21

Re: Kaip Mesti Gerti?

kliedesys ir tiek.pasitkejimas nelygu pasiekimui...

22

Re: Kaip Mesti Gerti?

.. Reik prisigert tiek, kad reanimacijoje pabust---žinokite, kaip ranka nuima visus norus gert, rimtai--išbandyta savo kailių..DDD

23

Re: Kaip Mesti Gerti?

Sutinku  su  Lariu,   ne  vienas  gavęs  iš  gydytojų  prognozes   jei  gersi  ilgai  netempsi 
meta  gerti  arba  rukyti  DDD

24

Re: Kaip Mesti Gerti?

daugybe ir priesingu zinau,pasake kad mirs bet ir toliau gere ruke ir narkomanino.ir numire netgi.

25

Re: Kaip Mesti Gerti?

jo sutinku keli pazistami buvo viskas pasake gersi uzsilenksi tai nafik dar labjau gert pradejo nu ir ka atsimenam dar kartais mes juos

26

Re: Kaip Mesti Gerti?

nera 100% vaistu ir patarimu vadinas.

27

Re: Kaip Mesti Gerti?

Sudauzyk stiklines bokalus,kad nekiltu noras ir nebutu kur ipilt big_smile big_smile big_smile tongue  drauge taip padare tai daba uz kampo vartoju ta skysti big_smile big_smile tongue

28

Re: Kaip Mesti Gerti?

Vyrai  gėrė ,vyrai  gers  kol  žemelė  apsivers.
Tie  kuriems  ir  gydytojai   nebepadeda   ,telieka  nusigerti  ir  žemelėn  sulysti,nes  jos  neapvers.:::854

29

Re: Kaip Mesti Gerti?

Patariu isbandyti vaistus ''Revia'' - maziausiai pusei metu, ir daug daug darbo su savo psichologija. Tai yra pakeisti Aplinka, jei reikia draugus, uzsiimti megstama veikla, sportuoti, buti aktyviam.
Dar rekomneduoju perskaityti Alleno  caro knyga sia tematika.
Sekmes.
PS. viskas yra imanoma smile

30

Re: Kaip Mesti Gerti?

Alhogolizmas tai liga ir viienintelis vaistas nevartojimas jokio alhogolio....

31

Re: Kaip Mesti Gerti?

va jum isvada rukyti bjauru gerti nesveika blemba bet mirti sveikam neapsimoka:::a52

32

Re: Kaip Mesti Gerti?

yra kam nepatinka mano nuomone, kaip man daugelio is jusu. pasitaisau. jei kam is tikro domina kaip mesti gerti ir jaucia turintis problema, kreipkites i mane. nesiulau jokiu koo, burtu ar dar kokiu ismislu. tiesiog zinau ka reikia daryti ir kaip tvarkytis su tuo, jei yra noro.

33

Re: Kaip Mesti Gerti?

Dekui...

34

Re: Kaip Mesti Gerti?

Jo,sveikam mirti neapsimoka kaip sako Ramunas big_smile tongue  geriau koki vezy ar liga pasigaut nors jau liga turiu iprotis buti neblaiviam :DD  bet darbe budamas nedarau to veiksmo 100%  dar iki to nenuejes tongue  pvz: darau ta gramely vienas ir velniop ant piktu jusu nuomoniu,as dar gyvas ir dziaugious kad nemires tongue tongue  jei pvz del jusu nuomoniu mest ta iproty,geriau pasikart :DD  mano laiptineje yra samanes taskas nesikeikiant ir is mano sandeliuko pasiieme dviratuka nuplese spyna **** .....   geriau kreipkit demesio tokius veiksmus o ne kaip mest katik pradejusiam gert tongue tongue   PASIZADU pats sau kad samanes nezadu uostyt ragaut,o kam salia yra valstybine imone prekiaujanti gerimais big_smile tongue  taip kad samagoncikus reik tvardyt kuo greiciau ...  kai pamatau laiptinej koki zulika nerakinu jam kodiniu lauko duru daznai,o gal butent jis man ir nukniso sandeliuka ...  aj krc velniop uzteks to mano romano siai dienelei tongue tongue  aisku daba cia kaip nauja tema pasipils daug nuomoniu pamatysit 100%  geru blogu zodeliu ..........

