41 (redagavo Valdas 2022-11-16 00:07)

Re: Rūkymas

Sveikumo prasme, kiekis turi lemiamą reikšmę. Jei Jeanne Calment, kuriai priklauso 122 metų ilgaamžiškumo rekordas, iš tiesų 100 metų rūkė po 1-2 cigaretes per dieną, bei antras ilgiausiai gyvenęs vyras Christian Mortensen, iki 115 metų, kartais surūkydavo cigarą, tai galima retkarčiais ir parūkyti, žiūrint iš sveikatos pusės. Nors, klausimas, ar ir tas mažas kiekis, per 100 metų, jiems nepakenkė.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of … est_people

42

Re: Rūkymas

Bet kas kas yra bandes rukyti ir yra nuosirdus pasakys ta pati, kad pradedama rukyt tam kad pritapt.

Kai buvau vaikas patraukiau cigaretes duma pradejau koset, pradejo griauzt ir asarot akys, smarve.. paziurejau i cigarete ir pagalvojau "kad tu turi fiziskai save verst per prievarta traukt dumus kad tu igautum priklausomybe". Niekas nuo sito sudo netampa priklausomu is bajerio, atsitiktinai, op viena diena ir tapau priklausomu, jus visi save vertete rukyt visi kosejot visiem jum akis griauze ir jus kentejot nes norejot pritapt, pabuti kietais prie kompanijos.

Konformizmas smile Senai supratau kad zmogus nera individas, zmogus yra grupinis intelektas, kaip avys, pabaidysi viena - begs visi.

43

Re: Rūkymas

Manau, kad dauguma žmonių nerūkantys.

44

Re: Rūkymas

Best In The World parašė:

Bet kas kas yra bandes rukyti ir yra nuosirdus pasakys ta pati, kad pradedama rukyt tam kad pritapt.

Kai buvau vaikas patraukiau cigaretes duma pradejau koset, pradejo griauzt ir asarot akys, smarve.. paziurejau i cigarete ir pagalvojau "kad tu turi fiziskai save verst per prievarta traukt dumus kad tu igautum priklausomybe". Niekas nuo sito sudo netampa priklausomu is bajerio, atsitiktinai, op viena diena ir tapau priklausomu, jus visi save vertete rukyt visi kosejot visiem jum akis griauze ir jus kentejot nes norejot pritapt, pabuti kietais prie kompanijos.

Konformizmas smile Senai supratau kad zmogus nera individas, zmogus yra grupinis intelektas, kaip avys, pabaidysi viena - begs visi.

Tai taip ir buvo. Buvo lyg uždavinys toks pradedantiesiems išmokti rūkyti. Pakol išmoko ir priklausomybę gavo.
Kai prisimenu ... rūkydavo netgi vyr.gydytojas savo kabinete. Visi ir visur traukė dūmą, vairuotojas mokinių autobuse, vairuotojai keleivių autobusuose, visi kavinėse...net ir nerūkantys pasyviai rūkydavo kartu.

45 (redagavo Best In The World 2022-11-16 13:06)

Re: Rūkymas

Laimutė parašė:
Best In The World parašė:

Bet kas kas yra bandes rukyti ir yra nuosirdus pasakys ta pati, kad pradedama rukyt tam kad pritapt.

Kai buvau vaikas patraukiau cigaretes duma pradejau koset, pradejo griauzt ir asarot akys, smarve.. paziurejau i cigarete ir pagalvojau "kad tu turi fiziskai save verst per prievarta traukt dumus kad tu igautum priklausomybe". Niekas nuo sito sudo netampa priklausomu is bajerio, atsitiktinai, op viena diena ir tapau priklausomu, jus visi save vertete rukyt visi kosejot visiem jum akis griauze ir jus kentejot nes norejot pritapt, pabuti kietais prie kompanijos.

Konformizmas smile Senai supratau kad zmogus nera individas, zmogus yra grupinis intelektas, kaip avys, pabaidysi viena - begs visi.

Tai taip ir buvo. Buvo lyg uždavinys toks pradedantiesiems išmokti rūkyti. Pakol išmoko ir priklausomybę gavo.
Kai prisimenu ... rūkydavo netgi vyr.gydytojas savo kabinete. Visi ir visur traukė dūmą, vairuotojas mokinių autobuse, vairuotojai keleivių autobusuose, visi kavinėse...net ir nerūkantys pasyviai rūkydavo kartu.

