81

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Kaimiete? Geriau būti iš kaimo,nei asfalto vaikas,tarp konteinerių užaugęs;)

82

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

normalu.:)

83

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

toks jausmas, kad visi forumai tik jums ir skirti, kur nueini, ten tie patys žmonės ir tie patys pykčiai:::911

84

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Manau kad dar yra nesuvyriskeja ir iesko,kas pakeistu ju tikraja mama.

85

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Jurate parašė:

Manau kad dar yra nesuvyriskeja ir iesko,kas pakeistu ju tikraja mama.

o jaunutes nesumoteriskeja visa gyvenima ir iesko kuo vyresniu.

86

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

nesvarbus parašė:
Jurate parašė:

Manau kad dar yra nesuvyriskeja ir iesko,kas pakeistu ju tikraja mama.

o jaunutes nesumoteriskeja visa gyvenima ir iesko kuo vyresniu.

galbūt, bet klausimas apie vaikinus smile

87 (redagavo Valdas 2013-09-27 11:52)

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Galbūt pagrindinė priežastis, bent iš mano patirties, kodėl norisi bendrauti su vyresnėmis merginomis ir moterimis (ne visomis, bet) ta, kad pirmas ir svarbiausias bent man kaip vaikinui dalykas bendraujant, gyvenant su mergina yra kad ji neknistų man proto ir nepriekaištautų. Tai yra visiškai būtina normaliai, gerai, teigiamai savijautai. Dvidešimtmetės įprastai daug skundžiasi, dažnai rodo nepasitenkinimą ir daug priekaištauja. Joms daug kas nepatinka ir daug kas negerai. Dažnai jų žodžiai prasideda raidėmis 'ne...' O pirmasis gamtos dėsnis gyvenime su vyru yra 'Jokių priekaištų' smile Nes į priekaištus įprastai būna neigiama reakcija, atsiranda neigiami jausmai, o neigiami jausmai yra neigiama savijauta, kurios turi nebūti. Vyresnė moteris tikriausiai dažniausiai jau žino ko jai reikia ir tai pasiima, dėl ko savijauta dažniausiai būna teigiama ir tuo pačiu elgesys būna teigiamas. Bei turi daug daugiau patirties ir bendravime su vyrais, tai yra kaip elgtis, kad būtų gerai. Tai yra jos ne sako, kas negerai, o labiau ramiai kalba apie tai, ką padaryti, kad būtų geriau ar tiesiog ką reikia padaryti, kad būtų taip kaip reikia. Konstruktyvus elgesys dėl didesnės patirties, daugiau žinių. Teko kurį laiką bendrauti su 37 metų moterimi ir tikrai gera kalbėtis, būti kartu (viskas užsibaigė, nes man reikėjo kitokios išvaizdos moters, dėl ko nebuvo traukos bei nuo kai kurių jos reakcijų, kurios buvo pastoviai besikartojančios ir nekintamos, man atsirasdavo neigiami jausmai, dėl ko buvo išvada, kad jos įgimtos į mano tam tikrą elgesį, kas sutampa su vandenių - skorpionų daliniu netinkamumu). Jos elgesys kaip moters su vaikinu buvo toks, kokio ir reikia maloniai savijautai. Bent man tai yra svarbiausia gyvenime poroje. Nepaisant to, kad natūraliai dažniausiai norisi mylėtis su neseniai subrendusiomis merginomis, kas yra įgimta, dėl to labiau traukia prie jų (manau tas pats instinktas traukia ir vyresnes prie neseniai subrendusių ar bent jau taip atrodančių vaikinų - ne gyvenimui kartu, o mylėjimuisi, tai yra pasidauginimui. Ne kartą teko matyti kaip 40-45 metų moteris šalia manęs ima taisytis ir taisytis plaukus, gražiai šypsotis ir kitaip flirtuoti su manimi), bet maloniam gyvenimui kartu būtina maloni savijauta bent jau didžiąją dalį laiko. O tokia ji būna šiuo atveju su teigiamai besijaučiančia mergina, moterimi, kurios ir elgesys toks, nuo kurio vaikinui, vyrui neatsiranda nemalonūs jausmai, o būna teigiama, maloni savijauta ir abipusis supratimas. Gal taip smile

88

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

o tetuka kai renkasi jaunos tai jau normalu?
jauni vaikinai ima vyresnes nes jos neisaukstina tiek save, na isskyrus siame forume esancias.
jaunos merginos ima tetukus del pinigu, gaila, bet jaunutes nedraugauja o parsidavineja. faktas.
tai cia irgi apie smegeneles deretu susimastyt, ir apie pajuokas.

