21

Re: Meile trunka 3metus

apie koki gi dieviska jausma kalbam, jei tos meiles kiekvienas reikalaujam tik is kito, ir sau? Patys stengiames del meiles minimaliai, o persekiojam mylimaji pagal visa programa, visai nepalikdami jam erdves, laisves... Poto ta vargsa dar ir apkaltinam, kad mus palieka neistveres, ale, ziurekit, koks paleistuvis smile . Mes nebemokam megautis vienas kito draugija, ziurim i savo partnerius kaip i priesininkus, mylimus zmones bandom isprausti i kazkokius kazkieno sugalvotus standartus, zodziu, patys keliam itampa, ar tik ne tai ir vadinam meile?.. O gal... meile yra tik sexas ir nuvalkiota buitis?..
... Jei stengsimes vienas kita palaikyti bet kokioje situacijoje, suprasti, net jei mylimas zmogus padare klaida ir gailisi, jei domesimes juo nuosirdziai, dalinsimes buiti ir emocijas, jei nebijosim daryti mielu staigmeneliu vienas kitam, gal visdelto ta meile su visais savo privalumais tesis biski ilgiau nei tris metus smile ...

22

Re: Meile trunka 3metus

smile vyrai supranta po savaites ar dviejų kad nemyli smile o moterims tai užtrunka 3 metus !! Patvirtinu shi faktą !

23

Re: Meile trunka 3metus

Arunas parašė:

smile vyrai supranta po savaites ar dviejų kad nemyli smile o moterims tai užtrunka 3 metus !! Patvirtinu shi faktą !

Hahaha maladets cia geras postas !!!!

Tik , kad man kyla itarimas , kad yra atvirksciai ... cia vyrai 3 metus svaigsta , o mergos is karto galvoja "plet koks lopinys" , bet per 3 metus as ji pakeisiu big_smile big_smile , o paskui kai pakeicia ji taip kaip norejo tai joms tas ju kurinys pradeda labai nepatikti big_smile

24

Re: Meile trunka 3metus

J ♥ l i t a parašė:

...girdėta situacija iki skausmo visiems ar ne? Patarimas vienas - nesiblaškyti ir džiaugtis tuo ką turi. Jei tavęs nevertina, negerbia, nesupranta, tai ir eina pas kitą. Dabar kenti tu, o vėliau už šį poelgį kentės ji. Ir žinai kodėl, todėl, kad nesikalbėjote ara nebuvote atviri. O melo kojos trumpos, visi tai žinojo, ir žino ir žinos. .Užbėgdama įvykiams už akių, pasakysiu dar ir tai, kad visi pripažįsta savo kaltes ne anksčiau, tai vėliau, kai įsitikina, kad kartais reikia laiku įsiklausyti į tai, ką vis dėlto sako ar jaučia kiti (kita pusė) wink reikia labai gerai išanalizuoti esamą situaciją, kad ji netaptų prisiminimu, kančia ar pagunda smile Tad linkiu visiems gerai žinoti, ką daro, dėl ko tai daro ir bent jau pamąstyti kuo tai galėtų baigsis ar tęsis.
- Meilė galingesnė už mirtį, tad ji begalinė ir  jei tikėsite, kad ji trunka tris metus taip ir bus :::817 Aš tikiu meile iš pirmo žvilgsnio ir ką, sakysite, kad taip nebūna? Man buvo ir ne kartą :::817

Na, su pirma pastraipa tai kaip ir sutinku, bet su paskutiniu sakiniu... Meilė negali gimti iš pirmo žvilgsnio, nes tai iš esmės prieštarauja meilės sąvokai. Juk myli konkrečią asmenybę, konkretų žmogų. Iš pirmo žvilgsnio gali įsimylėti tik kažkokį įvaizdį, kažkoką vieną žmogų, o ne asmenybę, nes jos tu nepažįsti. O meilė, ta , taip sakant, tikroji (agape, ar net philia) peržengia net mirtį. Ne mylinčiojo, bet mylimojo mirtį.
O visokie susižavėjimai gali ir metus, ir du, ir mėnesį trukti.

