121

Re: savizudybes,

Loreta, 16 parašė:

vat labai liudnu ziniu as turiu pranesti sad mano suleje, mano vienas vienas klasiokas nors neturejau nei klasiu su juo nei nebendravau, bet uzvakar jis nusisove save, tai labai liudna nes mano keli pazystami jo yra mano draugai, ir man paciai labai liudna, kad taip nutiko nzn dabar visa mokykla jo gaili, siandie jis pasarvotas, bet vat kodel tai niekas nei is jo draugu nzn kodel jis taip sugalvotu, padaryti nes visada budavo laimingas, kiti sako kad jis kokaino buvo prisiuostes(nors jo draugai sako, kad jis nebuvo narkomanas) ir taip nusisove save, kiti sako dar, kad tipo jo drauge su juo ten buvo kaip jis nusisove, kuri jam ir dave pistoleta..........nu tai vienu zodziu daug kalbu yra, apie kaip viskas ivyko tik zinome tiksliai tai, kad jis nusizude ziauru, kaip pagalvoji, bet gal ir jam geriau jeigu jis nusprende taip padaryti, gal dabar laimingesnis,,,,,,


matos kad malaletka raso,,,kol gyvas buvo nepastebejo nusisove ar ka ten iskart oi man liudna oi man ta ,,daugiau atrodo kad vau parasysiu sulauksiu demesio mane paguos ir pan,15m ir jau galvot sugebi ka darai mokykloj,iskrat i univera:D:D:D

122

Re: savizudybes,

zudykites kuo daugiau tuo geriau.vistiek nudvesit.nusizudant bent nebijosit mirties...

123 (redagavo Roman, 34 2012-06-17 18:50)

Re: savizudybes,

Aišku sunku gyventi, kai žmonės, daro, taip:" Vargas tiems, kurie vadina pikta geru ir gera piktu, kurie paverčia tamsą šviesa ir šviesą tamsa, kurie padaro kartų saldžiu ir saldų karčiu. Vargas tiems, kurie išmintingi savo pačių akyse ir sumanūs savo pačių manymu. "

Ar jus galvojate, kad esate gyvi, aš taip nemanau:

Kitam Jis tarė: “Sek paskui mane!” Tas prašė: “Viešpatie, leisk man pirmiau pareiti tėvo palaidoti”. Jėzus jam atsakė: “Palik mirusiems laidoti savo numirėlius, o tu eik ir skelbk Dievo karalystę!”

124

Re: savizudybes,

Kiekvienam skirta vis kitaip jetau,  gal tiesiog gyvenimas nuteikia nusizudyti? Aisku cia nera geriausia iseitis ,bet cia tik musu paciu pasirinkimas.. ir manau kad tie kurie nusizudo nera silpnieji kaip kaikurie sako, jie drasus ar net nezinau kaip pavadinti, gi tokiam dalykui reikia tikrai baisei daug drasos..

125

Re: savizudybes,

kad ir kaip sunku bebutu reikia gyventi :] nors ir pats turejau minciu tokiu bet gi **** ka gali zinot gal ryt bus wiskas visai kitaip reik tiket kowot nepasiduot prais tas **** dbr tai 1 zn kad reik kabintis wisom keturiom i gyvenima kai pradedi mastyt apie tokius sh atrask dalyku del kuriu noretum gyvent ir wiskas bus ok

126

Re: savizudybes,

Simute, 17 parašė:

Kiekvienam skirta vis kitaip jetau,  gal tiesiog gyvenimas nuteikia nusizudyti? Aisku cia nera geriausia iseitis ,bet cia tik musu paciu pasirinkimas.. ir manau kad tie kurie nusizudo nera silpnieji kaip kaikurie sako, jie drasus ar net nezinau kaip pavadinti, gi tokiam dalykui reikia tikrai baisei daug drasos..

big_smile:D:D drasus,apie pasirinkimus sneki ,ir daug gali rinktis kai neturi pajamu gyvenii pas tevus?na jai eina zudytis tai save tegu ir palaidoja jie ant tiek drasus kad pagalvoja kaip jausis artimieji/?aisku jai grynai vienas tai tegu daro kas jam patinka bet ne taip kad nekalti stebetu kaip kazkoks vargselis nuo tilto sokineja,,,

127

Re: savizudybes,

Simute, 17 parašė:

Kiekvienam skirta vis kitaip jetau,  gal tiesiog gyvenimas nuteikia nusizudyti? Aisku cia nera geriausia iseitis ,bet cia tik musu paciu pasirinkimas.. ir manau kad tie kurie nusizudo nera silpnieji kaip kaikurie sako, jie drasus ar net nezinau kaip pavadinti, gi tokiam dalykui reikia tikrai baisei daug drasos..

Labai jau banaliai mastai... Drasus mat... Tarkim vyras prisiryja tableciu ir nusizudo, o seimoj buvo vaikas invalidas, kuri lb sunku priziuret, liko dar kokie du vaikai nepilnameciai ir zmona neturinti darbo... ****... Ka jai daryt? Vyras spjove i viska ir paliko visus likimo valiai...
Cia aisku tik pavizdys smile Buna ivairiu situaciju

128

Re: savizudybes,

jei jau kalba apie savižudybę,vadinas žmogui blogai...neatstumkim,juk vienam gal tik reikia kad jį išklausytų,kitam -tik gero ,nuoširdaus patarimo užtektų...ir žmogus liktų gyvas..

129

Re: savizudybes,

Jei silpnas myznius tegul zudosi, cia lengviausias kelias. Davaj visi nusizudom? Nereiks apie nieka galvos sukt...

