (redagavo Darius 2013-02-11 00:03)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Anciasnapis parašė:
Gyti parašė:

kiekvienas pilnavertis vyras norin tureti savo seima o ne isikelti y jau esama saimynele smile

pilnavertis vyras neturi idiotishku nusistatymu

Visiškai nesutinku, tas tariamas "tikras vyras" turi žinoti ko ir kaip gyvenime nori, to siekti ir laikytis. Čia pasirinkimas tikrai rimtas.

Kitavertus, tikrai nesiderina šitas skambus epitetas prie tų, kurie apgailėtinai siekia pult ir pažemint moteris. Jau čia pačių gyvenime kažkas ryškiai netvarkoj. Kad ir kokias "stiprias" moterys (įsi)vaizduotų - taip nėra ir tik ganėtinai kvailokas vyras šito nesupranta. Ir jau tik totaliam degradui, kuris turbūt net savęs negerbia, tai gali būti apskritai nesvarbu.

85

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Darius parašė:
Anciasnapis parašė:
Gyti parašė:

kiekvienas pilnavertis vyras norin tureti savo seima o ne isikelti y jau esama saimynele smile

pilnavertis vyras neturi idiotishku nusistatymu

Visiškai nesutinku, tas tariamas "tikras vyras" turi žinoti ko ir kaip gyvenime nori, to siekti ir laikytis. Čia pasirinkimas tikrai rimtas.

Kitavertus, tikrai nesiderina šitas skambus epitetas prie tų, kurie apgailėtinai siekia pult ir pažemint moteris. Jau čia pačių gyvenime kažkas ryškiai netvarkoj. Kad ir kokias "stiprias" moterys (įsi)vaizduotų - taip nėra ir tik ganėtinai kvailokas vyras šito nesupranta. Ir jau tik totaliam degradui, kuris turbūt net savęs negerbia, tai gali būti apskritai nesvarbu.

Visame kame yra krūva išimčių, dažnas ant jų ir "pasimauna". Kitais žodžiais tariant - širdžiai neįsakysi...

86

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Galbūt tikrai truputį kvailoka rinktis žmogų pvz. pagal ūgį, ar plaukų, akių spalvą, bet net ir į tai, mes visi, daugiau/mažiau kreipiam dėmesį. O kai kalba eina apie tai kas tikrai stipriai paveiks ir tavo paties ir kitų gyvenimus tai nematau nieko kvailo turėti šiokį tokį supratimą kas "skirta" tau ir kas ne. Su tam tikrom nuostatom, net ir širdį kažkiek suvaldyti įmanoma.

87

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Na mane prajuokino pasakymas PILNAVERTIS VYRAS......ir man tik geda kaip vyrui,kad kazkoks neispruselis juodina musu varda...man vaikas ne kliutis o jei kitiems jis kliutis tada jiems reikia biski mastyma keisti nes nk gero is jo nebus:D

88

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

pati susiduriau su tuo,kad moterys su vaikais vyrams idomios tik del tam tikru nuotykiu (visi supranta apie ka as),nepamenu kas parase,bet teisingai,kad as neprasau mane ir mano vaikus islaikyti,ta galiu pati,bet jei jau vyras pasirinko tave,tai jis turi pripazinti ir tavo vaikus ir visa praeiti kaip sakant,kokia ji bebutu

89

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ingute, matai, tarp žmonių su vaikais ir be jų yra vienas svarbus esminis skirtumas - antrieji nuo paties pirmo intymesnio kontakto - tiesiog flirto, dar neplanuoja šeimyninio gyvenimo. Tuo tarpu jūs jį kažkiek jau kaip ir turit susikūrusios. Gal jame tiesiog šio to trūksta? Na ir gaunas čia nesusikalbėjimas. Visai natūralu, kad vieniši žmonės pirmiausiai vienas su kitu pradeda susipažinti nuo gal ir ganėtinai "neatsakingų" nuotykių (ir nevulgarinkim vien iki sekso). Kartu taip įvertina ar tikrai vienas kitam tinka ir patinka. Jūs gi tokiems nuotykiams galbūt neturit laiko ar pan.? Ir nuo pat pirmo "labas" jau siekiat griežtesnio atsakomybės jausmo? Viskas aišku natūralu, nes esat atsakingos už dar vieną žmogų - vaiką. Na bet...

O dėl to, kad jei jau vyras pasirenka jus, tai turi pripažint ir vaikus - visiškai pritariu. Kokie dar gali būti santykiai jei vienoj vietoj egzistuoja dvi atskiros, svetimos stovyklos?