Vos patraukes supratau, kad cia scam, paskelbiau kaip didziausia nesamone ir daugiau nebandziau big_smile

Bent ant kiek ANT KIEK zmones yra zombiai, kad tu gali priversti zmogu daryti dalyka, nuo kurio jam paciam blogai, skauda, persti, tu gali jam sukelti skausma, bet jei gaus pripazinima is kitu tai darys. NU ANT KIEK ZOMBIAI big_smile Visiski besmegeniai big_smile

"Jei visi nuo stogo soktu ar ir tu soktum?" posakis tapo visiskai nebelogiskas, aisku kad soktu ir dar kaip big_smile

46

Re: Rūkymas

Nerukantys IRGI RUKOO tongue tongue big_smile big_smile

47

Re: Rūkymas

Shameless parašė:

Nerukantys IRGI RUKOO tongue tongue big_smile big_smile

ir geria

48

Re: Rūkymas

Nebegaliu nė kiek alkoholio... Vos paragavus ima skaudėti galvą. Kas čia man darosi smile

49

Re: Rūkymas

Laimutė parašė:

Nebegaliu nė kiek alkoholio... Vos paragavus ima skaudėti galvą. Kas čia man darosi smile

Reikia matuotis kraujospūdį.

50

Re: Rūkymas

Laimutė parašė:

Nebegaliu nė kiek alkoholio... Vos paragavus ima skaudėti galvą. Kas čia man darosi smile

O tu pradek nuo silpnesniu gerimu paskui daugiau ir stipriau ir isivaziuosi

51

Re: Rūkymas

Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Nebegaliu nė kiek alkoholio... Vos paragavus ima skaudėti galvą. Kas čia man darosi smile

Reikia matuotis kraujospūdį.

Kraujospudis visada bus padidejes) net matuoti nereikia užtenka prie venos pirštą pridėti

52

Re: Rūkymas

Nepamirskim kad VYNAS musu KRAUJAS tongue tongue big_smile

53

Re: Rūkymas

Konstantinas parašė:
Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Nebegaliu nė kiek alkoholio... Vos paragavus ima skaudėti galvą. Kas čia man darosi smile

Reikia matuotis kraujospūdį.

Kraujospudis visada bus padidejes) net matuoti nereikia užtenka prie venos pirštą pridėti

Tai pulsas. Kraujospūdis kas kita.

54

Re: Rūkymas

O tu nori pasakyti kad gali būti didelis pulsas prie mažo kraujospūdžio?

55

Re: Rūkymas

Konstantinas parašė:

O tu nori pasakyti kad gali būti didelis pulsas prie mažo kraujospūdžio?

Pulsas būna retas ir dažnas. Kraujospūdis - aukštas ir žemas. Be abejo ir abu normalūs. Taip, pvz.karščiuojant, pulsas gali būti dažnas, esant prieširdžių virpėjimui, cukraus kiekio kraujyje padidėjimui ir pnš., o kraujospūdis gali likti ir normalus, ypač jauniems žmonėms.

56

Re: Rūkymas

Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Nebegaliu nė kiek alkoholio... Vos paragavus ima skaudėti galvą. Kas čia man darosi smile

Reikia matuotis kraujospūdį.

Reikės pabandyti

57

Re: Rūkymas

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Nebegaliu nė kiek alkoholio... Vos paragavus ima skaudėti galvą. Kas čia man darosi smile

O tu pradek nuo silpnesniu gerimu paskui daugiau ir stipriau ir isivaziuosi

Vakar išgėriau gurgšnelį proseko irgi tas pats. Nuo trečdalio stiklinės alaus taip pat.
Gal koks auglys smegenis balamūtija big_smile

58

Re: Rūkymas

Shameless parašė:

Nepamirskim kad VYNAS musu KRAUJAS tongue tongue big_smile

Gerai būtų smile

59

Re: Rūkymas

Nu jeigu galva ima skaudėti reiškia deguonies kraujuje trūksta o alkoholis ta deguoni dar labiau sugeria kaip ir rukimas. Na ir siaip apsinuodijimas

60 (redagavo Ieva 2022-11-18 22:22)

Re: Rūkymas

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Nebegaliu nė kiek alkoholio... Vos paragavus ima skaudėti galvą. Kas čia man darosi smile

O tu pradek nuo silpnesniu gerimu paskui daugiau ir stipriau ir isivaziuosi

Vakar išgėriau gurgšnelį proseko irgi tas pats. Nuo trečdalio stiklinės alaus taip pat.
Gal koks auglys smegenis balamūtija big_smile

Gali būti ir inkstų sutrikimas arba skrandžio opaligė .Būtina pasidaryt tyrimus. Jeigu patologija smegenyse, tai svaigsta galva, trinka rega ir pykina.