130

Re: savizudybes,

drisciau pasigincyt kad tai lengviausias kelias. kad nusizydyt taip pat reikia drasos

131

Re: savizudybes,

Šypsnis, 21 parašė:

drisciau pasigincyt kad tai lengviausias kelias. kad nusizydyt taip pat reikia drasos

ir ka gincu pasieksi argumentuok kokia cia drasa?lietuvoj pirma vieta pagal savizudibes ir kas taskosi arba ligoniai arba verksniai

132

Re: savizudybes,

O tu argumentuok kad mizniai tai tik daro. Kazkaip argumentu irgi negirdejau...
Na gerai, tu ne miznius, ne ligonis, ne verksnys... Isdrysi tai padaryti? Konkreciai argumentuok kodel ne. Pasakymas as ne miznius, ne verksnys ir ne ligonis nepaiso...
O as tau galiu pvz pakapstes ir kitu saliu atkasti kur teigiama ta pati statistika... Kad butent jie pirmauja... Tiek pagal savizudzius, tiek pagal avarijas keliuose, tiek pagal alko suvartojama kieki.. Nuo kada statistika realybe atspindejo? big_smile

133

Re: savizudybes,

neturiu priezasties ta daryt ir nedaryciau-,,,va tau argumentas,,,, ir fantazijos nereikia kas butu jeigu butu ar tokiu atveju darytum-tikimybes teoriju nereikia...nori lai taskosi man tai kas ,,,tik kur toliau neitin malonu zuret i tokius kas po ju lieka-
na jai tau reikia gali kapstyt ir kitu saliu-mane domino lt situacija o kitos salys-kiti apie jas parasys...
kas ka nori tegul daro -gyvenk kaip nori nemaisai kitiem ir vsio-man kiti maziausiai rupi gyvenu del saves ir sau,,,

134

Re: savizudybes,

eutanazija-as uz,,man tai humaniska ,o ne pasigirt ir tekstis nuo pastato ar po ratais ,,pries niekuo deta vairuotoja ar ka pan,,,

135

Re: savizudybes,

Prie ko cia eutanazija ir savizudybe? Visai ne i tema cia pasakyta...
Eutanazijos dazniausiai praso zmones, kurie serga rimta liga ir patys nesugeba to pasidaryt del fiziniu problemu... tarkim pralizuoti ar dar kokie.. Jei jie sugebetu nusizudyt, tai tikrai neprasytu ko nors pagalbos.

136

Re: savizudybes,

sawizudybe yra silpnumo pozymis,as kartais pagalwoju kad wa kam cia gywent,imsiu uzsimusiu,bet pagalwoji kad as esu stiprus,nes isgywena tik stipriausi,prisitaikyk arba mirk,as prisitaikau nes sawe laikau robuonim,o wisi tie silpnuoliai,tegu zudosi i walias,man tai kas

137

Re: savizudybes,

Stiprus nesitaiko.  Kur tu matei grobuoni pvz tigra, ar vilka, kad jis paskui avis taikytusi... Jie geriau badu nudves (kas tolygu savizudybei) nei zole kartu su avimis es ir mekens..
Stiprus, grobuonis primeta savo ir neklausia patinka tai kam ar ne.
Prisitaiko maitedos... sakalai, hienos ir kiti slykstus ir klastingi gyviai..
Taip kad pamastyk dar karta stiprumo ar silpnumo tai pozymis ir  kas tu esi, grobuonis ar maiteda....

138

Re: savizudybes,

Pietka, 27 parašė:

Prie ko cia eutanazija ir savizudybe? Visai ne i tema cia pasakyta...
Eutanazijos dazniausiai praso zmones, kurie serga rimta liga ir patys nesugeba to pasidaryt del fiziniu problemu... tarkim pralizuoti ar dar kokie.. Jei jie sugebetu nusizudyt, tai tikrai neprasytu ko nors pagalbos.

prie to pacio kad zmogaus pasirinkimas pirmu atveju nepriimtinas 2 priimtinas

139 (redagavo tinsanis 2012-07-16 12:56)

Re: savizudybes,

Aivaras parašė:

Stiprus nesitaiko.  Kur tu matei grobuoni pvz tigra, ar vilka, kad jis paskui avis taikytusi... Jie geriau badu nudves (kas tolygu savizudybei) nei zole kartu su avimis es ir mekens..
Stiprus, grobuonis primeta savo ir neklausia patinka tai kam ar ne.
Prisitaiko maitedos... sakalai, hienos ir kiti slykstus ir klastingi gyviai..
Taip kad pamastyk dar karta stiprumo ar silpnumo tai pozymis ir  kas tu esi, grobuonis ar maiteda....

na pristaikyt tenka:) aisku kas ede mesa tas ir ja es:)sakalas maiteda?nesutikciau,,,liutas hiena reikalui -badui esant es ir negyva,,,stiprus isgyvena isgyvent daug svarbiau nei kazkieno akyse didviriu vaidint,,,

140

Re: savizudybes,

Pries 5 m. musu miestelyje pasikore pati linksmiausia, labiausiai su visais bendraujanti, visu kompaniju siela, Be jos neapseidavo nei vienas vakarelis, ji visiem visada padedavo. Visi buvo soke. As pati su ja kalbejausi pries 2 val jai tai padarant ...
Ka manau ? Manau kad savizudybe tai pirmiausia yra  egoistinis poelgis jei tai nera kaip nors susiję su smegenų kraujagyslių susiaurėjimu ar kokiu apsėdimu. O kartais tiesiog norisi, kad liautusi taip nežmoniškai skaudėję, nes nuo kai kurio skausmo vaistų nėr ir jei tai tęsiasi kelis metus...