35

Re: Kaip Mesti Gerti?

Irmis parašė:

Jo,sveikam mirti neapsimoka kaip sako Ramunas big_smile tongue  geriau koki vezy ar liga pasigaut nors jau liga turiu iprotis buti neblaiviam :DD  bet darbe budamas nedarau to veiksmo 100%  dar iki to nenuejes tongue  pvz: darau ta gramely vienas ir velniop ant piktu jusu nuomoniu,as dar gyvas ir dziaugious kad nemires tongue tongue  jei pvz del jusu nuomoniu mest ta iproty,geriau pasikart :DD  mano laiptineje yra samanes taskas nesikeikiant ir is mano sandeliuko pasiieme dviratuka nuplese spyna **** .....   geriau kreipkit demesio tokius veiksmus o ne kaip mest katik pradejusiam gert tongue tongue   PASIZADU pats sau kad samanes nezadu uostyt ragaut,o kam salia yra valstybine imone prekiaujanti gerimais big_smile tongue  taip kad samagoncikus reik tvardyt kuo greiciau ...  kai pamatau laiptinej koki zulika nerakinu jam kodiniu lauko duru daznai,o gal butent jis man ir nukniso sandeliuka ...  aj krc velniop uzteks to mano romano siai dienelei tongue tongue  aisku daba cia kaip nauja tema pasipils daug nuomoniu pamatysit 100%  geru blogu zodeliu ..........

kaskur girdejau posaki gerk pries darba gerk po darbo gerk per darba bet niekada negerk vietoj darbo

36

Re: Kaip Mesti Gerti?

O tu bent karta samanes paragauk o paskui snekek... Samane kokybiskai padaryta 10000000 kartu geresne uz ta bruda parduotuveje pardavinejama. + vieno degtines butelio savikaina su visu ipakavimu ir etikete grubiai tariant apie 4 lt. sudaro visa kita atiduodame legalizuotam banditui valstybei ir uz tai gauname nuoda nuo kurio kaip nuo kaukolinio lievo zinoma neapankama bet ryte ne  kaip buna... Kai tuo tarpu nuo kokybiskos samanes ryte buni kaip niekur  nieko net ir po didelio kiekio..
Tiesiog valdzia nemegsta konkurentu ir kartu su lobi suda kaip uz gera keturgubai brangiau parduoda...
Dar vienas paradoksas kuris tik LR ir gali nutikti tai kai premjeras ministras viesai pries TV kameras vartoja samane kuri jo pacio vyriausybeje yra uzdrausta, tai yra vartoja nelegalu produkta, giriasi ji vartojantis ir ta uzdrausta produkta giriantis... Bet kur kitur po tokiu fokusu jis kita diena lektu is posto bet tik ne LR...

37

Re: Kaip Mesti Gerti?

Nusigeria zmones, kaip zinia, del aukstesniu idealu stygiaus gyvenime. Kai nera ko siekt, nera prasmes stengtis vardan aukstesniu tikslu, kuomet aplink apsidaires matai tik masyvu demotyvacijos srauta, nuolatos tau bandanti "atmerkti akis" kaip beprasmiska yra kazko siekt, realizuot savo svajones ir atskleist savaji potenciala - priemi gyvenima kaip pilka egzistencija, ir nusirites pasigeri. Nes daugiau niekas gyvenime nebedomina.

