101

Re: savizudybes,

o ka apie juos galvot jie gi apie savo artimus negalvojo-0 demesio ant tokiu zmoniu daug kazkas mirsta kazkas gimsta,nesureiksminu tokiu

102

Re: savizudybes,

Kaip ir visur reiktu atsizvelgti i konkrecia situacija ir i zmogu...
Sakai nulis demesio? O jei pvz tau butu pasirinkimas kad tave per subine kiauria para darytu ar nusizudyti, tu is foto toks krutas ka pasirinktum? apie save ar apie savo artimus pagalvotum?

103

Re: savizudybes,

prieš keletą mėnesių vienas giminaitis nusižudė, visiems buvo šokas. Svarbiausia, kad net nebuvo tokių kalbų apie savižudybę, pats negalėdavo suprasti kaip žmonės gali pakelti prieš save ranką`..buvo jaunas, vos 20, turėjo daugybę planų, ruošėsi išvykti dirbti, žodžiu viskas buvo gerai, dar tą patį vakarą bendravo su draugais,buvo linksmas ir t.t. Išėjo. nepaliko nei laiško, nei jokio raštelių, nei menkiausių užuominų Kodėl.
Tai vat, gal geriau jau depresuotų žmogus, kalbėtų, kad ir apie tą pačią savižudybę, tada bent žinotum, jaustum. Kitaip reaguotum į elgesį, žodžiu žinotum ko laukti, stebėtum. Slidus dalykas tos savižudybės, kaip sakant neišgėręs nesuprasi.

104

Re: savizudybes,

davai mes ju paciu ir paklausim . gal yra tokiu kurie liko

105

Re: savizudybes,

Ir ko tu ju paklausi? Ka jie mano apie savyzudybe?
Tu dar alkoholiko paklausk ka jis mano apie gerima ar narkomano ka jis mano apie vartojima...
O jei tokie liko ir vis dar gyvi tai manau savo nuomone apie tai bent jau kuriam laikui pakeite jei nepuola vel to daryti.

106

Re: savizudybes,

savizudybe tai zmogaus silpnumas , tik nori i save demesi atkreipti ir tik tiek , o katras jau tai megino , visvien koki diena jam tai pavyks

107

Re: savizudybes,

Bad Boy, 28 parašė:

savizudybe tai zmogaus silpnumas , tik nori i save demesi atkreipti ir tik tiek , o katras jau tai megino , visvien koki diena jam tai pavyks

Pirma ar tu garantuotas kad esi tiek stiprus kad pakelsi visus gyvenimo isbandymus? Antra tai pakelti pries save ranka irgi nemazai drasos reikia ir tikrai ne kekvienas tai isdrystu padaryti taigi...
Trecia atkreipti demesi i save bando savizudybiu imitatoriai o ne savizudziai. Va ju butent tikslas yra atkreipti demesi i save o ne nusizudyti. O kas nori nusizudyti ima tai ir padaro, tai kam jam tas demesys jei jis jau to nebepamatys...
Ir dar viena klaidynga nuomone kad tie kurie apie tai sneka niekada to nepadarys...

108

Re: savizudybes,

na aš pažįstu panelę, kuri bandė nusižudyti, deja jai nepavyko, laiku rado ir spėjo atgaivinti, atsipirko tik diena renimaciniam ir keliom dienom ligoninėje, kad žudysis niekam nesiskelbė, gal kada ir buvo pagrasinusi, tačiau prieš pat įvykį niekas nieko neįtarė, žinoma mergina serga depresija, jos gyvenimas nėra iš lengvųjų, nors šiais laikais nelabai ir rasi žmogų kuriam viskas lengva. Po ligoninės kelias savaites dar gailėjosi, kad jai nepavyko, gal ir nenorėdama kaltino mamą, kad ją rado be sąmonės ir išgelbėjo, tačiau vėliau visi į galvą prikišo minčių, o kas būtų jeigu ji būtų likus invalide ar panašiai, kadangi prieš vykdant savižudybę neapsvarstė varianto, kas bus jeigu liks gyva. Taigi mergina gavo antrą šansą gyventi, o ar pasinaudos juo te žino tik ji pati.

nežinau reikėtų savižudžius smerkti ar ne iš vienos pusės jie silpnavaliai, kad traukiasi iš gyvenimo, bet iš kitos pusės, koks silpnavalis ryžtųsi įvykdyti savižudybę?

