61

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Nu cia gruodzio menesio topas big_smile  Bahcuriukui ir isgert stato ir p....t  gali duot. Zinai ne kiekvienam toks dziaugsmas tenka.Turetum jaustis isskirtinis ;D

62

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

nju nueik i kluba ir pamegink gal tau pavyks,beto manau reikia tyk pakalbeti su jom normaliai ir viskas ok bus,p[rie ko čia topas,nieko isskyrtinaus nera nueiti ir pana nusikabinti,i kluba kitam gal sudetinga ,man nea:)

63

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Ryti, tu tik nepavydėk big_smile

64

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

as jauciuosi nieko neiskyrtinis o kaip visi gyvenu kvepuoju,egzistuoju dar:)

65

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

bet db nevaikstau i klubus pradejau dirbti,tai zinai svarbiau darbas negu klubai,betoi ieskau is vidaus zmogaus tikrai,o nea vienai nakciai:),ir rymtai ziurincios i gyvenima ,o nea pro rakto skilute:)

66

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

beto as tyk pasakiau siulo pastatyti,skirk kur stato ir siulo ,as atsisakau nmes man ira nepatogu is paneles imtyiu kanors pinigus ,ar gerimus ar dar ka,seni:)beto nepaqsakyciau kad sex expertas,esu:),tiesiog esu paprastasi rtiek niekuom nepasikeles:)

67

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

,o klube man panois stato sidrus,ir panasiai o nea s .  Cia tavo citata zmogau  :)Pasiziurek i savo rasytas zinutes ir nereiks gincytis wink Be to Kaip supratau dabar is tavo kalbos,tai del sekso gali prikabinti pana ir jai nerupi pinigai?  Tai labai paprastos panos ten pas tave klubuose wink Kur cia yra sakyk ?:) Juokauju big_smile

68

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

ane o kokiose tu cia klubuose paimsi ka nors? Kestai, kaip cia rasai del gramatikos, as nesikabineju, bet ,kad klubuose kazka paimti yra labai sunku, nebent sumokesi kaip shalavai, arba turi buti uzsienietis, kebabas koks ar panasiai... del tokiu lietuves isprotejusios yra, o jeigu Lietuvis esi, tai banas!

69

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Tai pabandyk su joms rimciau ka nors po to smile Juk ne taip greit viskas vyksta .Turiu omeny meile ir santykius.Prisikabink,bendrauk,susitikinek ir su laiku pamatysi ar tavo zmogus ar ne smile Juk nuo to viskas ir prasideda,ar tiu manai,kad pasakysi as rimtas,nerukantis ir pan ir iskart su tavim zenysis merginos smile

70

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

o siaip pagalvok, kam tu esi reikalingas? niekam, tokia ziauri realybe! Sveikas atvykes i suaugusiuju pasauli.Moteris siais laikais nieko nenori nei mokytis sunkiai, nei dirbti, O KAM ? geriau susirasti turtinga dede ir vaidinti meile, merginoms gi patinka saldus melas ir tiek, jaunai mergaitei is kaimo atvykus i didmiesti, reikia finansu, tai va suranda turtinga sponsoriu, praleidzia su juo savaitgali gauna 500-1000lt ir gyvena, o kitos tai vazineja, pas draugus ale i uzsieni, kas 2 savaites(eskortai labai populiarus tarp lt merginu) tai va, dabar daugeliui merginu buti barakuda yra visai Super, sako cia nieko blogo... atsisaudo banaliom ir tusciom frazem: yra paklausa yra ir pasiula...
ateityje bus dar blogiau. Nes visas pasaulis del zaliu popieriuku degraduoja.

71

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Rytis parašė:

Tai pabandyk su joms rimciau ka nors po to smile Juk ne taip greit viskas vyksta .Turiu omeny meile ir santykius.Prisikabink,bendrauk,susitikinek ir su laiku pamatysi ar tavo zmogus ar ne smile Juk nuo to viskas ir prasideda,ar tiu manai,kad pasakysi as rimtas,nerukantis ir pan ir iskart su tavim zenysis merginos smile

na supranti mergiotes issiblaivo ir pabega buna gi :::037

72

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

ryti visuose klubuose ju yra,nzn dar sakyk nepatykesiu,o del tu sidru tai sakau tik kad sioulo kokteilius man ir tiek,o kad del statymo,tai patykek paprasyčiau po pokalbio gal ir pastatyutu ,bet as nea toks ,man pinigai nieko verti,yra palyginus su pagarba suvokimu zmogaus ir supratimu,aisku ju reikia tam kad gyventum bet taip tai jie nieko verti,man asmeniskai,nzn kaip jum vyrai:)

