21

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Kestai, na matai lietuvoje daugelis merginu yra barakudos daugelis jos sprendzia apie zmogu tik pagal isore ir tai apgailetina ju pasamone,kad vaaa mazdaug turi nauja bmw, ar mersa, tai sitas kietas, su situo draugausiu, kaip zmogus asmenybe, moteriai tikrai nebusi visos moterys ziuri i vyro pinigine, nes taip jau yra, nes lietuva yra labai biednas krastas ir daugeliui moteru, vyras yra kaip pajamu saltinis visom prasmem,siaip tau patariu, vaziuoti i europa kur studijuoti, susipazinsi su kitu tautybiu merginomis, jos tikrai yra paprastesnes ir ne tokios pasikelusios, esu tai ne karta isitikines.

22

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

vyrai,jus cia susiradote,norejau poaklausti paneliu sau moteru ar nea?:) realybeje ta prasmia susitikimams,kaip?:)

23

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kestas parašė:

bet as esu optimistas,tai galvoju kad bus viskas ok,bet manau kad nea velnio nebus,bet **** gerai ir taip man gyventi:)istykruju tai nea:(

tu ko apsirijai? big_smile Esi optimistas ir viskas bus gerai, bet manai, kad nebus viskas gerai? Ir tau gerai, ir sitaip gyvent, bet istikruju tau negerai sitaip gyvent? Vaikine, tu gal pas gydytoja apsilankyk, arba mesk tuos pigius narkotikus. Viename sakinyje du priestaravimai sau ir daugiau niekas nepasakyta...siaubas. Dar stebiesi, kad nedomini paneliu big_smile Nekeista.

24

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

supratau,bet aciu as nesiruosiu niekur studijuoti,nes esu bukas,nesuprtasčiau nea velnio tuopse moksluose,o del dirbti i uzsieni reikes po kokiu 5 metu pabandyti arba anksčiau kas ten zino gal ten susirasiu sau mnotery pvz lenkaite,rusaite,ar dare klokia,tu teisus bvisu 1000 procentu seni,Promo,bet neturiu pazystamu,o be pazystamu manau **** vienas varyti ten kaip manai?:)

25

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

as nevartojku,juyokiu markotiuku,seni,atsiciukink,beto lkad klaidas darau man vienodai nepatinka,tegul neskaito gi perskaytomai rasau o nea herogligfus koklius,nereikia man jokiu gydytoju:)

26

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

tai kaip jas domini tu seni idomu,savo [pigiais triukai?:) ar pinigais? manau taip

27

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

o9 kad panelem,lietuvoje,tik pionigai rupoi daugumai,tai cia faktas kaip blynas,nieko daugiau nepasakysi,ir bmw,mersas koks dar kokia prabanga visos myli jos bet manau nea prabangoje esme,o viduje,ir suvokime,kam tu gyveni.bnety cia tik manoji nuomone,nzn visu gi skyrtiongi mastymai yra gyvenimo eigoje gyvenant:

28

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

sekmes jum vyrai,einu nuo pc

29

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Cirkas big_smile

30

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kestas parašė:

tay vat esu kestutis man 22 metai negeriantis,nerukantis,ieskausi paprastos paneles kury ziuretu,nea i pinigine,o i zmoghaus vidu,ir suvokima,ir nea kiek ko esi baiges,nes lietuivoje manau universiteta baigti,yra nevisiem visom,beviltiska,bet dauguma diorba paskui,arba dar blogiau gauna pasalpas,arba nieko negauna,baigusios univerus,gi daug tokiu,yra,arba i masinos geruma,yr pvz,kaip daugumai restoranus geresnius nueiti ir panasiai,bet cia tyk mano nuomone,vyrai kokia jusu,arba moterys parasykite:)yra tam vidus,supratiumas,ir suvokimas ,pagarba,ir dar daugelis dalyku,o del pinigu uzdarbio,manau ;laimes neatnesa,jie,aisku reikia ju tam kad gyventu,turetum ka pavalgyti,apsirengti,beto esu nerukantis,mečiau,negeriantis,mečiau,dirbantis,man uztektu pvz minimalaus atlyginimo iasgyventi,nzn kaip jum,nes pinigai tyk gadina zmogu manau,bet čia tyk mano nuomone,nzn kaip jusu nuomone yra:),jei ka parasykit argumentu kas:)

pirma bent rasyt ismoktum hmm

31

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

neturi reiksmes tas rasymas,ko jus visi prie to rasymo pristiojate? big_smile

32

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Nu jo neturi reiksmes,isivaizduoju dabar po tavo situ prirasymu,pasipyle merginu laiskai tau big_smile