Tokiu atveju zmogui nepades nei koduotes, nei psichiatrai; jis nenustos gert net zinant jog jo organizmas nebepernesa alkoholio del rimtu sveikatos sutrikimu. Visokiausio plauko projektai, siulantys greitai ir efektyviai atsikratyti alkoholizmo ir kitoks magiskas **** neveikia. Tai tik budas is nelaiminguju ismelzt pinigu.

Kad nustot gert pirma reikia aiskiai suvokti jog tavo gyvenimas nepriklauso niekam kitam apart taves paties, ir tik tu nulemi kaip ji pragyvensi.

Alkoholizmo problema nera viena atskira problema, tai viena is daliu viso paveikslo, i kuri ieina daugybe problemu, priklausomybiu, zalingu iprociu, aplamai visko, kas palaiko regresa. Ziurekit placiau i pasauli.

38

Re: Kaip Mesti Gerti?

Jo, Videl, parasei visiska tiesa... tik va kur yra bajeris... tas atsibudimas, saves suvokimas, susikalbejimas pagaliau su savim, kodel vieniems jis atgyja, nu kitiems dauzyk galva su smailiu plaktuko galu... niekaip...
Imu save kaip pavyzdi, nuvariau save iki nesamones, 18 metu pralakiau, aisku bandziau visas tas parasas, kurias tu minejai, kodai, burtai..... zodziu, bet viena diena prasibudau, aisku ne be pagalbos, vienas vienintelis pokalbis su psichologe- viskas, atrodo kazkas cipa galvoje pakeite.... kazkas pasakytu, kad tarkim iskeiciau alkocholi i kazka kita, na radau gyvenime prasme, nieko panasaus, neturejau ir neturiu su kuo ji pakeisti, bet prasmes gerti taip pat nebematau, nusigerti nebijojau, numirt taip pat, nebijau ir dabar nei to nei ano, bet va nebegeriu ka nori daryk....
Tai va man ir klausimas iskyla, cia nuskilo, ar seip visiems ateina laikas sansui, tik vieni juo pasinaudoja, kiti nepastebi ir tiek....? Tie kurie nores pabriedint apie dievo pagalbas ir panasiai, nenusisnekekit, negadinkit dienos, ji ir taip siandien ne dovanele...

39

Re: Kaip Mesti Gerti?

klausimas iskyla, cia nuskilo, ar seip visiems ateina laikas sansui, tik vieni juo pasinaudoja, kiti nepastebi ir tiek

Labiau visgi linkciau prie minties jog tavo atveju kazkur gyliai tau visa tai jau uzkniso iki gyvo kaulo. Gal but buvo kazkokia dalele suvokimo jog taip toliau nera prasmes testi, ir pasitaikius tinkamai stimului radai sau jegu motyvuoti save kad vel atsistot ant koju gyvenime. Beto psichologas psichologui nelygu - priklauso kaip viska pateikia zmogui.

Paminejei kad pasikeite viskas po pokalbio su psichologe. Tokie radikalus pokyciai kaip zalingu iprocu atsizadejimas gali buti itakoti stipriu jausmu, pvz meiles arba stiprios aistros.

As savo gyvenime geriau daug ir stipriai, nejauciant saiko. Buvau priprates prie zoles apsinesant kone kasdien. Galu gale atejo diena kai paprasciausiai nustojau. Principingai meciau ir uzdraudziau sau, tol kol nesubresiu. Subrendes kitaip pradejau ziureti i alkoholi. Dabar isgeriu kartais, martini ar vyna, nebejauciu intereso lakt iki apsivemimo tai ka net neskanu gert. Zinau savo normas ir neprievartauju organizmo.

40

Re: Kaip Mesti Gerti?

klausykite,biciuliai ,mieli as geriau iki tol kol atsiduriau partko 15 vilniuje randasi,ir 2 kartus lygonineje.tai zinote,mečiau db gerti ir rukyti,man gerai dirbu tik kad **** neturiu paneles,nes daiuguma reikia pinigu restoranu ir panasiai,**** paskutinis,pinigai laimes neatnesa manau:)