61

Re: savizudybes,

Jej jie nori laj zhdosi..Kitu zmoniu kalte kad tjp atcitiko ;/ nekrejpe i zmogu demesi, nemylejo jo, nekente ir t.t. pvz kam gywenti jej nebeturi draugu...Nebesi grazi...Net artimieji tawes nebekenchea? Nju galetum pradeti gywenima isnaujo bet..Tam rejke pinigu kurnors persikraustyti o tam neturi pinigu ir nesi pilnametis..Geriausia, nemokamas gywenimas prasideda tik tada kai nusizudai..

62

Re: savizudybes,

su tokia logika nenueisi toli... mes visi isvis gyvenam afigienai palygint su badaujanciais afrikos vaikais... ir ner cia reikalo zudytis... persikelt kam?! visada galima tiesiog toliau nuo namu nueit... neesi grazi.. dieve tu mano dzin giliai!!! artimiji nekencia nu tai tegu apsiciulpia... jmjo... problemu del qriu reiktu zudytis nera!!!

63

Re: savizudybes,

as asmeniskai suprantu tokius zmones. nes pati nea karta pandziau zudytis,bet manea wis isgelbedawo. arba sustabdydawo neleisdawo ramindawo. o zudos todel kad yra labai prisikenteja. gywenimas jiem ziaurus ir negailestingas. o buna ir taip kad netenka mylimo zmogaus ir tada jie nebenori gywenti. o as jau per daug kentejau ir isgiwenau kad dar kenteciau man tikrai sunku gywenimas man negailestingas ir ziaurus. tad as tos zmones wisiskai suprantu:-[:[;|

64

Re: savizudybes,

Kristina, 14 parašė:

as asmeniskai suprantu tokius zmones. nes pati nea karta pandziau zudytis,bet manea wis isgelbedawo. arba sustabdydawo neleisdawo ramindawo. o zudos todel kad yra labai prisikenteja. gywenimas jiem ziaurus ir negailestingas. o buna ir taip kad netenka mylimo zmogaus ir tada jie nebenori gywenti. o as jau per daug kentejau ir isgiwenau kad dar kenteciau man tikrai sunku gywenimas man negailestingas ir ziaurus. tad as tos zmones wisiskai suprantu:-[:[;|


kvaila tu, Kristina, nepyk. Iseit is gyvenimo pati paprasciausia iseitis tau, bet pagalvok kiek skausmo toks tavo poelgis gali atnesti kitiems, pagalvok apie tevus, draugus. Pabandyk ilisti i ju kaili. Ar tave tam tevai augina kad tu pasikartum ar perpjautum sau venas? Tu supranti kad jie visa likusi gyvenima del tavo tokio debilisko peolgio kaltintu tik save? Tau 14 metu, ka tu supranti apie "ziauru ir negailestinga gyvenima"? Tu dar gyvent nepradejai normaliai, o jau bandai zudytis.
P.S. Tie kas tikrai nori nusizudyt - nusizudo, o tie kas tik issidirbineja, daro viska kad kasnors juos isgelbetu. Tokiu budu pastarieji reikalauja demesio 

65

Re: savizudybes,

Siaip bandziau suprast kodel tie zmones zudosi,bet taip ir nesupratau...turbut ir nesuprasiu...pries kelias savaites nusizude mano pazistamas.Man niekaip nedaeina kodel jis taip padare...suprantat jis buvo toks linksmas,jam viskas atrode juokinga,net gyvenimas jam atrode paprastutis,jis turejo daugybe draugu,taciau kazkodel db jo jau nebera... sad

66

Re: savizudybes,

Kristina, 14 parašė:

as asmeniskai suprantu tokius zmones. nes pati nea karta pandziau zudytis,bet manea wis isgelbedawo. arba sustabdydawo neleisdawo ramindawo. o zudos todel kad yra labai prisikenteja. gywenimas jiem ziaurus ir negailestingas. o buna ir taip kad netenka mylimo zmogaus ir tada jie nebenori gywenti. o as jau per daug kentejau ir isgiwenau kad dar kenteciau man tikrai sunku gywenimas man negailestingas ir ziaurus. tad as tos zmones wisiskai suprantu:-[:[;|

nu ir kas tau jau taip negerai? kreipkis pas psichologa! yra labai daug fainu zmoniu kurie gali padet istaisyt tavo  "ziauru" gyvenima.... tu net neisivaizduoji koks gyvenimas grazus.. patikek manim.. po 10 metu man 100% pritarsi..

