101

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Renata parašė:
Arturas parašė:

Yra tikimybe bet ji tikrai nera tokia didele. Ir tikrai ji negali buti pagrindinis faktorius. Galu gale isivaikinsi.

Bet tai kai juokingai skamba tavo pasisakymas. Svetimas vaikas (vienišos mamos vaikas) yra gyvenimo klaida ir niekas nenori tokių, bet va įsivaikinti kokių nors girtuoklių, neatskingų žmonių vaiką tai jau normalu ir priimtina???

va apie ta pati ir as pagalvojau atsakyma siam zmogui:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

102

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

zilvis parašė:

Kai prie jusu prieini , jus pradedat vaizduoti kad jus nepasiekamos.Kodel nebuti paprastom. Mes gi jau subrende. Jus pacios apsunkinant dazniausiai,kai pasiulai rimciau bendraut-dazniausiai issigastat, arba reikalavimu kruva.O is pradziu tik silumos, supratimo,jausmu.. ir nevarykit ant vyru , susinervinau :::022

Bet gi vien jausmais gyvas nebūsi wink Reikia kad ir žmogus žmogų suprastų ir turėtų apie ką kalbėtis ir bent jau panašiai apie pinigus galvoti (net jei ir nereikia, kad vienas kitą išlaikytų).

103

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

džiaugiuosi kad mane kažkas saugo nuo tokių riboto mąstymo žmonių smile

104

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Renata parašė:
Arturas parašė:

Yra tikimybe bet ji tikrai nera tokia didele. Ir tikrai ji negali buti pagrindinis faktorius. Galu gale isivaikinsi.

Bet tai kai juokingai skamba tavo pasisakymas. Svetimas vaikas (vienišos mamos vaikas) yra gyvenimo klaida ir niekas nenori tokių, bet va įsivaikinti kokių nors girtuoklių, neatskingų žmonių vaiką tai jau normalu ir priimtina???

Tai tau tureti svetima vaika yra nenormalu, o vyrui turet svetima turi but normalu. Vaikas kad ir girtuokliu tikrai neturi itakos jo auklejimui.
Tu pati sau priestarauji ir to nesuvoki. Is kur toks bukumas pas tave?

105

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arturas parašė:
Renata parašė:
Arturas parašė:

Yra tikimybe bet ji tikrai nera tokia didele. Ir tikrai ji negali buti pagrindinis faktorius. Galu gale isivaikinsi.

Bet tai kai juokingai skamba tavo pasisakymas. Svetimas vaikas (vienišos mamos vaikas) yra gyvenimo klaida ir niekas nenori tokių, bet va įsivaikinti kokių nors girtuoklių, neatskingų žmonių vaiką tai jau normalu ir priimtina???

Tai tau tureti svetima vaika yra nenormalu, o vyrui turet svetima turi but normalu. Vaikas kad ir girtuokliu tikrai neturi itakos jo auklejimui.
Tu pati sau priestarauji ir to nesuvoki. Is kur toks bukumas pas tave?

Visų pirma tai klausimas buvo skirtas tau, juk tai tau įvaikintas vaikas yra geriau nei vienišos mamos vaikas.
Be to, aš nesakiau, kad svetimas vaikas man galėtų būti problema. Priimčiau kito vyro vaiką kaip savą ir džiaugčiausi tapusi jo drauge, o jei man būtų suteikta proga atstoti vaikui mamą tai būtų visai gerai.
O kalbant apie vaikus iš vaikų namų tai dažniausiai ten papuola asocialių šeimų vaikai, kurie su savimi nešasi bagažą psichologinių ir fizinių problemų. Tačiau net ir tai manęs negąsdina...
Deja, tu nei vienokio nei kitokio vaiko negalėtum mylėti...

106

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arturas parašė:
Renata parašė:
Arturas parašė:

Yra tikimybe bet ji tikrai nera tokia didele. Ir tikrai ji negali buti pagrindinis faktorius. Galu gale isivaikinsi.

