41

Re: istekejusi

Konstantinas parašė:
dalija parašė:

Visi santykiai apsimoka...jie ismoko tam tikru tiesu. O tie zmones,kurie nenori mokytis mano,kad lengviau ieskoti kitu . Bet juk pradejus darba reikia ji uzbaigti,  o ne sunkumams iskilus mesti ta ir griebti kita. Manau,supratus jog sis pasirinkimas vel buvo blogas tik parodo,kad esi pats dar nepasiruoses priimti esamos situacijos,negali suprasti saves,vadinasi net begiojimas nuo vieno partnerio pas kita,tera savianalize. O tai irgi naudinga informacija. Nes"kaip pasiklosi,taip ir issimiegosi."


gal galetum placiau pakomentuoti kokiu tiesu gali ismokti santykiai su istekejusia moterimi?) kad paskui mane pradetu kaltinti kad sugrioviau kazkieno seima?) griaukite savo gyvenimus patys be mano pagalbos) sunkumus reikia iveikti bet mastantis vyras analizuoja situacija daug zingsniu i prieki ir jis visada pagalvoja ar verta isivelti i si reikala. ir didziausias klausimas ar istekejusi moteris yra to verta?) dazniausiai kaip tik sioje situacijoje rezultatas nevertas pastangu. vyrai yra racionalus pas vyrus viskas apgalvota.  ir dar toks problemos aspektas: jeigu moteris buvo neistikima savo buvusiam/esamam vyrui yra didele rizika kad ji paliks ir isduos ir savo nauja vyra. tokia moteris yra nepatikima ja negali pasitiketi nes jeigu meluoja esamam vyrui ji meluos ir naujam.

   Pirmiausiai, tai save jau gerbiantis zmogus tikrai zino,kad "uzimtieji" turi, kuo ir su kuo ,uzsiimti ir i ju seimas nelenda.  Jei visi "laisvieji" zinotu savo vieta po saule,tai ir nebutu isdavysciu.
  Klausi ko galima ismokti is bendravimo su istekejusia moterim? Taigi tik pabendraves greit suprasi,kad tai yra niekur nevedantys,komplikuoti ir neramus santykiai.
O del partnerio-es ,neistikimybes yra ir tokia versija:jei vienuose santykiuose tu isdavei,tai kituose santykiuose isduos tave. Va ir viskas pasverta po lygiai. Kaip sauksi ,taip atsilieps...

42

Re: istekejusi

Klausi ko galima ismokti is bendravimo su istekejusia moterim?

Aš tai manyčiau, kad ištekėjusios moterys yra galbūt brandesnės. Jos kitaip žiūri į vyrus ir kitaip juos vertina, sugeba išlaikyti balansą santykiuose ir spinduliuoja didesniu moteriškumu. Bet čia gal tik man taip atrodo. big_smile

43

Re: istekejusi

Istekejusi ir nelaiminga..? Cia kur ivyko toks stebuklas? Jei nelaiminga, tai skirkis. Jei istekejusi ir turi meiluzi - k...!

44

Re: istekejusi

Svajone parašė:

esu istekejusi,taciau nesu santuokoje laiminga.noreciau rasti visu pirma gera drauga su kuriuo kartais galetume praleisti gerai laika,paplepet,padiskutuot.gyvenu Kaune

tai manau bedu susirasti toki nekils tik va su lova jau bus sunkiau nes visi galiunai o kai reikai mergina patenkinti buna labai liudna big_smile

45

Re: istekejusi

Tai galima kada pačiai patogu

46

Re: istekejusi

As esu santuoje tarsi  laiminga, kažkiek prisitaikiau, bet neturiu draugiu, nes negali ju buti is principo.  Daug pavyduoliu, kurie apsimeta draugais, kad pasisildytu sekme. Patarimas, nieskok draugu labai intensyviai, ieskok po biski, tarsi tau nebutu sarbiausia. Zinau, kad tau sunku, o komentarai negailestingi. Tu esi tu, nesitikek, kad kiti ispres tavo problemas, zinok tu ne viena ....

47

Re: istekejusi

Lijana parašė:

As esu santuoje tarsi  laiminga, kažkiek prisitaikiau, bet neturiu draugiu, nes negali ju buti is principo.  Daug pavyduoliu, kurie apsimeta draugais, kad pasisildytu sekme. Patarimas, nieskok draugu labai intensyviai, ieskok po biski, tarsi tau nebutu sarbiausia. Zinau, kad tau sunku, o komentarai negailestingi. Tu esi tu, nesitikek, kad kiti ispres tavo problemas, zinok tu ne viena ....

tokios mintys dazniausiai ateina sociu gerbuviu uzkistoms moterims. Nukirpti finansine bambagysle ir spirti per duris lauk. Aciu tam sviesuoliui kuris isrado teisines sutartis, sudaromas pries vedybas.

48

Re: istekejusi

Lijana parašė:

As esu santuoje tarsi  laiminga, kažkiek prisitaikiau, bet neturiu draugiu, nes negali ju buti is principo.  Daug pavyduoliu, kurie apsimeta draugais, kad pasisildytu sekme. Patarimas, nieskok draugu labai intensyviai, ieskok po biski, tarsi tau nebutu sarbiausia. Zinau, kad tau sunku, o komentarai negailestingi. Tu esi tu, nesitikek, kad kiti ispres tavo problemas, zinok tu ne viena ....