67

Re: savizudybes,

Aš manau jei žmogus žudosi tai ne taip blogai kaip jeigu jis ką nors nužudo . Dabar manau kitaip  .Mano akimis  tai tas pats , kaip nužudytų ką nors .
Yra padaroma neišdildoma žala viskam . Nužudai nusižudai ,vadinasi kažkas neteko artimo .  Jei tai jaunas žmogus vadinasi tėvai liko be vaiko .Tai baisiau negu jei jie mirtų patys, nes kartais tėvai atiduoda savo gyvybę kad tik jų vaikai bet pragyventų vieną dieną ilgiau už juos pačius . Jei nužudytas sauges vadinasi kažkas neteko tėvo mamos  .Toks vaikas vargų ar tūrės laiminga, pilnaverti  gyvenama, toks koks turėtų būti . Nusižudai vadinasi ,nesutikai žmogaus, negimė vaikai . Veiksmų grandinė nutrūko. Negims visa karta žmonių . Kad mes gimtume įvyko labai daug ko .Mūsų tėvai ,seneliai ,proseneliai, protėviai .Praėjo karus, badus, ligas o čia tau kažkas ima ir nusižudo ir nužudo visa ateiti .
Aišku žudykitės ,Bus laidotuvės . Aš teisių pavalgyti .

68 (redagavo Tomas, 20 2011-02-04 01:33)

Re: savizudybes,

Viktorija, 13 parašė:

Siaip bandziau suprast kodel tie zmones zudosi,bet taip ir nesupratau...turbut ir nesuprasiu...pries kelias savaites nusizude mano pazistamas.Man niekaip nedaeina kodel jis taip padare...suprantat jis buvo toks linksmas,jam viskas atrode juokinga,net gyvenimas jam atrode paprastutis,jis turejo daugybe draugu,taciau kazkodel db jo jau nebera... sad

Tavo pažįstamas gal buvo traumuotas . Gal jo mama gėrė ar buvo prirūkitame kambarine .Blogai maitinosi . Gal kai tavo pažįstamas buvo kūdikis ji niekas neėmė į rankas    kai vergdavo .Tikriausiai tada  pasąmonėje įsirėžę kad visi ant jo padėjo ir štai db ir nusižudė .


ps
It's Kind of a Funny Story (2010 filmas )

http://cinemaxx.ru/1/12552-jeto-ochen-z … funny.html

69

Re: savizudybes,

ka jus vaikai (kaikurie is cia rasiusiu) galit suprast apie gyvenima??
ne jum sprest ar blogai yra zudytis ar ne. taip pat kaip ne jum gyvent to gyvenima, kuris jy nori nutraukt.
jei nori vadinasi yra tam pagrindo. vadinasi jis neturi daugiau nei jegu nei juo labiau noro gyvent ir toliau kovot.
nes gyvenimas ne kas kita kaip kova, kova uz buvy, geresny gyvenima ir t.t.

70

Re: savizudybes,

Jonas, 24 parašė:

kvaila tu, Kristina, nepyk. Iseit is gyvenimo pati paprasciausia iseitis tau, bet pagalvok kiek skausmo toks tavo poelgis gali atnesti kitiems, pagalvok apie tevus, draugus. Pabandyk ilisti i ju kaili. Ar tave tam tevai augina kad tu pasikartum ar perpjautum sau venas? Tu supranti kad jie visa likusi gyvenima del tavo tokio debilisko peolgio kaltintu tik save? Tau 14 metu, ka tu supranti apie "ziauru ir negailestinga gyvenima"? Tu dar gyvent nepradejai normaliai, o jau bandai zudytis.
P.S. Tie kas tikrai nori nusizudyt - nusizudo, o tie kas tik issidirbineja, daro viska kad kasnors juos isgelbetu. Tokiu budu pastarieji reikalauja demesio

tu kalbi apie tevus, bet pasiziurek kokiu yra seimu, paziurek kokiu yra tevu, ir negi tu vis dar kaltinsi vaikus kad jie egoistai kad nori pasitraukt is gyvenimo??
kai kurie siame gyvenime labai daug kencia. ir prieina riba, ar ir toliau kesti visa tai, ar pasirinkti lengviausia kelia, pabegti.
ir aisku yra dalis kuri drasiai kencia toliau o yra ir tokiu kurie traukiasi...

nepamirskit, NESMERKIT, IR NEBUSIT SMERKIAMI...

o pasistengt suprast ir padet visada galima.

