81

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

ramunas parašė:

jo pacanas tau Ruta patarima dave ir gan nebloga.daryk isvadas kol nevelu naudokis proga bet dar jaunas su laiku suprasi.ir nustok tu cia kisti savo praeiti gyvenk dabartimi

Kokį patarimą? Kad nesuprantu aš to raidžių kratinio.... Na gal iš kokio dešimto karto dašuto..... Ir ką - kas pasikeis, jei aš paravėsiu šieną ar pamelšiu karvę? Anas nuo protingesnis nepasidarys.:::a55

82

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Rūta parašė:
ramunas parašė:

jo pacanas tau Ruta patarima dave ir gan nebloga.daryk isvadas kol nevelu naudokis proga bet dar jaunas su laiku suprasi.ir nustok tu cia kisti savo praeiti gyvenk dabartimi

Kokį patarimą? Kad nesuprantu aš to raidžių kratinio.... Na gal iš kokio dešimto karto dašuto..... Ir ką - kas pasikeis, jei aš paravėsiu šieną ar pamelšiu karvę? Anas nuo protingesnis nepasidarys.:::a55

o tu nesuk galvos cia ir as nelabai susigaudau.tai jam sidra sulo tai jis mete gerti.tipo issigyde bet panasu prie piliuliu priprato

83

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

tai kad manau tu tam skyrta tiuk,esi,o del rasymo kam reikes tas supras rasau beto nea arabiskai,o lietuviskai:)tai cia dar siule, pries simta metu atgal,o db jau negeriu nerukau sportuoju biski,ir dirbu,beto ko čia as jum nepazystu nei jusu nei ka turiu atsakyti,pats gal ir narkata vartoji kokias piliules vaistu nemegstu negeriu as ju supranti?

84

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

nu saunuolis sportuoji gerai

85

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

tokių 'negeriu, nerūkau, sportuoju biski,ir dirbu' yra ne vienas ir ne du. Šimtai. Tūkstančiai. Ir jie turi merginas. Arba ir neturi. tik neturintys neverkšlena. Taip, ir mes tavęs nepažįstam, bet, po velnių, klausei patarimo? Mes atsakėm. nepatinka? A čia jau ne mūsų bėdos. Aš irgi su beraščiais nebendrauju, bet jei pasitaiko koks įdomus variantas - kodėl gi ne. BET. JEI pasitaiko. O tarp tokių  beraščių bent man pasitaikė tik nykūs nuobodos.... O nuobodžiai ir daug tratantys nuobodos merginoms nepatinka. Ypač toms, kurioms norėtų patikt.

86

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

aisku kad saunuolis,sportas atgaivina,siela kazkaip ten sakoma,yra labiau pasitiki,savcimi ir seip dvasiškai gerai jautiesi,as tema parasiau,kodel taip yra?:) o nea kilausiau jusu:D,kaip suprantate,panele kuri ziuri i pinigines stori,beta tukstanciu negerianciu,nerukanciu,nera lietuvoje,nereikia lele cia man aiskinti,nesamoniu,poasiskaytik sttytika kadanors:) arba dar kokioje kitoje šaly:),prie ko čia verkšlena,tiesiog parašiau tema ir toiek ir norejau,nuomones,suzinoti,kitu zmoniu o tu cia pradejei pasakas rasyti,eik i kita tema ir rasyk,jei nepatinka tau šyta tema,manau pas atve nepasitaiko big_smile o tu nenuobodi,esi hyperakytyvi alei?;D prieko čia rastis berastis nedasunta,man jausmuose suvokime,meileje,pagarboje,atvirume,ir dsar daugeli fdalyku ira prasme gyvenimo o nera klaip jis raso ar ka baiges yra supraskit dieve brangus mielieji:) nbet jei jum kitaip šviečia nea mano reikalas yra,ka darantys tratantis,isversk syta zodi man big_smile,kaip noretu,jei man reiketu pasimylejimui susirasčiau klube,stotije,salia beto gyvenu stoties arba bare,arba dar kur,o as ieskausi rymtos,ir kaip rasiau nea siurbeles,ir seip ne tokios kad kaip buna,nupirk man kailinius vyras nenuperka,arba tren koki papuosala,nenuveda i restorana,dar kur ir skyriai,tyk nesakykite kad nebuna taip nepatikesiu:)

87

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

beto spotrtas ugdo zmogaus pasamone ir seip hgerai jautiesi visados zvalus ir panasiai,o kai rukai geri nesportuoji blogfa visalkaika,ir negerai,pats zinau nes buvau tam liune pats vuos nemiriau,esu mates ir labaoi blogo ir labai gero gyvenimo,tai zinote,man tas gyvenimas db atrodo kaip rojus palyginus su praijusiu,kuris buvo kaip juoda  giltyne laukianti,pokol ateisi pas ja,tai db pradejau nauja balta gybvenima,ir tyk truksta poros dalyku man iki pilnos laimes :)vat taip tai galite cia rasyti ka norite,keli is jusu teysingaoi mastote,bet vat tu ruta klysti daugeli sakyniku savo bet gi kiekvienas kitaip sutvertas yra bendrayuti:)