Dabar ėmei ir pasakei už visas jaunas  merginas :D gal kai kurios ir parsidavinėja, aš nieko nesakau... bet jei nesugebi susišaudyt sau jaunos gražios merginos tai jau čia tavo problema, o ne ju... :)

89

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Šiandien kaip tik dar kartą pagalvojau apie tai, kodėl vyrai nori vyresnių moterų. Statistiškai moterys gyvena ilgiau nei vyrai, vien tai manau yra gana didelis paskatinimas ieškoti vyresnės, o tiksliau, čia labiau paskatinimas moterims, ieškoti jaunesnio. Manau dauguma romantikų svajoja apie gyvenimą su antrąja puse iki pat grabo, taip sakant, kad senatvėje nereikėtų jaustis vienišam.

Čia ne mano mintis, girdėjau vieną vyrą per tv diskusijų laidą sakant, kad jei nori gyventi laimingoje santuokoje, ieškok vyresnės moters.Jaunesnės moterys yra linkusios tik gauti, o ne duoti. Kai vyrai tuo tarpu yra įpratę duoti, nes juk nuo senovės jie rūpindavosi namais ir jų gerove. Vyresnės moterys yra labiau linkusios dalintis ir esant reikalui aukotis dėl kito. Turbūt dabar toks laikas, kai moterys vis dar nežino ką daryti su tomis lygiomis teisėmis ir bando naujus požiūrius, gal dėl to taip ir nutinka.

Asmeniškai mane visada labiau žavėjo vyresnės, nes jos moka būti žavios be mergaitiškų maivymusi, be to, labiau patinka neramios, bet jau apsiraminusios smile

90

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Atleiskite, bet rimtus pokalbius biškį praskėsiu humoru smile)))

Kai subrendau, pradėjau kur kas labiau vertinti moteris virš 40.

Štai kelios priežastys, kodėl:
Moteris virš 40-ies niekada nepažadins tavęs vidury nakties ir nepaklaus – "Ką tu galvoji?" Jai nusispjaut, ką tu galvoji.

Jei moteris virš 40-ies nenori žiūrėt varžybų, tai ji nesėdės šalia ir nezirs, kad nuobodu. Ji eis veikti to, kas jai patinka – ir tikrai yra žymiai įdomiau.

Moterys virš 40-ies yra vertos pagarbos. Jos labai retai iškels jums sceną operos teatre ar brangiame restorane. Be abejo, jei nusipelnysite, jos nušaus jus net nesuabejojusios, juolab jei žinos,  kad gali išsisukti nuo bausmės.

Vyresnės moterys negaili pagyrų, net jei jų ir neužsitarnavote. Jos supranta, ką reiškia būti neįvertintam.

Moterys su amžiumi tampa aiškiaregėmis. Jums nereikia išpažinti nuodėmių vyresniai moteriai.

Jei nekreipsite dėmesio į vieną kitą raukšlę, moterys virš 40-ies yra daug seksualesnės, nei jų jaunesnės varžovės.

Vyresnės moterys yra tiesmukos ir sąžiningos. Jos tau išdroš tiesiai į akis, jei esate šmikis ar elgiatės kaip debilas.

Jums niekada nereikės abejoti, kokie yra jūsų santykiai.

....................

Andy Rooney
Amerikos TV komentatorius

91

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

aš turėjau jaunesnį draugą, skirtumas buvo virš 10 metų, palikau pati, nes mūsų intelektas skirtingas.....

92 (redagavo gedukas 2013-11-04 16:29)

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Vilma parašė:

aš turėjau jaunesnį draugą, skirtumas buvo virš 10 metų, palikau pati, nes mūsų intelektas skirtingas.....

Manau tikrai ne intelektas buvo kaltas.Sprendimas skirtis yra pasamonės sprendimas priežasti skirybu sugalvojama vėliau kaip pasiteisinimas aplinkiniams.

93

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

na,kai nori šiek tiek vyresnės,tai gal ir normalu...bet,kai apie sexą užsimena 20m.vyresnei,tai jau nenormalu...mano nuomone....

94

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

viskas gerai , kadangi statistiškai vyrai gyvena trumpiau ,tai su jei viskas gerai (sveikata , santykiai ir t.t.) jaunesnio vyro gyvenimas su vyresne moterim  nieko blogo , kaip ir viskas išsilygina.
pats pazystu garbaus amziaus zmones , tai laimingai visa gyvenima nugyveno , vyras 5 m. jaunesnis .

95

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Natali parašė:

Atleiskite, bet rimtus pokalbius biškį praskėsiu humoru smile)))

Kai subrendau, pradėjau kur kas labiau vertinti moteris virš 40.