Robertai, koks yra "pasitikintis savim, subrendęs vyras" t.y. kokio jai reikėtų, dar prieš tai "apibūdino" viena mama. Kiti vyrukai gi "tikro vyro" etalonu apibūdina save ir savo požiūrį smile . Nors tokie nusikalbėjimai ir kvaili, bet mums visiems būdingi, ypač erzelio akimirkom. Pastebėk
pats imi, kad esi teisingo mąstymo etalonas, o kitiems "reikia biski mastyma keisti". Aš irgi, manau, kad esu teisiausias. Tokie jau mes - kvailoki, egoistiški padarai smile

90

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Dariau,matai nuo pradzios bendravimo niekas nekalba apie seima,kad va  davai jau vos ne gyvenam kartu ir panasiai,bet daugelis taip supranta ir uztat musu mamyciu baidosi:::037

91

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ingutele parašė:

Dariau,matai nuo pradzios bendravimo niekas nekalba apie seima,kad va  davai jau vos ne gyvenam kartu ir panasiai,bet daugelis taip supranta ir uztat musu mamyciu baidosi:::037

nieks jusu nebaidosi. paprastai is daugelio mamyciu prasideda prasymai vos kaip ne is vyro smile jus juk bet koki vaikina matote kaip vyra, kuris turi ir privalo aprupinti jusu.

92

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Grigorij parašė:

nieks jusu nebaidosi. paprastai is daugelio mamyciu prasideda prasymai vos kaip ne is vyro smile jus juk bet koki vaikina matote kaip vyra, kuris turi ir privalo aprupinti jusu.

Ir kokie gi tie prašymai?

93

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

ramunas parašė:

jo dazniausei tai moteris turinti vaika iesko ne to kuris ja myletu o to kuris ja islaikytu ir jau antroj zinutej genialus klausimas atsiranda [ka gyvenime veiki?] cia tipo kur dirbi kiek uzdirbi ka turi kur giveni jofana nori geru santikiu tai susirask ir kurk kartu o ne ieskok to kam visa tai galetum uzkrauti va jums ir atsakimas

Pritariu big_smile

94

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Pavyzdžiui aš pats turiu labai tvirtą nuomonę šiuo klausimu. Man jau pati frazė 'vieniša mamytė' kelia tokią asocijaciją, su kuria nenoriu turėti nieko bendro. Visų pirma, tai vyras ir vieniša mamytė niekada nebus tradicinė normali šeima. Tai, kad ta vieniša mamytė ir vyras puikiai sutaria, kad vyras svetimą vaiką myli kaip savo, situacijos nekeičia. Šeima vis vien nebus tradicinė. Be to, save gerbiantis, apie savo paties gražią šeimą, meilę savo paties vaikams svajojantis vyras niekada negyvens su vieniša mamyte. Aišku, tos vienišos mamytės dažnai bando teisintis, kad prieš tai išsirinko prastą vyrą, kad jis ją paliko, pasikeitė, galbūt net jau nebėra gyvųjų tarpe. Bet rezultatas vis vien tas pats - moteris liko viena su vaiku. Ir svetimo vyro kišimasis į jos gyvenimą man jau atrodo kaip priešprieša normaliai tradicinei šeimai. Juk kiekvienas vyras nori turėti ir mylėti SAVO vaiką, jis niekada negalės atiduoti tokios meilės, suteikti tokio rūpesčio, ir džiaugtis svetimu vaiku kaip savo. O priežastys, kalta mamytė ar nekalta kad liko viena, čia jau atskiras klausimas. Jis praktiškai nieko nekeičia. Tradicinės ir gražios šeimos siekiantis vyras tiesiog nepriims jokių pasiteisinimų ir to, kad vieniša mamytė yra labai graži, protinga, mylinti savo vaiką ir t.t. Kad ir kas būtų, viską sunaikins pats faktas, kad ji vieniša mamytė. O geriau pagalvojus, juk ir pati mamytė gali būti kalta, kad liko vieniša su vaiku. Galbūt ji gerai nebuvo susipažinus su vaiko tėvu, galbūt pakankamai nesusipažino su jo charakteriu, arba tiesiog pati norėjo kuo greičiau tapti mama. Vyras jai gal buvo kaip priemonė tam. Kad ir kokia bus priežastis, save gerbiančiam vyrui ji nepadės sukurti tokią šeimą, kad jis gyvendamas kartu su savo žmona ir ne savo vaikeliu galėtų jam sakyti: sūnau/dukrele, aš tave be galo myliu. Jau pats pirmas žodis bus apgaulė. Juk ne jis yra tėvas, o vaikas visąlaik tokiais svarbiais klausimais turi žinoti teisybę. Ir dar, manau, kad VIENIŠA MAMYTĖ yra tokia frazė, kuri atitinka PAČIĄ BAISIAUSIĄ KLAIDĄ/REZULTATĄ MOTERS GYVENIME. Aišku, gali būti ir ne klaida, bet rezultatas tai tikrai. Todėl ir sakau, kad aš pats šituo klausimu turiu labai tvirtą nuomonę. Kaltinti vienišų mamyčių tikrai nekaltinu, kad jos tokios tapo, bet pats faktas man yra nepriimtinas. Savo šeimą vyrui reikia kurti nuo pradžios, nuo gražaus nulio. Ir aš tikrai ne idealistas, man irgi visko gali pasitaikyti gyvenime. Bet jei susiklostys taip, kad būsiu vienišas tėvelis, tai kitos moters kartu auginti vaikelį į savo gyvenimą nekviesiu. Kokie jau gaunasi rezultatai, su tokiais ir tenka gyventi, nebūtina žlugdyti vyro svajones turėti gražią šeimą be kažkieno praeities nuoskaudų.