73

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

promo,ta prasmiaq klube kokiame,daug tokiuų klubu,yra aš pvz nusikabines buvau pasylaiziau,inai man siule kokteilia as atsisakiau,neturejkau tyk jos kur nusivesti,beto neturejau dar telefono,bet be telefono,nusikabinau,tai vat yra paprasta,reikia tyk kalbeti kuo daugiau o nea tyleti,ir manauū bus nice,bet man jau nusibodo tos salavos,barakudos:)ieskau jau ilgalaikes gyvenimo drauges,gal netš zmonos busimos,supranti ,yra skyrtumai,tarp salavu ir normaliu panu,bet dauguma ju uzimtu jau,tai beda:)

74

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

ajsku kad nea teisus tu esi Ryti,reikia ja pazynti,nes buna ir dauguma dvyveidziu is pradziu,geros nuosirdzios o paskui jau,atskleidzaia savo pyktasias savybes,ir blogasias,bet aš greitai,manau moku atpazynti,ar inai siurbele , nuotykiu ieskotoja,ar rymta,nea pagal isore,o pabendraves kokia 1 h uztenka,manau ir jus mokate:)

75

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

teysinmgai,sakai litu pasidaro ir jom,gerai ,bet manau is kaimu nuosirdesnes ir istykimos paneles yra,o nea kaip is kitu,didmesčiu ir panasiai,as pvz esu,istykimas,buciau istykimas nes zionau 100 procentu tai,nesugundytu manes kita niekaip,nes esu gan uzsyspyres ,o man uztektu vienos moters ,ir man  butu gerai su ja bet jei inai mane isduotu,tiesiog paimciau ir nebetyket pradečiau panelemis,bet manau taip nebus ir susirasiu padoria istykima,nuosirdzia atvira panele ,manau dar tiokiu turi buti lietuvoje:),kaip posakis yra naxaliavu i uksus slatki,isvertus nemokamai ir actas saldus,beto kas 5 moterys patiria smurta fizini lietuvoje ,seimose skaičiau,bet jos to nesako niekam nes manau bijo kad vyrai uzmus jas,tai vat as tai negalečiau pakelti rankos,tiesiog paimčiau  jeigu butu situacija,susypykus,iseičiau is namu kur kitur pabuciau ir grisciau po kutrio laiko o nea mustis,ar dar kaip ten isidirbineti is moters savo kaip buna,tai vatbet gi toks jau tas pasaulis,nebus gi visada visose seimose gerai viskas,ir kad taikiai gyventume,taip nebuvo nebuna ir nebus,nju taip nieko bvlogo,gi nera jom,bet jos savo kuna pardavbineja perkeltine prasmia **** cia big_smile,butentį pinigai seni valde valdo ir valdis o del ju panos pasiryzusios vyskam manau jeigu turi pinigu tu dievas esi ir draugu bury turi,ir paneliu kiek nori krusi,o kai ju neturi,tai ir draugu dauguma nusigrezia ir paneles eik eik ir panasiai,taip jau yra,bet tie pinigai manau prazudys jas pacias,nes nei meiles,laimesdziaugsmo,silumos ir tai toliau netanesa jie o tyk turek beda poto,paimkit ytuos pop zvaigzdes,aktorius ,dainininkus,turi karjera pinigu lkaip šiferio,kaip sakoma fanewru pilnos kisenes o protas iki ko daveda iki narkotiku paskui ale liuja,ior mirtis alivose buna,man pvz db reiketu tik atsiskaityti anstoliamir as buciau laimingas,bet dirbdamas atsyskaitysiu,ir gyvensiu kai[p gyvenu,pvz as esu sveikas laimingas,kad nerukau,negeriu,mečiau situos brudus ,ir manau kiekvienam ateina isbandymu dienios kai meile kaliana tau i sirdi,mnanau ir as nea išskyrtinis,tad ir pas mane kazkada ateis ,bet kaip sakoma ateis laikas bus ir vaikas:)

76

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

prieko cia isiblaivo,as su girtomis nebendrauciau beje,nes neidomu su jom,ir myletis manau butu neidomu,nes paskuyi dar i policija paduotu,kad isprievartavo mane jis,paskui turek beda 7 metus kaleime kokius,

77

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

bendrauti tai gal bendrauciau,ten biski netaip parasiau:)

78

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

beto manau su girta myletis,tas pats kas gumine drozti inai nieko nejaustu uzmigtu manau jei girta kaip tapke,jeigu jus su girtomis varynejat;)es tai cia jau jusu bedos,as nea nes tyai yra jos negerbimas,ir saves negerbi manau:)

79

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kestai, aprimk, tu jau sumusei visus rekordus...Per diena prirasai tiek, kiek visi like forumo lankytojai per savaite.

80

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

tai vat as rekordinin bkas,esu nice,bet cia trik pradzia dar temu idesiu kokiu,gi smagu pabnedrauti:)( as beto realybeje pasakau 20 zodziu o panele ,ar ten kok kitas zmogus speja tik 2,3 pasakyti,tai vat,bet panelem patinka ,manau kai daug bendrauja,vaikina:)