71

Re: savizudybes,

jokinga tema ... ;D

72

Re: savizudybes,

Kristina šie parašyti tavo žodžiai
"...nepamirskit, NESMERKIT, IR NEBUSIT SMERKIAMI...
o pasistengt suprast ir padet visada galima...."

Teisingai parašei, tai yra svarbiausia...

73

Re: savizudybes,

Savižudybė-tai paskutinė išeitis(daugumos mąstymu). Mano mastymu tai kvailiausia ką žmogus galį padaryti,juk kam jūs gyvenate jeigu galiausiai žadate prieš save pakelti ranką. Tada ir jūsų gyvybė ir gyvenimas netenką prasmės. Tokia mano nuomonė. :::817

74

Re: savizudybes,

Davasinis skousmas yra nepalyginamai diesnis uz fiziny del tos priezasties zmones pjaustosi kad palengvinti sielos kancias nes primityvus pjaunamos odos skausmas tai laikinas palengvejimas.
Nebeydomu kas dedas pasaulyje maistas praranda skony, megstami uzsieminai  nebedomina , nera nei prasmes nei viltes, sutrikus nemiga, jei ir miegi valanda ar dvi per para tai tik matai koshmarus tam kad atsibusti y beprasme realybe.  Sprandas nugara skauda jautiesi lyg suakmenejas, proshaly einantys zmones rodos lekia kosminiu greiciu .
Gelents saltis tushtuma visam kune. Galima tarpdury priverti pirshtus tam kad nors trumpam skausmas grazintu realybei , tam kad pajusti nors truputy palengvejimo, traishkant savo pirshtu kaulus kol ir tai jau nebepadeda kancios pasiekia toki lygi kai kilpa ant kaklo tampa tikra palaima ir vienintele iseitimi.
Tai laikina ir laiku pastebejus kencianty zmogu jam galima padeti ir ishgelbeti jo gyvybe…
Jei tavo artimas ar pazystamas liudnas ilgiau nei pora savaiciu  nebedaro tai ka paprastai megsta  migo valgio sutrikimai y abi puses , vadinsi  deprsija  ji jau uzklupo.  Ir jei jis pats nesikreipe pagalbos kreipkis tu uz ji kol jam neshove mintis ”kitap sau padeti”.
Jei tave paty uzklupo deprsija tai kol ji neysishaknijo imkis priemoniu kreipkis pagalbos
Sau padeti gali:  arba patarimas savizudziams:
Neminek zodzio as arba man pasistenk negalvoti apie save tai padeda numalshinti ir fiziny skausma pasistenk kiek ymanom koncentruati demesy kitai gyvai butybei  vaikai,  artimieji, sua,  kate…
Primygtinai zurek kad valgytum ir miegotum ir judetumei fizishkai grynam ore pagal grafika  jei reikia tai nors kaip pareiga priesh savo valia.
Venk buti vienas, pasistenk leisti daugiau laiko su zmonem kurie paprastai tau padeda jaustis geriau nors jau ir nebe.
Buk geriau tarp svetimu zmoniu negu vienas, nors tau tai ir neteikia jokio malonumo daryk tai per prievarta. 
Buk daugiu saules shviesoi, shvieseme gerai apshviestam kambary baltoi aplinkoi, atviroi vetoi.
Pasistenk ishalinti save fisishkai kad pasisektu ishmiegoti nors 4 valandas. 
Venk svaigalu grieztai ypatingai alkoholis tai labai pablogina situacija.  Merijuana  tikrai padeda ir jei gali rinkts tai geriau sativa nei indika.  Arba rushis turincias didesne sativos daly.
Kai tik juadziausias momentas nusluksta, nelauk kol jis pasikartos,  mastyk kas netaip tavo gyvenime. Atostogos, pageidautina kelione kurnors arba keiciam darba gyvenma vieta socialine situacija.  Bet butinai reikia kazka dryti, imtis konkreciu veiksmu vedanciu link psikeitimo tavo gyvenime ir dyvenimas yra svarbiau uz betkokius mokslus, karjera, pinigus  ir savo sheima gali buti dziugsmas tik pats budams laimingas, net jei tai ir skirybos vaikam geriau tave matyti reciau, bet laiminga nei kiekviena diena kancioj.
Jei praradai gyvenimo tiksla zinok kad tu nesi vienas, as tave suprantu ir apkabinu tave karshtai savo glebyje nes svetimo skausmo nebuna , nes ash tokspat zmogus kaip ir tu nesvarbu kur tu bebutum  prasau nedaryk to , dar pakentek ir kreipkis pagalbos nes tai tik liga ir tai laikina ir ateityje viskas bus gerai.  Gal netaip kaip tu manei, bet tikrai kad gerai.
http://www.youtube.com/watch?v=doujW2Iu7ko