33

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kestas parašė:

neturi reiksmes tas rasymas,ko jus visi prie to rasymo pristiojate? big_smile

Nes daugiau nei puse neina suprast ka tu prirases esi. Tai kaip galim bendraut su zmogum kai tu jo nesupranti ?:D

34

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Yra reikšmė, ką ir kaip rašai. Nors man yra tekę daug ko skaityt, bet tavo, sorry, rašliavos ir labai norėdama dorai neįkertu. Minčių kratinys, vienos kitoms prieštarauja, kai kurių žodžių suprast išvis neįmanoma... Tavo rašytą tekstą galima suprast tik remiantis taisykle "žmonės skaito žodžiais, o ne raidėmis, svarbu tik, kad pirma ir paskutinė raidės būtų savo vietose". Arba - gerai įkalus pigaus alkoholio, kai, anot liaudies išminties, "blaivas nesupras, girtam nerūpės". Kitaip - prapultis. Šiaip normalų tekstą skaitau pakankamai greit, bet su tavuoju užtrukau.....

Antra, nepatinka merginoms tokie, sorry, myžniai, kurie verkia, bet nieko nedaro, nes "ai, vis tiek nieko nepavyks". Mums irgi nepatinka pasikėlę ir toliau savo nosies nematantys tipai. O tokių daug...

Na gerai, baigiu... Tik tai pabaigai - sakai, internete nesvarbu, kaip rašai, su klaidom ar be jų. Gal. Bet daug kas laikosi nuomonės, kad taip rašydamas negerbi ne tik tų, kam reikės tai, ką prirašai, skaityt, nei savęs.

35

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Aha, ir dar apie pinigus. Aš tiesiog paprastai ir pragmatiškai išklosiu. Pažiūrėkim į (tarkim, optimistišką) ateities variantą. Taigi, susirandi merginą. Sakai, esi rimtas, ištikimas ir bla bla bla... Viskas OK, Sugyvenat vaikutį. Mergina tuo metu dirbt negali, kas juos abu (gerai, jei vienas vaikutis gimė) išlaikys? Vargšas bedarbis vyrukas? Ar jai, palikus vaiką/-us vyrui, reikės lėkt uždirbinėt šeimai pinigų?

36

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

neivoiena,nerase,man dar beto,manau viskas ten suiprantama yra ,ten yra gyvenimo faktai surasyti,o nea blevizgos kokios,beto manau jei nesupranti,ka as ten parasiau ,tai tavo bedos,ten gryni faktai apie dauguma moteru lietuvoje,kurioms tik piniogai galvoi o nea dar kas kode jos uz uzsieniečiu teka ir panasiai,aaa?:).mano nuomone tokia yra,kaip mane suprsti,nesupranti,gi viskas aiskiai,patrasyta,apie dauguma lietuvoje gyvenanciu moteru,ar as klysttu vyrai aaa?:)

37

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

eik siena.partavetri ruta, arba karves pamelzti o nea cia mane mokynk,kaip man rasyti,ir ka man rasyti,kas nores supras,nerasau gi arabiskai,o lietuviskai rasau,atsibuskite,beto esu negeriantys,tai nereikia man jokio alkoholio,pigaus,jei tau reikia nueik ir prisigerk poigaus alkoholio ir voliokis pakrumi:)

38

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

jei kiti palieka,savo vaikus,nereiskia kad visi tokiue,beto as dirbu,ir dirbhciau abietkur kad tik butu zmona ir vaikas pavalge,bet gio jus gal;vojate kad jei vienas kitas toiks,tai visi tokie:)vyrai manai ruta,klysti,tu labai klysti:)

39

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

nereikia niekur beto lekti i joki uzsieni ar kur uztenka gi lietuvioje,dirbti,nereikia gi su moterim savo ir baiku gyventi su mylijonine saskaiytya nemanote,manau uztenka biski pinigu,o svarbiausia kad butu,be pykciuo seimoje,pagarba,supratimas,meile,viduje,atvirumas,ir dar daugelis dalyku,bet kiekvieni kitaip,paiomkite fakta kas 5 moterys patiria smurta ,paaiskinkite,kas cia yra lietuvoje ta prasmia,seimose,as taip negalečiuau pasielgti,geriau iseičiau is namu kur o nea musčiau ja:)

40 (redagavo ramunas 2012-12-27 11:18)

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

jo pacanas tau Ruta patarima dave ir gan nebloga.daryk isvadas kol nevelu naudokis proga bet dar jaunas su laiku suprasi.ir nustok tu cia kisti savo praeiti gyvenk dabartimi