Jetuz, sprogsta visi is pavydo :::044ypac visos, draugiu negali but is principo nes bijai, kad nuvilios nabaga nes pati nesijauti tvirtai ir vyriskis sale linkes i neistikimybe. Draugu ji mat naktimis iesko, tai jai esi tarsi laiminga ir prisitaikius tai ko nekurstai namu zidinio, ko kaip valkata pazinciu svetainei ieskai vyru, santuoka tai darbas, o ne voliojimasis po svetimus guolius.

49

Re: istekejusi

OLA parašė:
Lijana parašė:

As esu santuoje tarsi  laiminga, kažkiek prisitaikiau, bet neturiu draugiu, nes negali ju buti is principo.  Daug pavyduoliu, kurie apsimeta draugais, kad pasisildytu sekme. Patarimas, nieskok draugu labai intensyviai, ieskok po biski, tarsi tau nebutu sarbiausia. Zinau, kad tau sunku, o komentarai negailestingi. Tu esi tu, nesitikek, kad kiti ispres tavo problemas, zinok tu ne viena ....

Jetuz, sprogsta visi is pavydo :::044ypac visos, draugiu negali but is principo nes bijai, kad nuvilios nabaga nes pati nesijauti tvirtai ir vyriskis sale linkes i neistikimybe. Draugu ji mat naktimis iesko, tai jai esi tarsi laiminga ir prisitaikius tai ko nekurstai namu zidinio, ko kaip valkata pazinciu svetainei ieskai vyru, santuoka tai darbas, o ne voliojimasis po svetimus guolius.

Gal ji cia iesko vaikystes draugu, buvusiu klasioku ar siaip verslo partneriu.... kodel iskart valkata big_smile

50

Re: istekejusi

va, OLA atsirado, jau linksmiau bus smile
pritariu, reikia but principingai. jeigu negerai santuokoj, tai is pradziu skirkis, o tada jau kitu variantu ieskok. pats ant tokios buvau pakliuves. pora menesiu po pasimatymu su manim, gryzdavo i dar esamo vyro lova. itariau is karto, tik ...ai, pats buvau gerokai iklimpes, nors ir irodymu nelabai surinksi tokiu atveju. bet kai po ''ilgu ir laimingu'' bendro gyvenimo metu pamaciau, kad situacija kartojasi, parodziau duris ta pati vakara. todel vyrai, bukit solidarus ir budrus. su vedusiom prasideti ne tik kad negarbinga, bet ir paciam nenaudinga (ilgalaike prasme). su tokiom moterim situacija kartojasi, liksit ir jus po kiek laiko ant ledo, jos jau tokios. o moterys, prasyciau ant manes nepykti. kol nerasiu sau tinkamos, piktas ant jusu visu busiu kaip velnias. o jeigu rasiu.. na, tada paziuresim smile

51

Re: istekejusi

Jeigu jau pasirašei sutartį, tai gyveni pagal ją. Arba nutrauki sutartį ir tada ieškai. Tas pat galioja ir vyrams.

52

Re: istekejusi

Todel ir nereikia skubeti tu sutarciu pasirasineti. O, kad jauni suprastu, o seni galetu....:::008

53

Re: istekejusi

Esu vedes.noreciau rasti visu pirma gera drauge su kuria kartais galetume praleisti gerai laika,paplepet,padiskutuot.Ir nesikistume i vienas kito givenima.Beto noriu rasti moteri viresne uz save 35 iki 40m esu panevezietys

54

Re: istekejusi

Svajone parašė:

esu istekejusi,taciau nesu santuokoje laiminga.noreciau rasti visu pirma gera drauga su kuriuo kartais galetume praleisti gerai laika,paplepet,padiskutuot.gyvenu Kaune

Kas čia ? Sakoma, kad gėjai geriausi moterų draugai...:::008

55

Re: istekejusi

Marina parašė:
Svajone parašė:

esu istekejusi,taciau nesu santuokoje laiminga.noreciau rasti visu pirma gera drauga su kuriuo kartais galetume praleisti gerai laika,paplepet,padiskutuot.gyvenu Kaune

Kas čia ? Sakoma, kad gėjai geriausi moterų draugai...:::008

Deja negaliu atsakyti nes ne gejus esu

56

Re: istekejusi

Nope, gėjai su vyrais, nebent dirbtų kokioj grožio industrijoj.

57

Re: istekejusi

Svajone parašė:

esu istekejusi,taciau nesu santuokoje laiminga.noreciau rasti visu pirma gera drauga su kuriuo kartais galetume praleisti gerai laika,paplepet,padiskutuot.gyvenu Kaune

У всех бед одно начало: сидела барышня скучала

58 (redagavo Andre 2023-11-30 23:51)

Re: istekejusi

Konstantinas parašė:

У всех бед одно начало: сидела барышня скучала

Tai puikiai iliustruoja rusiškas filmas Мусорщик, 2001 metų smile Gal kam bus įdomu, vaidina geri aktoriai

https://youtu.be/iSjb9ELC1qo?si=TQpuiyin7TzTzbeP