109 (redagavo Aivaras, 100 2012-05-04 17:29)

Re: savizudybes,

Va va... niekas negalvoja kad uz viska reikti moketi siame gyvenima o su bandymais zudytis tik sveikata susieda ir daugiau nieko...
Ir tikrai yra atveju kai savyzudybe galima pateisinti. Ir tai anaiptol ne visada silnavaliai tai daro. Nes kad ir koks stiprus bebutum visi turi riba.
As del laiko stokos neminesiu kas ir kaip bet jei bet kuri smerkianciuju ir aiskinanciu kad tai daro silpni zmones ikisti i vieno zmogucio kaili tai man atrodo nei 2 metu nepratemtu tokie stipruoliai... O zmogutis jau va 22 eina ir dar gyvas. Paluzes visiskai irgi istisai apie tai masto bet gyvas nors jau ant ribos. Ir paziurejus i jo gyvenima as pats sau pripazystu kad jei man taip butu tai manes tikriausiai nebebutu. Ir negaleciau jo kaltinti jei viena diena jis nusprestu tai padaryti...
O jei kas prades blevyzgoti kad tai nuodeme. Tai as atsakysiu kad nuodeme yra leisti kad visokios nesamones sitam pasaulyje vyktu. Bet dievas pas mus juk nepakaltinamas ane....

110

Re: savizudybes,

Turiu draugely pas mane ateina ir sneka kad kaip nusizudyt ar issokt pro langa,o jis serg tipo ta depresija tinginiu liga vadinama siais laikais big_smile  Mane tik juokina ir viskas nekreipiu demesio,kad jam blogai tongue tongue  Tai vat taip gyvenam siam Pasauly tongue sad sad

111 (redagavo Mojo, 21 2012-05-06 10:15)

Re: savizudybes,

pasigyrei... nekreipiu dėmesio kad jam blogai.. iš kur tokių aulų atsiranda roll

112 (redagavo Lidija, 18 2012-05-07 16:31)

Re: savizudybes,

Irmis, 33 parašė:

Turiu draugely pas mane ateina ir sneka kad kaip nusizudyt ar issokt pro langa,o jis serg tipo ta depresija tinginiu liga vadinama siais laikais big_smile  Mane tik juokina ir viskas nekreipiu demesio,kad jam blogai tongue tongue  Tai vat taip gyvenam siam Pasauly tongue sad sad

tinginių liga? ne iš tavęs pirmo girdžiu tokį išsireiškimą. tada galiu pasakyti taip, mes turime vaistus nuo tinginystės!!! ir dar jų platus pasirinkimas nuo antidepresantų iki neuroleptikų, tada pasak tavęs kiekvienas tinginys gali būti išgydytas. smile o ištikrųjų pats nesusidūręs su depresija, nevadink ja sergančiųjų tinginiais, nes negali įlįsti į jų vidų ir pajausti ką jie jaučia, įdomu ar pats tą ištvertum.

kitas dalykas tave juokina, kad draugas kalba apie savižudybę, o ar juoksiesi ir tada, kai jis nusižudys, o tu būsi tas vienintelis žmogus, kuris galėjo jam padėti išvengti to, bet sudėjęs rankas sėdėjo ir juokėsi? draugo mirtis kris ant tavo sąžinės, na, bet gal tu tokios net neturi, tai tau jokio skirtumo. smile

113 (redagavo tinsanis, 30 2012-05-07 22:56)

Re: savizudybes,

Aivaras, 100 parašė:

Kaip ir visur reiktu atsizvelgti i konkrecia situacija ir i zmogu...
Sakai nulis demesio? O jei pvz tau butu pasirinkimas kad tave per subine kiauria para darytu ar nusizudyti, tu is foto toks krutas ka pasirinktum? apie save ar apie savo artimus pagalvotum?

neapsimetinesiu svetimi man visiskai nerupi pas tave geri pasirinkimai:D:D:D:D  na krutas nekrutas tu ir anto motociklo krutas atrodai-neziuriu i foto -pagal jas nesprendziu apie zmogu... ,,ziuriu tik ka raso,,,mano poziuris toks va ir viskas..

114

Re: savizudybes,

kiekvienas turi savo nuomone,,,

115 (redagavo tinsanis, 30 2012-05-07 23:02)

Re: savizudybes,

buvo straipsnis paie savizudi cecenijoj,,,issaude visa jo seima,,tai jis apsikabino visokiom kalapuskem ir i turgu ar tai i mokykla nuejo ,,,iki negaliu galima diskutuot,,kiek suprantu klausimas ,,ka apie juos manai -atsakymas 0 demesio ,nieko nemanau turiu apie ka kita galvot ...daug malonesnio nei neigiami dalykai

116

Re: savizudybes,

Irmis, 33 parašė:

Turiu draugely pas mane ateina ir sneka kad kaip nusizudyt ar issokt pro langa,o jis serg tipo ta depresija tinginiu liga vadinama siais laikais big_smile  Mane tik juokina ir viskas nekreipiu demesio,kad jam blogai tongue tongue  Tai vat taip gyvenam siam Pasauly tongue sad sad