95

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Na, visi turime savo nuomonę. Gerbiu žmones, kurie turi gyvenime gražių svajonių ir tikslų, bet...ne visiems pasiseka.
Turėjau gražią svajonę- būti laiminga su šalia esančiu vyru, sukurti gražią šeimą, tobulėti gyvenime ir jaustis mylima. Viskas sugriuvo kai sužinojausi, jog laukiuosi, jis man liepė jo negimdyti. Aišku, man net nekilo ranka to daryti- tai mano kūnas ir kraujas. Po kelių metų žeminimo, nesiskaitymo ir dar daug ko- as išdrysau išeiti iš namų- su vaiku ant rankų.
Džiaugiuosi, kad man likimas nusišypsojo, ir atradau gyvenimo prasmę.
Nenoriu daug visko pasakoti, bet...turiu nuostabų sūnų, kurį be galo myliu. Turiu nepakartojamą darbą, į kurį einu sušypsena veide ir žinau- aš tą darysiu visą gyvenimą. Studijuoju, bet ne neakivaizdinėse, o dieniniame skyriuje ir jau planuoju savo verslą.
Tik žinote ko trūksta??? Ogi žmogaus, kuris man patartų, kuris būtų šalia. Bet mūsų visuomenėje aš- VIENIŠA MAMA... Ir kam tokios reik? Neradau dar tokio. Labai keista, jog vyrauja nuomonė- ji su vaiku, jai reikia išlaikymo. Nežinau, ar aš praradau tikėjimą jais, ar tiesiog normalių vyrų mano kategorijai nėra big_smile

96

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Justina parašė:

Na, visi turime savo nuomonę. Gerbiu žmones, kurie turi gyvenime gražių svajonių ir tikslų, bet...ne visiems pasiseka.
Turėjau gražią svajonę- būti laiminga su šalia esančiu vyru, sukurti gražią šeimą, tobulėti gyvenime ir jaustis mylima. Viskas sugriuvo kai sužinojausi, jog laukiuosi, jis man liepė jo negimdyti. Aišku, man net nekilo ranka to daryti- tai mano kūnas ir kraujas. Po kelių metų žeminimo, nesiskaitymo ir dar daug ko- as išdrysau išeiti iš namų- su vaiku ant rankų.
Džiaugiuosi, kad man likimas nusišypsojo, ir atradau gyvenimo prasmę.
Nenoriu daug visko pasakoti, bet...turiu nuostabų sūnų, kurį be galo myliu. Turiu nepakartojamą darbą, į kurį einu sušypsena veide ir žinau- aš tą darysiu visą gyvenimą. Studijuoju, bet ne neakivaizdinėse, o dieniniame skyriuje ir jau planuoju savo verslą.
Tik žinote ko trūksta??? Ogi žmogaus, kuris man patartų, kuris būtų šalia. Bet mūsų visuomenėje aš- VIENIŠA MAMA... Ir kam tokios reik? Neradau dar tokio. Labai keista, jog vyrauja nuomonė- ji su vaiku, jai reikia išlaikymo. Nežinau, ar aš praradau tikėjimą jais, ar tiesiog normalių vyrų mano kategorijai nėra big_smile

Tai kad reikejo paklausyt savo draugo. Vaiku prisidaryt visada suspesi. O dabar kaltini visuomene. Pilna tu vienisu mamu ir tikrai ju daugelis nenori.