Bet tai kai juokingai skamba tavo pasisakymas. Svetimas vaikas (vienišos mamos vaikas) yra gyvenimo klaida ir niekas nenori tokių, bet va įsivaikinti kokių nors girtuoklių, neatskingų žmonių vaiką tai jau normalu ir priimtina???

Tai tau tureti svetima vaika yra nenormalu, o vyrui turet svetima turi but normalu. Vaikas kad ir girtuokliu tikrai neturi itakos jo auklejimui.
Tu pati sau priestarauji ir to nesuvoki. Is kur toks bukumas pas tave?

Itin mandagus budas diskutuoti su mergina. Paskutinis sakinys tiesiog nusviete, nuostabuji erudita, neieskanti zodzio kiseneje.

107

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Asmeniskai man jokio skirtumo mergina su vaiku ar ne. Vaikas juk ne daiktas, o irgi zmogus kuriam reikia meiles, silumos. Todel jei atsitiktu taip kad mano zmona turetu vaika is ankstesnes santuokos priimciau ji kaip savo

108

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Mindaugas parašė:

Asmeniskai man jokio skirtumo mergina su vaiku ar ne. Vaikas juk ne daiktas, o irgi zmogus kuriam reikia meiles, silumos. Todel jei atsitiktu taip kad mano zmona turetu vaika is ankstesnes santuokos priimciau ji kaip savo

na va,ne visi yra pries vaikus is kitu santuokos.su tokiu poziuriu ir gyventi lengviau bus manau tau:-)

109

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Tikrai suprasiu moteri kuri bande issaugoti savo santuoka ir jei nepavyko vyras paliko ja, nes buvo neatsakingas ir t.t
Bet jokiais budais neprasidesiu su ta kuri pasidaro vaika su duo su kuriuo net seimos kurt negalvojo. Nes dar pasikartos ankstesnis scenarijus.....

110

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arturas parašė:

Tikrai suprasiu moteri kuri bande issaugoti savo santuoka ir jei nepavyko vyras paliko ja, nes buvo neatsakingas ir t.t
Bet jokiais budais neprasidesiu su ta kuri pasidaro vaika su duo su kuriuo net seimos kurt negalvojo. Nes dar pasikartos ankstesnis scenarijus.....

va būtent, visko gyvenime būna smile aš pati nesuprantu moterų kurios turi 3 vaikus nuo skirtingų vyrų ir kaltina likimą "jog gyvenimas nesusklostė" smile

111

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arturas parašė:

Tikrai suprasiu moteri kuri bande issaugoti savo santuoka ir jei nepavyko vyras paliko ja, nes buvo neatsakingas ir t.t
Bet jokiais budais neprasidesiu su ta kuri pasidaro vaika su duo su kuriuo net seimos kurt negalvojo. Nes dar pasikartos ankstesnis scenarijus.....

Arturai, kaip gali moteris pati pasidaryti vaika? :::810
Taves paklausius atrodo, kad tu tame net nedalyvausi, ji pasidarys, o tu kaltas liksi...

112

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Saulė parašė:
Arturas parašė:

Tikrai suprasiu moteri kuri bande issaugoti savo santuoka ir jei nepavyko vyras paliko ja, nes buvo neatsakingas ir t.t
Bet jokiais budais neprasidesiu su ta kuri pasidaro vaika su duo su kuriuo net seimos kurt negalvojo. Nes dar pasikartos ankstesnis scenarijus.....

va būtent, visko gyvenime būna smile aš pati nesuprantu moterų kurios turi 3 vaikus nuo skirtingų vyrų ir kaltina likimą "jog gyvenimas nesusklostė" smile

Pagaliau bent viena supranta ka as turiu galvoje smile

113

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Vilma parašė:
Arturas parašė:

Tikrai suprasiu moteri kuri bande issaugoti savo santuoka ir jei nepavyko vyras paliko ja, nes buvo neatsakingas ir t.t
Bet jokiais budais neprasidesiu su ta kuri pasidaro vaika su duo su kuriuo net seimos kurt negalvojo. Nes dar pasikartos ankstesnis scenarijus.....