Nenoriu rautis, tingiu ishmatomis metytis vieshai, bet jai shita tavo nuomone ishsakyta rimtai, nu nezinau tamstele.... Kazin kokio ishkreipto mastymo veikeju turi gimti, kad uzvemtum jog sunki pazystamo liga ir savijauta juokina???? Tai Ponas jai norit riebiau pasikelt nuotaika, siulau apsilankyt  vaiku onkologijos skyriuje, pasigauti vaikuti serganti veziu, stumdyti ji po kolidoriu ir myzt i kelnes ish shirdies, ot pramoga apturetum!!!
Neteisiu tokiu zmogystu, neturiu tam teises ir galiu, bet man mano sudilusios smegenys neishnesha tokio abejingumo. Nu gerai, esi ten nepataisomas pochu...tas, o.k., pasakai tam vargsheliuij, kad atsiknistu nuo taves ir nelystu i akis su savo problemom.... Pavarai, rimtai, nu ka SHAUNUOLIS!!!! Ir dar, tokiam Pasauly gyveni TU, o ne mes visi, sekmes sulaukti atpildo uz savo gerus darbus....:::723

117

Re: savizudybes,

Danila, 33 parašė:
Irmis, 33 parašė:

Turiu draugely pas mane ateina ir sneka kad kaip nusizudyt ar issokt pro langa,o jis serg tipo ta depresija tinginiu liga vadinama siais laikais big_smile  Mane tik juokina ir viskas nekreipiu demesio,kad jam blogai tongue tongue  Tai vat taip gyvenam siam Pasauly tongue sad sad

Nenoriu rautis, tingiu ishmatomis metytis vieshai, bet jai shita tavo nuomone ishsakyta rimtai, nu nezinau tamstele.... Kazin kokio ishkreipto mastymo veikeju turi gimti, kad uzvemtum jog sunki pazystamo liga ir savijauta juokina???? Tai Ponas jai norit riebiau pasikelt nuotaika, siulau apsilankyt  vaiku onkologijos skyriuje, pasigauti vaikuti serganti veziu, stumdyti ji po kolidoriu ir myzt i kelnes ish shirdies, ot pramoga apturetum!!!
Neteisiu tokiu zmogystu, neturiu tam teises ir galiu, bet man mano sudilusios smegenys neishnesha tokio abejingumo. Nu gerai, esi ten nepataisomas pochu...tas, o.k., pasakai tam vargsheliuij, kad atsiknistu nuo taves ir nelystu i akis su savo problemom.... Pavarai, rimtai, nu ka SHAUNUOLIS!!!! Ir dar, tokiam Pasauly gyveni TU, o ne mes visi, sekmes sulaukti atpildo uz savo gerus darbus....:::723

juokinga:) bet ir gerai:) as ir tas depresijas tinginio arba pagailekit mane liga vadinu,,,o del tu ligoniniu vaiku ir pan.kieno vaikai tegu ir lanko ..negali priimt zmogaus nuomones ,,nei jis maiso kam nei ka gyvena del saves ir ka cia blogai?

118

Re: savizudybes,

Tie, kas garsiai kalba apie savižudybę, maža tikimybė, kad ją įvykdys... Įrodyta.

119

Re: savizudybes,

MataHari, 39 parašė:

Tie, kas garsiai kalba apie savižudybę, maža tikimybė, kad ją įvykdys... Įrodyta.

Nesamone. Irodyta.

120

Re: savizudybes,

tinsanis, 30 parašė:
Aivaras, 100 parašė:

Kaip ir visur reiktu atsizvelgti i konkrecia situacija ir i zmogu...
Sakai nulis demesio? O jei pvz tau butu pasirinkimas kad tave per subine kiauria para darytu ar nusizudyti, tu is foto toks krutas ka pasirinktum? apie save ar apie savo artimus pagalvotum?

neapsimetinesiu svetimi man visiskai nerupi pas tave geri pasirinkimai:D:D:D:D  na krutas nekrutas tu ir anto motociklo krutas atrodai-neziuriu i foto -pagal jas nesprendziu apie zmogu... ,,ziuriu tik ka raso,,,mano poziuris toks va ir viskas..

Kad nerupi tai as ta jau supratau. Tu minejai artimuosius. Todel ir pasakiau butent toki pvz. Man atrodo tada apskritai isskirtinai tik apie save galvotum. O pasirinkimas gana realus. Uztenka i tam tikras vietas papulti kur labai netgi lengva papulti.O ten jau ivairiai buna....  Apeliacijos nepaduosi, atleidimo taip pat nera. Va ir pasirinkimas kokius 10 metu taip apie artimuosius galvoti ( kurie greiciausiai tave per tuos 10 metu pamirs) ar isskirtinai apie save. Ir tai tik vienas is pvz kaip ne silpni zmones baigia tuo kuo baigia...