101

Re: Liekninantys preparatai

kokie dar preparatai, susiderinkit mityba ir sukusit, tos jusu tabletes ir kita S tik melas....

102

Re: Liekninantys preparatai

Efidrinas,klenbuterolis.visa kita yra placebo.

103

Re: Liekninantys preparatai

Naudoju http://www.asliekna.lt/lieknejimas/priemones-lieknejimui/maisto-papildai/

Tikrai veiksmingi smile

104

Re: Liekninantys preparatai

Koncentracijos stovyklose ir Sibiro lageriuose nutukusiu nebuvo. Senas, bet teisingas bajeris...:::008

105

Re: Liekninantys preparatai

išvada reikia sumažinti skyle pro kuria patenka maistas nes šaldytuvo užrakinimas nepadės

106

Re: Liekninantys preparatai

Skyle smegenyse...:::008

107

Re: Liekninantys preparatai

Ne burnoje

108

Re: Liekninantys preparatai

Ar : Ne, burnoje, ar : ne burnoje...? :::008

109

Re: Liekninantys preparatai

Dažniausiai perdidelė skylė burnoje .todėl reikia ja sumažinti.

110

Re: Liekninantys preparatai

Manau, kad problemos psichologines...

111

Re: Liekninantys preparatai

Liekninantys preparatai "lieknina" tik norinčių sulieknėti pinigines.Norint pasiekti norimų rezultatų,neužteks apsiriboti vien dieta-nustojus "dietintis",kilogramai grįš su kaupu,dviguba doze.Duagiau judėkite,keiskit gyvenimo būdą ir bus Jūsų kaime šventė;)Jei kas norės,rašykit,pasidalinsiu sava patirtimi,kaip aš numečiau beveik 40 kg per 7 mėnesius...:)

112

Re: Liekninantys preparatai

Vejas jusu dar nenunesa ? :::008

113

Re: Liekninantys preparatai

Kodel marina jus galvojate kad numetus tiekos svorio turetu vėjas nupusti.

114

Re: Liekninantys preparatai

Ziurint, kiek svere pries...Bet , jeigu liko kokia 50kg, tai nieko gero...:::008

115

Re: Liekninantys preparatai

As pažystu žmogu kuris turejo teta valia ir numetė per metus penkiasdešimt astuonis kg.dabar jau beveik treti metai kai jo svoris nesiekia devyniasdesimt penkiu kg.

116

Re: Liekninantys preparatai

Gerai, kad nenumire tas jusu pazistamas.

117

Re: Liekninantys preparatai

Лучшей является связка препаратов "Надо меньше жрать" и "Не сиди на месте"

118

Re: Liekninantys preparatai

Na aš asmeniškai esu kategoriškai prieš liekninačius preparatus, kam naudoti chemines priemones, kai galima įdėti minimaliai pastangų ir pasiekti norimą svorį savo pastangomis?? Aš asmeniškai per kelis mėnesius atsikračiau kelių kilogramų, nes dietologai padarė asmeninę mitybos programą tai stengiuosi jos laikytis bei nevalyti itin daug kolorijų turinčio maisto. Taip pat porą kartų į savaitę einu į šiuo limfodrenažinius masažus: http://www.liuxfigura.lt/kontaktai/, tai puikiai padeda atsikratyti celiulito. Taip pat stengiuosi aktyviai leisti laisvą laiką, tai nuolatos einu pasivaikščioti ar prabėgti pora km miške smile

119 (redagavo Konstantinas 2017-12-27 11:07)

Re: Liekninantys preparatai

Ramune parašė:

Na aš asmeniškai esu kategoriškai prieš liekninačius preparatus, kam naudoti chemines priemones, kai galima įdėti minimaliai pastangų ir pasiekti norimą svorį savo pastangomis?? Aš asmeniškai per kelis mėnesius atsikračiau kelių kilogramų, nes dietologai padarė asmeninę mitybos programą tai stengiuosi jos laikytis bei nevalyti itin daug kolorijų turinčio maisto. Taip pat porą kartų į savaitę einu į šiuo limfodrenažinius masažus: http://www.liuxfigura.lt/kontaktai/, tai puikiai padeda atsikratyti celiulito. Taip pat stengiuosi aktyviai leisti laisvą laiką, tai nuolatos einu pasivaikščioti ar prabėgti pora km miške smile

ir vel reklamine zinute
na jau labai netinkamai metodais jus reklamuojate savo produktus. cia jau anksciau buvo viena Ramune kuri irgi kazka reklamavo paskui jos anketa panaikino tai dabar sukure nauja

120 (redagavo Vaidas 2017-12-27 19:41)

Re: Liekninantys preparatai

Zmones valgikit kiek norit ir ka norit,tik kas dien skirkit 1h sau ,ne kam nors o tik sau.Megejiskom varzybom pasiruosti pakanka 8 h per savaite treniruociu,tad drasei kasdien plaukit ,bekit,vaziuokit dviraciu ,ciuoskit slidem ,galu gale sportiniu eimu 1h prasieikit (neskaiciuokit km,o tik laika).kad degintumet baltimus manksta turi buti patogiu tempu,tai yra nepervargstan .Skubedami deginsit anglevandenius o riebalai netirps,sakau kaip buves sporto meistras.Kas keisciausia kad geriau ryti piliules,ar badauti bet pajudeti tai nelygis.