75

Re: savizudybes,

Kristina, 27 parašė:
Jonas, 24 parašė:

tu kalbi apie tevus, bet pasiziurek kokiu yra seimu, paziurek kokiu yra tevu, ir negi tu vis dar kaltinsi vaikus kad jie egoistai kad nori pasitraukt is gyvenimo??
kai kurie siame gyvenime labai daug kencia. ir prieina riba, ar ir toliau kesti visa tai, ar pasirinkti lengviausia kelia, pabegti.
ir aisku yra dalis kuri drasiai kencia toliau o yra ir tokiu kurie traukiasi...

nepamirskit, NESMERKIT, IR NEBUSIT SMERKIAMI...

o pasistengt suprast ir padet visada galima.

Bet dazniausiai traukiasi is gyvenimo ne tokiu seimu vaikai.O patyre bendraamziu patycias.Dazniausiai didele dalim kalti aplink esantys ir ypac jaunimo tarpe.
Jei jis ar ji apsirenges,masto kitaip,nesilaiko bandos jausmo,toki butinai pasmerkia patycioms.Ir jautresniu ,silpnesniu nervu vaikai sunkiai susitaiko su tuom.Dar yra grupe vadinamu lepuneliu,kai jiems gyvenime viskas ant lekstutes paduota.Bet staiga viso to nelieka ir tokie zmogiukai nebemoka gyventi.

76

Re: savizudybes,

Viskas manes nebebus po jusu tokiu zodeliu ir minciu big_smile big_smile tongue

77

Re: savizudybes,

tik skaudyna artimus zmones:(

78

Re: savizudybes,

Vija, 24 parašė:

tie, kurie pastoviai kalba, kad nusizudys, paprastai to nepadaro, nes jiems pritruksta drasos tokiam poelgiui ir taip jie dugiau gasdina aplinkinius ir bando ispesti ju demesi..

Jo o kai nebe sulaukia domesio tai ir nusižudo.

79

Re: savizudybes,

Pats kvailiausias sugalvojimas, savizudybe.... taip daro tik bailiai ir labai silpni zmones... Siulyciau pirmiausia isgerti raminanciu ir gerai issimiegoti (jeigu kyla tokios kvailos mintys). O prabudes nueiti tiesiai pas psichiatra. Arba atbulai, nueiti pirmu taikiniu....
Dazniausiai zmones tokius keistumus sugalvoja, isimyleja o paskui prarade. Taip dazniausiai daro vyrai.. moterys daug stipresnes...
O laikas viska uzglaisto, tai tik laiko klausimas.. paskui pats juoksies is tokiu kvailu ir vaikisku minciu... Save reikia myleti ir gerbti.. nes tau priklauso viskas kas geriausia.. Jeigu mokesi myleti, gerbti save, tuomet mokesi myleti ir kita....

80

Re: savizudybes,

Vidmantas, 32 parašė:

Pats kvailiausias sugalvojimas, savizudybe.... taip daro tik bailiai ir labai silpni zmones... Siulyciau pirmiausia isgerti raminanciu ir gerai issimiegoti (jeigu kyla tokios kvailos mintys). O prabudes nueiti tiesiai pas psichiatra. Arba atbulai, nueiti pirmu taikiniu....
Dazniausiai zmones tokius keistumus sugalvoja, isimyleja o paskui prarade. Taip dazniausiai daro vyrai.. moterys daug stipresnes...
O laikas viska uzglaisto, tai tik laiko klausimas.. paskui pats juoksies is tokiu kvailu ir vaikisku minciu... Save reikia myleti ir gerbti.. nes tau priklauso viskas kas geriausia.. Jeigu mokesi myleti, gerbti save, tuomet mokesi myleti ir kita....