88

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

pvz:mano pazystama,paliko,panele del zinote ko todel kad nenupirko kailiniu,kaip jum,ir as nemeluoju cia jam db 37metai,tai vat cia kai jam buvo 27 kazkur pasakojo buvo,matote kaip buna:) materialus dalykai svarbesni manau daugumai paneliu negu kas yra siredije ,viduje,supratime,meileje ir taip toliau:)

89

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

bet cia mano nuomone,tyik jus manikite kaip norite:)

90

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

nu bet tu ir nuoboda..... merginoms tik pinigai svarbu, vidus nesvarbu, aš sakau - aš žinau, o jūs visi esat neteisūs, blablabla..... Ketvirtam puslapy diskusija, o tu vis apie tą patį. Tai kas mums belieka? Ir mes apie tą patį. Oi, kaip smagu normaliai panai bendraut su tokiu "iškalbingu" jaunuoliu... a, tiesa... Kaip matau, patarles labai mėgsti cituot. Tai te tau dar viena - 'meilė ateina ir praeina, o valgyt norisi visada'.

91

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

prie ko cia neteisus toiesog manau kad nea visom o dauguma taip yra,ir as nenuobodus esu beto manau kad tu vyrus uzknisi su savo tokiom kalbom tdl ir nebendrauja su tavimi jie senmerge,tai o apoie ka man rasyti apie pievas laukus,as rasau kaip uyra is tiesu nedasunta nerasynek,rasyk i kita tema,kaip bendrauti,su manim jokia nebendrauja,ir tebunie,yra kaip yra vadinasi toks mano lykimas jau,kiekvienam ira skyrtas gyvenimas ,ir kaip ji nugyventi,tegu jos bendrayuja,su tais kurie turi mersus bmw,ir pinigu,nes taip ir yra teysybe,faktai o as gi tusčiais esu neturiu ne sentalo kam as reikalingas paprastas sales darnbuotojas ,beyt as turiu daugiau negu pinigus sirdi vidu gera suprįatima, ir dar daug daluyku,amanu kada susirasiunea tai laukia vienatve,ka cituoti,jeigu tu raSAI NESAMONES ,AS TAVE TAISAU TIESIOG,ka dar viena,ateina ,gal pas atve ir praina,pas ,mane kai ateis ,tai ir neiseis:)nebent jeigu ioseis tai daugiau nepamylsoiu manu nes,manau mylesiu viena karta gyvenime,jeigu siurasiu tokia,sau skyrta,jeigu nea tebunie,tegul taip ir  lieka tada,ant maistoaš užsidirbsiu,o man mylijono nereikia nes pinigai zmogu gadina,mane tikrai sugadintu,zinau pagal savo bruozus:) tai vat toks tas gyvenimas mazytis,ner prieš ka varžytis:)

92

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

ramunas parašė:
Rūta parašė:
ramunas parašė:

jo pacanas tau Ruta patarima dave ir gan nebloga.daryk isvadas kol nevelu naudokis proga bet dar jaunas su laiku suprasi.ir nustok tu cia kisti savo praeiti gyvenk dabartimi

Kokį patarimą? Kad nesuprantu aš to raidžių kratinio.... Na gal iš kokio dešimto karto dašuto..... Ir ką - kas pasikeis, jei aš paravėsiu šieną ar pamelšiu karvę? Anas nuo protingesnis nepasidarys.:::a55

o tu nesuk galvos cia ir as nelabai susigaudau.tai jam sidra sulo tai jis mete gerti.tipo issigyde bet panasu prie piliuliu priprato

Neeee, nesuku. Man atrodo, atsakymą radau. http://forumas.ieskok.lt/viewtopic.php? … 02#p272702
Tos trys paros, matyt, turėjo lemtingą poveikį.  Šiaip, sako, Naujojoje Vilnioje gan beviltiškus gydo....

93

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

tai vat:D

94

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

oba. Adminai, aūūūū  - atviras grasinimas susidorot

95

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

juokauju,aisku,bet zinai ten mane nuo alkoholio gyde ,o nea nuo durnumo,yra visai skyrtingi dalykai:)

96

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

taip dekite man bana uz tai kad parasiau, big_smile

97

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

as taiup ir padariau meciau gerti:)

98

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

koks grasinimas,nematau:D

99

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kestas parašė:

...ka darantys tratantis,isversk syta zodi man...

Tratėti - šnekėti, plepėti

ot košmaras big_smile

100

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kode kosmaras as faktus destau kaip yra pasauli sitameo tu nesamones rasai cia:)