Štai kelios priežastys, kodėl:
Moteris virš 40-ies niekada nepažadins tavęs vidury nakties ir nepaklaus – "Ką tu galvoji?" Jai nusispjaut, ką tu galvoji.

Jei moteris virš 40-ies nenori žiūrėt varžybų, tai ji nesėdės šalia ir nezirs, kad nuobodu. Ji eis veikti to, kas jai patinka – ir tikrai yra žymiai įdomiau.

Moterys virš 40-ies yra vertos pagarbos. Jos labai retai iškels jums sceną operos teatre ar brangiame restorane. Be abejo, jei nusipelnysite, jos nušaus jus net nesuabejojusios, juolab jei žinos,  kad gali išsisukti nuo bausmės.

Vyresnės moterys negaili pagyrų, net jei jų ir neužsitarnavote. Jos supranta, ką reiškia būti neįvertintam.

Moterys su amžiumi tampa aiškiaregėmis. Jums nereikia išpažinti nuodėmių vyresniai moteriai.

Jei nekreipsite dėmesio į vieną kitą raukšlę, moterys virš 40-ies yra daug seksualesnės, nei jų jaunesnės varžovės.

Vyresnės moterys yra tiesmukos ir sąžiningos. Jos tau išdroš tiesiai į akis, jei esate šmikis ar elgiatės kaip debilas.

Jums niekada nereikės abejoti, kokie yra jūsų santykiai.

....................

Andy Rooney
Amerikos TV komentatorius


Tai cia amerikoje gal kai kur taip , tokiu  TV komentatoriu pilna ir pas mus , nebutina mums ju nuomone , yra protingu zmoniu - mokslo pasaulio nuomoniu daug .Tai  ne su visom mintim to roonly sutikciau .

96

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Nuoriu vyresnės moters... Bet kai poto pagalvoji, kas tokį lopą ims... Tada belieka orientuotis ir apgaudinėti, jog esu normalus bičas, į savo amžiaus durniukes :::m09

97

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Na man pavyzdžiui nei kiek netraukia jaunesni vyrai. Negalėčiau su tokiu susitikinėti. Na gal gal metais jaunesnis, ne daugiau.

98

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Vaidas parašė:

Na nzn nzn.Nei vieno draugo neturiu kad turetu vyresne pana ir man patinka tik jaunesnes,nes vistik gamta taip surede kad moterys greiciau subresta(gal kai kurios ne protiskai aisku:)).Bet as prie bendraamzes atrodau kaip pacanas o ne vyriskis smile

Moterys nesubręsta big_smile Nors ir pradeda anksčiau..

99

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Renata parašė:
Kęstas parašė:

bet tai kur tau pakabinsi cia uz save vyresne 2-3m pana,jom gi tokio nereikia kuris be pinigu ir be nieko gyvenime,zodziu cia ar 15 ar 25m, tokios pat visos daunes yra ir rast kazka tikrai normalaus yra praktiskai neimanoma..

Gal aš pasirodysiu pasikėlusia, bet nesuprantu aš vyrų, kurie tikisi sužavėti moteris įžeidinėdami ir šiaip gyvenime plaukdami tik pasroviui, be savo siekių, ambicijų. Na kad ir kokios žavingos išvaizdos bebūtų vaikinas, jei jam patinka gyventi iš pašalpos, tai bent jau man jis ar jaunesnis, ar vyresnis nebus patrauklus.

O kalbant apie porų amžių, tai +-  5 metai skirtumas, manau, yra visai normalus. Yra vyrų, kurie 30-ies metų atrodo senesni už mano tėvą, ir jau būna tokie sukriošę, kad tada tikrai rinkčiausi jaunesnį, bet jau daugiau mažiau subrendusį vaikiną. Šalia tokio ir pati jaunesnė atrodyčiau smile
O kai jau būna didelis skirtumas, tai man sunkiau suvokiama, bet tikrai žinau atvejų kur puikiai poros sutaria nepaisydami kartų skirtumų.

100

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

as manau, kad nei vienas vaikinas, kuris nori suzaveti moteri, niekada neizeidines, ar tai bus jaunesnis ar vyresnis.Jei konkreciai vyrai iesko vyresniu moteru, vadinasi jie niekada nenores buti tikrais vyrais, jiemsbus svarbus kiti interesai, pinigai, geros gyvenimo salygos ir pan.be to cia mes netikriname, is kokiu vietu raso, gali buti, kad ir is ikalinimo istaigu jie bendrauja.Taip kad bukim atsargios, ypac su daktaro laipsniu kurie raso issilavinima...