97

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arturas parašė:
Justina parašė:

Na, visi turime savo nuomonę. Gerbiu žmones, kurie turi gyvenime gražių svajonių ir tikslų, bet...ne visiems pasiseka.
Turėjau gražią svajonę- būti laiminga su šalia esančiu vyru, sukurti gražią šeimą, tobulėti gyvenime ir jaustis mylima. Viskas sugriuvo kai sužinojausi, jog laukiuosi, jis man liepė jo negimdyti. Aišku, man net nekilo ranka to daryti- tai mano kūnas ir kraujas. Po kelių metų žeminimo, nesiskaitymo ir dar daug ko- as išdrysau išeiti iš namų- su vaiku ant rankų.
Džiaugiuosi, kad man likimas nusišypsojo, ir atradau gyvenimo prasmę.
Nenoriu daug visko pasakoti, bet...turiu nuostabų sūnų, kurį be galo myliu. Turiu nepakartojamą darbą, į kurį einu sušypsena veide ir žinau- aš tą darysiu visą gyvenimą. Studijuoju, bet ne neakivaizdinėse, o dieniniame skyriuje ir jau planuoju savo verslą.
Tik žinote ko trūksta??? Ogi žmogaus, kuris man patartų, kuris būtų šalia. Bet mūsų visuomenėje aš- VIENIŠA MAMA... Ir kam tokios reik? Neradau dar tokio. Labai keista, jog vyrauja nuomonė- ji su vaiku, jai reikia išlaikymo. Nežinau, ar aš praradau tikėjimą jais, ar tiesiog normalių vyrų mano kategorijai nėra big_smile

Tai kad reikejo paklausyt savo draugo. Vaiku prisidaryt visada suspesi. O dabar kaltini visuomene. Pilna tu vienisu mamu ir tikrai ju daugelis nenori.

matu, kad ne visi ispruse zmones. o zinai, kad pirma karta atsikracius vaika didele tikimybe yra antro nebetureti? be to, tai yra vaikas. nusprendziau, kad geriau turesiu vaika, kad ir vienai teks auginti, negu neturesiu. koks po to vyras noretu moters, kuri net susilaukti vaiku negali? cia dar blogiau yra...
as nekaltinu visuomenes, tiesiog idiotiskas jos poziuris i tai

98

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Yra tikimybe bet ji tikrai nera tokia didele. Ir tikrai ji negali buti pagrindinis faktorius. Galu gale isivaikinsi.

99

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arturas parašė:

Yra tikimybe bet ji tikrai nera tokia didele. Ir tikrai ji negali buti pagrindinis faktorius. Galu gale isivaikinsi.

Bet tai kai juokingai skamba tavo pasisakymas. Svetimas vaikas (vienišos mamos vaikas) yra gyvenimo klaida ir niekas nenori tokių, bet va įsivaikinti kokių nors girtuoklių, neatskingų žmonių vaiką tai jau normalu ir priimtina???

100 (redagavo zilvis 2013-03-24 12:22)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Kai prie jusu prieini , jus pradedat vaizduoti kad jus nepasiekamos.Kodel nebuti paprastom. Mes gi jau subrende. Jus pacios apsunkinant dazniausiai,kai pasiulai rimciau bendraut-dazniausiai issigastat, arba reikalavimu kruva.O is pradziu tik silumos, supratimo,jausmu.. ir nevarykit ant vyru , susinervinau :::022

Justina parašė:

Na, visi turime savo nuomonę. Gerbiu žmones, kurie turi gyvenime gražių svajonių ir tikslų, bet...ne visiems pasiseka.
Turėjau gražią svajonę- būti laiminga su šalia esančiu vyru, sukurti gražią šeimą, tobulėti gyvenime ir jaustis mylima. Viskas sugriuvo kai sužinojausi, jog laukiuosi, jis man liepė jo negimdyti. Aišku, man net nekilo ranka to daryti- tai mano kūnas ir kraujas. Po kelių metų žeminimo, nesiskaitymo ir dar daug ko- as išdrysau išeiti iš namų- su vaiku ant rankų.
Džiaugiuosi, kad man likimas nusišypsojo, ir atradau gyvenimo prasmę.
Nenoriu daug visko pasakoti, bet...turiu nuostabų sūnų, kurį be galo myliu. Turiu nepakartojamą darbą, į kurį einu sušypsena veide ir žinau- aš tą darysiu visą gyvenimą. Studijuoju, bet ne neakivaizdinėse, o dieniniame skyriuje ir jau planuoju savo verslą.
Tik žinote ko trūksta??? Ogi žmogaus, kuris man patartų, kuris būtų šalia. Bet mūsų visuomenėje aš- VIENIŠA MAMA... Ir kam tokios reik? Neradau dar tokio. Labai keista, jog vyrauja nuomonė- ji su vaiku, jai reikia išlaikymo. Nežinau, ar aš praradau tikėjimą jais, ar tiesiog normalių vyrų mano kategorijai nėra big_smile