Arturai, kaip gali moteris pati pasidaryti vaika? :::810
Taves paklausius atrodo, kad tu tame net nedalyvausi, ji pasidarys, o tu kaltas liksi...

Yra vienas dalykas kai abu tevai nori vaiko, o yra antras dalykas kai moteris nori vaiko. Nes apie vaiko gimima arba aborta sprendzia tik moteris. Vyru nuomone buna niekam neidomi.

114

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arturas parašė:
Vilma parašė:
Arturas parašė:

Tikrai suprasiu moteri kuri bande issaugoti savo santuoka ir jei nepavyko vyras paliko ja, nes buvo neatsakingas ir t.t
Bet jokiais budais neprasidesiu su ta kuri pasidaro vaika su duo su kuriuo net seimos kurt negalvojo. Nes dar pasikartos ankstesnis scenarijus.....

Arturai, kaip gali moteris pati pasidaryti vaika? :::810
Taves paklausius atrodo, kad tu tame net nedalyvausi, ji pasidarys, o tu kaltas liksi...

Yra vienas dalykas kai abu tevai nori vaiko, o yra antras dalykas kai moteris nori vaiko. Nes apie vaiko gimima arba aborta sprendzia tik moteris. Vyru nuomone buna niekam neidomi.

Ir jau kai moteris nori vaiko, tai vyrui visiskai nera kaip nuo to apsisaugoti, ar ne? smile

115

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Moteris gali apgauti kad geria kontraceptikus. Arba gali juos pamirst isgert. O prezervatyvai buna kad plysta.

116

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arturas parašė:

Moteris gali apgauti kad geria kontraceptikus. Arba gali juos pamirst isgert. O prezervatyvai buna kad plysta.

tokia situacija gali nutikt,,dabar moteru ivairiu pasitaiko:)

117

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Sudėtingiau susirasti,nes jau nebežiūri į patinkantį vyrą kupinomis meilės ir atsidavimo akimis:)  išsiskyrusi-vadinasi,jau turėjo " ne tą" .  Ir jei kažko gyvenime nori pasiekti,stengiesi ,kad šalia tikras vyras būtų ,o ne asiliukas.  Vaikas-akivaizdžiai mažiau laiko pasimatymams,ieškojimams. Bet pasiseks vistiek:)

118 (redagavo tinsanis 2013-07-22 15:56)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Rita parašė:

Sudėtingiau susirasti,nes jau nebežiūri į patinkantį vyrą kupinomis meilės ir atsidavimo akimis:)  išsiskyrusi-vadinasi,jau turėjo " ne tą" .  Ir jei kažko gyvenime nori pasiekti,stengiesi ,kad šalia tikras vyras būtų ,o ne asiliukas.  Vaikas-akivaizdžiai mažiau laiko pasimatymams,ieškojimams. Bet pasiseks vistiek:)

su viskuo sutiksiu kas cia pasakyta tiesos daug,,netgi nustebes kiek jos daug,,,bet asiliukas?cia tas ex?kuris gavo ko norejo ir poto pasake ate yra asiliuko vietoj ar daugiau mergina kad pasirinko toki ir gimde tokio vaika?jai kad ir koks buvo ex asiliukas tai kaip vadinsis vaikas?

119

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Na,gal išsireiškiau su žargonu:D man asiliukas toks vyras-kuris be savo nuomonės bet kuriuo klausimu. Duodi paėst-ės. Jei surasi darbą -dirbs. O aš čia ne apie savo buvusį,o kokio tikrai nenorėčiau

120

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Rita parašė:

Na,gal išsireiškiau su žargonu:D man asiliukas toks vyras-kuris be savo nuomonės bet kuriuo klausimu. Duodi paėst-ės. Jei surasi darbą -dirbs. O aš čia ne apie savo buvusį,o kokio tikrai nenorėčiau

a nu ir vel sutiksiu ...sian perdaug sutinku,bet tenka...