25

Re: Meile trunka 3metus

" Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi;
      Meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta.
      Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudos,
      Nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga,
      Nesidžiaugia neteisybe,
      Su džiaugsmu pritaria tiesai.
      Ji visa pakelia, visa tiki,
      Viskuo viliasi ir visa ištveria.
      Meilė niekada nesibaigia. "

26

Re: Meile trunka 3metus

Labai geras klausimas  kaip sekasi tiems kurie vadovaujasi protu o ne jausmais ? Kiek tada trunka meilė ??

Nerijus parašė:

O ar daznai buna tikra, ilgalaike meile be pradinio susizavejimo, kaip manote? Kas esate tai patyre? wink

27

Re: Meile trunka 3metus

Manau neilgai, nes čia jau ne meilė, o santykiai iš išskaičiavimo wink

28

Re: Meile trunka 3metus

O man ne DZYN parašė:

Manau neilgai, nes čia jau ne meilė, o santykiai iš išskaičiavimo wink

Bet nebūna tokių didelių šuolių, praregėjimų kaip po didelės meilės tai ir santykiai stabilesni turėtų klostytis.

29

Re: Meile trunka 3metus

Lina parašė:
O man ne DZYN parašė:

Manau neilgai, nes čia jau ne meilė, o santykiai iš išskaičiavimo wink

Bet nebūna tokių didelių šuolių, praregėjimų kaip po didelės meilės tai ir santykiai stabilesni turėtų klostytis.

O kiek ilgai ištversi be meilės?

30 (redagavo O man ne DZYN 2013-09-24 14:21)

Re: Meile trunka 3metus

Arba, ką darysi, kai pamilsi iš tikrųjų? Gyvensi su tuo su kuriuo stabilu ir kiekvieną rytą vakarą galvosi apie tą kurį myli? Juk tai ištisa kančia...

31

Re: Meile trunka 3metus

O man ne DZYN parašė:

Arba, ką darysi, kai pamilsi iš tikrųjų? Gyvensi su tuo su kuriuo stabilu ir kiekvieną rytą vakarą galvosi apie tą kurį myli? Juk tai ištisa kančia...

Na asmeniškai aš daug ką atiduočiau, kad sužinočiau ką reiškia mylėti neesu patyrusi tokio jausmo todėl vis dar ieškau kartas nuo karto pagalvodama ar būtina ta meilė ar galima ir be jos.

32

Re: Meile trunka 3metus

Lina parašė:
O man ne DZYN parašė:

Arba, ką darysi, kai pamilsi iš tikrųjų? Gyvensi su tuo su kuriuo stabilu ir kiekvieną rytą vakarą galvosi apie tą kurį myli? Juk tai ištisa kančia...

Na asmeniškai aš daug ką atiduočiau, kad sužinočiau ką reiškia mylėti neesu patyrusi tokio jausmo todėl vis dar ieškau kartas nuo karto pagalvodama ar būtina ta meilė ar galima ir be jos.

Gal galima ir be jos, bet ar verta? smile

33

Re: Meile trunka 3metus

Lina parašė:
O man ne DZYN parašė:

Arba, ką darysi, kai pamilsi iš tikrųjų? Gyvensi su tuo su kuriuo stabilu ir kiekvieną rytą vakarą galvosi apie tą kurį myli? Juk tai ištisa kančia...

Na asmeniškai aš daug ką atiduočiau, kad sužinočiau ką reiškia mylėti neesu patyrusi tokio jausmo todėl vis dar ieškau kartas nuo karto pagalvodama ar būtina ta meilė ar galima ir be jos.

Kaip tik taip daugelis merginų ir galvoja ):) kad ir be meiles gali pragyventi smile o va be materialinių vertybių ne;)

34

Re: Meile trunka 3metus

Arunas parašė:
Lina parašė:
O man ne DZYN parašė:

Arba, ką darysi, kai pamilsi iš tikrųjų? Gyvensi su tuo su kuriuo stabilu ir kiekvieną rytą vakarą galvosi apie tą kurį myli? Juk tai ištisa kančia...

Na asmeniškai aš daug ką atiduočiau, kad sužinočiau ką reiškia mylėti neesu patyrusi tokio jausmo todėl vis dar ieškau kartas nuo karto pagalvodama ar būtina ta meilė ar galima ir be jos.

Kaip tik taip daugelis merginų ir galvoja ):) kad ir be meiles gali pragyventi smile o va be materialinių vertybių ne;)


Tu ne mergaite smile kad žinotum kaip merginos galvoja big_smile materialinės vertybės tik lašas jūroj

35

Re: Meile trunka 3metus

Lina parašė:
Arunas parašė:
Lina parašė:

Na asmeniškai aš daug ką atiduočiau, kad sužinočiau ką reiškia mylėti neesu patyrusi tokio jausmo todėl vis dar ieškau kartas nuo karto pagalvodama ar būtina ta meilė ar galima ir be jos.

Kaip tik taip daugelis merginų ir galvoja ):) kad ir be meiles gali pragyventi smile o va be materialinių vertybių ne;)


Tu ne mergaite smile kad žinotum kaip merginos galvoja big_smile materialinės vertybės tik lašas jūroj

Prajuokinai smile:):).. Gal būt is tavo puses taip nėra ! Bet daug merginų yra tokiu , kurioms tai yra svarbiau !! As pats ta faktą žinau ish savo gyvenimo istorijos wink

36

Re: Meile trunka 3metus

Arunas parašė:
Lina parašė:
Arunas parašė:

Kaip tik taip daugelis merginų ir galvoja ):) kad ir be meiles gali pragyventi smile o va be materialinių vertybių ne;)


Tu ne mergaite smile kad žinotum kaip merginos galvoja big_smile materialinės vertybės tik lašas jūroj

Prajuokinai smile:):).. Gal būt is tavo puses taip nėra ! Bet daug merginų yra tokiu , kurioms tai yra svarbiau !! As pats ta faktą žinau ish savo gyvenimo istorijos wink

na nzn kaip ten būna ir dėl ko tau taip atrodo gal pats kaltas niekada nereikia stengtis kažko papirkti pvz jei panele nerodo jokio nuolankumo tai nereikia bėgioti iš paskos su glėbiais gėlių ir viliojančiais pasiūlymais o taip jūs dažnai darot

37

Re: Meile trunka 3metus

Tu tiesi sad , ka ten su gelem nustebinsi dabar... Vat jai kokia kelione ar visa gyvenimą ant padekliuko pasiulyciau ):):)....

38

Re: Meile trunka 3metus

Arunas parašė:

Tu tiesi sad , ka ten su gelem nustebinsi dabar... Vat jai kokia kelione ar visa gyvenimą ant padekliuko pasiulyciau ):):)....

Pirmai reikia turėt ką pasiūlyt o tik po to galvot kas bus jei bus neesam tokios blogos

39

Re: Meile trunka 3metus

Lina parašė:
Arunas parašė:

Tu tiesi sad , ka ten su gelem nustebinsi dabar... Vat jai kokia kelione ar visa gyvenimą ant padekliuko pasiulyciau ):):)....

Pirmai reikia turėt ką pasiūlyt o tik po to galvot kas bus jei bus neesam tokios blogos

smile:) ir ish viso to , išvada seka - jai atsiras vaikinas kuris turės ka pasiulyti smile tai ir pasimausite be meiles wink

40

Re: Meile trunka 3metus

Arunas parašė:
Lina parašė:
Arunas parašė:

Tu tiesi sad , ka ten su gelem nustebinsi dabar... Vat jai kokia kelione ar visa gyvenimą ant padekliuko pasiulyciau ):):)....

Pirmai reikia turėt ką pasiūlyt o tik po to galvot kas bus jei bus neesam tokios blogos

smile:) ir ish viso to , išvada seka - jai atsiras vaikinas kuris turės ka pasiulyti smile tai ir pasimausite be meiles wink

Turėtų turėt labai gerai ką pasiūlyti smile kad dėl to išdrįstum paaukoti savo laisvę, kantrybę ir jausmus net neįsivaizduoju kas tai turėtų būt ....aš tavo vietoj taip nepykčiau ant tokių merginų jos daug daugiau išsižada ir atiduoda nei kad gauna nemanau kad materialinės vertybės tiek vertos smile bet čia tik mano nuomonė.